Reddit – Ponořte se do všeho, Fallout: New Vegas – Robert Edwin House / Characters – TV Tropes

Postavy / Fallout: New Vegas – Robert Edwin House

„Víš, ve svém čase jsem měl tisíce zaměstnanců. Jen málokdo splnil moje očekávání, méně je překonalo. Váš výkon nebyl ničím velkolepým.”

Pojďme mluvit o tom, proč pan. Dům je nejlepší volba.

Protože tato sub je nyní pouze pro text, pojďme nám nechat matku kurva diskutovat!

Vlečka s panem. Dům je podle mého názoru nejlepší volbou, kterou můžete udělat ve fo: nv. Proč? Je to jediný člověk s bohem zatraceným plánem, který není jen moc. Právě jsem to udělal mluvení s ano, a mířil jsem nahoru, abych zastřelil pana. Dům do tváře se světlem v zářící temnotě a rozhodl se s ním nejprve promluvit. Muž je tak kurva charismatický a dobře napsaný, a jakmile sdílí svůj plán pro budoucnost humanitních věd, musel jsem opustit svůj plán, abych ho zabil.

„Se všemi těmi penězi nalévají? Dej mi 20 let a znovu se chystám. 50 let a budu mít lidi na oběžné dráze. 100 let a moje kolonie lodě míří k hvězdám, hledat planety neznečištěné hněvem a pošetilostí minulého generace.”

Má předvídavost bránit a zachránit obrovské město. Díky tomu bude váš int stat 10 vypadat jako 2 vedle něj. Muž přišel na to, jak se v podstatě nesmrtelný, zřídil systémy raketové obrany, aby zachránil Vegas před válkou, o které věděl, že je bezprostřední.

Nemám zájem na zneužívání ostatních, stejně jako nemám zájem o legislativu nebo jinak diktování toho, co lidé dělají v jejich soukromém čase. Nemám ani zájem o uctívání jako nějaký druh stroje Boha Mesiáše. Jsem pro takové zkorumpované ambice nepropustný.

Jsou to dvě citace, které v podstatě změnily názor. Je to jediná volba, která vidí celkový obrázek. Nebude jen bojovat o moc nebo kontrolu, jako je NCR nebo Legie. Hraje hru, aby se lidstvo vrátilo k rychlosti, a pak dále. Je to snílek s ambicemi. Vegas je nejlepší ve svých rukou, zatím prozatím. Možná někdy v budoucnu bude běžet, ale v současné době svět potřebuje někoho, jako je on, který může vidět velký obrázek.

Samozřejmě je někdy trochu ptáka a je v pořádku s vyhlazením lidí, pokud stojí v cestě. Ale ve velkém měřítku je to opravdu špatná věc?

Postavy / Fallout: New Vegas – Robert Edwin House

https://static.tvtropes.org/pmwiki/pub/images/mr_house_6847.png

„Jsem Robert Edwin House, prezident, generální ředitel a jediný majitel nového Vegas Strip. Dohlížel jsem na renovaci tohoto města od 2274. Tři rodiny jsou moji zaměstnanci. Před Velkou válkou roku 2077 jsem byl zakladatelem, prezidentem a generálním ředitelem společnosti Robco Industries, obrovským počítačem a robotickou společností.”

Úspěšný předválečný podnikatel, pane. Dům je záhadný de facto Vládce New Vegas, ovládání pásu a město vlastní armádou sekuritu. Před Velkou válkou, pane. Dům byl velmi inteligentní a nemilosrdný magnát, který předpověděl příchod nepřátelství mezi U.S. a Čína a uspořádal ji tak, aby jeho milovaný Vegas spolu se sebou přežil dlouho poté. Vznikající po zbytcích civilizace se reformoval, pane. Pravidla domu z kasina Lucky 38 a neztrácela čas na zřízení města New Vegas a snažila se o využití frakcí, které se zajímají o Mojave.

