Reddit – Ponořte se do všeho, 15 nejlepších hororových her pro PC, které můžete hrát (2023) | Beebom

15 nejlepších hororových her pro PC (2023)

Ve skutečnosti bych šel tak daleko, abych řekl, že je to pravděpodobně nejděsivější hra Amnesia, kterou můžete hrát hned teď. Teď vím, že mnoho z vás pravděpodobně stále cítí, že první hra OG je nejděsivější. Pokud jste však v sérii a samotném hororovém žánru pro přežití, budete se však cítit stejně. Nechci říct, že první amnézie nedrží dobře. Je to stále velmi hratelné. Zvukový design a nastavení bunkru však vyniká od zbytku, což z něj činí jednu z nejlepších hororových her, které můžete dnes hrát.

Vlastně děsivé hororové hry pro PC

Bylo by skvělé, kdyby byli co-op, ale já jsem více než pravděpodobné, že Gunna hraje sám 95% času.

Miluji hororové filmy, zejména věci jako paranormální aktivita, zákeřná, The Conjuring. Nechápejte mě špatně, miluji taky Gory Stabbers, ale nemusím nutně považovat ty děsivé.

Vím, že fasmofobie je dobrá, ale zjevně to není skvělé. V současné době hraji mrtvý prostor, původní, a to miluji, ale jsem spokojený s skoky nebo atmosférickou hrůzou. Také si šťastně vezmu mody/hry, které lze také moddded

Prosím, nedoporučujte mrtvé na denním světle, rezidentní zlé, Alan Wak. Vím, že to jsou hrůza, ale už o nich vím. A některé (jako DBD) nejsou úplně děsivé nebo to, co hledám. Chci cítit napjatost první paranormální aktivity, šok z nekromorfu se kdykoli objeví

Edit: Co je se všemi downvotes lmao edit 2: Díky za všechny návrhy, udržujte je přicházet. Pravděpodobně na ně nebudu odpovídat, protože se teď opakuji, ale na to, co mě nutí jít ‘ooh zajímavé’ Odpovím na to

15 nejlepších hororových her pro PC (2023)

Nejlepší hororové hry pro PC právě teď

Doposud to byl vynikající rok pro fanoušky hororových videoher, zejména s vydáním rezistence Resident Evil 4 a Dead Space Remakes. V hororových hrách je určitý adrenalinový spěch, díky kterému je obtížné upustit tento ovladač. Přiznám to, nemám žaludek pro hry jako Outlast. Nějak je však skrz ně protlačím kvůli uspokojení jejich dokončení a ten pocit je nepřekonatelný. Pokud získáte podobné potěšení z hraní takových her, zde je seznam nejlepších hororových titulů, které můžete hrát na svém PC právě teď. Dejte si však pozor, tento seznam není pro slabé srdce!

15. Fasmofobie

Hra phamofobie

Datum vydání: 18. září 2020
Platformy: PS5, Windows, Xbox Series X/S
Sledujte přívěs

Nevím o tobě, ale samotný koncept Lov duchů bylo pro mě vždy velmi vzrušující. To je přesně důvod, proč se mi tolik líbí fasmofobie. Je to jen starý starý lov duchů, to je vše. Není však snadné lovit duchy ve fasmofobii. Existuje mnoho herních prvků, které musíte dobře porozumět, abyste uspěli. Navíc byste se mohli vždy spojit se svými přáteli z Steam a udělat tento proces 10x zábavnější. Pokud však chcete pohlcující zážitek, hraní sólo by bylo způsob, jak jít.

Něco, pro co se mi opravdu líbí fasmofobie, je její nesmírná opakovatelnost. Každý běh se cítí zábavně a když jsou zapojeni přátelé, je to prostě nekončící. Pokud tedy hledáte nejlepší hororové hry pro více hráčů, je to phashobia.

