Reddit – Ponořte se do všeho, Genshin Impact Kazuha Build Guide: Nejlepší zbraně, artefakty a tým

Zde je návod, jak postavit Kazuha do Elementárního mistrovského boha v Genshin Impact

Jak již bylo zmíněno dříve, Kazuha vždy těží z elementárního mistrovství. Pokud s ním máte tři slušné artefakty jako hlavní stat, použijte je. An Elementární mistrovský pohár, písky a kruh je ideální. Je však naprosto rozumné spokojit se s některým z jiných statistik níže než navždy brousit pro dokonalý artefakt. Níže uvedená doporučení se vztahují k hlavním statistikám i submatům.

Jak postavit Kazuha v závislosti na jeho roli ve vašem týmu.

Ahoj! Vidím spoustu otázek o tom, co pro něj je nejlepší pro DPS, sub DPS, plnou podporu atd., A doufám, že se vám pokusím dát nějaké představy o statistikách artefaktů a na co se zaměřit na vaši Kazuha! Prosím, dejte mi vědět, jestli existuje něco, co by se mělo změnit a jo, pojďme začít 🙂

PS: Každá sestava vzala statistiky z úrovně 90 Kazuha s artefakty úrovně 20 a zbraněmi úrovně 90.

Sub dps Kazuha:

Tomu je to, čemu říkám nejvhodnější sestavení Kazuha, pokud ho chcete použít více než jen nárazník. Většinu jeho poškození dostane z jeho Q a je to ještě silnější než Ventiho q. S touto sestavením byste mohli získat kolem 500 EM, což dává vašim spoluhráčům bonus 15% Elemental DMG.

Artefakty: 4pc VV
Hlavní statistiky: ATK%| Anemo dmg | em
Submats: Em, ehm, atk%

Protože se ve svých artefaktech nezaměřujeme na EM, musíme vyplnit mezeru v jeho volbě zbraní. Existují dvě 4hvězdičkové možnosti, které s ním docela dobře fungují. Iron Sting má vyšší EM než ulička Flash, ale tam, kde je Alley Flash nedostatkem EM s vysokou základnou ATK.

4 hvězdičkové zbraně: Iron Sting, Alley Flash

A zřejmá pětihvězdičková volba jeho nová zbraň přicházející s jeho bannerem.

5hvězdičková zbraň: nový Em Sword

Jakékoli ER nebo kritické škálovací zbraně mohou fungovat, ale musíte změnit ATK% písky pro EM písky, abyste nahradili nedostatek EM v jeho zbrani. A pamatujte, že Swirl ne kriticky, takže kromě jeho e a prvního zásahu v jeho Q je pro něj kritik docela zbytečný. Jeho Q náklady jsou jen 60, takže naštěstí nebude potřebovat tolik er.

Buff podpora Kazuha:

Tato sestavení se zaměří na to, aby se to nejvíce EM co nejvíce plně fungovalo jako podpora pro vaše spoluhráče. Max Em, který může získat, je přes 1000, což dává vašim spoluhráčům kolem 30% Elemental DMG bonus. Ale jako realistický cíl bych měl 800, pro tento 24% bonus.

Artefakty: 4pc VV
Hlavní statistiky: em | em | em
Submats: Em, ehm, atk%

Iron Sting má více EM než Alley Flash a je to preferovanou volbu v této sestavě.

4hvězdičková zbraň: Iron Sting

Opět nový meč překonává každý meč ve hře pro tuto sestavu Aswell.

5hvězdičková zbraň: nový Em Sword

Hlavní DPS Kazuha:

Pokud ho neplánujete C6, opravdu nedoporučuji z něj udělat DPS. Jeho poškození jeho sestavení sub DPS je více než dost. Ale dám průvodce sestavením C6 Kazuha.

Myšlenka postavení C6 Main DPS Kazuha je, že chcete vzít dobrodružství jeho 5 sekund elementární infuze k jeho normální, nabité a ponoření útoků po použití jeho E nebo Q. To je místo, kde kritik přichází. Navíc získá 0.2 bonus DMG na základě jeho EM. Skládání je zde tedy stále důležité. Zjevně to záleží na vaší zbrani, ale stále můžete dosáhnout mezi 300-400. Může zasáhnout docela tvrdě.