Otevřete/zavře všechny složky

 • Věk bez mládí: Díky své podpoře života, pane. Dům je 261. Rozhodně vypadá ve svém věku, ale jeho mysl je stejně ostrá jako vždy a nezdá se, že by se to zvlášť zajímalo o jeho fyzickou kondici. Pokud ho neodpojíte od sítě a neotevřete komoru podpory života, to je.
 • Alternativní ekvivalent společnosti: TO BioshockAndrew Ryan, na to, aby byl vyjádřen členem obsazení Star Trek: Deep Space Nine. Existuje dokonce výzva, která zahrnuje zabití ho golfovým klubem . Výzva se nazývá „Osseys A“ Slave “.
 • Vždy někdo lepší: Old World Blues, Dr. 0 intenzivně žárlí na dům za to, že je úspěšnější robotik, zatímco 0 je schopen pouze vytvořit knockoffs své práce.
 • A musím křičet: Hráč má možnost odříznout dům ze své sítě, ale nechat ho naživu. Nakonec zemře kvůli své expozici, ale odhaduje, že to bude trvat rok, během této doby bude úplně sám uvnitř jeho tobolky na podporu života. Pokud mu to hráč řekne, okamžitě on Prosí vás, abyste ho jen zabili.
 • Anti-Hero: bezohledný hrdina. Nebo alternativně.
 • Anti-Villain: dobře míněný extremista. House chce přestavět lidstvo zpět ke slávě předválečných dnů a být ekonomickou supervelmocí a finančníkem, který to všechno ovládá, ale tvrdí, že nemá v úmyslu utlačovat nebo zneužívat lidi, jen aby byl jejich dobrodincem, zatímco žijí pohodlně životy. Zabývá se morálně pochybnými činy, aby se dostali k moci, je velmi otevřený myšlence platit zlo zlu a ovládá lidi prostřednictvím systému chleba a cirkusů. A celkově působí na modro-oranžovou morálku zaměřenou na Vegas-dělá něco pouze tehdy, pokud mu to pomůže dosáhnout jeho cílů nebo výhod Vegas a nemá zájem o věci, které ne. Je tedy darebným prostřednictvím lhostejnosti a nedostatku empatie, i když to, jak kurýr formuluje názor, že padá na osobní názor.
 • Úžasnost analýzou: Není to nejsilnější vůdce v odpadech nebo nejvíce charismatičtějším nebo nejúžasnějším. To, v čem je dobrý, je výpočet pravděpodobností a předpovídání akcí druhých, při určování, kam míč přistál, a mít jednoho z jeho mechanických přisluhovačů, aby vyhrál velké. Před válkou viděl, jak se politická situace zhoršuje do bodu, kdy byla nevyhnutelná globální válka. Jeho výpočty, kdy rakety zasáhly Las Vegas, byly pryč Méně než 24 hodin.
 • Porazte je ve své vlastní hře: Získal kontrolu nad Vault 21 tím, že vyzval k trezoru posedlým hazardem do hry Blackjacka a porazil je.
 • Benevolentní šéf: Nějaký blahosklonnost Při odpovědi na otázky stranou, je mnohem lepší ve vztazích zaměstnanců než Caesar nebo plukovník Moore; Dokud hráč nezkazí a projeví úctu domu, bude chválit jejich schopnosti a na oplátku projeví úctu. Dokud mu jeho zaměstnanci nedávají důvod k tomu, že to jinak, má obecně poněkud hands-off přístup k vládnutí, což vede Omertas, aby na něj označili za „ne-domácí“. Ve skutečnosti je jedním ze dvou šéfů otevřených některým návrhům kurýrů (může zvýšit vaši výplatu, pokud zálohujete svůj argument, a zeptáte se vašeho názoru na problém Omertas). Nakonec dokončete svou cestu s dobrou karmou a odhalí se, že je velmi hrdý na to, že vás má jako zaměstnanec, a dává vám jakoukoli vybavení, které byste kdy mohli chtít.
 • Tlačítko berserk:
  • Bratrstvo oceli. Nesnáší je s vášní a nestydí se o tom, že vás to informuje. Jakákoli jiná skupina, kterou zachází s obtěžováním nebo opovržením, ale bude se chvástat o bratrství. Má však dobrý důvod k tomu, protože bratrství se přeneslo do rytířských templářů, kteří aktivně zabavují technologii od cestujících, s nimiž se setkávají, a House se spoléhá na jeho roboty Securitronu jako své ofenzivní síly, takže je velmi nepravděpodobné, že by bratrství mlčelo, pokud by se bratrství mlčelo, pokud by se bratrství mlčelo House se přestěhoval, aby převzal Mojave, když byli stále kolem. Také je považuje za příliš hloupé, aby žili po svém fiasku v Helios One. Je zábavné, že jeho kultivovaný a přesný způsob mluvení krátce vyjde z okna, když se zeptal, proč nenávidí bratrství:

  Pan House: Protože jsou směšný!

  Pan House: Opravdu si myslíte, že nechám do mého domu přijít nahoru a vykoupí se pro mě můj majetek? Strávil jsem dvě století hledáním platinového čipu! Je to můj vynález, můj majetek, těžit! Nyní buďte dobrý kurýr a doručte ho!

