Reddit – Ponořte se do všeho, farma RPG в pára

Запланированная

Obvykle jsem do jakéhokoli RPG s možnostmi romantiky/manželství, zemědělstvím a zvířatami/monstrami, moje oblíbené hry jsou v sérii Harvest Moon a Rune Factory, přičemž Rune Factory 3 je moje nejoblíbenější čas.

RPG – Romance/Farming Sim Game Recs prosím!!

Ahoj všichni! Mám velkou frontu nezávislých her, které čekám na propuštění, ale mezitím jsem přemýšlel, jestli by mi někdo mohl pomoci najít nějaké hry, které by se mi mohly líbit??

Obvykle jsem do jakéhokoli RPG s možnostmi romantiky/manželství, zemědělstvím a zvířatami/monstrami, moje oblíbené hry jsou v sérii Harvest Moon a Rune Factory, přičemž Rune Factory 3 je moje nejoblíbenější čas.

Obvykle preferuji portréty postav a styl chibi/pixellated, budu šťastně hrát cokoli, co splňuje romantická kritéria, zejména!

Diskutoval jsem o tom, jak se dostat do znaku ohně, ale nejsem si jistý, zda je bojový prvek pro mě opravdu? Líbí se mi velmi jednoduchý boj, jako je továrna Rune a Lmao Stardew Valley

Důkladně si užívám bankomat Stardew Valley, hrál jsem Littlewood, Yonder a můj čas v Portii a také velmi krátkou seznamovací hru o adopci psa a poté setkání s způsobilými bakalářemi/bakaláty také se psy, na které si nepamatuji jméno.

Pokud nic jiného, ​​jsem opravdu rád, že začnu více jen seznamovací hry, pokud jsou postavy okouzlující!!

nemám na mysli rozpočet, ale očividně tím lépe!

Запланированная

Farm RPG je farmářský RPG/MMO založený na nabídce. Postavte svou farmu, pěstujte plodiny, ryby, řemesla a prozkoumejte. Odemkněte řadu vzrušujících každodenních aktivit, jak postupujete. Zapojte se s užitečnými Townfolk a spolupracovejte s ostatními hráči v pulzující komunitě pro obchodování a týmovou práci.

Funkce:
– Zemědělství, rybaření, řemeslné, zkoumání, obchodování a vaření
– Žádný omezení hraní, farmu celý den, pokud chcete!
– Většinou založené na menu pro snížení využití dat a hraje rychle
– Žádné reklamy nebo nepříjemné vyskakovací okna, 100% bez reklam
– Nápověda žádostí od NPC vám dává spoustu
– Zvládnutí položek pro dlouhodobé cíle
– Kuřata, krávy, steak trh, domácí zvířata a další
– Solidní komunita přátelských hráčů

Farm RPG je hra o výběru a vydělávání peněz. Existuje mnoho způsobů, jak investovat a pěstovat farmu, aby se zvýšila vaše zisky. Komunita miluje pomáhat hráčům, pokud jde o to, jak hrát, nejlepší věci dělat jako první a další.

Připojte se k nám a užijte si chlazení, uvolněnou zemědělskou hru s jednoduchým uživatelským uživatelským rozhraním a spoustou prvků RPG. Hra je nekonkurenční a zahrnuje jednu z nejpřátelštějších komunit, jaké kdy uvidíte. Hra se hraje online s ostatními hráči a vyžaduje síťové připojení.

Registrace je snadná a žádné údaje nejsou shromažďovány nebo prodávány. Při připojení můžete zahrnout svůj e -mail, ale je volitelný a používá se pouze pro obnovení hesla. Farm RPG je hratelný mezi platformami a na mobilních zařízeních. Váš pokrok je také synchronizován mezi zařízeními.

Snadné vyzvednutí a těžko položit!