Ramattra potvrdil jako další tankový hrdina v Overwatch 2: Datum vydání, schopnosti, více – Dexerto, Overwatch 2 Ramattra Abities Breakdown.

Overwatch 2 Ramattra schopnosti rozdělení

Ramattra je nový hrdina Overwatch 2!

Ramattra potvrdil jako další tankový hrdina v Overwatch 2: Datum vydání, schopnosti, další

Overwatch 2 Ramattra Tank Artwork

Vánice

Ramattra může být známým jménem zkušených hráčů Overwatch 2, ale vedoucí nulového sektoru nyní vstoupí do centra pozornosti, protože postava se připojuje v sezóně 2 jako nejnovější tank hry. Od prvního intelů o schopnostech Omnic až po přehled o jejich tradici, tady je to, co víme.

Jak vývojáři slíbili před startem, další zbrusu nový hrdina je již uzamčen pro druhou sezónu hry. Po těsně za Kiriko v sezóně 1 se nyní potvrzuje, že se připojuje k sestavě Tank v sezóně 2.

Článek pokračuje po reklamě

Zatímco jméno může zazvonit několik zvonů pro ty, kteří se otřeli na tradici mimo samotnou hru, to znamená, že poprvé budou hráči moci převzít roli divokého vůdce nulového sektoru.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud tedy toužíte se dozvědět více před jeho příjezdem do Overwatch 2, tady je vše, co víme o Ramattra.

Obsah

 • Datum vydání Ramattra
 • Schopnosti Ramattra
 • Ramattra Lore
 • Přívěsy Ramttra

Overwatch 2 Ramattra Artwork

Ramattra je hrdina tanků se dvěma mocnými, ale rozmanitými formami v Overwatch 2.

Datum vydání Ramattra v Overwatch 2

Ramattra je připravena debutovat v Overwatch 2 se spuštěním sezóny 2 Úterý 6. prosince. Nic se neliší od Kiriko, to znamená, že nový hrdina tanků bude okamžitě přístupný, jakmile se nová sezóna zaměří.

Článek pokračuje po reklamě

. Ať už ručně rozdrtíte úrovně nebo se rozhodnete zakoupit prémiový svazek, je zcela na vás, ale ujišťujeme vás, že uvidíte spoustu Ramattra-Mains v rychlé hře na začátku nové sezóny.

Článek pokračuje po reklamě

Schopnosti Ramattry v Overwatch 2

Ramattra Overwatch 2 Formulář zaměstnanců

Omnická forma ovládající Ramattru.

Nejprve je třeba mít na paměti, že Ramattra spadne do boje se dvěma odlišnými formami. Prostřednictvím použití transformační schopnosti podobné baště se může nádrž střídat mezi omnickou formou a formou nemesis.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Omnic forma se zdá být defenzivnější variantou, což umožňuje pasivní styl hry, který udržuje jeho spojence v bezpečí. Mezitím je forma nemesis, kde se věci zahřívají. V tomto silnějším režimu se Ramattrův model charakteru mění, jak omnic roste ve velikosti. I když z něj dělá mnohem větší cíl, aby nepřátelé zasáhli, otevírá to mnohem agresivnější styl hry.

Článek pokračuje po reklamě

Velikost Ramattry se zvyšuje ve své formě nemesis.

Prostřednictvím své formy Nemesis může Ramattra nabíjet čelní bitvu a prorazit přes více cílů, aby se spojil s výkřikovými podpěrami v zadní linii. Níže je uveden předčasný přehled o jeho plné soupravě v Overwatch 2:

Článek pokračuje po reklamě

 • Void Accelerator (Omnic Form)
  • Levý kliknutí: Vypálí proud projektilů v pevném vzoru.
  • Kliknutí pravým tlačítkem: Vytvořte bariéru na cílovém místě.
  • Levé kliknutí: Punch dopředu, vytvoření vlny energie s každým houpačkou.
  • Kliknutí pravým pravým tlačítkem: Výrazně snižuje poškození odebrané zepředu a snižuje rychlost pohybu.
  • Proměňte se do formy Nemesis, změnu vašich útoků a získávání bonusových brnění.
  • Vystřelte nano míč, který exploduje, když zasáhne zem, rozprostřete škodlivé pole. Postižení nepřátelé jsou také zpomaleni a staženi dolů.
  • Vytvořte rozprostření roj nanobotů, které se před vámi plazí, způsobují poškození a snížení poškození nepřátele o 50%.