  • Houseova metoda vládnutí; on je Koneckonců vládne nad post-apokalyptickým Las Vegas. Je tu spousta jídla, vody, energie a přístřeší; Securitrony udržují mír; a prostituce, hazardní hry, drogy a právo udržovat střelné zbraně pro obranu jsou povoleny. Hypoteticky, pokud nezpůsobujete potíže a nezpochybňujete jeho autoritu, můžete si užít život pohodlí a bezpečnosti v New Vegas, o kterém většina obyvatel pustin může jen snít. A všichni se mohou také účastnit – pokud si to mohou dovolit, to je. Zatímco názory ve zbytku Mojave se liší od místa na místo, kolem samotného Vegasu lidé nevadí, že je dům na starosti NCR a legii, protože House jim dosud nezpůsobil mnoho zármutku.
  • Tento trope je také to, jak se dům snaží přesvědčit hráče, aby pro něj pracoval; Měli byste vědět dost o jeho moci a vlivu, abyste pochopili, že jeho pravá ruka má mnoho výhod, a jeho nepřítel nese spoustu nebezpečí. Pokud v něm vyvoláte pouze za peníze jako důvod, proč mu pomáháte, řekne vám, že vám nabízí něco mnohem většího než peníze, ale pokud je to váš zájem, nebojte se, budete toho mít spoustu toho.

  Dům: Věděl jsem, že se mohu spoléhat na Caesar, abych vám vrátil platinový čip.
  Kurýr: Proč si myslíš, že mi Caesar dal čip?
  Soubory editoru pro dialog Přečtěte si „povzdech netrpělivosti – ach, zátěž zpravodajství“
  Dům: Čip odemkne tento bunkr. Proto to máte.

  • Temná stránka jeho výpočtu a pragmatické povahy. Touží mít absolutní kontrolu a dohled nad všemi aspekty New Vegas ve jménu zajištění efektivity a kohokoli, koho považuje za hrozbu pro svou autoritu nebo Mojave, bude buď požadovat ujištění o jejich loajalitě, nebo je nechat odstranit z region silou, i když to znamená jejich vyhlazení.
  • Jakmile mu doručíte čip Platinum a pak jej použijete ve pevnosti, House již má všechny své kachny v řadě, aby převzal Mojave, jakmile začne druhá bitva o hooverovou přehradu. Mezitím se jeho questline týká, že se ujistíte, že „vnější zájmy“, jako jsou Omertas, Boomers a Bratrstvo oceli, nezasahují do jeho plánů. U Boomerů House uznává používání palebné síly, kterou velí, a proto jeho preferovaným řešením je, že zajistíte, že střílí na své nepřátele, když bitva začne, ale pokud je s nimi vyjednávání považováno alternativní.

  „Nemůžete nechat neurčité proměnné chrastítko ve vašich rovnicích, jako je takové. Musí být zaúčtovány tak či onak.”

  • Muž promyslel všechny nepředvídané pohotovosti v dostatečném předstihu, jediná divoká karta byla vaše akce. Spíše říká, že jeho plánování Velké války bylo jen vypnuté den.
  • Svým způsobem se nakonec počítá Kimball i Oliver naživu. I když je chce naživu jako obětní beránky pro porážku NCR, House poznamenává, že protože budou za ztrátu NCR obviňováni, jejich politická kariéra je víceméně zničena. V případě Olivera dokonce House vypočítá zhruba 40% šanci, že bude spáchat sebevraždu.
  • Nechává Bennyho osud, abyste se rozhodli, protože se mu ve skutečnosti nestará o to, co se s ním stane.
  • Pokud se společnost White Glove Society opět stane kanibaly, dá vám povolení k jejich zabití, protože to je masivní porušení jejich smlouvy.

  Dům: Hráli jste to velmi špatně, uvědomíte si? Máte štěstí, že mám určitou toleranci k chamtivosti. Očekávám, že moji obchodní partneři budou zájmu – ale ale chytře tak.

