Reddit – Ponořte se do všeho, Eleanor of Aquitaine (Civ6) | Civilizace wiki | Fandom

Eleanor of Aquitaine (CIV6)

8. února 2018

Eleanor of Aquitaine: Pacifistův teple

Každý vůdce v Civ 6 hraje trochu jinak. Některé jsou docela základní a dobré postavy pro lidi, kteří právě začínají. Několik je trochu složitější. Ale z větší části všichni sledují standardní skript – vezměte základní podmínky vítězství a každý vůdce dostane malou podporu, aby jim pomohl zaměřit se na jeden nebo dva cíle. Jen velmi málo zásadně mění způsob hraní hry. Žádný moreso než Eleanor of Aquitane. Dělá to tak, že otočí věrnostní mechanik zcela vzhůru nohama.

Ve velké většině her CIV 6 je loajalita menším faktorem. To je důvod, proč byste se mohli rozhodnout upřednostnit nejprve vezměte nepřátelské velké město, nebo to je důvod, proč se můžete vyhnout příliš blízko nepřítele. Jednou za modrý měsíc by vás mohl nepřítel vpřed usadit a nakonec se město vzbouří a stává se svobodným městem. Počkejte dostatečně dlouho a může se to stát vaše, nebo byste na něj možná stali zaútočit. Ať tak či onak, gratuluji k vašemu malému novému městu. Ale s Eleanor to funguje úplně jinak.

Eleanorova jedinečná schopnost je soud lásky. Klíčovým faktorem v tom je, že pokud se vám podaří přivést loajalitu blízkého nepřátelského města na nulu, převrátí se přímo k vám, aniž by se nejprve stal svobodným městem. To přichází s několika dalšími výhodami.

 1. Zdá se, že původní majitel nevadí, že vám jen ukradl jejich město. Můžete zůstat spojenci po celou dobu, kdy z nich volíte města. Jiné civiny se nezlobí za ně a učiní vám předmět mimořádných událostí. A můžete dokonce vzít jejich kapitál a stále být přáteli. Žádné stížnosti vůbec.
 2. Vaše nové město neudělal otravu, kde populace klesá, a spousta budov je třeba opravit. Je to plně funkční velké město. Ukrást 20 popového města? Máte zbrusu nové 20 popové město připravené začít plivat jednotky pro vás.
 3. To velké město, které jste právě ukradli, okamžitě začne vyvíjet více věrnostního tlaku na města v okolí a necháte vám parníku rovnou skrz nepřítele a spojence Civs.

Slyšel jsem, že už si myslíš: „Dobře, jo. To je trochu úhledné. Ale je opravdu těžké dostat loajalitu nepřátelského města na nulu. Obvykle to vidím jen jednou nebo dvakrát hru.”

A hej, to je částečně pravda! Za normálních okolností je to docela vzácná věc. Ve hře je však ve skutečnosti spousta věcí, které usnadňují hýčkání s loajalitou města. A naučit se používat a využívat všechny tyto mechaniky je klíčem k vítězství s Eleanor. To je to, co ji dělá zábavou!

 1. Každá skvělá práce do 9 dlaždic od nepřítele sníží svou loajalitu o jeden. Pokračujte v budování divadelních čtvrtí, když jdete a pohybujte se skvěle, blíže k nepřátelským liniím!
 2. Jeden z nejstarších výhod guvernéra Amaniho snižuje nepřátelskou věrnost civinu o 2 ve všech městech do 9 dlaždic od ní. Plácněte ji do nedalekého města a můžete se stát Suzerain při pátrání měst od vašich sousedů.
 3. Zábavní čtvrti a okresy vodních parků mají městský projekt „chleba a cirkusy“. Tímto způsobem vyvíjí věrnostní tlak na okolní města. Položte tedy tyto okresy na pozice, aby dopadly na co nejvíce jiných měst. Tento projekt se mění s populací města, od kterého to děláte, takže se ujistěte, že upřednostňujete populaci.
 4. Šíření náboženství do ostatních měst je také může změkčit.
 5. Hladovění nepřátelských měst vybavení snižuje jejich loajalitu. Snažte se tedy neprodávat přebytečné luxusní zdroje nedalekým Civs.
 6. Vaši špioni mají dvě nesmírně důležité schopnosti. Nepokojené nepokoje (-20 až -35 loajality ve městě v závislosti na úrovni špionáže) a neutralizujte guvernér. Správné používání špionů je obvykle to, jak převrátíte toto první město nebo dva a zahájíte efekt sněhové koule.
 7. Rockové kapely mohou získat propagaci nezávislých, což je dobré pro -40 loajality v každém představení. V pozdní hře je dokonce i karta politiky Hallyu, která vám umožní vybrat si propagační propagaci kapely. Takže všichni mohou začít s touto nesmírně působivou propagací. Tři rockové kapely mohou vzít jakékoli město ve hře na jednom tahu.
 8. Světový kongres má úhlednou možnost hlasování někdy, kde můžete zvýšit míru růstu města soupeře, ale za kolo ztratí 5 loajality. Budete rádi vidět, jak tenhle přijde!
 9. A konečně, skóre ERA dělá neuvěřitelný rozdíl. Tmavý věk má hodnotu 50% věrnostního tlaku. Zlatý věk má hodnotu 150%. Takže často zjistíte, že změníte své zaměření během každé éry, abyste zběsile vyčistili všechny soupeře v temném věku. Velmi, vysoce doporučuji vyzvednout Taj Mahal Wonder, aby vám pomohl zůstat v éře zlatého věku po éře. Moje poslední hra jsem navlékl 5 zlatých věků v řadě a právě jsem snědl všechny ostatní civisy kolem mě, kdykoli měli drsnou éru.

