Reddit – Ponořte se do všeho, Assassin’s Creed: Codename Red | Assassin S Creed Wiki | Fandom

Assassin S Creed: Codename Red

Podle viceprezidenta seriálu série Marc-Alexis Côté, Codename Red se bude konat ve feudálním Japonsku a umožní hráčům zažít „velmi silnou Shinobi Fantasy“. [2] Také se vrátí do novějších her RPG ve stylu stylu. [3]

Diskutujeme o nadcházejícím AC Codename Red.

Jaká jsou vaše očekávání z AC Codename Red? Hra má být velká hra RPG Open World, která se týká Shinobi Fantasy zasazené v Japonsku?). Vím, že nikdo o hře neví, stejně jako já, ale hledám vaše myšlenky na to.

Nemusíte odpovídat na všechny, jen uveďte několik otázek, o kterých se debatujete.

  • Bude to čtvrtá hra v podskupině AC; V současné době známá jako trilogie RPG (Origins/Odyssey/Valhalla) nebo začnou zcela novou ságu?
  • Myslíte si, že v něm ukážou většinu japonské mapy?
  • A co grafika, myslíte si, že to bude stejné jako poslední 3 hry, nebo to bude skutečně zkušenost s dalším genem (trochu jako jednota od Black Flag/Rogue).
  • Věříte zprávě Toma Hendersona, kde říká, že bude obsahovat černý protoganst? Jak to dokonce funguje jako černý vrah, který se potuluje po Japonsku, který je pod izolací od vnějšího světa po dobu asi 300-400 let? Dnes je dokonce vzácné vidět černocha v Japonsku, zapomněl na středověké Japonsko.
  • Myslíte si, že černý protoganista bude založen na africkém muži jménem Yasuke, který byl prvním černochem, který dorazil do Japonska, je to pouze proveditelná možnost, aby byla hra realistická. Pak bude hra spíš jako biopic, který je docela v pohodě, ale stále mám nízké očekávání, protože je to Ubisoft.
  • Jak bude různá kodenární jméno červená než trilogie RPG, protože se dostane pod větší název deštníku s názvem AC Infinity Na rozdíl od předchozích titulů AC, které byly prodány jako samostatné tituly. Myslíte si, že název bude jako „Assassin’s Creed: Infinity – Episode 1:„ Nebo bude jen “Assassin’s Creed:“.

Assassin’s Creed: Codename Red

Assassin’s Creed: Codename Red je pracovní název pro nadcházející splátku v Assassin’s Creed série, která je součástí Assassin’s Creed: Infinity plošina. Hra je nastavena v Japonsku a bude ovlivněna Ubisoft Quebec. [1]

Obsah

Hraní []

Podle viceprezidenta seriálu série Marc-Alexis Côté, Codename Red se bude konat ve feudálním Japonsku a umožní hráčům zažít „velmi silnou Shinobi Fantasy“. [2] Také se vrátí do novějších her RPG ve stylu stylu. [3]

Vývoj []

Koncepční název hry byl poprvé unikán 6. září 2022 a hlášen Bloomberg, kdo také poznamenal, že tato hra a také Assassin’s Creed: Hexe, pravděpodobně nebude uvolněn až do roku 2024 nejdříve. [1] To bylo později potvrzeno na ubisoftu vpřed Livestream během svého Assassin’s Creed Předvádět, vedle krátkého upoutávky. [3]

Recenze expertů GameSpot