Ratchet & Clank: RIFT APLACE S PC Port je jedním z nejlepších Sony | ShackNews, PlayStation dává PC port aktualizaci, ale nejeď pro Bloodborne | PCGamesn

PlayStation dává aktualizaci portů PC, ale doufejte v Bloodborne

Donovan je mladý novinář z Marylandu, který rád hraje. Jeho nejstarší herní paměť hraje pyžama Sam na ploše své matky o víkendech. Pokémon Emerald, Halo 2 a původní Star Wars Battlefront 2 byly některé z nejvlivnějších titulů v probuzení jeho lásky k videohrám. Poté, co Internace for ShackNews po celé vysoké škole, Donovan promoval na Bowie State University v roce 2020 s major v vysílané žurnalistice a připojil se k týmu na plný úvazek. Je to obrovský výkřik blbeček a filmový fanatik, který s vámi bude mluvit o filmech a hrách po celý den. Můžete ho sledovat na Twitteru @donimals_

Ratchet & Clank: PC port Rift Apart je jedním z nejlepších Sony

Ratchet & Clank: Roztržení od sebe

Grafická ukázka PS5 je na PC stejně působivá.

11. srpna 2023 12:00

Nyní jsme několik let v iniciativě společnosti Sony, abychom do PC přivedli své hry první strany PlayStation, což umožňuje, aby kdysi exkluzivní tituly zažívaly nové publikum. Cesta měla své vzestupy a pády, přičemž některé přístavy byly spuštěny s těžkými problémy s výkonem, které Mar Mar jinak vynikající hry. Nejnovější port přináší Ratchet & Clank: Rift Apart, jednu z nejoblíbenějších her 2021, do Steam. Jsem rád, že oznámím, že je to jeden z lepších PC Pors PlayStation, ale posune to váš systém na jeho limity.

Vstupte do nové dimenze

Dr. Nefarious

Ratchet & Clank: Rift Apart byla pravděpodobně první hra, která opravdu ohýbala sílu hardwaru PS5, konkrétně nový lesklý SSD. Antiky snižujících dimenze hry znamenají, že neustále načítáte nové světy v reálném čase, bez berle cutscénu nebo nakládací obrazovky. Zatímco to z této hry udělalo zázraky na PS5, váš počet najetých kilometrů na PC se určitě liší.

Hraním Rift ANLECT na SSD s RTX 3070 a Intel Core i7-9700K jsem byl schopen udělat tyto přechody docela hladce při hraní na vysokém nastavení. Tato sada si všimnete některých pauz a kapek FPS, pokud hrajete s nižším hardwarem nebo ve vyšších nastaveních, protože hra načítají vše včas. Pokud se pokusíte hrát hru na HDD, vezmete největší zásah do výkonu, protože software Port-Handler Nixxes doporučuje SSD i pro minimální požadavky na systémy.

Na druhé straně věcí si hráči s polévkovými sestavami budou mít skutečnou slávu Ratchet & Clank: Rift Apart. Její vydání PS5 bylo již jednou z nejvíce vizuálně ohromujících her, jaké jsem kdy viděl, a roztočení těchto nastavení na schopném počítači je jednoduše oční zalévání. Je to jedna z těch her, které se cítí jako doma na ploše, kde můžete pohrávat a manipulovat s jeho robustními grafickými nastaveními.

Jen střílejte rovně

Ratchet vypálí kulomet na nepřítele

Jedním z důvodů, proč Ratchet & Clank: Rift Apart stojí jako jeden z nejlepších portů Playstation to PC. Je to nízká bar, vím, ale žijeme ve světě, kde poslední z nás část 1, jedna z nejvíce kriticky uznávaných her 21. století, drží „smíšené“ agregované skóre na páře kvůli skutečnosti, že to byl téměř nehratelný, když to poprvé přišlo na platformu. Horizon Zero Dawn měl také své problémy, když byl přenesen v roce 2020.

Je to všechno díky týmu Nixxes, který primárně řešil vývoj přístavu Rift Apart a přinesl hru z PS5 na PC. Hra není bezchybný kus softwaru, ale skutečnost, že jsem nikdy utrpěl jednociferné snímky nebo časté nehody. Nixxes také zpracoval přístavy pro Marvel’s Spider-Man a Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, které také na PC také fungovaly docela dobře. Stojí za zmínku, že Ratchet & Clank: Rift Apart je také ověřena parní paluba, ale neměl jsem šanci to vyzkoušet na malé konzoli.