Nejlepší ze všeho je, jakmile ukradnete několik měst od svého souseda, tato města pomáhají vyvíjet věrný tlak na všechna blízká města. Takže situace se dostane z kontroly docela rychle. Není vůbec neobvyklé přijímat 2-3 města na tah, která k vám převrátí z loajality. Jakmile jste odstartovali sněhovou kouli z kopce, vůbec to nepotřebuje tolik mikromanagingu.

Přidejte to všechno a je to zážitek docela drasticky odlišný, než se dostanete od jakéhokoli jiného vůdce. Většinu hry trávíte jen snahou být nejlepšími přáteli se všemi ostatními vůdci. Připravíte věci, abyste byli připraveni začít používat těch devět vylepšení, o kterých jsme diskutovali, abyste se pohrávali s jejich loajalitou. A jakmile se vám podaří ukrást 1-2 velká města od nejbližšího souseda, okamžitě začnete parního.

Můžete vyhrát nadvládní hry, aniž byste při přestupku převzali svou armádu. Můžete vyhrát kulturu, náboženské nebo diplomatické vítězství téměř čistě náhodou jen proto, že jste dělali ty věci, abyste vám pomohli ukrást města. Vědecká vítězství přicházejí také snadno, pokud máte jen souseda nebo dva, který stavěl okresy kampusu v těchto městech, bude vám velkoryse darovat.

Upřednostňuji francouzskou Eleanor před anglickou Eleanor. Ale váš počet najetých kilometrů se může lišit.

A pokud se opravdu cítíte bláznivě, zkuste hrát na mapě Pangea, abyste se ujistili, že jsou všichni na vašem startovním kontinentu. Právě to dělám s mapou 12 osob a v současné době mám 90+ měst – a nebral jsem ani jeden z nich s armádou. To bylo přísně pacifista. Spousta zábavy. Vyzkoušej to.

Eleanor of Aquitaine (CIV6)

Angličtina

Každá velká práce ve svých městech způsobuje, že zahraniční města do 9 dlaždic ztratí 1 loajalitu za kolo. Jakékoli cizí město, které opustí svou civilizaci kvůli ztrátě loajality a dostává nejvěrnější tlak Eleanor, se okamžitě připojí k jejímu říši, místo aby se stala svobodným městem.

Leader Agenda – Angevin Empire

Buduje populaci svých měst a má rád ty, jejichž blízká města mají také vysokou populaci. Nemá rád civilizace, jejichž blízká města mají nízkou populaci.

Náboženství

„V nominujícím Sance et individue Trinitatis, Ego Helienordis, Dei Gratia humilis Francorum Regina, et Aquitanorum ducissa.”

Eleanor z Aquitaine (C. 1122 – 1. dubna 1204) byla vévodkyně z Aquitaine, Queen Consort z Francie a Anglie a královna matka druhé dvakrát a je široce považována za jednu z nejbohatších a nejmocnějších žen ve středověké Evropě. Vede anglicky i francouzsky Civilizace VI: Shromažďování bouře.

Eleanor získává loajalitu světa prostřednictvím jejího patronátu umění.

Obsah

Intro [ ]

Vévodkyně z Aquitaine, regent dvou zemí, patrona Troubadourů a soudce soudu lásky, znovu vystoupte na trůn. Inspirujte srdce vašich předmětů, že vás rozveselí a hrne na vaše bannery, pro všechny, kteří vědí, že vaše vláda znají váš soucit.