14. Série malých nočních můr

Hračka malých nočních můr

Datum vydání: Malé noční můry 1 – 28. dubna 2017 | Malé noční můry 2 – 10. února 2021
Platformy: Malé noční můry 1 – Nintendo Switch, Android, iOS, PS4, Xbox One, Windows, Google Stadia | Malé noční můry 2 – Nintendo Switch, PS4, PS5, Xbox One, Windows, Google Stadia, Xbox Series X/S
Hlavní příběh Play -Time: Malé noční můry 1 – 3.5 hodin | Malé noční můry 2 – 5.5 hodin
Podívejte se na přívěs malých nočních můr, sledujte přívěs Little Nightmares 2

Hned od netopýra byste se pravděpodobně zdrželi hraní hororové hry s bočním porovnáváním pravděpodobně Na stůl vám nepřinese dost vyděšení. To však není případ malých nočních můr. Když mluvíme o první hře, je to jen 5 hodin, a pokud se mě zeptáte, je to perfektní. Žádný z prvků nepřekročí jejich přivítání a postupně a velmi hladce se přesunete z jednoho místa na druhé.

Totéž platí, že je to s malými nočními můrami 2 a jakmile budete hotovi s oběma hrami, uvědomíte si, jak dokonale se pohybují ve skutečnosti. Atmosféra je také něco, na co obě hry opravdu vynikají v budově. Zvukový design vás bude cítit nepříjemně a různé stvoření jsou tak mistrovsky vyrobeny, že jistě přidají k celkové strašidelnosti. „Učitel“ mě opravdu vyplazil. Myslím, pořád jsem přemýšlel o těchto dvou hrách dlouho poté, co jsem s tím skončil. Jedna z nejlepších hororových her určitě. 9215676766

13. Mrtvý za denního světla

Mrtvý podle hraní denního světla

Datum vydání: 14. června 2016
Platformy: PS4, Windows, Xbox One, Android, iOS, Nintendo Switch, PS5, Google Stadia
Sledujte přívěs

Vždy jste byli hororovým fanatikem? Osobně jsem vyrostl a sledoval jsem (a samozřejmě nemohl spát několik nocí) Michael Myers v Pátek 13, Freddy Kruger v Nightmare na ulici Elm, Sadako Yamamura v Prsten, a mnoho dalších postav z některých z nejlepších hororových filmů. Pokud jste úspěšně poznali každou z postav, které jsem právě zmínil, budete za denního světla absolutně milovat mrtvé.

Mrtvý za denního světla vám umožní hrát jako všechny tyto postavy a mnoho dalších. To je místo, kde leží skutečná zábava a proč je mrtvá podle denního světla stále jednou z nejvíce zahrávaných hororových her, sedm let po jeho vydání. Nejlepší věc na hře je, že je to čistě hra pro více hráčů. Jinými slovy, můžete si ho pobavit s přáteli. Můžete hrát jako vrah nebo jeden z pozůstalých. Ať tak či onak, existuje určité vzrušení při hraní hry, což automaticky zvyšuje opakovatelnost.

12. Zmizení Ethana Cartera

Zmizení hry Ethan Carter

Datum vydání: 25. září 2014
Platformy: Nintendo Switch, Xbox One, PS4, Windows
Hlavní příběh Play -Time: 4 hodiny
Sledujte přívěs

Pokud jste hráli a byli jste fanouškem Prozrazující Série her, budete absolutně milovat narativní hraní ve stylu Zmizení Ethana Cartera. V tomto bodě je to téměř desetiletá hra a přesto, když ji hrajete, budete ohromeni nádherností všeho. Svět je pohlcující přímo z netopýra, díky ohromující grafice. Navíc, pokud si zakoupíte základní hru, získáte také bezplatný engine 4 Remaster. To dále zvyšuje vaši celkovou zkušenost.

Pokud jde o hratelnost, není toho moc, ale děsivá atmosféra a skvělý příběh vás budou hrát. Nemluvě o tom, že to existuje jeden skok strach, který vás chytí mimo stráž. To mě také létal, takže ano, neříkej mi, že jsi nebyl varován. S ohledem na všechny tyto věci to musí být jedna z nejlepších hororových her, které jsem kdy hrál na PC.

11. Les a synové lesa

Srovnání synů lesa a lesní hry

Datum vydání: Les – 30. května 2014 | Synové lesa – 23. února 2023
Platformy: Les – PS4, Windows | Synové lesa – Okna
Hlavní příběh Play -Time: Les – 15.5 hodin | Synové lesa – 11.5 hodin
Podívejte se na lesní přívěs, sledujte syny lesního přívěsu

Les je úžasným příkladem toho, čeho může dosáhnout i malého týmu čtyř. Ano, slyšeli jste to správně. Když série odstartovala s Forest zpět v roce 2014, byl to hit v hororové herní komunitě díky své skutečné hrůzou přežití a mechanice. Hra je těžká, zvláště pokud ji chcete hrát sami. Skutečná zábava spočívá v hraní série s přáteli.

