Reddit – ponořte se do všeho, 5 nejočekávanějších her Battle Royale vyjde v roce 2023.

5 nejočekávanějších her Battle Royale, které vycházejí v roce 2023

Zpět na životní styl Cyberpunk. Mimo mřížku Vypadá lákavě se svou dystopickou, skrytou firemní válkou Cyberpunk Future. Je to také docela jedinečné pro to, aby se chtěl soustředit na vyprávění. Prostřednictvím misí PVP a misí PVE mohou hráči bojovat v reálném čase na mapě, ke které mají přístup ostatní online hráči.

Project V (2024) – Nová BR hra postavená v UEFN, založená Ninja, Nickmercs, Timthetatman, Couragejd a Sypherpk

Battle Royale vyrobená v UEFN Jsme skupina přátel, hráčů a spoluobčanů, kteří jsou nadšeni Battle Royals. Od roku 2016 jsme hráli každý BR na trhu, soutěžili jsme na nejvyšší úrovni a společně vybudovali publikum a komunitu s více než 140 miliony lidí. Víme, co dělá bitevní royale skvělou.

Se spuštěním Unreal editora pro Fortnite v březnu 2023 to vyvolalo inspiraci v nás všech. Okamžitě jsme se schoulili, abychom brainstorm a všichni dospěli ke stejnému závěru: vytvoříme si vlastní bitvu Royale s mocí UEFN.

Takže spojujeme naše komunity a sdružujeme naše zdroje, abychom to udělali jen. A chceme to udělat správně. Budeme si vzít čas na vývoj této hry, protože funkce pro UEFN se stanou silnějšími a flexibilnějšími. S vlastními zbraněmi, mapou v plném rozsahu, pohybem tekutin a jedinečnou mechanikou v našich památkách máme ambiciózní plány na vybudování něčeho opravdu jedinečného. I když ještě nemůžeme rozdávat příliš mnoho podrobností o hře, tady je to, co vám můžeme říct: Project V bude hra, která dává komunitní zpětnou vazbu a funkce přední a středové funkce. Věříme, že naši hráči by měli mít slovo při utváření hry, kterou hrají.

Takže co bude dál? Srdcem projektu V je naše komunita, takže budeme potřebovat vaši zpětnou vazbu a hlasy, abychom formovali naši hru. Chcete-li se ujistit, že váš hlas je slyšet a zůstat v souladu s vývojem, sledujte nás na Twitteru a přihlaste se k odběru našeho zpravodaje! A pokud sdílíte tuto vizi jako vývojář her, Fortnite Creative Expert nebo jen někoho, kdo miluje hry, podívejte se na naše otevřené role, aby se připojili k týmu!

5 nejočekávanějších her Battle Royale, které vycházejí v roce 2023

Battle Royale Games 2023

Hry Battle Royale jsou právě teď tak populární, od té doby PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) debutoval v roce 2017 a Fortnite ukradl show o pár měsíců později. Díky nekontrolovatelnému úspěchu těchto dvou průkopnických her rostl dopad Battle Royale na herní průmysl tak silný. Tolik, takže New Battle Royals nadále vydává téměř každý druhý týden, zatímco po celou dobu se škály stále daří.

Tolik jako Fortnite a PUBG jsou ruce dolů nejlepší hry Battle Royale, které můžete hrát, jste naprosto vítáni, abyste si ponořili prsty do nových vod na nohou. Obzvláště nyní, když se Battle Royals nemusí nutně držet recept. Pokud jste zvědaví vědět, které nadcházející hry Battle Royale upoutaly největší pozornost, sestavili jsme pět nejočekávanějších her Battle Royale, které v roce 2023 vyšly, že byste si nechtěli nechat ujít.

5. Hit a Boom

Hit & boom | Herní přívěs

Možná už znáte Hit a Boom Bojová hra robota 3v3. Je však nadcházející Hit a Boom Battle Royale s očekávaným datem vydání Q3 2023. Nová hra je zdarma hrát s integrací blockchainu, což umožňuje mechaniku play-to-earn. Hrate-moudrá, je to hra shora dolů, dovednost založená na dovednostech, kde zvířecí roboti zvané Boombots bojují proti sobě, dokud poslední robot stojící vyhraje.

Ačkoli to není moc, víme o dosud specifikách hraní her, zdá se, že integrace hry s technologií blockchain naznačuje vlastnictví aktiv ve hře, motintingové téma pro NFT a online trh pro obchodování. Existují také zřízené ligy a turnaje, kde vítězové možná získá token odměn.

Některé z robotů, které budete hrát jako zábavná zvířata, jako jsou pandas a želvy. Každá postava má jedinečnou kosmetiku, kterou lze zakoupit jako NFT. Web také navrhuje vlastnictví mazlíčků NFT. Je to všechno tak vzrušující. Protože se zdá, že již probíhá uzavřená beta beta, možná budeme mít konkrétnější informace. Můžete však počkat na otevřenou beta verzi, která je v současné době nastavena na spuštění ve čtvrtletí 2023.