Recenze expertů GameSpot

11. února 2019

8. února 2018

24. října 2016

Ve hře [ ]

Eleanor jedinečné agendy Aquitaine je Angevinova říše. Zaměřuje se na budování obyvatelstva svých měst a nemá rád vůdce, jejichž okolní města mají nízkou populaci.

Její schopnost vůdce je Soud lásky. Skvělá díla ve svých městech ukládají kumulativní trest ve věrnosti -1 na zatáčku na zahraniční města do 9 dlaždic a zahraniční město, jehož věrnost klesne na 0.

Podrobný přístup []

Eleanor of Aquitaine je jedinečná v tom, že může vládnout francouzské nebo anglické civilizaci. Skvělá díla ve svých městech snižují loajalitu pro jiná města mimo její civilizaci. Pokud město opustí jinou civilizaci kvůli nedostatku loajality a Eleanorova civilizace tam vytváří nejvíce loajalitu, město se k ní automaticky připojí, aniž by se nejprve stalo svobodným městem. Rozšiřuje svůj vliv na náklady na civilizace v okolí, bez ohledu na to, zda hraje jako Francie nebo Anglie, prostřednictvím síly umění.

Řádky []

Eleanor z Aquitaine je vyjádřena Lucile Barbier. Mluví ocitan.

Vyjádřeno []

Krycí jméno Citace (anglický překlad) Citace (occitan) Poznámky
Schválení založené na programu Říká se mi, že jste umístili skvělá města poblíž naší společné hranice, jako je zahrada nádherných růží. Nádherné! Om ditz qu’avetz mes grans ciutatz pres de Nostra Frontiera comunal aissi com rosas espadidas en un vergier. Com etz deleichos!
Nesouhlas založený na programu Pokud se chystáte potíže s tím, aby se města stala poblíž našeho hranice, alespoň z nich jsou krásná, prosperující města, takže si mohu užít pohled. SE VOLETZ PONHAR DE BASTIR CIUTATZ PRES DE NISTRA Frontiera, Que Si Farsiánt Fortz E Belas na al quem sia bel que las mire.
Napaden Lituji, že musíme jít do války, ale lituji toho jen trochu. M’es Greu Car Adient Far Guerra Entre nos, Mas non Tenderreu.
Prohlašuje válku Vidím slabé země vedené slabým vládcem. Vidíš, jak se moje armády hromadí, aby vás svrhly. Terras frevols vey, ab frevol guvernér. Mas Vos Vezetz òst que s’amassant na vos véncer.
Poražený Pokud vaše touha po moci vás nutí zničit mé pravidlo, tak ať je to tak! Stále budu vládnout soudu lásky. SE Vostra Setz de Poder Vos Mena A DeChazer mon Regiment, Qu’aissi Siá! Qu’encar Serai Cabdels de la Cort d’Amor.
Pozdrav Vítejte u soudu Eleanor, vévodkyně z Aquitaine, Queen Consort of Francie a Anglie, soudce lásky. Jaké zvěsti? Ben Siatz Vengutz a la Cort d’Alienror, Duquesa d’Aquitania, Reina Consors de França e d’Anglaterra, Jutjairitz d’Amor. Quaus Novas Ditz?
Citace z civilista Ve jménu svatého a nedělitelného Trojice, já, Eleanor, pokorná královna Franků a vévodkyně z Aquitania Boží milost. V nominujícím Sance et individue Trinitatis, Ego Helienordis, Dei Gratia Houlis Francorum Regina, et Aquitanorum ducissa. Toto je latinský citát z jejího privilegia v Cartulary of Abbaye Aux Dames ve Saintes ve Francii. [1] Protože její abbess, Agnès z Barbezieux (1134 – 1174), byla jejím příbuzným, Eleanor se stala velkorysým dárcem opatství.

Nevyvolené []

Delegace: S potěšením přijímat mé dary: křišťálová váza, víno, lanýže a tucet problémů, které oživují váš soud.

Přijímá delegaci od hráče: Vaše delegace byla přivítána jako hosté na můj soud. Pošlu vám kopii básní napsaných k označení této příležitosti.

Odmítá delegaci od hráče: Párné jízdné, nabízené špatně, nemá místo na mém soudu.

Přijímá prohlášení o přátelství hráče: Ano, jste pro mě opravdu dobrý přítel a jsem rád, že vás za takovým poznat.

