Reddit – Ponořte se do všeho, Essential Mod – Minecraft Mod

Essential Mod

Vytvořeno před rokem

Má někdo informace o „essential“ mod?

Tento mod údajně umožňuje klientům připojit se k sobě bez serveru, něco jako svět LAN, ale bez nutnosti být na stejném spojení. Web však dává jen málo informací, nevysvětluje, jak to funguje, a vypadá to jakosidní útržkovité. Má někdo informace o tom, zda je tato věc bezpečná a jak to funguje?

Upravit: Zjevně je to legitimní a bezpečné. Děkuji za odpovědi. Nikdy jsem si nemyslel, že lidé budou tento příspěvek vlastně používat po tak dlouho. Takže jsem si myslel, že to budu aktualizovat. Osobně bych se nedotkl mod.

Úpravy 2: Lidé na to stále odpovídají po téměř roce, takže jen abych objasnil, nikdy jsem neskončil pomocí mod a nevím, jak ho používat. Ztrácíš dech.

Úpravy 3: 368 dní později, nekroposting pokračoval. Žegginuji, abych došel vodu a jídlo šlo před čtyřmi dny. V komentářích je slyším. Klepání na dveře. Na místě není jasný konec. Musím tlačit.

EDIT 4: Můžeme dosáhnout 736 dní? Zjistěte to příště na “Získejte utazeni Google!„Protože tento příspěvek je zřejmě stále na vrcholu výsledků vyhledávání. Zanechte komentář níže a nezapomeňte zasáhnout přihlášení!

Essential Mod

Essential Mod

Zvyšte svůj minecraft. Hrajte společně bez serveru. Přizpůsobte si svou postavu. A více.

Vytvořeno před rokem

Aktualizováno před 10 dny

Essential je kvalita života, který zvyšuje Minecraft Java na další úroveň.

+ Hrajte společně bez serveru

+ Snadno si vezměte, upravujte a sdílejte snímky obrazovky

+ Přizpůsobte si svůj znak (zdarma + placená kosmetika)

+ Ve hře Messenger, napříč světy a servery

+ Správce účtu ve hře

-> Podpora 1.8, 1.12, 1.16, 1.17, 1.18, 1.19, 1.20

Světový hosting

Pozvěte přátele, aby se připojili k vašemu světu singleplayer, není nutný žádný server! Jednoduše otevřete svět a klikněte na „Pozvat“ v nabídce ESC.

Ve hře Messenger

Přidejte své přátele a pošlete jim zprávy napříč světy a servery, všechny ve hře. Zůstaňte organizovaní a vytvářejte skupiny.

Skříň

Oblékněte svou postavu s mnoha různými kosmetikami, někteří dokonce zdarma. Můžete také přepínat pokožku a uložit více outfitů.

Prohlížeč screenshot

Základní funkce Plně aktualizovaný zážitek z obrazovky. Vzít, oblíbený, upravit a sdílet snímky obrazovky z hry, snadnější než kdy předtím.