Reddit – Ponořte se do všeho, 5 videoher tak skutečných, měly by se počítat jako vojenský výcvik |

5 videoher tak skutečných, měly by se počítat jako vojenský výcvik

Zatímco její vychvalovaná grafika je podle mého názoru nadhodnocena, Rusko se pokusilo předat své herní záběry jako skutečnékrát několikrát. Součástí důvodu, který funguje, je hluboká pozornost k detailům v ARMA, včetně dobrého listova, zvířat a lidí na bojišti. Na bojiště můžete dokonce přidat civilisty a praktikovat zákon ozbrojeného boje se správnými mody.

Vážně realistické válečné hry?

Opravdu se mi líbí hry FPS. Býval jsem hodně do tresky, začal jsem hrát sérii Battlefield asi před rokem. Opravdu se mi líbí, o kolik více týmově orientovaných, strategických hraní, je ve srovnání s hrami jako Cod. Teď to není válka mezi hrami, je to diskuse, takže neposílejte komentáře o tom, která hra je lepší, každý má jiný vkus. Jsou zde někteří hráči BF? Jak jsem řekl, líbí se mi, jak je realistické bojiště, ale stále mu chybí spousta věcí o realismu a zajímalo by mě, jestli si Dice někdy přemýšlel o implementaci realističtějších funkcí v budoucích hrách. Jsou to také malé věci, jako jsou zbraně, které při chůzi kolísá, realistické množství zpětného rázu a (ne velký problém), ale grafika hraje důležitou roli při zábavném zážitku. a neříkám hru se špatnou grafikou. Při pohledu dolů vidíte více než jen nohy. (Postavte se a podívejte se dolů, vidíte také trup a paže)

Krycí systém pro střelce první osoby. Většina střelců třetích osob (tj. Red Dead, Gow) mají krycí systém. Stisknutím tlačítka naskočte do krytu a buďte v bezpečí před nepřátelským ohněm z určitého směru, rychle vyskočte a střílejte několik kol, aby potlačili nepřátelský oheň, poté se rychle vrátili do bezpečí být za zdí nebo tak něco. Rád bych viděl, že to jsou také hry první osoby

. . Pro vývojáře her by nebylo obtížné přidat další periferní vidění. Vím, že to nikdy nebude tak dobré jako lidská vize, ale v každé hře první osoby, kterou jsem viděl, pokud člověk stojí přímo vedle vás, nemůžete ho vidět.

. Přidání funkce pro kontrolu časopisu a granátů, kde ukazuje animaci vaší postavy při pohledu dolů, poplácujeme mag pouzdro a řekl hráči „zbývají 2 mags, 1 granát a 3 pistolové časopisy“, nebo jednoduše se dívat dolů dolů v časopisech a zbývajícím vybavením, nebo něco takového.

Osobně najdu skvělou zábavu v dlouhé, pomalé, co někteří lidé mohou nazvat „nudné“ hry. Hráči BFBC a BFBC2 by měli vědět, co tím myslím, když říkám, že mi chybí pomalejší a realističtější akce v nových válečných hrách FPS.

Ještě jedna věc, nové ovladače na nových konzolách by měly mít více tlačítek, pro ubytování (snad) realistických nových her FPS v budoucnu, někteří mohou říci, že by to příliš komplikovalo. No, můžete si hrát něco jiného. Osobně bych rád viděl více pohlcujících, hlubokých a realistických her FPS.

Jaké jsou názory vašich kluků na to?

?

Jste více na realistické stránce her? Nebo fantasy strana?

5 videoher tak skutečných, měly by se počítat jako vojenský výcvik

Foto s laskavým svolením Squad

Sponzorováno Federální družstevní záložkou Navy

Žádná videohra správně nezachycuje vojenský zážitek, takže na tomto seznamu neočekávejte žádné zázraky. Je to proto, že nic nemůže skutečně zachytit okamžiky, jako je bezprostřednost skutečného boje nebo dokonce hluboká únava rucka pochodu, následuje stresový výstřel.

Ale na základě mého vlastního zážitku z armády existují hry dostatečně realistické, aby naučily spouštěcí disciplínu, aby vás zápasily s riziky pro civilisty na bojišti nebo procvičovaly koordinační akce mezi ohněmi a jednotkami.

Zde je pět, které jsou dostatečně realistické, abyste dokonce mohli získat plán tréninku pomocí schváleného.

1. ARMA 3

Pojďme dostat královnu vojenského simulátorového žánru z cesty. . Může být upravena, dokud nebude doslova nepoznatelná, ale základní hra má realistická vozidla, zbraně a fyziku, která podporuje skutečné techniky války.

Zatímco její vychvalovaná grafika je podle mého názoru nadhodnocena, Rusko se pokusilo předat své herní záběry jako skutečnékrát několikrát. Součástí důvodu, který funguje, je hluboká pozornost k detailům v ARMA, včetně dobrého listova, zvířat a lidí na bojišti. Na bojiště můžete dokonce přidat civilisty a praktikovat zákon ozbrojeného boje se správnými mody.