Odmítá prohlášení o přátelství hráče: Váš obdiv je lichotivý, ale já to odmítám.

Žádá prohlášení o přátelství: Jen málokdo rozumí umění monarchy jako my. Neměli bychom říct světu, že stojíme jako přátelé?

Hráč přijímá prohlášení o přátelství: Jak bych mohl odmítnout takovou okouzlující nabídku?

Odsouzen hráčem: Přijde čas, až zaplatíte za své přestupky. A poté, v době, kdy vaše jméno bude žít pouze jako darebák komického verše.

Zdůraznit hráč: Protože vaše skutky podporují pouze temnotu a podvod, budu se postavit proti vám – a stojí za lásku a smích!

Pozvánka do kapitálu: Rád slyším o vzdálených zemích. Pokud mi řeknete o svém kapitálu, budu sdílet polohu mého.

Pozvánka do města: Pozval jsem návštěvníky z vašich zemí, aby přišli a navštívili můj veletrh.

Vstup civinopedia []

Dcera vévody, manželka dvou králů a matka tří králů a dvou královských králů, byla pravděpodobně nejmocnější ženou v Evropě během svého života. Držela bohaté vévodství Aquitaine samy o sobě a seděla na trůny Francie a Anglie a vládla jeho synovi jeho synovi. Byla mocnou patronem umění a žena, kterému nejvíce dlužíme vývoj konceptu rytířství. Jako mladá žena byla okouzlující, vtipná a energická; Jako královna přidala hluboce vychytralý politický smysl.

Narodila se v roce 1122 Williamovi, vévodovi z Aquitaine, který byl jedním z prvních patronů narůstajících Troubadours. Eleanor byla vychována u soudu, který byl jak bohatý, tak kultivovaný, a když převzala titul vévodkyně z Aquitaine po Williamově smrti, provdala se za korunního prince Francie, který se stal Louis VII, když jeho otec, Louis tuk, zemřel, zemřel, zemřel, zemřel, zemřel. Eleanor doprovázela zbožného Louis VII na druhé křížové výpravě, ačkoli Francouzi byli v Jeruzalémě těžce poraženi a nuceni se stáhnout. Eleanor chtěla podpořit svého strýce, Raymonda z Antiochie, ale Louis byl potlačen. Hádavka vyvolala zrušení jejich manželství. Měli spolu dvě dcery, ale žádní synové, kteří se zdá, že přispěli k odcizení.

Rychle se oženila s Henrym, vévodou z Normandie, jen dva měsíce po vydání zrušení. Mladý král Plantagenet se snažil obnovit země své rodiny a manželství s Eleanor je okamžitě vrhlo v konfliktu s Louisem. Objevil se složitý vícenásobný konflikt složený ze stejných částí otevřených a studených válek, který trval až do roku 1154. Eleanor nesla Henryho čtyři syny, kteří přežili do dospělosti.

Během této doby žila v Poitiers se svou dcerou Marie (od Louise) a tam ona a ušlechtilé ženy Poitiersova soudu zavedly slavný soud lásky, který popularizoval tradice rytířství a dvorní lásku. Velké ženy (a někteří muži) soudu by prosily jejich případy romantické lásky k Eleanor a její šlechtici a ženy by vymahovaly svůj úsudek. Troubadours by nesl mnoho ideálů dvorního lásky ke zbytku Evropy, pod Eleanorovou sponzorstvím.

Eleanorovi synové vlastnili všechny ambice svých rodičů. Nespokojenost s hraním silmana jeho otce, mladší Henry zahájil vzpouru a pokusil se najmout své bratry do podniku. Zdá se, že Eleanor povzbudila své syny v povstání. Když to selhalo, Henry uvěznil Eleanor dalších 16 let. Henry The Younger zemřel v roce 1183 po druhém selhání povstání a poté Henry II uvolnil některá omezení na Eleanor a ona se s ním objevila u soudu.

Když Henry II zemřel v roce 1189, jeho syn Richard The Lionheart převzal kontrolu nad rodinnými zeměmi v Anglii a Francii. Eleanor byla propuštěna z vězení a pokračovala v ovládání Anglie jménem Richarda. Sám Richard šel na třetí křížovou výpravu, která pro něj šla velmi špatně (podrobnosti najdete v položce Saladin). Že Anglie zůstala loajální k Richardovi, mluví o jejích úspěších, protože její nejmladší syn John se pokusil o převrat, ale během nepřítomnosti svého bratra nezískal kontrolu nad Anglií. Eleanor byla nápomocná při zajišťování masivního výkupného potřebného k zachránce Richarda z toho, že byl držen jako rukojmí v Rakousku.

