Reddit – Ponořte se do všeho, existuje rychlý způsob, jak získat pokles předmětů a pouzdra v CS: GO?

Existuje rychlý způsob, jak získat položky a pouzdro v CS: GO

Tento komentář byl smazán před 3 lety.

CS: Vysvětleno kapky pouzdra

Chci vysvětlit, jak kapky případů fungují v CS: Jděte, protože se zdá, že mnoho lidí nechápe, jak fungují, stejně jako mnoho dezinformací na toto téma a mnoho nových hráčů se připojí.

Od prosince 2019 sleduji kapky případů na dvou různých CS: GO účty v konkurenčním a příležitostném, účty byly v různých řadách.

Účet 1: Gold-Mg

Účet 2: stříbrný

Kleky pouzdra se vyskytují jednou týdně a resetují se každý týden, přesně týden nebo 7 dní od naposledy obdrželi vás.G. Pokud jste obdrželi pokles případu 22/06/2023 v 17:00, nebudete anajatelná, abyste dostali další pokles případů a váš pokrok k obdržení poklesu případu nebude sledován až do 29/06/2023 17:00.

Pokryty pouzdra jsou také odměněny po 3-4 hodinách hraní, což zhruba odpovídá 4-5 dlouhým zápasům konkurenceschopnosti a nemá nic společného s vaší hodnotou, úrovní služeb, výkonem ve hře nebo herním režimem, i když potřebujete hlavní účet Abych byl anajatelný, aby získal kapky případů.

Klesy pouzdra se také přenášejí, což znamená, že pokud hrajete 2 hodiny a nedostali jste pokles případu, když je aloable, musíte hrát další 1-2 hodiny následující den, abyste dostali pokles případu.

Existuje však problém s poklesy případů, kdy pokud si koupíte nebo obdržíte případ v den v den, kdy váš aluable upustí jeden z her, který hra označí, že v době, kdy přijmete obchod což znamená, že do příštího týdne nebudete upustit od dalšího případu.

Mám účet YouTube (Thornblackhand) jako hrubý zdroj s neupravenými videi s názvem (CS: GO | Casuals.), pokud jde o případ, pokud má někdo zájem.

Existuje rychlý způsob, jak získat položky a pouzdro v CS: GO?

Právě teď jsou kapky tak málo a daleko, alespoň v mém případě, tak existuje způsob, jak rychle dostat kapky v CS: GO?

Komentář se zhroutil.

Kromě vytváření více účtů? Ne.

Existují 2 kapky a 2 kapky zbraní týdně. Samozřejmě, pokud si zakoupíte do provozu, získáte každý týden pokles případů pro útěk v provozu.

Komentář se zhroutil.

Kdy to začíná a končí?

Komentář se zhroutil.

Komentář se zhroutil.

Komentář se zhroutil.

Nemá každý resetování vlastního kapky – vím, že jsem o tom četl.

Komentář se zhroutil.

Šance na kapku v CS: Go je určena tím, kolik kuřat jste ve hře zabili. Krátká odpověď tedy: Chicken Genocide.

Komentář se zhroutil.

Musíte jen hrát a vidět, co dostanete. Včera byl dobrý den pro kapky. Podívejme se, co dnes mohu získat. : D

Komentář se zhroutil.

Pokud si správně pamatuji, můžete získat kapky do deathmatches.

Komentář se zhroutil.

Můžete získat kapky v jakémkoli herním režimu, pokud nehrajete proti robotům. Deathmatch, závod se zbraněmi, konkurenceschopný. Režim nezáleží.

Komentář se zhroutil.

Někdy jsem někde četl, že jsi měl více šancí na kapky v konkurenceschopnosti. Ale souvisí to se skutečností, že čím více zůstanete na stejném serveru, tím vyšší je šance na pokles.

Komentář se zhroutil.

Slyšel jsem, že jsou načasovány – jako byste mohli získat jednu položku po hodině hraní. A vidět, jak konkurenceschopné zápasy trvá asi hodinu.

Komentář se zhroutil.

Ne. Neexistuje žádný rým ani důvod k kapkám nebo způsob, jak je vyvolat. Prostě musíte hrát. Mohli byste vyzkoušet nečinné servery (existují, jen se podívejte na komunitních serverech).

Měl jsem týdny, kdy bych dostal všechny své kapky za jednu noc a další týdny, kde nic nedostanu až do dne nebo dvou před kapkou. Je to nepředvídatelné.

Komentář se zhroutil.

Tento komentář byl smazán před 3 lety.

Komentář se zhroutil.

Zobrazení 1 na 6 z 6 Výsledek

Odkud pocházejí ty dárky?

14 093 komentářů – poslední příspěvek před 1 hodinou od inspektu

[Humble Bundle] Ovládejte vyprávění ��

[Humble Bundle] Easy-Goreng Games: Whitethorn SH.

198 Komentáře – poslední příspěvek před 4 hodinami od Daveqb

[Pokorná pára] Super Monkey Ball Banana Blitz H.