  „Kéž tam bude. Peklo pro vás! Tartarus! Bezútěšný. Nekonečný. “

 • Země, která byla: možná. Pokud si vyberete správnou konverzační cestu, tvrdí, že jeho konečným cílem je využít ekonomiku NCR k restartování technologického rozvoje, nakonec umožní kosmické lesce posádky a umožňuje lidstvu kolonizovat jiné planety, ale protože jeho plán lze plně uzákonit pouze po jeho konci ( Podle slova Boží je pro plán nezbytná plná kontrola přehrady), je nemožné vědět, zda je upřímný nebo ne v časovém rámci hry.
 • Snadno odpuštěné:
  • Je mu jedno, jestli Courier chytí mainframe Lucky 38 jménem následovníků apokalypsy. Ve skutečnosti, pokud mu kurýr vypráví o nabídce následovníků předem, bude se ho prakticky odvážit, aby to udělal.
  • Pokud kurýr čeká, až po House ztratí náladu, aby dal čip, ve skutečnosti se zotaví z jeho hněvu poměrně rychle a jednoduše je trestá (co předpokládá, že je) se na něj pokouší o moci. Při platbě je ani neztuhne (včetně bonusu z výměnné kontroly).
  • Můžete mu říct, že jste pomohli plánu Omerty otrávit a masakrovat pás a nechat záležitost jít, protože jste byli upřímní. I když se ptá, kde kurýr a on právě teď stojí, protože to zní jako zrada.
 • Excentrický milionář: Přichází s inspirací Howard Hughes. Podle Raula o něm bylo mnoho podivných příběhů během pozdějších částí jeho života, včetně bývalé herečky přítelkyně jeho mluvení o tom, jak ti dva nikdy neměli sex a všechno, co udělal, bylo provádět skenování mozku na ní, zatímco si připravoval její šaty nahoru v různých outfitách.
 • Vypracovat podzemní základnu: Jeho továrna sekuritu pod pevností. Lucky 38 má také řadu podzemních úrovní, které se zdají být mnohem větší než ty nad zemí.
 • Císař vědce: Byl to talentovaný podnikatel, robotický inženýr a počítačový vědec. Dva sta let po skončení se stal nejvyšším vládcem New Vegas a podařilo se mu převést tři silné kmeny na svou věc, díky armádě mecha-mooks a jeho záhadnou schopnost analyzovat situace. S pomocí kurýra může rozšířit svůj vliv po celé Mojave Wasteland.
 • Každý má standardy: Je chladný, výpočtu a nemilosrdný, ale i on je zděšen, že kurýr by umožnil, aby se budoucnost lidstva řídila legií.

  Pan House: Otroctví. budoucnost. lidstvo? Co. Máš. Hotovo?

  • Kromě více než více podobných podobností s postavami v reálném světě uvedeném pod jinými záhlavími trofejte se House inspiruje titulním charakterem Čaroděj ze země Oz: Žije v obří věži, odloží se z běžné populace tím, že nikdy mimo ni nestává nohu a skrývá svou pravou povahu mluvením s kurýrem prostřednictvím projekce obří zelené hlavy. Tajný přístup k jeho stázisové komoře je dokonce skrytý za oponou.
  • pan. House také sdílí podobnosti s velkým bratrem Devatenáct osmdesát čtyři, zvláště film. Je to stínový diktátor, který se jeví jako statický obrázek a neustále sleduje ty, kteří ho kolem něj kolem robotů, kteří jsou částečně tvarované TV, které přinášejí teleskopické obrazovky z roku 1984. Podobně podobně jako velký bratr, několik lidí ve vesmíru pochybuje, zda existuje jako člověk nebo je to jen někdo (nebo něco), který se představuje jako předválečná osobnost.
  • Dům může být arogantní diktátor, který vládne pásma železnou pěstí, ale on dělal Chraňte jej před nuked do pekla díky svému génia a předběžného plánování, strávil posledních sedm let budováním proužku do prosperující, čisté a bezpečné oázy a plánuje to samé udělat celé nové Vegas a pustin Mojave, jakmile to převezme. Navíc, když se podíváte na to, co udělal s Robcem, jeho údajný cíl vést lidstvo do vesmíru v blízké budoucnosti není tak směšné, jak se může zdát.
  • Ve hře, zatímco jeho přání vyhladit Bratrstvo oceli je přes vrchol, on je na pravdě o tom, že jsou kvazi-náboženským kultem, který pro sebe hromadí techniku. Pokud je ušetříte na nezávislém konci, začnou útočit na karavany pro techniku, aby zabavili, podobně jako Raiders. Velmi velmi silně spoléhá na technologii, kterou by mu chtěli vzít pryč, takže konfrontace po lince se zdá být nevyhnutelná vzhledem k cíli a metodám bratrství a metod.
  • Fantastický rasismus: Jeho oficiální politikou (jak je vysvětleno jeho sekuritany) je léčit i neeveruální ghouly a super mutanty stejným způsobem jako roboti a kybernetické hráče: nejsou povoleny na proužku, pokud nejsou pod dohledem A člověk, který souhlasí s tím, že za ně bude legálně a finančně odpovědný. I když to dává určitý smysl pro super mutanty vzhledem k tomu, jak velkou škodu mohou způsobit a jejich typicky těkavé osobnosti i mezi nejlepšími z nich, neeferované ghoulové nemají žádnou kapacitu pro násilí a ničení než průměrný člověk. Ačkoli se tato politika nezdá být přísně vynucována, protože Gomorrah (ze všech lidí) má ghul barmany, Hadrian zjevně nemá problém dostat se na pás sám a House umožňuje Raulovi a Lily zůstat v apartmá Lucky 38 Suite.
  • Fascinující obočí: Stačí se podívat na obrázek.
  • Fikce 500: Dům je zdaleka nejbohatší muž v poválečném světě. Žádné slovo o tom, zda byl předválečným číslem jedna, ale byl stále dost bohatý na to, aby utratil mnoho, mnoho miliard dolarů navrhováním a budováním svého osobního obranného systému pro Vegas (a stále je špinavý bohatý, když byl hotový). Jeho bratr mu zabránil v tom, aby získal jakékoli jeho dědictví, ale v době, kdy byl ve svých dvaceti letech, vytvořil Robco, který se za 7 let stal největší robotickou společností a vytvořil pip-boy, tajné chlapce, protectrons a sekuritu a také Práce na systému podpory života Liberty Prime a House.
  • Od nikdo k noční můře:
   • Pokud jde o ostatní hlavní frakce. NCR ani nevěděl, že existuje, dokud neposlal jednoho ze svých robotů, aby je pozdravil, zatímco Joshua Graham uvádí, že ho legie nepovažovala za dost faktoru, aby zjistila víc než základní fakta o něm před invazí Mojave. Přesto, pokud s ním bojíte, na konci hry bude vymazat legii, donutil NCR z regionu a vládne nad Mojave.
   • Byl to také to pro svého vlastního nevlastního bratra. Vyšrouboval z vlastního dědictví, jednou rukou se prošel citem ( Vypadnout ekvivalent MIT) a vytvořil svou vlastní společnost před pomalým nákupem podnikání své rodiny a nechal svého bratra jedinou továrnu, ve které podlehl svému vlastnímu šílenství a paranoii.
   • Například chce, aby byla vymazána kapitola Mojaveho Bratrstva oceli a ani s nimi nebude uvažovat o důvěře nebo spojeném.
   • Drží krále v pohrdání, protože se odmítli stát dalšími z rodin pásů, a zničí je, pokud si udržují dobré vztahy s NCR. To je jen malicherná.

