Reddit – ponořte se do všeho, Elden Ring 1.06 Arcane Build – Best Elden Ring Bloodborne Hunter Build

Elden Ring Bloodborne Build

Děkuji a šťastný lov!

Bloodborne Hunter – průvodce build

Ahoj kolegový poskvrněný! Nedávno jsem právě dokončil pravděpodobně jednu z mých oblíbených stavích roleplay jako lovec krve a myslel jsem.

Nejprve bych chtěl začít s investicemi z základních statistik.

Počáteční třída: Vagabond

RL: 150
Vig – 57
MND – 25
Konec – 18
Str – 23 (pro Jar Cannon 2h)
Dex – 13
Int – 9
Fth – 14 (základna pro zaklínače bestie)
Arc – 70

Poznámka: Statistiky můžete distribuovat trochu jinak, možná pokud máte pocit, že potřebujete méně mysli, můžete investovat více bodů do tajemného atd.

Nyní, když máme z cesty základní investici statistiky, necháme se přesunout na zbraně!

Hlavní melee zbraně: Okultní Mantis Blade, Meč krve. Tyto 2 zbraně jsou ty, o kterých jsem se rozhodl, pouze proto, že jsou nejblíže k některým zbraním v Bloodborne.
The Mantis Blade je transformační zbraň, když používáte R2, téměř jako směs amygdalanské ramene a beassthunter Saif. Čepel je vrozeně složená dovnitř, ale na R2 se skutečně rozvíjí a zvyšuje rozsah samotné čepele, je to nejblíže trikové zbrani, kterou jsem našel. Rozhodl jsem se dát Válečný popel: Krev BladE na tuto zbraň, krevní popel válečného měřítka s Arcane a jen kvůli tomu, že se drží krevního tématu pro Bloodborne, jsem si myslel, že to bude dobré fit. Pokud byste chtěli, můžete to vyměnit za krevní lomítko!

Nyní na Cane Sword. Oh Chudák Chudák Cane Sword. Tato zbraň je. V žádném případě to není skvělé. Šel jsem dopředu a udělal jsem to naplněné krví, protože i když je to okultní, tento meč moc nepředstavuje, pokud jde o celkovou AR/poškození. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl, že se z něj stane více zábavné tematické/obslužné zbraně. Pokud se chcete soustředit na krvácení nepřítele, můžete se za to vyměnit bez utrácení FP. The Válečný popel Vybral jsem se Rychlý krok. Pokud byste chtěli, můžete na to dát krok Bloodhound, protože použití kosti staré lovce v Bloodborne je v podstatě krok Bloodhound. Právě jsem si vybral QuickStep, protože to emuluje více pravidelného dodge a stojí o něco méně a buďme upřímní. Je to o něco méně nepříjemné;)

(Poznámka: Pokud se rozhodnete, můžete také použít pochodně v offhand. Moje návrhy na montáž tématu by byly Torch odpuzovače bestie.)
To dělá to pro naše zbraně na blízko, tak pojďme dál.

Zbraň na dálku: Jar Cannon. Bloodborne má dělo, potřebuji říct víc? (Poznámka: také stojí za zmínku, můžete použít Explodující šrouby balistiky Pro tuto zbraň a zůstat v tématu stavby sestavením nepřátel v oleji s Olejové hrnce. Je to docela efektivní a perfektně se hodí!)

Posvátné pečeť a zaklínače: Takže v tomto okamžiku je docela zřejmé, že budeme používat Dragon Communion Seal. Krása této pečeti je skutečnost, že se velmi rozšiřuje v tajemství a také perfektně se hodí pro naši sestavu, která bude používat zaklínače zvířat. Tato zaklínadla stojí velmi malou víru, což je činí perfektními k použití s ​​budováním s tématem krve, protože s velmi malou investicí do víry máme nyní způsob, jak s těmito zaklínači způsobit nějaké docela ničivé poškození, protože nyní se škáluje s naší tajemnou. Zaklínače, které nejvíce používám Beast Claw, Bestial Sling, a Bestiální vitalita. Obvykle zjistím, že bestie je lépe používána při plném nabití, pokud hledáte nějaké dobré poškození. Bestial Sling je skvělý pro dokončení nepřátel nebo řetězení do bestie, ale může způsobit impozantní poškození, pokud se používá v blízkém dosahu. Bestiální vitalita je jen čistá užitečnost pro pěkný malý regen, pokud se tak rozhodnete. Nyní, když jsou nastaveny zbraně a magie, pojďme.

