Rainbow Six Siege Para Bellum: Datum vydání, operátoři, mapa – vše, co víme | PCGamesn, Rainbow Six Siege Operace Para Bellum spustí 7. června | VG247

Duhová šest obléhání Operace Para Bellum spustí 7. června

Největší zpráva dne airdropped do vaší doručené pošty.

Rainbow Six Siege Para Bellum: Datum vydání, operátoři, mapa – vše, co víme

duhový šest obléhání para para bellum datum vydání Operátoři italská mapa

Po nesčetných únicích a škádleních Ubisoft oficiálně představil Rainbow Six Siege Para Bellum, nadcházející italskou sezónu pro masivně populární taktický střelec. Nová operace Siege Rainbow Six přinese do hry zátah aktualizací, od nového sekundárního gadgetu a mapového buffů, po vyvážení změn a zlepšení kvality života. Ale zdaleka nejzajímavějšími doplňky jsou nadcházející italští operátoři a mapa.

. Takže pro všechny nejnovější informace o operátorech Para Bellum, mapě, zbraně a datum vydání, přečtěte si dále.

Na začátku vaší kariéry obléhání? Zde jsou nejlepší operátory obléhání Six Rainbow.

Operace Para Bellum přidává 39. a 40. operátory Siege, což signalizuje, že skupina Rainbow Six se nyní zdvojnásobila od začátku hry v roce 2015. Oba italští operátoři jsou obránci, které odrážejí duo útočníků v minulé sezóně, což znamená, že strany jsou konečně vyvážené. Nyní existuje 20 operátorů útoku a 20 na obranu.

Rainbow Six Siege Para Bellum Datum vydání

Rainbow Six Siege Para Bellum je nyní k dispozici. Nejnovější operace Rainbow byla spuštěna na živých serverech Ubisoft 7. června. Jako obvykle mají držitelé sezónních průsmyků přístup k novým operátorům v první den, přičemž držitelé non -Pass musí počkat do 14. června, aby je odemkli.

Para Bellum byl 22. května vydán na technický testovací server (TTS), tolik hráčů PC již mělo šanci získat zkušenosti s novou mapou a operátory.

Duhové šest obléhání para para bellum operátory

Oba nové operátoři obléhání Rainbow Six Siege Para Bellum jsou obránci, kteří vyvažují strany po dvou útočnících, kteří dorazili v rámci operace Chimera. Noví obránci přinášejí do hry rozmanitý a zajímavý arzenál; Jsou vybaveny SMG, brokovnicemi a prvními LMG obránci a používají gadgety, jako je ostnatý drát, neprůstřelné štíty a Impact Grenades. Jejich jména jsou Alibi a Maestro a pocházejí z elitního italského Gruppo Intervento Speciale (G.I.S.) speciální jednotky.

Alibi

Duhový šest obléhání alibi

Prvním z nových operátorů Para Bellum je Alibi, hbitý roamer postava inspirovaná odborníky na infiltraci Itálie. Pomocí Gadgetu Prisma může vytvořit holografické kopie sebe, které působí jako návnady; V podstatě přiměje útočníky, aby natáčeli falešnou verzi sebe sama, což jí umožnilo dostat kapku na nepřátele, které zmatená. Může nasadit až tři z nich. Prisma hologramy dělají víc, než jen zaměňují nepřátele; Pokud útočník střílí hologram, jsou označeni pro alibi, aby viděli, podobně jako to, jak funguje sledovací systém Jackala.

. Pokud se někdo v týmu rozhodne udělat dostup, útočníci budou upozorněni, ale nebudou moci vidět, který operátor je mimo hranice.

Alibi přichází balení Storm Storm Storm MX4 a upřímně šílenou automatickou brokovnici ACS12. Pokračující téma Shotgun je Sidearm Bailiff 410: 5-kulatý revolver, který vystřelí buckshot skořápky a může decimovat stěny a poklopy v několika několika výstřelech. Pokud je to pro vás trochu nadměrné, můžete se vždy rozhodnout pro Tamer Keratos .357 Magnum.