[Lootboy] kódy pro mince/diamanty —–> .

46,162 komentářů – poslední příspěvek před 5 hodinami JMM72

[Amazon Prime Gaming] [03-14-2023 Aktualizováno] Curre.

[Humble Bundle] listopad 2022 Humble Choice (#3.

377 komentářů – poslední příspěvek před 6 hodinami od Nirdews

Orphanní klíče odhodí vlákno

24 478 komentářů – poslední příspěvek před 12 minutami po 740 kt

Říjnový vlak Valkeala Software. [L.

2 komentáře – poslední příspěvek před 13 minutami od DamiaNea103

Udělejte si laskavost, zkuste prémii na YouTube

Zajímavé nadcházející vydání hry příští týden

49 komentářů – poslední příspěvek před 41 minutami od Tucs

Hádejte hru 3: Screenshot Boogaloo

14 062 komentářů – poslední příspěvek před 51 minutami Blando

Whitelist Recruitment s twistem

966 komentářů – poslední příspěvek před 58 minutami od Laughinglion

Jak funguje týdenní systém CS: Go Drop

Jak funguje týdenní systém CS: Go Drop

Pokud jste hráli CS: Jděte chvíli, je pravděpodobné, že jste na konci zápasů v průběhu herního zážitku již obdrželi řadu „kapek“. Tyto kapky se mohou pohybovat od kdekoli mezi případy, graffiti a kůže. I když kapky v CS: Go jsou obecně levné, zprávy o tom, že lidé dostávají kapky v hodnotě stovek dolarů.

Jak tedy funguje systém CS: Go Drop a jak se algoritmus rozhodne, zda obdržíte případ, graffiti nebo kůži? Pojďme se podívat na podrobnosti za tajemným systémem CS: Go Drop System a zjistěte, jak to funguje.

Různé druhy kapek v CS: GO

Jak již bylo zmíněno dříve, získáte pouze kůži, pouzdro nebo graffiti skrz kapky ve hře při hraní CS: GO. Mechanika přijímání těchto kapek je však odlišná.

Všechny výše uvedené kapky lze přijmout pouze hraním hry na oficiálních serverech a vyrovnáním vašeho profilu CS: GO, ale můžete získat pouze jeden pouzdro týdně.

Na rozdíl od všeobecného přesvědčení, kůže a pouzdro v CS: GO nejsou svévolné. Ve skutečnosti existuje pouze konkrétní sada kůží a případů, které lze v CS zrušit: GO. O tom rozhodne „Active Drop Pool“, který se neustále mění, protože nové případy jsou do hry zaváděny Valve.

Jste způsobilí přijímat CS: Go Drops?

Pouze hlavní účty jsou způsobilé k získání případů, kůží a kapek v CS: GO.

Dříve by každý hráč, který si koupil CS: Go, mohl dostat do hry kapky. Od aktualizace zóny Danger zóny však v prosinci 2018, CS: Go šel zdarma pro všechny, po kterém byly kapky exkluzivní pro členy s prvotřídním statusem.

Pokud jste hráč CS: Go, který si koupil hlavní upgrade z obchodu Steam, máte nárok na týdenní kapky v CS: Go. Více podrobností o stavu hlavního stavu najdete odhlášením oficiálního blogového příspěvku společnosti Steam.

Graffiti kapky

Obecně byste se chtěli vyhýbat kapkám graffiti, protože to jsou nejméně cenné z parta. Většina kapek graffiti, které získáte v CS: Go bude asi 0 $.03 v ceně a nepřesahuje 0 $.10. Tyto kapky graffiti můžete získat tím, že se vyrovnáte svůj profil CS: GO.

Kapky kůže

Podobně jako u graffiti kapky, mohou různé kůže klesnout v CS: GO WHE ARMET VAST VAŠE PROFIL. Ať už dostáváte kůži nebo graffiti, protože po vyrovnání kapky je zcela náhodné, ale měli byste udržovat prsty zkřížené pro kapky kůže, protože tyto mohou být potenciálně mnohem cennější než jejich protějšky graffiti.

Skveny, které mohou klesnout v CS: GO závisí na aktivním kapkovém fondu nastaveném ventilu. V současné době můžete obdržet kůže z následujících sbírek o vyrovnání vašeho CS: GO PROFIL:

 • Kolekce Inferno 2018
 • Kolekce Nuke 2018
 • Kolekce prachu 2
 • Sbírka vlaků
 • Sbírka Safehouse
 • Kolekce jezera
 • Sbírka Itálie
 • Sbírka bank

I když nebudete dostávat dračí tradicí skrz tyto kapky na kůži, nová továrna SG 553 Integrale Drop vás snadno čistí asi 100 $, což je maximální částka, kterou v současné době můžete získat z kapek. Obecně obdržíte kůže ceny kdekoli mezi 0 $.03 až 1 $.00, s příležitostnými výjimkami.

