Reddit – Ponořte se do všeho, Aztecross Gunslinger – Destiny 2 Hunter Build for PVE – MoBalytics

Aztecross Gunslinger

S touto sestavou jsem se tolik bavil, nemohu ani najít čas hrát s alts.

Gimme Your Best Yas Gunslinger Build for GMS.

S touto sestavou jsem se tolik bavil, nemohu ani najít čas hrát s alts.

 • Knock’em Down + On Your Mark + Gamblers Dodge + Knife Trick + Tripmine
 • Uhlíky popela, pochodně, útěcha, zpěv, char
 • Prioritizujte 100 res + 100 mob. Síla dále, disk není tak důležitý a relevantní
 • Void Arms for Bolstering Strike, položka třídy Stasis pro 2x Utility Kickstarter + Classy Restoration
 • Melee Wellmaker + Elemental Ordance + Elemental Charge + High Energy Fire (lepší než FOM kvůli neustálému provozusmu, protože většinou získáváte schopnosti zabíjet) + mocní přátelé (pro Max Mob)
 • Celá playloop má mít záři + restaurování + hef za všech okolností. To znamená být zblízka (líbí se mi oslepující GL + Inccant Drang s touto sestavou) a ujistit se, že jdete na konečné údery s schopnostmi místo zbraní.
 • Hity Melee vám vrátí vaše Nade a Dodge a učiní vás zářivý (YAS + Ember of Singeing + Ember of Torches). Kills melee je ještě lepší (Knock’em Down Refungs Melee Energy). Dodge Returnds Melee (Gamblers). Jakékoli kombo nade + melee prokáže zapalování (Ember of Ashes), které prokáže další tripmine (YAS)
 • Obnovení x2 + 100 res + 2x brnění umírající hvězdy vám umožní tankování hodně poškození. Můžete dokonce předmět silné přátele pro více DR prostřednictvím výrazného světla nebo ochranného světla.
 • Vyberte si nejlepší těžký pro stávku. Komba nade/zapalování způsobí tolik škod, že pro šampiony ani moc nepoužíváte těžké. Líbí se mi Heartshadow pro insight terminus a strážce pro jeho užitečnost, dvoustranná liška pro dokazování důvodů (zabijáka Interceptor) a prodejce zbraní, Stormchaser pro zkorumpované a cokoli pro inverted Spire.

Dovolte mi slyšet, co jste běželi. Stále mám pocit, že tato stavba může být lepší a efektivnější.

Aztecross ‘Gunslinger

Sluneční

Sluneční

Aztecross

Aztecross 'Gunslinger

Aztecross ‘Gunslinger

Solar Hunter Build for PVE od Aztecross

PVE solární sestavy

Podtřída

Mods

Statistická priorita

Zbraně

Exotický bojový luk

Skvělý všude kolem luku pro poškození a jednání s šampióny, které dostanou poškození od přísahy Gauntlets.

Brnění

Přísaha exotické rukavice

Když držíte luk po dobu mírně delší dobu, je příďována poškození. To trvá Přání, což je jedna z nejvyšších poškození primárních zbraní ve hře, na další úroveň s extra ~ 150% podpora poškození.

General Ad Clear je přenášena Přání v tandemu s Strážce přísahy. Tento luk je ve hře špičkovým exotickým kvůli poškození nadměrné penetrace a Strážce přísahy přidá zhruba a 150% poškození buff Když držíte luk na několik sekund.

Podtřída má obecnou herní smyčku Obnovení z Léčivý granát a Zářivý z Acrobatova dodge. Acrobatova dodge a zářivý časovač se vrátí z a Precision Kill s Vážený házení nože, a časovače pro Zářivý a Obnovení jsou resetovány Solární zbraň zabíjí s Ember of Empyrean.

Použijte tolik Kinetický nárůst zbraně mody, jak je to možné, maximalizovat poškození přání. Vytvářet koule síly pro hromady brnění, zabíjejí přistání Kinetický Siphon nebo zabít po Acrobatově ddoge s Žací stroj. S koulemi na zemi je Acrobat’s Dodge vyzvedne s použitím Silná přitažlivost. To bude udržovat krok zvýšené škody a dokonce se zvýšit Zlatá zbraňPoškození, jak se zvyšuje o Kinetický nárůst Mods.

 1. Grant Zářivý pro sebe a spojence s Acrobatova dodge
 2. Dostat Lék a Obnovení s Léčivý granát
 3. Dostat Precision Kill s Vážený házení nože na Vrácení Acrobat’s Dodge and Melee
 4. Použití Přání pro obecné reklamy clear a Výbušná osobnost resetovat Radiant and Restorationčasovače
 5. Použití Acrobatova dodge stát se Zářivý Ještě jednou a sbírejte poblíž Koule moci pro Přepěťové mody
 6. Použití Zlatá zbraň který je buffed Přepěťové mody