4. Rainy Neon: Baku

Rainy Neon: Baku – Cyberpunk Battle Royale Game Alpha Trailer

Alternativně byste mohli využít své šance v roce 2121 Baku, kde se nová norma stala ponurá, temná Cyberpunk budoucnost. Na první pohled, Rainy Neon: Baku Vypadá naprosto nádherně, možná dává Fortnite běh za své peníze. Hraje také docela podobně, jako je výběr vaší postavy na začátku a přístup k široké škále speciálních schopností.

Když se pohybujete po městě, buď pěšky nebo jízdou rychlého auta, budete muset vystopovat smrtící kyborgové představující zkorumpované kapitalistické korporace a sundat je dolů. Když úspěšně vyhrajete bitvy, získáte zisky a zachráníte lidi z Baku před újmou. Samozřejmě to není jen Cyborgs, které představují hrozbu. Budete také muset bojovat proti lidským hráčům tvořeným až 32 bojovníky a až dvou kyborgů.

Název značky „Rainy Neon“ má také význam pro mechaniku hry. Kromě celkového neonově osvětleného měst a ponurého počasí se ukáže, že namočení kyborgského obleku má hrozné důsledky. V ideálním případě tedy budete muset hodit na štít, abyste zůstali v suchu. I když můžete hru očekávat ve 4. čtvrtletí 2023, neváhejte a podívejte se na přívěs zde mezitím.

3. My Hero Academia: Ultra Rumble

My Hero Ultra Rumble – Trailer

Zatím většina Battle Royales používá relativně podobný herní vzor, ​​ať už jde o nastavení, hraní nebo celkový vzhled a pocit. Pokud byste však chtěli úplnou a drastickou změnu scény, můžete vždy vyzkoušet nadcházející My Hero Academia: Ultra Rumble Battle Royale hra. Je to vůbec první bitva Royale Moje hrdinská akademie Série anime/manga.

Hráči se mohou rozhodnout hrát jako hrdina nebo darebák proti jiným hráčům. V závislosti na třídě, kterou si vyberete, můžete mít přístup k řadě speciálních schopností, jako je nulová gravitace, k vytvoření plovoucích nebezpečí nebo způsobit neočekávaný chaos na bojišti. Můžete se také spojit se dvěma dalšími hráči a bojovat až sedm nepřátelských týmů.

Protože budete hrát v týmech, putování sám nemusí vždy pracovat ve váš prospěch. Spolupracování spolu navzájem a vymýšlení plánu, který maximalizuje vaše dovednosti a životní prostředí, by mohl být způsob, jak být posledním stáním. V současné době probíhá uzavřená beta verze a oficiální datum vydání je nejasné. Doufejme, že hra vyjde někdy v roce 2023. Počkejme a uvidíme.

2. Shattle

Shattle // Oficiální upozornění

Set ve studené válce Švédsko, Shattle Vezme vás zpět do roku 1970, kde se až 25 hráčů uvězní ve Warzone. Jediná cesta ven? Bojovat k smrti až do posledního výherního výhry. Je to komplikovanější, když kromě toho, že potřebujete přežít proti 24 dalším hráčům, riskujete, že se na vás narazí náhodné letecké údery nebo budovy.

naštěstí, Shattle je hra pro přežití, která nabízí nástroje, které potřebujete k tomu, abyste zůstali naživu. Prostřednictvím střelby, rabování a tvorby nejrůznějších zbraní, čímž mrtvějším, tím lépe se můžete chránit před jakoukoli hrozící hrozbou, která na vás přichází, a to vše, zatímco se vyhýbáte bez bomb padající z oblohy.

Na rozdíl od jiných rozsáhlých map jako PUBG nebo Fortnite , Shattle Zavede hráče do map blízkých čtvrtí. Takže opravdu není někde bezpečné skrýt, alespoň ne příliš dlouho, než vás někdo vyčichne ven. Takové kompaktní prostory dělají Shattle To mnohem vzrušující. V podstatě budete muset bojovat o smrt během hry, pokud máte štěstí, že jste posledním mužem stát.

I když o tom není toho moc, o čem víme Shattle Datum vydání, platformy a další informace o her; Zdá se, že Steam naznačuje, že hra bude „brzy“, doufejme, že někdy v roce 2023. Mezitím se neváhejte podívat na oficiální přívěs zde .

1. Mimo mřížku

Off the Grid – Oficiální upoutávka

Zpět na životní styl Cyberpunk. Mimo mřížku Vypadá lákavě se svou dystopickou, skrytou firemní válkou Cyberpunk Future. Je to také docela jedinečné pro to, aby se chtěl soustředit na vyprávění. Prostřednictvím misí PVP a misí PVE mohou hráči bojovat v reálném čase na mapě, ke které mají přístup ostatní online hráči.