SG 553 | Integrale (továrna nová)

SG 553 | Integrale (továrna nová)

Pouzdro klesá

Kapky případů jsou místo, kde se budete snažit vydělat nejvíce peněz při hraní CS: GO. Tyto případy jsou na konci CS upuštěny.

V minulosti by CS: GO hráči mohli získat maximálně dva náhodné kapky případů každý týden hraním na oficiálních serverech. Tento systém však měl své nevýhody, protože hráči nebyli schopni získat pokles případů prostřednictvím vyrovnávání svých účtů. V důsledku toho se mnoho hráčů uchýlilo k taktice AFK ve hrách Deathmatch, aby si zajistili své týdenní kapky pouzdra. Aby se tento problém vyřešil, Valve implementoval novou metodu získávání případů v červnu 2023, která byla splněna s nadšením a uznáním od CS: Go Community.

Aktualizace června 2023 změnila způsob, jakým jsou případy upuštěny v CS: GO. Tato aktualizace umožnila hráčům, aby se jejich týdenní pouzdro poklesli vyrovnáním svého účtu, což znamenalo, že hráči museli získat odpovídající množství XP týdně, aby se každý pokles případů spíše než musel utratit určitou dobu nečinnosti.

Kromě kapky týdenních kapek mohou hráči také získat další kapky, jako jsou kůže a graffitida, když se zvýší svůj účet.

Nyní, když jste aktuální s novým systémem Drop v CS: Jděte, podívejme se na všechny různé druhy kapek v CS: GO a jak je získat.

Aktivní kapkový fond

 • Případ revoluce
 • Případ zpětného rázu
 • Případ snů a nočních můr
 • Snakebite pouzdro
 • Pouzdro zlomeniny

Kromě aktivního bazénu s kapováním případů existuje také šance, že hlavní hráči dostávají „vzácné případy“. Každý týden mají hráči zhruba 1% šanci získat případ z „vzácného kapkového bazénu“ na prvním pořadí XP, jehož obsah je cennější než aktivní fond.

Zde je seznam vzácných případů v aktuálním kapkovém fondu CS: GO.

Vzácné případy

 • Případ CS20
 • Pouzdro spojky
 • Případ Prisma
 • Prisma 2 případ
 • Pouzdro zóny nebezpečné zóny
 • Horizon Case
 • Pouzdro spektra 2
 • Operace Hydra pouzdro
 • Pouzdro spektra
 • Pouzdro na rukavice
 • Případ gama 2
 • Případ gama
 • Chroma 3 Case
 • Operační případ Wildfire
 • Případ revolveru
 • Stínový pouzdro
 • Pouzdro Falchion
 • Chroma 2 pouzdro
 • Chroma Case
 • Operation Vanguard zbraň pouzdra
 • Operace Breakout Weapon pouzdro
 • Huntsman Weapon Case
 • Operace Phoenix Weapon pouzdro
 • CS: Go Weapon Case 3
 • Zimní útočný případ zbraně
 • CS: Go Weapon Case 2
 • Operace Bravo Case
 • CS: Go Weapon Case

To jsou všechny kapky, které můžete v současné době přihrávat při hraní CS: GO. Existují také některé případy, které již nemohou klesnout a lze je získat pouze prostřednictvím obchodování, trhu s komunitou Steam nebo z trhů třetích stran třetích stran. To se nazývá „ukončené případy“. Zde je seznam ukončených případů v CS: GO.

Ukončené případy

 • Operace Riptide pouzdro
 • Operace BROKEL FANG CHESE
 • Rozbité webové pouzdro
 • letní případ eSports 2014
 • ESPORTS 2013 Zimní případ
 • Případ ESPORTS 2013

Případy provozu fungují jiným způsobem, než je obvyklé, klesají. Například poslední operace CS: GO, s názvem Riptide, umožnila hráčům kupovat případy přímo výměnou za „hvězdy“, které by mohli získat jednoduše dokončením různých provozních misí. Za předpokladu, že hráč si vyměnil všech 100 hvězd na případy, obdrželi přesně 50 operací Riptide případ.

Závěr: Jak používat CS: GO Efektivně klesá

Nyní, když víte všechno o kapkách v CS: Go a jak funguje systém kapky, vše, co zbývá pro vás, je efektivně využít systém, aby se maximalizoval váš zisk. Vždy můžete přijít s vlastním vzorcem, abyste při hraní CS získali slušné příjmy: Jděte, ale vyzkoušený a testovaný způsob, jak získat nějaké snadné peníze, je hraním hry, jakmile se nový případ poklesne. Pokud máte to štěstí, že získáte nový případ jako pokles, můžete jej rychle prodat na trhu Steam za slušnou částku. V opačném případě můžete také umístit sázky na obdržení příležitostné drahé kapky kůže z aktivního kapkového fondu. Nákupní operace prochází pravidelně při uvolňování a dokončení misí je také dobrým způsobem, jak dosáhnout nějakého zisku CS: Go.