Křivka učení je strmá, ale vaše skupina by mohla ve skutečnosti naplánovat a nacvičovat bitevní cvičení nebo operace v této hře, zejména proto, že některé modifikované verze hry mají přinést skutečné mapy terénu od softwaru GIS, stejné věci geografy použití. .

2. Squad

Squad má řadu prvků, které pro hráče usnadňují vyzvednutí, ale je o něco méně realistické než ARMA 3; Nejvíce nepříjemné je velkým značkou, kde je váš vůdce skupiny, stejně jako jakékoli značky, které na mapu položili. Existuje také mírný problém, kdy je většina na mapě nezničitelná, včetně budov.

Ale ty dohady stranou, je to simulátor se slušnou balistickou fyzikou, realistickými zbraněmi, těžcemi pilotovými vozidly a až 50 hráčů na tým. .

Toto není hra sprinting přes otevřené oblasti, skákání, aby se vyhýbala nepřátelské ohni a používala rychlé reflexy na těsných mapách. Je to hra pečlivě poskytování overwatch pro sebe, nastavení přepadení a blokování pozic a pomocí disciplíny, aby získala výhodu. .

3. Verdun

Verdun je bolestně věrovězec ze světové války. Ne, moderní jednotky pravděpodobně nikdy nebudou muset bojovat proti válce. Hra však obsahuje prvky, které dokážou dohnat domů bolesti trenchové války, jako je hráč velmi exponovaný v pohybu a zabit jen několika zásahy z nepřátelského ohně.

Verdun je však cenný jako trénink převážně pro jeho historii. Je vybaven některými zřetelně nerealistickými prvky společnými pro videohry, jako je regenerace zdraví během několika sekund po zasažení a zdánlivě libovolné omezení načítání. (Mariňáci získají brokovnici skvěle používanou americkými jednotkami v zákopech, ale ne v tělech.)

A možná nejvíce nepřesně? Francouzský kulomety Chauchatu rutinně funguje, něco, co skvěle neudělal v reálném životě.

4.

DCS, digitální bojový simulátor, je dobře přijímaný a úspěšný simulátor letového boje. Je zdarma hrát, ale mnoho letadel musí být zaplaceno za la carte. Jako veterán armády tento spisovatel nikdy neletěl ve vzduchové bitvě nebo byl dokonce blízko k skutečnému, ale Hasard Lee, skutečný pilot F-16, udělal nějaké soubory proti soupeři AI a byl ohromen ohromen a byl ohromen.

Hra získává spoustu taktik, technik a relativních výhod letadla správně. Hráči musí spravovat svou energii, úhel útoku a pozice proti protivníkům. Toto není arkádová hra jako „Ace Combat.„Dobří hráči mohou snadno manévrovat proti sobě několik minut, než se buď vystřelí.

Ale jak Hasard poukazuje na začátek svého videa, existují některé věci, které hra ignoruje, pravděpodobně pro pohodlí hráče. Obě letadla tahala 9G s plným zatížením bomby, ale netrpěla žádná poškození.

5. Peklo se uvolnilo

Další historická hra, která je uvedena ve druhé světové válce, sakra uvolnila funkce až 100 hráčů v zničených evropských městech. Team17, vydavatel, se velmi tvrdě naklání do skutečnosti, že mapy vytvořily pomocí skutečných průzkumných materiálů z války. A dokonce má slušnou kombinovanou válku zbraní.

Realistické prvky hry podporují pečlivou strategii a komunikaci. Hra se může pochlubit vnořenými komunikačními sítěmi, obrovskými mapami a realistickým krytem a utajení. HUD (Heads-Up Display) je minimální a nedává vám „bezplatný intel“ jiných her, jako když dostanete zabití potvrzeno z 200 metrů odtud, díky malému “[váš hráč] zabitý [nepřítel Hráč] “Zpráva.

Stejně jako všechny hry existují námitky, jako jsou modré tečky nad vrcholem přátelských hráčů. Masivní mapy však vedou k okamžiku, který mi připomněl mé skutečné nasazení Afghánistánu: vzdálený kopec byl pohlcen kouřem z několika výbuch.

Federální družstevní záložna námořnictva je součástí vojenské komunity více než 90 let a stará se o vás a vaše zájmy. . Můžete jim věřit ve všech aspektech svého života.

Navy Federal Credit Union, znají výstupy a výstupy vašich jedinečných finančních potřeb.

© Copyright 2023 Vojenská.com. . Tento článek nemusí být znovu publikován, přepsán, přepsán nebo jinak distribuován bez písemného povolení. Dotisk nebo licence na tento článek nebo jakýkoli obsah z armády.com, prosím odešlete svůj požadavek zde.