   Kurýr: Omertas byly chytré, ale pro mě žádný zápas.
   Dům: Arogance byla jejich zkosení. (zjevně blahosklonné) V tom může být lekce. Ale pokračujte dál.

   pan. Dům: Neříkej mi, že jsi upadl na příběhy Noble Paladins na Crusade a zachoval jsem technologii lidstva v podomném věku?! Dross!

   • Říká také, že bratrství je směšné, že se kolem odpadů posouvají a předstírá, že je jako „rytíři z yore.„Mluvil chlapem, který přestavěl Vegas, aby odpovídal jeho nostalgii.

   Caesar: Četl jsem pana. Houseův nekrolog. Měl na sebe vysoký názor, ne?

 • Ivy League pro všechny: Je to absolventi CIT, ekvivalent nastavení MIT, který stanoví jeho přihlašovací údaje.
 • Kick the Dog: Pokud převezme Mojave, jediným způsobem, jak králové přežít, je, pokud zahájí pouliční válku proti nevinným občanům NCR. Dům to považuje za loajalitu vůči New Vegas a rozhodne se je nechat pod kontrolou nad Freeside. Ve všech ostatních výsledcích bude mít za následek, že nařídí, aby králi byli zabiti. Je to od něj spíše netypické, protože občané NCR jsou jeho primárními zákazníky. Mysleli byste si, že by udělal naopak: Zabijte krále za to, že vyděsí své zákazníky a tolerujte je, pokud je nechávají na pokoji.
 • Nakopněte syna feny: Ačkoli jeho požadavek, aby byl bratrství zničen, by se mohla stát krutým, pokud dokončíte hru na cestě divoké karty a nechali bratrství naživu, začnou obtěžovat nebo dokonce okrádat cestovní obchodníky a karavany v Mojave, i když jste je nechal předem uzavřít mír s NCR, takže si z nich obávají Houseovy obavy. Nemluvě o tom, zda dokončíte Veronicaho hledání tím, že ji přesvědčíte, aby opustila bratrství, masírují skupinu zcela nevinných následovníků apokalypsy, aby chránili tajemství bratrství.
 • Kung Fu-proof Mook: Vats není schopen se na něj zaměřit. Samozřejmě, protože PIP-Boy je ve skutečnosti Robco produkt, dávalo by to smyslže by to stanovil, že proti němu nelze použít. Ne že by ho to bylo dobré.
 • Základem posledního jména: Jeho zaměstnanci, obyvatelé a hosté New Vegas mu vždycky říkají „MR. Dům “a zřídka je někdy nazýván jeho celým jménem.
 • Světlejší odstín šedé: mezi NCR a legií není pochyb o „zlé“ frakci – s NCR a Housem je to docela trochu bláznivější. Oba opravdu chtějí znovu vybudovat mírumilovou a stabilní civilizovanou společnost v pustině, ale jejich názory na to, jak to udělat, jsou nekompatibilní a konečný výsledek se velmi liší se směsí výhod a nevýhod. Je tedy na osobním uvážení hráče rozhodnout, kdo má pravdu a stojí za podporu, nebo ani jeden z nich.
 • Jako Syn pro mě: Pokud hru dokončíte jeho jménem, Scénář Poznamenává, že se o vás cítí takto, protože vás prohlašuje, nejlepšího zaměstnance, jaké kdy měl. Skript také říká, že se cítil tímto způsobem o Bennym, ale to také nefungovalo.
 • Muž za oponou: Cass dokonce dělá několik odkazů Čaroděj ze země Oz na to, že to stíní.
 • Muž ve stroji: Jeho fyzické lidské tělo je obsaženo v kapslí podpory života pod Lucky 38, zapojeno do počítačových systémů kasina. Celá pevnost je nyní jeho tělem a jeho sekuritany jeho paží, aby ovládali pás.
 • Mega-Corp: Jeden z nich založil a vládl před velkou válkou, Robco. A chce proměnit všechny nové Vegas na jeden. Vidět jeden národ pod autorským právem.
