Rainbow Six Siege New Operators | PCGamesn, Rainbow Six Siege letos přidává čtyři nové operátory

Rainbow Six Siege letos přidává čtyři nové operátory, počínaje útočníkem Brava

Tento nový operátor pochází z Jižní Koreje a je připraven provést vstup do destrukce, jakmile se připojí ke hře jako součást Y8S3. RAM bude k dispozici jako součást prémiového bitevního průsmyku při spuštění operace Heavy Mettle a odemknutelný o dva týdny později s renomovaným nebo R6 kredity.

Rainbow Six Siege New Operators

Rainbow Six Siege Noví operátoři pomáhají smíchat meta v populární hře pro více hráčů. Každá nová sezóna představuje nové operátory, kteří mění konkurenční prostředí a představují vzrušující novou taktiku. Od provozu vysoký kalibr je v současné době 62 operátorů. Nedávné oznámení plánu 7. ročníku znamená, že v příštích 12 měsících očekáváme další čtyři, čímž se celkem zvýší až 66.

Rok 7 Sezóna 1 byla nyní odhalena a my dychtivě čekáme na datum vydání Operation Demon Veil, spolu s naším prvním novým operátorem Azami. Pochází z Japonska, a přestože víme jen málo jiného, ​​víme, že zbývající tři nové operátoři roku pocházejí z Belgie, Singapuru a Kolumbie.

Níže najdete úplné zaokrouhlování všeho, co víme o nových operátorech obléhání Rainbow Six, a také o kole na loňských nových přírůstcích pro případ, že je to nějaký čas, co jste se naposledy přihlásili, a potřebujete opakování co je nového.

Rainbow Six Siege New Operators Rok 7

Nadcházející noví operátoři pro Rainbow Six Siege Roku 7 jsou:

Duhový šest obléhání Operace Demon Veil Operator

Azami je novým operátorem pro operaci Demon Veil, první operace Rainbow Six Siege Rok 7. Její gadget je bariéra Kiba, kunajský nůž, který vytváří bariéru odolných proti kulkám kolem bodu dopadu. Díky tomu je Azami skvělým pro popírání linií ohně a je také prvním zavedeným operátorem, který může po porušení technicky opravit povrch.

Její bariéry nejsou nezničitelné – mohou být vyřazeny pouze s několika údery na blízko a výbušniny, což je činí flexibilnějšími, ale nakonec slabší než barikády hradu. Má přístup ke čtyřem překážkám, ale časovač cooldown vám brání v jejich spamování najednou.

Thumbnail YouTube

Její načítání se skládá z Kapkanu a Tachanky 9x19svn SMG a brokovnice ACS12 Slug. Její singulární boční zbraň je D-50 a máte na výběr mezi ostnatým drátem a nárazovým granátem pro vaše podpůrné gadgety. Azumi je klasifikován jako střední obrněný operátor, se dvěma zdravími a dvěma rychlostí.

Existuje mnoho taktických možností pro Azumiho gadget a její schopnost zamknout linie zablokování může dát obráncům další dýchací místnost na stránkách se spoustou dlouhých úhlů a slepých skvrn. Měli byste si přečíst úryvky z našeho rozhovoru s kreativním režisérem Alexem Karpazisem, kde jde do detailů o zrušených prototypových operátorech, kteří vedou k konečnému designu Azumi – označeného „Patcher“ a „Flubber“.

Duhový šest obléhání

Duhový šest obléhání ročníku 6 Operátoři

V případě, že jste to zmeškali, byli během Rainbow Six Siege rok 6 vydáni čtyři noví operátoři. Současná a konečná operace roku – Operace High Caliber – nás představila Thorn, ale tento rok také viděl OSA, Thunderbird a Flores.

Trn

Obránce založený na pasti, Thorn je středně obrněná-dvě zdraví, dvě rychlé kotvy-s výbušninou s názvem The Razorbloom Shell. Když útočník vstoupí do svého rozsahu, výbušná vystřelí střely čepele po krátkém zpoždění. V závislosti na tom, kde jste, když to zhasne, by to mohlo mít za následek smrtící poškození, i když útočník varování bude mít ve většině případů šanci dostat se z ohně.