Brnění: Důkladně jsem se podíval skrz všechny brnění a rozhodl jsem se o této konkrétní sadě brnění, která vypadá nejblíže skutečnému lovce krve. Pokud považujete za vhodné, můžete si vyměnit několik kusů.

Hlava: Travellerův klobouk
Tělo: Aristokratský kabát
Gauntlety: Vagabond Knight Gauntlets
Nohy: Vulgární milice Greaves

Pro zájemce je zde obrázek toho, jak vypadá všechny brnění, když je vybaveno-
Přední – https: // ibb.CO/JZQV9V7
Zpět – https: // ibb.CO/ZF3QV3N

Talismané: To vše může být zaměněno za jiné v závislosti na tom, jak konturujete sestavení podle svých představ.

Carian Filigreed Crest
Exultace Lord of Blood
Ikona Radagon (Poznámka: Bestiální zaklínadla výrazně těží z rychlosti obsazení)
Taker’s Cameo (Přizpůsobení tématu HP Regain of Bloodborne a zároveň kompenzovat ztrátu HP Krevní čepel/Krevní lomítko)

Myslím, že to téměř zabalí všechny hlavní body za stavbu. Doufám, že to někteří z vás vyzkoušejí a užijte si to! Pokud jste vyzkoušeli podobnou stavbu krvavě, byl bych rád, že o tom slyším. Možná bych mohl získat nějaké nápady, o kterých jsem si nepřemýšlel o zlepšení svého vlastního! Na závěr propojím snímek sestavení plně sestaven na plánovači sestavení Elden Ring – https: // ibb.CO/MG6CQH9

Děkuji a šťastný lov!