Richard zemřel v roce 1199 a pravidlo přešlo na feckless Johna, jehož vláda označuje úpadek Angevin Fortune, vzestup Robin Hood a Magna Carta a jehož nekompetentnost musela přimět svou schopnou matku k zoufalství.

Nyní v jejích 70. letech poslala John matku Eleanor na diplomatickou misi k Kastilii. Tam byla její dcera (také jménem Eleanor) byla královna s vlastními dcerami. Eleanor měla vybrat nevěstu pro nového francouzského korunního prince, který byl ve skutečnosti vnukem prvního manžela Eleanor Louis VII. Zpáteční cesta byla obtížná a ona zůstala ve Fontevraudu a poslala budoucí královnu Blanche dopředu.

Konec Eleanorova života pokračoval ve vzorci po sobě jdoucích generací, které se snažily svrhnout předchozí. V roce 1202 se její vnuk Arthur vévoda z Bretaně pokusil zajmout Eleanor na zámku Mirebeau. John pochodoval proti Arthurovi, zlomil obléhání Mirebeaua a zachytil patnáctiletého Arthura. Arthur zmizel v Johnově vazbě. Eleanor odešla do Fontevraudu, přijala náboženské příkazy a zemřela v roce 1204. Ona je potvrzena ve Fontevraudu mezi jejím manželem, Henrym II, a jejím synem Richardem.

Trivia []

 • v Civilizace VI: Rise and Fall, Eleanor z Aquitaine byla jedním z vůdců, s nimiž by hráči mohli být porovnáni na obrazovce hodnocení (pokud jejich konečné skóre bylo 1 100-1 199 bodů).
 • Eleanor je první vůdce v Civilizace Historie vést dvě různé civilizace ve stejné hře.
  • Její vzhled se mění na základě toho, která civilizace vede: nosí květinovou korunu, pletené vlasy a delší rukávy, zatímco vede Anglii, a zlatou korunu, dlouhé tekoucí vlasy a kratší rukávy, když vede Francii. V obou případech je často viděna, že drží zlatý kalich s klenotem – i když ve hře nikdy není viditelný, model tohoto kalichu je plný vína, ve kterém lze vidět logo Firaxis.
  • Eleanorova obrazovka diplomacie se také mění v závislosti na tom, která civilizace vede. Ukazuje půdu kolem Abbey Fontevraud, když vede Anglii, a zemi kolem Poitiers, když vede Francii.
  • Je také předchůdcem několika minulosti Civilizace Vůdci: Eleanor Roosevelt, George Washington, Otto von Bismarck, Frederick Veliký, William of Orange, Catherine II, Winston Churchill, Henry VIII, Maria Theresa, Maria I, Gustavus Adolphus, Isabella I, João II, Louis XIV, Prince Henry The Navigator, Franklin Roosevelt, Frederick II, Svatý římský císař a Charles V.

  CIV 6 Eleanor of Aquitaine Leader Guide – Jak vyhrát jako Eleanor

  The Shromažďování bouře expanze pro Civilizace 6 Zavedla řada nových funkcí do strategické hry trvalé 4x, včetně diplomatických vítězství, světového kongresu, energetických zdrojů, konceptu globálního oteplování a tuny více. Samozřejmě jakýkoli Civ expanze je neúplná bez přidání nových civilizací a vůdců a Shromažďování bouře nezklame na této frontě.

  Mezi novými vůdci patří Eleanor, která sloužila jako vévodkyně z Aquitaine od roku 1137 do 1204. Kromě toho byla Queen Consort do Francie (od 1137 do 1152) a Anglie (od 1154 do 1189). Aquitaine pokrývala hodně z toho, co je nyní centrální a jihozápadní Francie.

  v CIV 6, Eleanor zaujímá velmi jedinečné místo mezi všemi vůdci v tom, že může vést ve Francii nebo Anglii v jakékoli konkrétní hře. Na kartě Leader Selection v nabídce přišla stvoření, ve skutečnosti existují dvě různé verze Eleanor of Aquitaine, jedna pro každou ze zemí, kterým může předsedat.

  Bonusy pro francouzské a anglické verze jsou stejné jako bonusy vedené Catherine de Medici a Victoria. Je to schopnost a agenda Eleanor, která ji odlišuje od nich. V této příručce spustíme výhody Eleanor, nevýhody a nejlepší podmínku vítězství, kterou s ní budeme sledovat.