OSA

První operátor transgenderu Rainbow Six Siege je skvělou alternativou k Montagne s jejím štítkem Talon-8. Tyto transparentní bariéry mohou být nasazeny na zemi podobným způsobem jako štíty na nasazení obránce a mohou být také připojeny k oknům a dveřím. Tyto bariéry mohou být neprůstřelné, ale jeden zásah z výbušniny je může okamžitě zničit.. OSA je docela všestranná, protože je schopna zamknout boky a složité linie ohně, zatímco má schopnost nalepit rostlinu pod krytem podobným způsobem jako Montagne.

Thunderbird

Thunderbird je prvním novým léčivým operátorem od Doc, který je schopen nasadit až tři stanice Kóna na většině horizontálních povrchů. Stanice se mohou uzdravit – a přehrát – kdykoli vstoupíte do jejich dosahu, ale je tu cooldown časovač, než mohou podávat další zásah. Jsou mocným buffu pro obranu kotev a nechávají je déle držet úhel tím, že v průběhu času doplní jejich zdraví.

Její lehce obrněné zdraví, tři rychlost také znamená, že může být efektivním roamerem. Pokud se chcete s ní také skrývat nebo dokonce ukotvit, stanice to mohou pomoci usnadnit tím, že doplní vaše zdraví a udržet vás v kole déle.

Flores

Špatně doporučené milostné dítě škubnutí a granátu, Flores ‘RCE-Ratero Charge Drones je velmi flexibilní. Mohou v případě potřeby vyplavit kotvy, jasné užitečnosti, dokonce i měkké porušení z dálky. Drony mohou být při potulování zranitelné, ale jakmile jsou spuštěny. Po krátkém odpočítávání jsou drony nastaveny na sebezničení.

Příbuzný: Nejlepší hry FPS na PC

To je všechno, co víme o nových operátorech Rainbow Six Siege. Tuto průvodci se budeme informovat, jakmile se dozvíme více o roce 7, ale mezitím si můžete prohlédnout náš průvodce nejlepšími operátory Siege Rainbow Six Siege.

Jordan vpřed bývalý zástupce editora PCGamesn, Jordan od té doby odešel na pastviny nové. Když nehraje Rainbow Six Siege, zjistíte, že by se mu v her FPS týkal designu brokovnice nebo přehrával Fallout 4.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

„Rainbow Six Siege“ letos přidává čtyři nové operátory, počínaje útočníkem Brava

Duhový šest obléhání. Kredit: Ubisoft

Obléhání Rainbow Six přidává čtyři nové operátory v roce 8 a po posledních letech se drží kadence.

 • Přečtěte si více: Nejlepší hry FPS: Jaký je nejlepší střelec, který můžete hrát v roce 2023?

Prvním, spuštěním s operací velící síly 7. března, je útočník Brava. Bravaův dronem proti sboru umožní útočníkům zničit obranné gadgety, ale dokonce je podvracet, a změnit věrnost obranných gadgetů a proměnit je v smrtelná překvapení.

V roce 8 sezóny 2 bude do hry přidán švédský operátor. Rok 8 Sezóna 3 uvidí korejský operátor přidaný do hry a nakonec v roce 8 Sezóna 4 se připojí portugalský operátor.

Nme nebyly zobrazeny žádné další informace o tom, jak by tito operátoři mohli být vybaveni nebo o gadgetech, které by mohli znamenat.

Brava se připojí k Brazillianským kolegům Capitao a Caviera, zatímco v Dokkabei a Vigil již existují dva korejské operátory. Ve hře však nebyl ve hře od původní franšízové ​​Annika Lofquisto Hrajte operátory z těchto dvou míst.

Na mistrovství světa v Rainbow Six Siege The Six Invitational byla odhalena hromada informací o nové operaci a nadcházející plány Ubisoft pro příští rok. To zahrnuje přepracování operátorů Shield, novou mapu v sezóně 4 roku 8 a přepracování populárního konzulátu mapy v sezóně 2.