  Ramatra

  Úplný pohled na ramátrovu soupravu v Overwatch 2.

  Rich Rich Overwatch 2 Backstory Ramattra

  U zkušených hráčů Overwatch si můžete vzpomenout na první upoutávku Ramattra zpět v akci Storm Rising 2019. Nastaveno šest let před událostmi Overwatch 2, složka PVE této události nás vedla k jedinečnému cutscenu, kde se Doomfist setká s dosud neznámou omnickou postavou. Nyní je jasné, že postava nebyla nikdo jiný než Ramattra, vůdce nulového sektoru.

  I přes vedení toho, co je vnímáno jako omnická teroristická organizace, je Ramattra jedinečným komplexem ‘darebák.„Z velké části si jednoduše přeje mírumilovou existenci se svými kolegy omniky. Ačkoli často utlačující činy lidí vůči jejich druhu vedly k válce totální.

  Článek pokračuje po reklamě
  Článek pokračuje po reklamě

  Ramattra Overwatch 2 hratelnost

  Rammatra demonstruje jeho defenzivní hraní ve formě nemesis.

  . Přesně, když uvidíme, jak se tato kapitola přehrává, stále zůstává nejasná.

  Přívěsy Ramattra

  Ramattra Gameplay Trailer

  Evoluce designu Ramattry

  Přehled hry Ramattra Gameplay

  Takže prozatím to je vše, co víme o Ramattra před jeho debutem v Overwatch 2. Nezapomeňte se brzy podívat zpět, protože vás budeme informovat přímo zde se všemi nejnovějšími podrobnostmi, jak se objeví.

  Overwatch 2 Ramattra schopnosti rozdělení

  Tom Bardwell

  Aktualizováno 6. prosince 2022 Tomem Bardwellem

  Sezóna Overwatch 2 představuje svazek nového obsahu, v neposlední řadě zbrusu nový hrdina Tank Ramattra. Blizzard popsal jako první tempo tank hry, Ramattra může ztělesnit dvě formy – Omnic a Nemesis – každý s vlastní sadou schopností, silných a slabých stránek.

  Hodnotíme Ramattra jako přiměřeně snadné hrdinu, aby pochopili, s sadou nástrojů, která se velmi drží toho, co říká na cínu. Klíč k zvládnutí ramátry však spočívá v maximalizaci jeho postoje s dvojitou formou a vědět, kdy a kde každý použít. To vše začíná pevným porozuměním schopnostem Ramattry, které se rozpadají dole.

  Overwatch 2 Ramattra zbraně

  Void Accelerator – Omnic Form

  Zaměstnanci neplatného akcelerátoru vydávají proud nanátů s poškozením poškozením v pevném vzorci jako primární útok. Přestože je rychlost pohybu Nanites pomalá ve srovnání s tradičními primárními útoky typu zbraně, poškození je utrpěno se zvýšením pro hlavové crity.

  Void Barier – Omnic Form

  Overwatch 2 Ramattra schopnosti

  Sekundární schopnost urychlovače prázdnoty je krátkodobá bariéra s 1000 hp. Štít může být umístěn na cílové místo s relativně velkorysým rozsahem umístění.

  Pummel – Nemesis Form

  Overwatch 2 Ramattra schopnosti

  Pummelův primární oheň je statný útočník, který vyhodí vlnu energie. Vlna má pronikavé poškození a cestuje skrz štíty. Poškozuje více nepřátel najednou v rámci svého rozsahu.

  Blok – forma nemesis –

  Overwatch 2 Ramattra schopnosti

  Druhou schopností formy nemesis Ramattra je blok, který snižuje příchozí poškození. Kompromis je momentální snížení rychlosti pohybu a ponechává Ramattra záda vystavené nepřátelské útoky.

  Overwatch 2 Ramattra schopnosti

  Ravenous Vortex

  Ramattra hodí nano kouli, která vytváří škodlivé pole, když exploduje na cílové místo. Pole zpomaluje a stáhne nepřátele zachycené v jeho poloměru.

  Forma nemesis

  Druhá schopnost Ramattry spustí formu nemesis a uděluje výše uvedenou bonusovou brnění a větší hitbox.