 • Smysluplné jméno: V kasino-mluvící, „The House“ odkazuje na vlastnictví kasina, a jak se říká, „dům vždy vyhraje“-kasina diskrétně manipulují s jejich hrami, aby je vyvinuly proti hráči a minimalizovaly jejich šance na vítězství, takže oni, takže oni, takže oni, takže oni může změnit vyšší zisk a kasina nemusí nutně vždy říkat hráčům šanci na vítězství. V souladu s tím pan. Dům stoupá k moci také diskrétní manipulací s událostmi, aby pro něj vytvořil výsledky příznivé, a má tajnou výhodu domácího turfu, o kterém NCR a legie nevědí, jeho sekuritní trezor s armádou připravený k vynoření a zabavení hooverové přehrady na jeho slovo . Úkoly, které s ním spojily, také hrají na tom; Jeho questline na konec se jmenuje „Dům vždy vyhrává“ a hledání ho zabití je „dům zmizel poprsí“.
 • Mecha-Mooks: Jeho armáda sekurituronů.
 • pan. Alt Disney: Kromě svých odstínů Howarda Hughese, jeho posedlost přeměnou New Vegas na verzi tematického parku svého bývalého já, jeho portrétu a jeho odloučení v tom, co rovná pozastavené animační komoře, všechny nese podobnosti s pop-kultivací Obrázky a městské legendy o Walta Disneymu.
 • N.G.Ó. Supervelmoc: Před válkou osobně navrhl, financoval a postavil soukromý obranný systém pro Vegas, který začlenil protiraketový systém, který staví SDI k hanbě a stálou armádu vražedných robotů, z nich nebo více lidských vojáků .
 • Nečinnost velká špatná: bez vaší pomoci dělá jen málo. Oprávněný z několika důvodů, co je nejdůležitější, že jeho sekuritany nejsou připraveny na frontovou linii a nemůže si je dovolit, aby je takové použil, dokud mu nebudete doručit platinový čip; Bez něj má ruce plné udržování pruhu.
 • Nikdo nevidí šéfa: interaguje pouze s ostatními lidmi prostřednictvím monitorů nebo robotů, včetně hráče.
 • Ne tak nad tím vším:
  • Navzdory obrazu chladně logického a výpočtu vůdce, který se snaží vytvořit pro sebe, některé jeho činy jasně ukazují, že je v některých oblastech stále velmi lidský. Příklad: Možný konec přiměl rozhodnout se potrestat primm přidružený k NCR za jejich loajalitu k republice tím, že je učinil jeho předměty a uložil přísné dohled nad sekuritu a těžkými daněmi na ně. Jeho motivaci lze skutečně popsat pouze jako čistá a jednoduchá malichernost.
  • Jeho opovržení pro bratrství oceli (a jeho následné naléhání na jejich otřesení) částečně pramení z toho, jak směšný Jsou v jeho očích pro hromadění technologie od outsiderů.
  • Je velmi připoutaný k vzpomínce na Las Vegas a pokusil se kultivovat nové Vegas na stejném obrázku, přestože nikdo kromě toho, že tuto myšlenku oceňuje. Umožňuje Gomorrah a Omertasové, aby fungovali navzdory jejich nejasným, nezákonným činnostem, protože by tomu tak nebylo docela být bez nich Vegas. Na některých potenciálních prvních setkáních, které s ním máte, se hrdě zeptá, co si myslíte o proužku, a voskuje poetiku o tom, jak tvrdě pracoval na obnovení Vegas předválečné éry.
 • „Ne tak odlišná“ poznámka: a Dummied Out kus dialogu od Veroniky založený na podobě konec po domě má svůj stav, že je hrdá na boj o dům (nebo podle jejích slov „Kooky Old Geezer“), protože jí připomíná Eliáš nebo alespoň části Eliáš, které obdivovala.
 • Jeden národ pod autorským právem: Jeho preferovaným titulem je pro sebe „generální ředitel bezplatné ekonomické zóny New Vegas.„Všechny ekonomické aktivity ve městě jsou licencovány a odpovědné na House, a nikdo pod určitou úrovní bohatství není propuštěn skrze brány pásu, při trestu smrti.
 • Orcus na svém trůnu: Nikdy neopustí kasino Lucky 38, místo toho deleguje své securitrony nebo kurýra, aby pro něj udělal svou nohu. S ohledem na správné možnosti dialogu ho hráč může zavolat na skutečnost, že nikdy nic nedělá, i když se ukáže, že existuje velmi dobrý důvod, proč se do věcí nemůže více zapojit.
 • Záchvady dokazují osobnost: Neoznačená vedlejší akce pro MR. Dům zahrnuje sbírání sněhových koulí pro něj. Proč sněhové koule?