Pro více informací o tom, co se děje ve světě Rainbow Six Siege, naleznete na značce všeho, co jsme vykopali ze šesti invitational.

Duhové šest obléhání Operace těžká mettle detaily

Operace těžká mettle je nejnovější aktualizace Duhový šest obléhání, jako část Rok 8 Sezóna 3, a přináší s tím a Zcela nový operátor, jedinečný gadget, a nový arkádový režim, a aktualizace stávajících operátorů.

Tato stránka funguje jako komplexní rozpis operace těžkých mettle pro obléhání R6, včetně její datum vydání.

Operace těžká mettle Datum vydání

Operace Heavy Mettle je nastavena na debutování v duhové šesti obléhání 29. srpna 2023.

Nový operátor – RAM

Screenshot (389) .png

Tento nový operátor pochází z Jižní Koreje a je připraven provést vstup do destrukce, jakmile se připojí ke hře jako součást Y8S3. RAM bude k dispozici jako součást prémiového bitevního průsmyku při spuštění operace Heavy Mettle a odemknutelný o dva týdny později s renomovaným nebo R6 kredity.

Mezi její primary načtení patří:

 • LMG-E Light Pistol
 • R4-C Assault Rifle

Její sekundární možnosti jsou:

Nový gadget-Bu-gi Auto Breacher

Bugi Breacher.png

Automatické narušení BU-GI je obrněný dron, který je zhruba velikostí rookovy duffel tašky z brnění. Porušení je vybaveno spřádacími čepelemi poblíž přední a výbušné poplatky pod ním, tato zařízení jsou Postaveno pro zničení obranných pozic a otevření obrovských řádků podlahy pro svislou hru. Jsou také hlasité, což znamená, že mohou být velmi rušivé pro nepřátelské operátory.

Screenshot (391) .png

Abychom použili bu-gi, musí jej Ram nejprve nasadit tím, že jej hodí na zem. Pokud je hodeno přes barikované okno nebo dveře, bude barikáda rozbitá na kousky. Buď předtím, než to hodí, nebo jakmile přistane, Ram může Vyberte směr, kterým půjde bu-gi Jakmile je aktivován: přímo dopředu, zakřivení doprava nebo zakřivení doleva. Po aktivaci bude automaticky projet vpřed a bude následovat určenou cestu. Po stanoveném čase dojde bu-gi šťávu a rozbije.

O Jednou za sekundu exploduje podlaží pod ní, Otevření otvorů o velikosti nárazu v měkkých podlažích. Zničí také všechny nasaditelné štíty, hradní barikády a ostnatý drát v cestě a spustí nepřátelské pasti.

Aktualizace operátora

 • Grim
  • Nyní může přepínat svůj odpalovač úlu Kawon, aby střílel buď lepkavé projektily, nebo ty, které se jednou odrazí před spuštěním
  • Poplatky klastru budou nyní nasaditelné na nasaditelných štítch, stejně jako OSA’s Talon 8 Shields
  • Nyní se budete moci osvobodit od uvítacích rohoží, i když budete vážně zraněni (pohybujte se pomalu, vydejte více hluku a zanecháte krevní stezku)

  Nový herní režim – ruleta zbraně

  Screenshot (393) .png

  Tento nový herní režim v permanentním seznamu arkádových skladeb působí jako „Team Deathmatch s twistem“. Každý hráč vynoří se do zápasu se stejnou náhodnou zbraní, a poté obdrží stejnou novou náhodnou zbraň, jakmile časovač rulety dosáhne nuly.

  Další aktualizace

  • Brokovnice
   • Přijímání vylepšení k následujícímu:
    • Šíření
    • Poškození
    • Rozsah
    • Modifikátor headshot
    • Rychlý zápas
     • Kola nyní začnou s několika již zesílenými základními stěnami a některé rotační otvory se již otevřely
     • Během několika prvních sekund kola nebudou obránci schopni střílet venku nebo dojít, zabránit vrcholu tření