  Overwatch 2 Ramattra Ultimate

  Zničení

  Zničení automaticky a okamžitě transformuje Ramatru na formu nemesis a uvolní kolem něj velký růst energie v poloměru. Roj způsobuje stálé poškození všem a všem nepřátelům v dosahu. Časovač trvání Annihilation také se zastaví, zatímco roj nadále způsobuje škodu nepřátelům, udržuje roj a udržuje Ramattru ve formě Nemesis.

  Pasivní – tank

  Stejně jako všechny tanky v Overwatch 2, i Ramattra pasivní snižuje účinek knockbacků o 30%. Ramattra navíc generuje méně konečný poplatek za nepřátele, kteří na něj útočí.

  To pokrývá to pro schopnosti Overwatch 2 Ramattra. Fancy Know, jak Ramattra hromadí do zbytku seznamu Overwatch 2? Podívejte se na náš seznam úrovní.

  Vše, co byste měli vědět o Ramattra v Overwatch 2

  Vše, co byste měli vědět o ramátře v Overwatch 2 Cover Image

  Ramattra je nový hrdina Overwatch 2! Je to hrdina tanků se dvěma formami: Omnic a Nemesis. !

  Ramattra je nový hrdina Overwatch 2!

  Celosvětová premiéra Ramatra se stala uprostřed finále Overwatch League 2022 těsně předtím, než šok z San Francisca stoupal proti Dallasu Fuel pro korunu šampionátu pro mistrovskou korunu. Zde je vše, co víme o nadcházejícím hrdinovi.

  Ramattra hratelnost v Overwatch 2: Formy Omnic a Nemesis

  Ramattra je nový hrdina tanků v Overwatch 2. Podle Overwatch 2 Hero Designer Alec Dawson je Ramattra jedinečný, protože má dvě formy: Omnic a Nemesis.

  Ramattra’s Omnic Form zahrnuje hratelnost Poke a zahrnuje bariéru na ochranu svého týmu, dodal Dawson. Když se přemění do své formy Nemesis, může se stát velkým a nebezpečným cílem na bojišti. Ve formě nemesis může Ramattra pochodovat směrem k zadní linii svého nepřítele s pronikavými údery.

  Overwatch 2 Ramattra Artwork. Obrázek přes Blizzard Entertainment

  Overwatch 2 Ramattra Artwork. Obrázek přes Blizzard Entertainment.

  Overwatch 2 New Hero Ramatra Lore

  Hráči poprvé viděli Ramattra v misi Havana Archives, kde interagoval s Doomfist, Overwatch 2 Art Director Dion Rogers odhalil v živé aréně.

  . “Má hluboký vztah se Zenyattou.”. V podstatě se navzájem považují za bratry.“

  Rogers pak dodal, jak fanoušci potřebují více Zenyatta Lore a Ramatra je způsob, jak to rozdávat.

  Ramattra byl mnich Shambali. Via Blizzard Entertainment

  Ramattra byl mnich Shambali. Via Blizzard Entertainment.

  Ramattrovy vztahy a proč bojuje

  Ramattra byl také mnichem Shambali jako Zenyatta, ale měl rozdíl ve filozofiích. Rogers poznamenal, jak jsou omnici konečné, což znamená, že si nemohou více vydělat. Kdykoli zemře omnic, není náhrada.

  To je místo, kde přicházejí motivy Ramattry. Nový hrdina Overwatch chce pro svůj lid vytvořit lepší svět.

  “Nechce vidět, jak jeho lidé chodí.”. Chce pro ně vidět lepší život, “vysvětlil Rogers.

  Konečným cílem Ramattry je chránit jeho lid. Obrázek přes Blizzard Entertainment

  Konečným cílem Ramattry je chránit jeho lid. Obrázek přes Blizzard Entertainment.

  Pokud jde o vztah Ramattry s jinými hrdiny, Rogers odhalil, že zná postavy z omnické krize, jako jsou Reinhardt a Torbjorn.

  “S těmito dvěma bude mít nějaké problémy s těmito dvěma,” řekl Rogers. “Ale opravdu se mi líbí, co se děje mezi ním a Zenyattou, protože to opravdu ukazuje, co bude dál pro Overwatch.”.“

  Jako nejnovější hrdina tanků v Overwatch 2 je Ramattra k dispozici v sezóně 2 od 6. prosince.

  To je prozatím vše. Zůstaňte naladěni na eSports.GG pro další zprávy a aktualizace!