Navždy spolu

Rivet a Kit

Ratchet & Clank je více než cokoli jiného, ​​na PC je skvělá, protože je to obecně jen vynikající hra. Byla to jedna z nejlepších her z roku 2021 a zůstává pro mě záhadou, jak to Insomniac dokázal doručit, zatímco mezi hrami Spider-Man. Herkulovské úsilí, i když hráči s počítači s nižším koncem do střední třídy mohou řešit nižší zážitek než vydání PS5, ti, kteří mají správný hardware, jsou pro opravdovou léčbu.

Donovan je mladý novinář z Marylandu, který rád hraje. Jeho nejstarší herní paměť hraje pyžama Sam na ploše své matky o víkendech. Pokémon Emerald, Halo 2 a původní Star Wars Battlefront 2 byly některé z nejvlivnějších titulů v probuzení jeho lásky k videohrám. Poté, co Internace for ShackNews po celé vysoké škole, Donovan promoval na Bowie State University v roce 2020 s major v vysílané žurnalistice a připojil se k týmu na plný úvazek. Je to obrovský výkřik blbeček a filmový fanatik, který s vámi bude mluvit o filmech a hrách po celý den. Můžete ho sledovat na Twitteru @donimals_

PlayStation dává aktualizaci portů PC, ale doufejte v Bloodborne

Více PC PCS PC je plánováno společností Sony, protože výrobce PS4 a PS5 nastiňuje, jak plánuje vydat hry první strany na platformách, jako je Steam.

PlayStation dává aktualizaci portů PC, ale neděpte pro Bloodborne: starý lovec z Bloodborne

Publikováno: 20. května 2023

PC PCS PC Ports jsou dobře probíhají od společnosti Sony, jako Marvel’s Spider-Man, poslední z nás, nezmapované a mnoho dalších her PS4 a PS5 přicházejí na platformy jako Steam a Epic Games Store. Vypadá to také, že Sony má široký plán pro budoucnost těchto přístavů, ale já bych nevydržel pro PC port Bloodborne, protože hra Fromsoftware RPG zmeškala loď.

I když bych nevydržel naději, že uvidím trvale rychlé vydání PC her PS5 jako poslední z nás, generální ředitel společnosti Sony Interactive Entertainment Jim Ryan nastínil, kde PlayStation viděl úspěch s těmito přístavy a co můžeme očekávat do budoucna.

“Budeme proaktivní,” říká Ryan, když se zeptá, zda do PC přijde další hry PlayStation First-Party. „Také plně chápeme důležitost exkluzivních titulů PS5. Jak jsem již zmínil dříve, hlavní odpovědností PlayStation Studios je, aby si lidé užili herní zážitek pomocí nejnovějšího PlayStation. Zvyšujeme počet názvů exkluzivních PS5 a ohrožujeme uvolnění verzí PC.

“Často mám příležitost požádat fanoušky her o jejich názory, a když se jich zeptám na čas zpoždění, říkají, že prodej verze PC dva nebo tři roky po vydání verze PS je příznivě přijat.“

Nikdy bych neočekával, že bych viděl tituly první strany PlayStation přicházející do PC ve stejný den jako PS4 nebo PS5, pokud jsem upřímný, ale slyšení dvou až tříletých značek nám dává hrubý ukazatel toho, co můžeme očekávat.

Thumbnail YouTube

Existují výjimky z tohoto pravidla, jak vám myslí, jako poslední z nás, který část 1 přichází na PC půl roku po PS5, ale tato hra mohla v troubě použít ještě více času a byla to stejně remake desetileté hry.

Myslím, že to je také špatná zpráva pro nás všechny Bloodborne PC Stans, protože to zmeškalo pouze dva až tříleté okno, podívejme se, páté pět let. I když by to mohlo přijít lépe pozdě než nikdy, vyvinuté a Sony IP se nikdy nepřesunuly z PS4, takže bych vaše naděje nedostal-alespoň máme Krvavý motokár.

Zatímco časové období, které Ryan dává jasně, není tvrdé a rychlé pravidlo, dává to smysl. Pokud vyjde nová IP, očekávané pokračování nebo aplikovaná licenční hra, Sony bude chtít, aby prodala svůj vlastní hardware především, takže uvolnění této hry na PC současně nedává tolik smysl.

Úplný rozhovor pochází z Famitsu, přičemž resetera prochází přes Google Translate, takže některé z přesných jazyků se mohou lišit.

Pokud chcete více, máme nejlepší hry jako Spider-Man Remastered na PC, které jsou nyní k dispozici, s PC Port of the Web Slinger’s Adventure je skvělé místo pro začátek také.

Will Nelson z Starfieldu do Cyberpunk 2077, bude milovat ztracení v pohlcujících světech. Bývalý zpravodajský spisovatel pro hraní NME, vezme cokoli, co na něj hodíte, zejména Roguelikes.