Obě hry jsou úžasné, ale pokud chcete graficky pohlcující zážitek, nejnovější synové lesa jsou ten, kdo hraje. Doporučuji však hrát obě hry, aby pochopil Marvel, který by takový malý tým mohl doručit. Tyto hry jsou perfektním příkladem toho, jak můžete dokonale smíchat simulaci s hrůzou a neexistuje žádná jiná hra, která se vzdáleně blíží zdokonalování tohoto vzorce.

10. Zlo uvnitř série

Zlo se ve srovnání s hraním 1 a 2 her

Datum vydání: Zlo do 1 – 14. října 2014 | Zlo do 2 – 13. října 2017
Platformy: Zlo do 1 – PS3, PS4, Xbox One, Xbox 360, Windows, Xbox Cloud Gaming | Zlo do 2 – PS4, Xbox One, Xbox Cloud Gaming, Windows
Hlavní příběh Play -Time: Zlo do 1 – 15.5 hodin | Zlo do 2 – 13.5 hodin
Sledujte zlo v přívěsu, sledujte zlo do 2 přívěsu

Když zlo v rámci prvního přistání zpět v roce 2014, nebylo nic tak děsivého jako. Vlažný prodej hry pravděpodobně má co do činění se skutečností, že většina lidí nebyla připravena na něco podobného. Navíc, podle mého názoru, Evil v sérii má některé z nejlepších bojů šéfů, jak je vidět v hororových hrách. Má také některé z nejlépe navržených monster indukujících noční můru. Laura, Například je přímo z vašich nejhorších možných nočních můr a pokaždé, když se s ní setkáte, nemůžete pomoci, ale modlit se za to, aby tyto sekvence skončily co nejdříve.

Evil do 2 je stále jednou z mých oblíbených hororových her a líbí se mi to lépe než ta první. První hra se zdála velmi neohrabaná, pokud jde o kontroly. Nejen, že zlo do 2 způsobilo, že ovládací prvky vypadají mnohem tekutější, ale také zvedly grafiku na zářez. Kůže a kosti…. musím jíst. Pokud nevíte, o čem mluvím, hrajte hru.

9. Outlast Series

Outlast 1, 2 and Trialss Gameplay srovnání

Datum vydání: Přečkat – 4. září 2013 | Outlast II – 24. dubna 2017 | Outlast Trials – 18. května 2023
Platformy: Přečkat – PS4, Nintendo Switch, Windows, Xbox One, MacOS, Linux, Classic Mac OS | Outlast II – PS4, Nintendo Switch, Xbox One, Windows | Outlast Trials – Okna
Hlavní příběh Play -Time: Outlast – 5 hodin | Outlast II – 7.5 hodin
Podívejte se na přívěs Outlast, sledujte přívěs Outlast II, sledujte přívěs o Outlast Trials

Mohu hrdě říci, že v posledních letech se můj odpor při hraní hororových her výrazně zvýšil. Při hraní je už nemůžu snadno vystrašit ani vyděsit. Pokud však přijde na sérii Outlast, prostě nemůžu udržovat svůj zdravý rozum. Ať už je to úplně první přehled nebo outlast 2, vždy jsem se ocitl. Toto je jedna série, kde se ocitnete, že hru zastavíte více než často.

Je to především kvůli skutečnosti, že neexistují způsoby, jak zaútočit na svého nepřítele. Nemůžete si pomoci, ale cítit se bezmocní, uvízl jen s videokamerou, která dokumentuje všechny rušivé věci, které se kolem vás obcházejí. Co když vidíte nepřítele? Jen se schovávejte. Co když tě pronásledují? BĚH!

Jedna věc, která se mi na pokusech Outlast opravdu líbila, je to, že si zachovává intenzivní šílené honičky jako další dvě hry, ale díky své hračce zaměřené na multiplayery přidává větší opakovatelnost. Navíc nejste úplně bezmocní a můžete použít určité věci k rozptýlení nepřátel. Mohli byste hrát také sólo, ale hraní této hry se svými přáteli je rozhodně mnohem zábavnější.