Maestro

Duhový šest obléhání maestro

Připojení k Alibi je Maestro, operátor kotvy navržený kolem myšlenky popírání oblasti. Jeho hlavním trikem jsou dvě nasaditelné, dálkově ovládané kamery odolné proti odrážkám s malým tajemstvím: laser, který může Maestro použít k vystřelení na útočníky, zatímco se skrývá na bezpečném místě. Tento laser není silný – každý výstřel způsobí jen pět škod a vystřelení ho příliš často způsobuje, že se přehřívá – ale je to praktická technika dohledu, která také může brání útočníkům, když tlačí nahoru. .

Pokud jste si mysleli, že Maestrova gadget zněl úhledně, chcete vidět jeho zbraně. Je schopen přinést Aldu 5.56 do bitvy, statný LMG, který má své kořeny v děsivém MG42. To znamená poprvé, kdy obránci měli přístup k LMG, a to pro ně otevírá řadu taktických příležitostí, zejména pokud jde o popírání vstupu do oblastí stanovením trvalého ohně. Whatsmore, může to být dokonce vybaveno acogským pohledem. .

Rainbow Six Siege Para Bellum Mapa

Když se Chimera neobjevila novou mapu pro více hráčů, rotační fond pro hodnocenou hru se trochu zastavil. Naštěstí nová operace přichází se zbrusu novou duhovou šest obléhací mapa Para Bellum v Itálii.

Mapa Para Bellum je založena na krásné toskánské vile. Skládá se z velké třípodlažní budovy, se dvěma patrami nad zemí a úzkým klaustrofobním suterénem. Velká věž na rohu budovy může být vylezla zvenčí, ale naštěstí nejedná jako oregon Sniper Nest. .

Existuje spousta porušení zdí a podlah, s velkým množstvím poklopů, které se mohou foukat a rozbalit dolů. To umožňuje velké množství vertikálních zbraní přes podlahy a také klasický design pokoje založeného na památku.

Mapa byla navržena tak, aby byla co nejvíce konkurenceschopná, s ohledem na hodnocení a na hraní. Záměrem je nahradit Kafe a zdá se, že existuje velká šance, že by to mohlo udělat jen tak.

Rainbow Six Siege Para Bellum Aktualizace

Para Bellum také představuje několik dalších funkcí, které pomáhají zlepšit obecnou kvalitu obléhání Rainbow Six. Pro hrst obhájců obhájců bude přidána nová položka Defender Equipment. Echo byla zvážena tak, aby byla schopna použít dva drony Yokai místo jednoho. Nová animace depusujícího proti dechu, kde operátor používá gadget k deaktivaci defráže útočníka, nahrazuje poněkud nedotknulý bashing kufříku puškou. Nový systém Pick and Ban, který umožňuje týmům zabránit použití čtyř operátorů, je k dispozici jako součást vlastních her. Nakonec vám nová funkce Playlist Discovery umožňuje ponořit se přímo do nové mapy vily místo čekání na to, aby se objevila na rotaci mapy; Jednoduše klikněte na ikonu v hlavní nabídce a najdete hru Villa.

. Když nehraje Rainbow Six Siege, zjistíte, že by se mu v her FPS týkal designu brokovnice nebo přehrával Fallout 4.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. . Ceny správné v době zveřejnění.

Duhová šest obléhání Operace Para Bellum spustí 7. června

Ubisoft potvrdil datum vydání operace Rainbow Six Siege’s Para Bellum DLC.

Operace Para Bellum, část obsahu plánovaného na tento rok v Rainbow Six Siege, se žije pro držitele sezóny 7. června.

Jak je zvykem, DLC spustí spolu s velkou záplatou s vlastními změnami v hraní, grafické aktualizace a dalšími. Na týden od 7. června budou mít držitelé sezóny exkluzivní přístup ke dvěma novým operátorům Alibi a Maestro.

. .

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

. .

Nejste přihlášeni!

Vytvořte své funkce komunitního reedpopu a odemkněte se a mnoho dalšího!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

. Spravujte nastavení oznámení.

  • Esrb zralý 17+ následovat
  • Sledujte multiplayer
  • Novinky následují
  • PC Sledujte
  • PlayStation Follow
  • Duha šest následuje
  • Střelec následovat

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Největší zpráva dne airdropped do vaší doručené pošty.

Sherif je VG247 Go-to Shooter and Souls-LIKESS. Ať už se jedná o zprávy, recenze nebo op-eds-Sherif vám vždy dychtí povídat o videohrách. .