Reddit – ponořte se do všeho, co si Bradavicky vybere? Třídění klobouku odpovědi na Zmijozel, Nebelvír, Ravenclaw a Hufflepuff

Vše, co potřebujete vědět o výběru Dům Bradavic

Автор темы пvora.

Po celém třídění klobouku přehodnotím celý svůj život.

V očekávání pro vydání hry jsem viděl, že propojení vašeho světového účtu kouzelníka (který jsem dříve znal jako Pottermore) s hrou vám poskytl určité výhody a myslím, že předběží váš dům a hůlka pro vás.

Přejdu a udělám si svůj účet a žádá mě, abych znovu předal svůj třídicí klobouk, protože Pottermore je nyní pryč. Jo, žádný problém, to dokážu.

Zde je problém; Vždycky jsem se ztotožnil s Ravenclawem od mého mládí a kvízu s každým třídicím kloboukem, který jsem kdy udělal, včetně Pottermore One od let zpět, dal mi Ravenclaw. Je to jen část toho, kdo jsem. Mám loni z Warner Brother Studios, který jsem dostal z Warner Brother Studios, a moje žena má hufflepuff.

Myslím, že jsi teď vypracoval, co se stane.

Dokončil jsem kvíz a hle, aj, byl jsem tříděn do Neffindor. Divné, myslím. Musí to být náhoda.

Smažuji svůj účet a začnu znovu, jistě, že jsem musel kliknout na něco špatně. Opět Nebelvír.

Opláchněte a opakujte dalších asi 6krát a pokaždé, když přistávám v Nebelvíru, i když jsem aktivně Snažím se dostat do Ravenclawu tím, že si vybereme jinak než to, co bych udělal sám. Nakonec najdu úspěch a získám svůj výběr Ravenclaw, ale cítí se dutý.

Jsem vlastně Nebelvír.

Jsem v konfliktu, držím se toho, co jsem věděl, že jsem déle než deset let, nebo přijměte, že jsem se možná změnil jako člověk a nyní jsem v mých 30. letech více vhodný pro jiný dům. Nebo alternativně nechám Bradavické dědictví vybrat si svůj dům na základě jakýchkoli kritérií, které používá a jít s tím?

Vše, co potřebujete vědět o výběru a Bradavice Legacy Dům

Nejdůležitějším rozhodnutím, které může každému čarodějnice učinit ve vesmíru Harryho Pottera, je, který dům Bradavic se připojí. Normálně se rozhodne, když jsou v prvním roce v Bradavicích u vtoku s třídicím kloboukem, tato jedna volba je založena na vaší osobnosti a potenciálu. Bradavice Legacy, Immersive Action RPG zasazený do vesmíru košťanů a kaštanů vám umožní vybrat mezi Gryffindor, Zmijozel, Hufflepuff a Ravenclaw.

Pokud existuje konkrétní dům, který se chcete připojit, můžete klobouk manipulovat podle své vůle. Takto:

Třídění klobouků odpovědí

Po dokončení prologu s profesorem Fig budete vedeni do Velké haly a židle třídění klobouku. Možná jste studentem pátého ročníku, ale dostanete zvláštní privilegia, jako byste se připojili k dětem na jejich prvním druhu.

Hlavní lobby Bradavic je masivní.

Nejprve vám klobouk položí otázku související s vaší osobností. Po odpovědi si můžete vybrat jakýkoli dům, který chcete být členem. Ale pokud byste dávali přednost pohlcujícímu zážitku, zde je odpověď, kterou byste si měli vybrat pro dům, který chcete.

  • Nevýkonná statečnost
  • Ravenclaw- zvědavost
  • Ambice- Zmijozel
  • Loajalita- hufflepuff

Pokud chcete přesnější dotazník o tom, do kterého domu patříte, můžete si vzít kvíz na webových stránkách Wizarding World. Stačí propojit svůj účet WB Games s účtem Fan Club Harry Potter a do své hry budete moci přivést svůj dům i exkluzivní hůlku.

Budete také muset propojit váš účet konzoly s účtem WB Games, který vám vydělá exkluzivní školní roucho a lebka.

Rozdíly mezi domy

Nakonec hratelnost není ovlivněna dům, který si vyberete. Barva vašeho domu se objeví na nějaké kosmetice, získáte přístup do společenské místnosti vašeho domu (a na rychlé cestovní portál poblíž). Ve vašem domě existují také některé další interakce s dalšími studenty pátého ročníku.

Neexistují žádná exkluzivní kouzla, domácí zvířata nebo bonusy, které získáte jen z výběru domu. Neexistují ani žádné vedlejší úkoly exkluzivní pro váš dům, i když váš výběr může ovlivnit vaše vztahy s ostatními studenty. Hufflepuff se může snažit vyjít se zmijozelkou, ale stále vrhají stejná kouzla.

Pokud se odvážíte odvažovat.

Som vyberte, pro který cítíte ducha spřízněného. Ve filmech a knihách byli hlavní protagonisté. Ravenclaws a Hufflepuffs, které byly obvykle vrženy na stranu, když bazilisky a dementoři běželi Amok. Můžete dokonce být Zmijozel, pokud chcete oznámit světu, že jste pěší červená vlajka.

Pokud jste oddaným fanouškem Harryho Pottera, pravděpodobně jste věděli po dlouhou dobu, do kterého se chcete připojit. Nyní máte šanci.

Bradavice Legacy je k dispozici 10. února na Xbox Series S | X, PlayStation 5 a PC.

Bradavice Legacy třídění klobouků

7 фев 12:44

Třídění klobouku – žádné otázky?

Není to velký problém, BC si můžete vybrat, ale jsem trochu zmatený. Když jsem přišel na obřad, klobouk se mě jen zeptá na jednu otázku.
Ten, kdo o zkoumání nebo učení, pak řekl, že mi Zmijozel zapadne to nejlepší, aniž by se zeptal na nějaké rudy otázky.

Je to kvůli tomuto hloupému propojenému účtu nebo co? Bylo to jen pro luxusní položky.

Отредактировано kapitán Weegee; 7 фев 12:45

Pokud jste propojili svůj účet Wizard World, vezme si to dům, nebo si můžete vybrat, co chcete

Сообщения 1 – 10 из 10

Автор темы пvora.

7 фев 12:51

Pokud jste propojili svůj účet Wizard World, vezme si to dům, nebo si můžete vybrat, co chcete

7 фев в 14:32

Автор соообщения: Shona (Vincit Omnia Veritas)

Pokud jste propojili svůj účet Wizard World, vezme si to dům, nebo si můžete vybrat, co chcete

Díky za objasnění

7 фев в 14:33

Jo, provedl jsi test osobnosti již na čarodějném světě. Co jste tam dostali, je to, co sem dostanete, pokud jste je propojili.

7 фев в 17:18

Neexistuje způsob, jak nějak připojit účet?
Chtěl bych vidět cutscene s otázkami, je smutné, že musíte propojit účet a dělat tyto věci na webu, pokud chcete luxusní položky.

8 фев 6:00

Автор соообщения: Kapitán Weegee

Neexistuje způsob, jak nějak připojit účet?
Chtěl bych vidět cutscene s otázkami, je smutné, že musíte propojit účet a dělat tyto věci na webu, pokud chcete luxusní položky.

Pokud vím, existují pouze dvě otázky, takže vám nic nezmeškalo;)

Vzhledem k tomu, že Wizardworld byl přetížen můj dům (Griffendor) se nedostal do přenosu a já jsem dostal pouze dvě otázky.

Pokud vím, můžete si odvrátit účet na Warner Bros. místo.