8. Amnézie: Bunker

Amnézie: Bunker

Datum vydání: 6. června 2023
Platformy: PS4, Xbox One, Windows, Xbox Cloud Gaming, Xbox Series X/S
Hlavní příběh Play -Time: 5 hodin
Sledujte přívěs

Série Amnesia nevyžaduje žádný úvod. Toto je jedna z těch her, které revolucionizovaly hororový žánr přežití, jak to dnes známe. Je to už přes deset let, co vyšla první hra Amnesia a je dobré vidět sérii, která občas přichází s novými tituly. Dříve jsme měli amnézii: znovuzrození. Letos Amnesia: Bunker byl propuštěn a je to opravdu jedna z nejděsivějších her, které jsem hrál v posledních letech.

Ve skutečnosti bych šel tak daleko, abych řekl, že je to pravděpodobně nejděsivější hra Amnesia, kterou můžete hrát hned teď. Teď vím, že mnoho z vás pravděpodobně stále cítí, že první hra OG je nejděsivější. Pokud jste však v sérii a samotném hororovém žánru pro přežití, budete se však cítit stejně. Nechci říct, že první amnézie nedrží dobře. Je to stále velmi hratelné. Zvukový design a nastavení bunkru však vyniká od zbytku, což z něj činí jednu z nejlepších hororových her, které můžete dnes hrát.

7. Texaský masakr motorovou pilou

Hračka Texas Chainsaw Massacre 2023

Datum vydání: 18. srpna 2023
Platformy: PS4, PS5, Windows, Xbox Series X/S, Xbox One
Sledujte přívěs

Nedávno byla propuštěna asymetrická hororová hra podobně jako mrtvá za denního světla a internet vzala bouři. Ano, mluvím o masakru Texas Chainsaw. Na rozdíl od mrtvých za denního světla nebudete vidět ani hrát jako řada zabijáků. Hra se drží TCM Lore, kde můžete hrát jako jeden ze tří dalších vrahů vedle vašich přátel a lovit čtyři teenagery. Grafika je skvělá, ano. Je to však pohlcující hratelnost, která ji odlišuje a činí z nich jednu z nejlepších online her v hororovém žánru.

Každý z zabijáků a obětí má jedinečné schopnosti, které můžete využít ve svůj prospěch k zabití nebo přežití. Existuje také spousta herních prvků, které musíte vyvinout porozumění, abyste se bavili hraní hry. Nejlepší věc je, že je to hra se 7 hráčů, takže se svými přáteli můžete mít hodiny zábavy. Děsivé a zábavné? Spočítat mě všechny dovnitř!

6. Resident Evil 7 Biohazard

Resident Evil 7 Biohazard Gameplay

Datum vydání: 24. ledna 2017
Platformy: PS4, Windows, Xbox One, Stadia, Nintendo Switch, PS5, Xbox Series X/S
Hlavní příběh Play -Time: 9.5 hodin
Sledujte přívěs

Poté, co v roce 2012 přistál Resident Evil 6, budoucnost série nevypadala slibně. Myslím, že fanoušci nebyli s řadou spokojeni od té doby, co Resident Evil 5 sám, protože OG Resident Evil 4 nastavil bar příliš vysoko na převyšení. Nicméně, díky rezidentu Evil 7: Biohazard, série ožila znovu naživu. S RE7 se hra vrátila ke svým čistým hororovým kořenům.

Úvodní sekvence RE7 jsou stále považovány za nejděsivější v historii videoher. Pravděpodobně jsem tuto hru hrál na gazillionkrát. Návrh by byl, jakmile hrajete hru na standardní obtíže, dejte Blázinec pokus. Je to nejlepší způsob, jak odemknout skutečný potenciál RE7. Od Re7, Capcom byl na roli a přeměnil své starý je zlatý klasika. Tyto remake jsou také na tomto seznamu, nebojte se. Snadno a správně, jedna z nejlepších, ne -li nejlepší hororové hry, jakou kdy byla pro PC vyrobena.