Zatímco přesné detaily zůstávají nejasné, zdá se, že vývojářka Gunzilla Games plánuje vyhodit míč z parku na tento. Jejich záměrem je navrhnout mapu větší, než jsme předtím viděli. Navíc plánují hostit až 150 hráčů. S kampaní Full Story, 3D naskenované kůže, možnosti přizpůsobení načítání a ambicióznějších pohybů, které přicházejí, všechny běží plnou rychlostí, rozhodně si nemůžu pomoci, ale přemýšlím, jestli Mimo mřížku Will Pioneer další krok v bitvě Royale.

Jaký je váš názor? Budete vyzvednout některou z pěti nejočekávanějších her Battle Royale v roce 2023? Jsou tam více her, o kterých bychom měli vědět? Dejte nám vědět v komentářích nebo o našich společenstvích tady.

Evans i. Karanja je spisovatel na volné noze, který miluje psaní o něčem technologii. Vždy hledá zajímavá témata a rád píše o videohrách, kryptoměně a blockchainu a dalších. Když nepíšelo, najdete ho hraní videoher nebo sledování F1.

Top 5 bitevních her Royale přicházejících v roce 2023

Od PUBG, Call of Duty a Counterstrike po vrcholky legend a Fortnite jsme byli svědky úspěchu mnoha her Battle Royale Games. Podívejme se na našich 5 nejlepších her Battle Royale, které dorazí v roce 2023.

Top 5 bitevních her Royale vydaných v roce 2023

Počínaje číslem 5, máme Rainy Neon: Baku . Tato hra Battle Royale se střetává s herním světem Cyberpunk. Má krásnou grafiku a scenérii, stejně jako skvělé bojové techniky. Tento rozhodně si zaslouží místo v našich nejlepších 5 bitevních hrách Royale z roku 2023. Tato hra se koná v Baku v roce 2121. Hráči budou mít příležitost zvolit si přepravu (jako jsou auta, motocykly nebo pěšky). Jejich hlavní misí bude navíc lovit smrtící kyborgové. Rainy Neon: Baku bude držet až 32 hráčů za kolo. Datum vydání je koncem roku 2023. Čtvrté místo na našem seznamu 5 nejlepších her Battle Royale, které přijde Shattle . Tato střelecká hra z první osoby vás zavede do Švédska z roku 1970. Uprostřed studené války bude muset 25 hráčů bojovat, dokud nestojí pouze jeden z nich. Navíc, kromě záchrany vlastního života, můžete být zasaženi náhodnou bombou. Tato hra na přežití bitvy Royale se odehrává na malé mapě, což je intenzivnější. Hráči budou moci kopírovat mnoho zbraní, stejně jako léčivé výrobky a štíty. Zatím však pro vás nemáme datum vydání. Říká však „brzy“ na Steam,!

Top 3 videohry v režimu BR

Mimo mřížku

S Mimo mřížku V místě číslo 3 je náš seznam 5 nejlepších her Battle Royale pro rok 2023 teplejší! Umění této dystopické bitvy Royale navrhuje Neil Blomkamp. Kromě toho bude mít střelecká hra PVP i PVE Storylines. S takovou intenzivní grafickou prací je to slibné. Kromě mnoha misí budou hráči bojovat proti sobě v reálném čase. Hráči vyvinou své vlastní postavy. Například hlavní postavy z uměleckého konceptu a přívěsu mají mechanické paže a nohy! Bojujte se a přežijte. Nemůžeme čekat na vydání! Koncept umění mřížky, přestože nemá mnoho podrobností Hyenas , Tuto hru jsme umístili na druhé místo! Tato nadcházející hra pro více hráčů sci-fi si bezpochyby zaslouží místo na našem seznamu 5 nejlepších her Battle Royale, které letos přicházejí. Nabídne hráčům, aby se shromáždili do „balíčků“ čtyř nebo šesti. I když stále nemáme mnoho podrobností, víme, že se to koná na Marsu! Díky tomu je hra ještě více vzrušující. Přívěs ukázal mnoho prvků parkouru a také si vybral z různých velmi zajímavých postav. Naše číslo jedna prostě musela být Halo Infinite: Battle Royale ! Tohle bylo dlouho ve výrobě. Zvěsti o zavedení Halo zavedení tohoto režimu se obíhají od roku 2020. Může oficiálně dorazit se začátkem čtvrté sezóny v polovině roku 2023. Dokud nebudeme mít datum vydání tohoto režimu, Halo Infinite v poslední době představil několik nových režimů. Například hráči si mohou užít kooperační kampaně, stejně jako režim Forge. Chybělo nám nějaké? Dejte nám vědět v komentářích!

Natalija je posedlý anime, magickým, sbírajícím vzácné vydání a Funko Pops, je mladý spisovatel, který se snaží číst každý komiks a manga venku!