pan. Dům: Co z toho? Baví mě. Uvnitř skleněné kupole je něco o malém dioráře. příjemný.

J.E. Sawyer: Je to pro odkaz Citizen Kane, částečně proto, že je to obzvláště vhodné pro MR. Dům. Nemá zájem o fyzickou interakci se světem, ale chce absolutní kontrolu nad New Vegas. Sněhové koule jsou dokonalými statickými světy v miniatuře, kterých se nelze přímo dotknout, ale lze (doslova) otočit vzhůru nohama, kdykoli si majitel přeje.

 • Je ohromen tím, co slyší o tom, co bílé rukavice udělaly s ultra-luxe, a přemýšlí, že „kdybych byl ambulantní“, zní to jako místo, kam by chtěl jít. Vzhledem k jeho egu a historii je to docela kompliment.
 • Uznává potenciál kurýra a že je zručným a vynalézavým spojencem a nestydí se, že ho nevede, že to ví, že to ví. V závislosti na hráčské karmě na konci hry s koncem House je nechává žít život luxusu v Lucky 38, ať už ze strachu nebo vděčnosti, a je hrdý na kurýra a jeho vlastní volbu, když ho učiní jeho poručík. G.E.C.K. Poznámky k skriptu uvádějí, že jeho myšlenky na vás jsou, že kdyby někdy vzal čas na rodinu, byl byste synem/dcerou, kterou by si přál.

„Víš, ve svém čase jsem měl tisíce zaměstnanců. Jen málokdo splnil moje očekávání, méně je překonalo. Váš výkon nebyl ničím velkolepým.”

„Nemám zájem o zneužívání ostatních, stejně jako nemám zájem o legislativu nebo jinak diktování toho, co lidé dělají v jejich soukromém čase. Nemám ani zájem o uctívání jako nějaký druh stroje Boha Mesiáše. Jsem pro takové zkorumpované ambice nepropustný. Ale autokracie? Pevná kontrola v rukou technologického a ekonomického vizionáře? Ano, že Vegas bude mít.”

 • Podobně nechce, abyste zabili Caesara, protože legie dává NCR větší starosti než on v nejbližší budoucnosti. Dům počítá s válkou Legion�ncr, aby zabránil tomu, aby útočil na Vegas, zatímco House plánuje rozšíření své síly a odstranění Caesar ohrožuje tuto pozici. Pokud však zemře, pak to jednoduše přijme a postupuje dál.
 • Zpět v roce 2065, MR. Dům si byl jistý, že to bylo jen otázkou času, než došlo k jaderné válce mezi supervelmoci, takže strávil velké množství svého osobního bohatství zřízením obrany rakety na ochranu oblasti kolem Las Vegas. O 12 let později se stala velká válka. (Ačkoli vzhledem k tomu, co se naučíte ve všech hrách nahromadění války, by se dalo nazvat méně „paranoidem“ a „realističtějším“.)
 • Najal šest kurýrů, aby přepravil čip, dalších pět nesoucích zbytečnou nevyžádanou poštu, aby vyhodil kohokoli, kdo by je mohl zachytit, najme žoldnéřské týmy, aby vyčistili cestu před nimi, a nechal Victor, aby vás osobně sledoval, jen aby se ujistil, že se nic nestane, aby se nestalo čip. Jako úvod hry by mělo naznačovat, něco ano. Poté, co vás Victor nadále sleduje na cestě do New Vegas, aby vás chránil a zasáhl, pokud jdete někam příliš nebezpečný.
 • Když se s ním poprvé setkáte, odmítá s vámi diskutovat o dalších frakcích nebo platinovém čipu a říká, že v tomto okamžiku v obchodním vztahu se nemusíte zabývat takovými věcmi a nemá pocit, že může věřit s vědomím, dokud se neprokážete. Vzhledem k Bennyho zradě, spíše pochopitelné. Vzhledem k tomu, že možnost divoké karty je přesně Zradíte dům a dokončíte Bennyho práci, velmi srozumitelný.
 • Nařídí vám, abyste zabili bratrství, i když mu nic neudělali, na základě čistě na spekulacích, že se mu postaví, až se dostane k moci. At first, this may make House seem cruel, but without the NCR to pressure them into reform, the Brotherhood eventually devolve into a band of power-armored raiders, attacking caravans and seizing technology that they deem the wastelanders unworthy of having (which is most z toho násilím. Jak se člověk může hádat o svém snu, aby zamířil do vesmíru a nechal Zemi za sebou, je to poslední věc, kterou chce.
 • Tvrdí, že by mu nevadilo současný stav s NCR, s výjimkou skutečnosti, že se ho plánují zbavit a zabavit Vegas pro sebe, takže jim nebude dávat šanci. Má pravdu, ale je to částečně jeho chyba – NCR je takySprávně paranoidní, znepokojen tím, že House plánuje využít konflikt s legií k rozšíření své síly za pruh. Opravdu za to nemůžete obviňovat NCR, vzhledem k tomu, že dům velmi dobře by mohl, kdyby to považoval za dostatečně účelné.
 • House říká, že Omertas byly vždy nejobtížnější ze tří rodin, ale v poslední době byli tichí a mírumilovní; nevěří tomu, jsou na něčem. Má pravdu – tajně se spojili s legií.
 • Doc Mitchell a Weintraub sourozenec ho narušili, protože převzal Vault 21 a naplnil většinu z toho betonem, aby zabránil tomu, aby se do něj někdo kopal a používal jako tajný průchod dovnitř a ven z proužku. Jak se ukázalo, nebyl úplně paranoidní dost, Protože Benny je stále schopen použít zbytek pro tento účel.