5. Mimozemská izolace

Mimozemská izolační hra

Datum vydání: 6. října 2014
Platformy: PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One, Linux, OS X, Windows, Nintendo Switch, Android, iOS
Hlavní příběh Play -Time: 18.5 hodin
Sledujte přívěs

Ridley Scott’s Mimozemšťan Série bude vždy jedním z mých nejoblíbenějších skupin sci-fi filmů. Jakmile budete s touto sérií hotovi, oceníte Mimozemská izolace ještě více. Hra z roku 2014 absolutně přibije pocit a nastavení hry. Pocit vždy sledovaného a loveného je jako v žádné jiné hře.

Navíc Xenomorf AI je prostě příliš chytrá. Pokud příliš procházíte oblastí, najde vás hyper inteligentní mimozemšťan. Pokud příliš používáte stejná skrytí skvrny, stále vás najde. Abyste věnuli mimozemšťana, musíte být mimořádně opatrní a extra ticho. Takže ne běh jako maniak příliš často. Jinak jsi mrtvý.

Jediným způsobem, jak udržet mimozemšťan na uzdě, je plamenomet, který se dostanete k samému konci tohoto úžasného příběhu. Ne každý má to, co je potřeba k dokončení této hry. Takže, pokud ano, měli byste si určitě dát pat na záda.

4. Tvář

Hraní vizi

Datum vydání: 30. října 2020
Platformy: PS4, Xbox One, Windows, Amazon Luna, PS5, Xbox Series X/S
Hlavní příběh Play -Time: 9 hodin
Sledujte přívěs

Hideo Kojima je velké jméno v herním průmyslu a vytvořila mistrovská díla jako Kovové vybavení série her, stejně jako Smrtící smrt. Nyní, v roce 2014, se Kojima připojila k ruce s Konami a vydala demo pro to, co by bylo pokračováním Tichý kopec franšíza. Říkali toto demo Str.T. Projekt byl zrušen, když se Kojima a Konami rozdělili cesty. Ačkoli str.T. Setkal se s jeho zánikem příliš brzy, demo je stále považováno za jednu z nejlepších hororových her. To je přesně to, jak a proč byl Visage vytvořen, inspirován P.T.

Pokud jste hráli P.T. Demo, najdete záhadnou podobnost v mechanice hry a nastavení Visage. Visage zkoumá svou úroveň nejlépe spravedlnosti pro demo mistrovského díla, o kterém Kojima snil o dokončení, a dělá v něm vynikající práci. Jakmile začnete hrát hru, na první pohled se nic opravdu nestane. Atmosféra však stačí k poslání zimnice po páteři. Doslova je pro vás doslova těžké udržovat své zdravý rozum úrovně ve hře, která, jakmile je příliš nízká, umožní tě zabít entitu.

3. Resident Evil 2 Remake

Resident Evil 2 Remake Gameplay

Datum vydání: 25. ledna 2019
Platformy: PS4, Xbox One, Windows, Amazon Luna, PS5, Xbox Series X/S
Hlavní příběh Play -Time: 8.5 Hodiny
Sledujte přívěs

Jak již bylo zmíněno dříve, Capcom byl skutečně na roli po RE7 a remake Resident Evil 2 byl prostě fenomenální. Jedním z hlavních problémů s remake Resident Evil 3 bylo to, že se nepodařilo učinit nemesis jako děsivý antagonista jako pan. X v RE2. To by rozhodně nemělo to být a Capcom zde určitě chyběla velká příležitost. Remake RE2 však byl ještě děsivější kvůli stále přítomné hrozbě, kterou MR. X byl.

Hra mohla být delší, ano. Avšak krátká doba, kterou strávíte hraním hry, na to nezapomenete. Zjistil jsem, že se občas reviduji hru, a pokaždé, když ji přehrávám, uvědomuji si, jaké mistrovské dílo je hra. Je to děsivé, náročné a je jednou z nejvíce vyleštěných her, které Capcom kdy vydal.

2. Remake mrtvého prostoru

Remake Remake Dead Space Gameplay

Datum vydání: 27. ledna 2023
Platformy: PS5, Windows, Xbox Series X/S
Hlavní příběh Play -Time: 12 hodin
Sledujte přívěs

Dobře, tak řeknu tentokrát a znovu. Mrtvý prostor je nejlepší hororová hra na přežití ve vesmíru. Musíte se divit, co protokol Callisto, hra, která se snaží být mrtvým prostorem? No, to je problém. To zkouší být mrtvý prostor, ale nemůže přesně porazit originál v žádném případě. Jako by originál nebyl dost dobrý, EA se rozhodla ho přepracovat remake. Řeknu vám to, je to nejlepší možný remake, který jste mohli dostat do mrtvého prostoru.