  Eleanor schopnosti

  Civ 6 Eleanor of Aquitaine Agenda a schopnost

  Eleanorova vůdčí schopnost

  Počasí, které ovládáte Francii nebo Anglii, schopnost Eleanor zůstává stejná. Jmenuje se to Soud lásky, A je to všechno o snížení loajality nedalekých nepřátelských měst. Oficiální znění je toto:

  “Velká díla ve městech Eleanor’s Cities způsobuje -1 loajalitu za kolo v zahraničních městech do 9 dlaždic.”. Město, které opouští další civilizaci kvůli ztrátě loajality a v současné době dostává nejvíce loajalitu za tah z civilizace Eleanor přeskočí stonek volného města, aby se připojil k této civilizaci.“

  Je tam hodně žargonu, takže to rozbijme. Loajalita je mechanik zavedený v CIV 6 Předchozí expanze, Vzestup a pád. Každé město má věrnostní hodnotu k okolním dlaždicím. Existuje mnoho způsobů, jak město získat nebo ztratit loajalitu ve hře, do které se sem nedostaneme, ale pokud se ztratí dostatek věrnosti, město opustí svou civilizaci a stane se svobodným městem.

  Svobodná města se připojí ke kterému Civ vyvíjí nejvěrnější tlak po stanoveném počtu zatáček. S soudem lásky je Free City Stage zcela přeskočena a okamžitě se připojí k Eleanorově říši. Je to skvělý způsob, jak převzít městy nepřátel, aniž byste s nimi šli do války, což vám umožní udržovat příznivé diplomatické postavení se zbytkem světa.

  Eleanorova agenda

  Eleanor’s Leader Agenda se nazývá Angevin Empire, což znamená, že verze AI Eleanor, bez ohledu na to, jakou zemi vede, ráda je poblíž měst s vysokou populací. Zaměřuje se také více úsilí o růst populace svých vlastních měst. Pokud založíte hru a ocitnete se poblíž Eleanor, ujistěte se, že tlačíte úroveň populace co nejvyšší, abyste si udrželi dobré postavení s ní!

  Vítězství s Eleanor z Aquitaine – Civ 6

  Kvůli její schopnosti vůdce má Elanor tendenci upřednostňovat nenásilné cesty k vítězství. Vítězství diplomacie je dobrá sázka, stejně jako vědecká vítězství. Je to však kultivační hry, kde Eleanor opravdu svítí, zvláště když vede Francii.

  Bonusy francouzské země silně upřednostňují hraní kultury CIV 6. Je to díky Grand Tour, které zvyšuje množství cestovního ruchu, které vyděláváte z zázraků. Navíc, jedinečné zlepšení Chateau generuje ještě více cestovního ruchu, jakmile zkoumáte letové technologii. Vzhledem k tomu, že budete čerpat skvělé lidi, stavíte zázraky a přilákáte turisty, abyste využili schopnosti Eleanor, můžete se také naklonit do cesty vítězství kultury.

  Eleanor of Aquitaine – obecné strategie

  S Eleanor se chcete zaměřit na dvě hlavní priority: rozšíření a růst města. Je to všechno o zneužívání věrnostní mechaniky a lákavé nové města do její říše. Z tohoto důvodu by občanská bomba a technologie měly být prioritní cíli. V rané hře budete chtít usilovat o kulturu vytvářející budovy a okresy, jako jsou památky, vládní náměstí a předchůdce Hall. Chcete také prosazovat velké body, umělce a spisovatele, protože Eleanorova schopnost se kolem nich točí.

  Vaše pohraniční města budou pro vítězství nesmírně důležitá, protože to budou ti, kteří se s největší pravděpodobností zapojí do věrnostních bitů s protichůdnými civilizacemi. Komplexy zábavy mohou být v tomto ohledu silné díky projektu chleba a cirkusů. Jakmile si všimnete nepřátelských měst, která se začínají degradovat v loajalitě, přesuňte své skvělé díla do pohraničních měst a sledujte pád loajality.

  Jakmile se vaše říše stane dostatečně velká, nebude vás zastavit. Budete moci přejít z kulturní hry na diplomacii nebo vědeckou hru. Můžete dokonce být schopni zvládnout vítězství nadvlády v závislosti na městech, která můžete převést!

  A to je rychlý přehled o tom, jak hrát jako Eleanor of Aquitaine Civilizace 6. Pomohla vám tato příručka vůbec? Dejte nám vědět v sekci komentářů!