Elden Ring Bloodborne Build

Elden Ring 1.06 Arcane Build – Best Elden Ring Bloodborne Hunter Build

Elden Ring 1.06 Arcane Build

Nyní se dostaneme do přehledu o nejlepší Elden Ring Arcane Build 1.06, které se soustředilo kolem tématu lovce krve a obsahuje zbraně, výstroj, kouzla, talisman, statistiky a tipy.
Elden Ring 1.06 Arcane Build – Best Elden Ring Bloodborne Hunter Build Tento Elden Ring Hunter Build by Norzza vychází přímo z krve, pokud hledáte více plně sestavení tématu než maximální nebo pomocí nejlepšího nastavení, neměli byste si nechat ujít tento. S touto novou hrou plus sestavení Arcane v Elden Ring 1.06, budete mít kuše pro možnosti na dálku, jak pomalejší těžce zasažená zbraň, tak rychleji zasažená zbraň, existuje spousta flexibility a všechny ty, které se hodí k tématu Hunter dobře. Gear & zbraně – Scythe & Pulley Crossbow: Pro tuto sestavu jsou dvě primární zbraně zkřížená kuše v offhandu a kosa v hlavní ruce, to vám dává kuše a možnost blízkého dosahu a možnost blízkého dosahu. Nemusíte používat štít, protože v Bloodborne nejsou žádné štíty, něco jako Scythe se hodí trochu lépe a tento druh bojového toku funguje trochu víc, použijte kosu s válečným popelem fantomu a takto spouští fantom, který se snižuje, než se přiblíží dopředu, aby se také potočil další útok s dalším vstupem. Tento válečný popel je fantastický na uzavření vzdálenosti poté, co jste použili kuše pro útok na dálku, takže můžete dostat nějaké šrouby kuše a pak to pop a zavřít tuto vzdálenost a při tomto útoku způsobit nepřátelům opravdu dobré škody a jen s Scythe. Obecně platí, že se Scythe vybuduje ztráta krve a pokud na ni vložíte okultní variantu, měřítko s Arcane je mnohem lépe, než kdybyste na ni jen dali krev, Scythe je pevná zbraň as fantomovým lomítkem na ní , můžete opravdu dostat tu ztrátu krve z cílů a těžit z tohoto účinku – Burred Bolt: Další zde použitá zbraň je Burred Bolt, vybuduje ztráta krve, můžete si ji zakoupit od uvězněného obchodníka poblíž paláce Mohgwyn a pokud Jdete tam dolů, nemá neomezené množství z nich, můžete utratit všechny své Er runy Na tom byste mohli použít také jakékoli normální šrouby, nemusíte je používat, ale jen to vyhovuje tématu tématu této sestavy. – Dragon Communion SEAL je posvátná pečeť, která se dokonale upravuje s tajemnou a nevyžaduje prakticky žádnou víru, používá se pro zaklínače v této sestavě. – Blade Mantis, tato zbraň má na sobě jedinečný R2, který může rozvinout čepel, a můžete změnit své formy zbraní, hodí se k tomuto tématu a je opravdu dobré pro rychlejší nepřátele, kde je Scythe příliš pomalá nebo jste v opravdu blízkém čtvrtletí , je to cenné pro tyto situace. Takže na to můžete přepnout a dostat nějaké rychlé útoky a být zakřivenou zbraní, má také skvělé animace k použití. Vložte na něj válečný popel Blood Blade kvůli malému poškození dosahu, které můžete způsobit, varianta krve může do zbraně přidat ztrátu krve.
Pokud jde o jiné vybavení, použijte klobouk cestovatele a noční kavalérii pro zbytek tohoto vybavení, která je na této sadě, která je na této sadě, určitě vám dává vibraci lovců, můžete nosit jakékoli brnění, které se vám líbí.
Kouzla Jaká jsou nejlepší kouzla pro tuto tajemnou sestavu? Můžete primárně používat zaklínače zvířat, protože většinu z těchto nejlepších zaklínačů můžete získat s 15 vírou, první je Bestial Vitality pro trochu HP Regen a můžete použít další zaklínače, jako je Bestial Sling (kapesní písek), a Kámen Gurranq pro zvláštní příležitost, kdy pokud vám dojdou šrouby nebo nechcete plýtvat šrouby jen na nepřátele odpadků. Pokud potřebujete další poškození, může být použita síla plamene, zvyšuje to fyzické poškození.
Statistiky a atributy (úroveň 184) Je zřejmé, že primární atribut je Arcane a sekundární je obratnost, malá síla pro zbraně, můžete upustit vyšší vytrvalost než mysl a 15 víry za kouzla. – Arcane 74 – Faith 15 – Intelligence 14 – Obratnost: 30 – Síla: 30 – vytrvalost 25 – Mind 25 – Vigor 40
Talismané Exultace Lord of Blood zvýší poškození, když je ztráta krve kolem, Godskin Shadling Cloth pomáhá, když máte po sobě jdoucí zásahy, abyste dostali HP zpět a to perfektně zapadá do této budování krevní desky, ale to prostě nevyvolává dostatečně s Scythe, ne ‘ Dělejte dost těch po sobě jdoucích hitů dostatečně rychle, aby to bylo možné spustit tak často, takže to můžete přepnout pro portrét Taker, když zabijete nepřítele, dostanete HP zpět. Poté Shard Alexandra zvyšuje poškození popela války, které používáme, a nakonec, škrtící Talisman šipky zvyšuje poškození šroubů pro naši kuše. Lord of Blood’s Exultation Godskin Shadling tkanin Taker’s Cameo Shard of Alexander Arrow’s Sting Talisman
Sestavte tipy na bojové a hry Začnete bojovat s zejména šéfovým setkáním s vitalitou Beastial, Flame mi udělí sílu za další poškození a také za HP Regen, vstoupíte do boje a použijete kuše s kladkou z rozsahu s největší pravděpodobností pomocí burzovaného šroubu pro tuto krev Ztráta se hromadí a snaží se získat tento účinek vyvolaný na nepřátele, pokud to spustí, dostanete tuto další útok sílu a pak můžete tuto vzdálenost uzavřít s fantomovým lomítkem a poškodit z toho a začněte se snižovat, v některých případech Kvůli ohromujícímu na Phantom Slash můžete to prostě střídat a zabíjet a funguje to dobře, ale v některých situacích jsou nepřátelé o něco rychlejší nebo o něco všestrannější, nebudete moci tento útok dostat velmi rychle nebo často kvůli mírně pomalému navíjení,Ale pokud vytváříte tuto vzdálenost s kušem a pak spustíte efekt, který obvykle vypracujete, a dostanete tento tok pěkný, je tu čepel Mantis, pokud je Scythe příliš pomalá a můžete použít krevní čepel
Tato krevní přenos potřebuje trochu času na to, aby si zvykli, protože používá relativně pomalou zbraň s kušem, ale jakmile to probíhá, je to určitě spousta legrace a tyto zaklínače můžete použít, když jste mimo šrouby nebo V obecných situacích, kdy chcete házet kapesní písek na lidi, je vždy dobrý čas hodit kapesní písek, je to jen takový dobrý útok, který je dobrým Aoe před vámi, které způsobuje dobré škody, jakákoli sestava, která se do něj vejde to.

Langtustore.com