V remake je přidáno poměrně několik dalších prvků, díky nimž je mnohem pohlcující. Pro předkrmy, Nekromorfy Zjevně vypadám výrazně děsivější. Pak je USG Ishimura which ožívá v nejpodrobnějších texturách. Pokud nebudu odkazovat na remake jako na jednu z nejlepších hororových her, měl bych určitě přestat hrát hororové hry pro přežití. Je to dobré.

1. Resident Evil 4 Remake

Resident Evil 4 Remake Gameplay

Datum vydání: 24. března 2023
Platformy: PS4, PS5, Windows, Xbox Series X/S
Hlavní příběh Play -Time: 16 hodin
Sledujte přívěs

Hororová hra číslo jedna pro mě teď musí být remake Resident Evil 4. Přiznejme to. Remake jsou těžké. Je na vás jen příliš velký tlak na to, abyste vytvořili již tak dokonalou hru. Zdá se však, že Capcom zvládl remake vzorec, přičemž každý vzorec byl lepší než ten předchozí (kašel, ne remake re3). Právě když jsem si myslel, že remake Resident Evil 2 nelze nijak překonat, remake RE4 to pro mě vyřadil z parku.

To je stejně perfektní jako hororová hra na přežití. Ačkoli to nesleduje hororovou trasu čistého přežití jako RE7 nebo akční trasa jako Resident Evil Village, dělá to nejlepší z obou světů tím, že dokonale spojí horor a akce dohromady. Počkejte, až uvidíte nový design pro tolik dýchací Regeneradory. Nic, co děláte, vás na to nepřipraví.

Nadcházející nejočekávanější hororové hry

Nyní, když víte o nejlepších možných hororových hrách, které můžete hrát na svém PC, podívejme se také na ty nejočekávanější ty. Ano, nekončí to remake re4 a mrtvého prostoru. Sezóna remake se teprve začíná.

1. Alan Wake 2

Alan Wake 2 plakát

Datum vydání: 17. října 2023
Platformy: StrS5, Windows, Xbox Series X/S
Sledujte přívěs

Vždy jsem byl velkým fanouškem léku, abych nám dal hity jako Max Payne, Quantum Break a Alan Wake. Navíc je dokonce i kontrola nápravová hra. Náprava vždy měla světlice pro kreativní a přicházelo s hrami, které používají mechaniku mimo krabici. To je velmi převládající pod kontrolou a kvantovou přestávkou. Alan Wake se nelišil a byl velmi dobrou hororovou hrou pro svou dobu. Alan Wake Remaster byl také docela dobrý a nyní jsme všichni připraveni brzy přijmout Alan Wake 2. Horrorová hra pro přežití je nyní připravena na předobjednávku.

2. Sám ve tmě

Sám v temné hře

Datum vydání: 25. října 2023
Platformy: StrS5, Windows, Xbox Series X/S
Sledujte přívěs

Samotný z roku 1992 ve tmě byl klasický hororový zážitek, protkáno hádankami a ghouly. Nyní je reimaginován se stejným titulem a je naplánován na vydání v říjnu samotného roku. Nejlepší věc je, že můžete vyzkoušet prolog hry zdarma právě tady, právě teď. Jediné, co musíte udělat, je přejít na Steam a stáhnout jej zdarma. To vám umožní získat správný přehled o tom, jak se hra ukáže. Jak jsem řekl dříve, 2023 je jen perfektní rok pro hororové hlavy!

3. Silent Hill 2 Remake

Silent Hill 2 Remake hratelnost

Konami’s Silent Hill má zcela samostatnou fanbase, protože řada her OG Silent Hill byla důvodem pro mnoho nočních můr lidí. Samozřejmě, pokud dnes hrajete tyto hry, budou mít sotva dopad kvůli zastaralé grafice a stylu hry. To se však brzy změní, když nyní bude na kartách, oficiálně na kartách, Silent Hill 2.

Datum vydání: Pozdní 2023 (očekávané, podle úniků)
Platformy: PS5, Windows
Sledujte přívěs