„Jen, uh, drž se dál od konzoly! Nic nedělá!”

 • Určitě je dobrý v vyrovnávání NCR, legie a tří rodin pásu proti sobě k jeho vlastní výhodě a zároveň zajišťuje, že vždy vyjde nahoře. Pro všechny své síly přesvědčování a donucení je však stěží všemohoucí. Ve skutečnosti se v některých zakončeních samotná skutečnost, že jeho plány závisí na jeho předpovědích činností jiných lidí na úspěch, se ukáže jako jeho pád.
 • Dostane se úplně slepý ano a kurýr v divoké kartě končící, protože je příliš sebevědomý ve své vlastní síly, aby předvídal Bennyho, aby do svého systému vytvořil zadní dveře nebo že kurýr nemusí dělat, jak zamýšlel.
 • Dům se přiblížil k Slither Kin, kmeni známému pro to, aby se spoléhal na zradu a vinu, aby zachytil cestovatele a buď je zabil nebo zotročil. House se s nimi dohodl, převedl je na Omertas a pak očekával, že k němu budou 100% loajální. Až na to, že Omertas uzavírají dohodu s Caesarovou legií a plánují pro ně zradit dům.

„Nemusíš se mě bát. Jsou to moje sekuritany, které tě zabijí.”
„Pak pro tebe nebude žádné bezpečné útočiště.”

Benny: MR. Dům skrývá Vegas pod jeho sukni, když bomby padají před tisíci lety, takže patří mu? Navždy? To si koupíš? Zlato, každý šéf má linii, která vysvětluje, proč je zvláštní, proč každý musí udělat to, co říká. Jen to zjistím?

 • Pokud hráč půjde na vrcholy před Lucky 38 a Benny skončí únikem, House je nadává za ignorování jeho pokusů o pomoc. Podobně má pro vás několik slov, pokud otevřete jeho komoru podpory života (zejména pokud mu řeknete, že to děláte podle Caesarových rozkazů) . Pokud se však hráči podaří zabít Bennyho a vzít si čip, bude obzvláště ohromen.
 • Pokud to řeknete panu. Dům ve své skutečné podobě, že ho zabijete, doručí k vám umírající kletbu bez ohledu na vaši karmu. Zvláště pokud děláte nezávislý běh .
 • To se počítá pro jeho raný, předválečný život. Když byl osiřelý a poté následně vyšplhal ze svého rodinného jmění hořkým nevlastním bratrem, vytáhl se na vrchol a učil mnoho hodnot sebevědomí a stoupal nad malichernost druhých.
 • Poválečné, on je rozhodně tento. V počátečním časovém období po válce se systémy a mechanismy jeho útulku a životu neustále zatemněly nebo zkratovaly, což ho nutilo a jeho sekuritany, aby to neustále vyšplhaly, aby to napravily. Kromě toho veškerá škoda a stres, který vydržel, ho po celá léta zařadily do kómatu. Než se probudil, město, které tak tvrdě pracoval, aby chránil před bombami, upadl do rozpadu a bylo osídleno kmeny. Než se s ním setkáte, má o vás zájem přísně, protože nejste na stejné základní úrovni jako větší část lidstva.