Artefakty: 2pc VV, 2pc Gladiator nebo 4ks VV
Hlavní statistiky: ATK%| Anemo Dmg | Crity sazba nebo DMG
Sub statistiky: Crit, em, Atk%, er

U 4 hvězdných zbraní zde nebude užitečný, protože bude mít delší dobu pole a bude mít vyšší šanci na poškození. Protože však může kritik využít, existuje více možností pro jeho zbraň celkově.

4 hvězdičkové zbraně: Černý meč, Blackcliff Longsword, The Flute, Iron Sting.

Pokud jde o 5 hvězdiček, nový meč je stále dobrou volbou, ale kvůli této sestavě je pro toho lepší možnosti, které jsou lepší.

5hvězdičkové zbraně: Primordial Cutter Jade, Skyward Blade, New Em Sword, Summit Shaper

Všechny informace o statu jsou převzaty z dopadu medu! A pamatujte, že jakékoli informace, které máme na Kazuha, se mohou změnit, takže to není v žádném případě 100% přesný průvodce. Doufám, že to bylo užitečné a odpověděl na několik otázek. Opět, pokud existují nějaké informace, které jsem dal, které byly špatné, nebo jsou lepší možnosti, dejte mi prosím vědět 🙂

Zde je návod, jak postavit Kazuha do elementárního mistrovského boha Dopad Genshin

Putující šermíř se vrací pro svůj druhý běh v Dopad Genshin 2.8 Aktualizace. Bylo těžké říci, jak by se Kaedehara Kazuha během jeho debutu vešel do meta, ale Dopad Genshin Komunita to konečně přišla. Většina jeho profesionálů má co do činění s potenciálem řešit obrovské množství škod víření, což silně zmocňuje týmy elementární reakce. Jeho elementární dovednost, Chihayaburu, také nabízí kontrolu davu s tím, jak shromažďuje malé nepřátele. Můžete to porovnat s dalšími sacími schopnostmi Anemo z Venti, Sacharózy nebo Heizou.

Je to jeden z nejlepších ve hře, pokud ho správně stavíte. Zde je návod, jak proměnit Kazuha na em boha, o kterém jste vždy snili.

Elementární mistrovství (EM) je klíčem k budování Kazuha. Neexistuje nic takového, jako by toho příliš mnoho, a mnoho hráčů umožňuje Kazuha se spoluhráči, kteří to ještě více zvyšují. EM pomáhá většině postav Anemo s jejich reakcemi na víření, ale Kazuhaův EM je obzvláště důležitý díky jeho 4. vzestupu pasivní.

Poetika Fuubutsu (4. Ascension pasivní): Po spuštění reakce víru udělí Kaedehara Kazuha všem členům strany 0.04 % Elementární bonus DMG k prvku absorbovanému vířením pro každý bod elementárního mistrovství má pro 8s. Bonusy za různé prvky získané touto metodou mohou koexistovat.

Například, Dopad Genshin Youtuber Tenha zvedl Kazuhovo elementární mistrovství na 2101. Pokud jej vynásobíte s pasivním multiplikátorem Kazuha (2101 * 0.04), dostanete 84.04 procent Elemental DMG bonus. Pokud je to Pyro Plus Anemo, může se to promítnout do 84.04 procent další pyro dmg. Stručně řečeno, to skartuje.

Nejlepší zbraně pro Kaedehara Kazuha

Svoboda přísahala na jakýkoli výběr pro uživatele meče, kteří je potřebují.

Přísahaná svoboda byl v podstatě vyroben pro Kazuha. Zvyšuje elementární mistrovství až do roku 198 a umožňuje elementární reakce s jeho schopností. Pokaždé, když zbraň wielder spustí elementární reakci, získají sigil vzpoury. K spuštění „Millenial Movement: Song of Resistance“ potřebujete pouze dvě sigily (dvě elementární reakce), což zvyšuje ATK o 20 procent a normální, nabitý a zasažený útok DMG o 16 procent. Stručně řečeno, Kazuha by neměl mít problém s využitím těchto významných buffů s tím, jak snadné je pro něj vyvolat reakce.

Bohužel, Freedom-Sworn je 5hvězdičková zbraň. Iron Sting vyniká jako volba přátelská k F2P, která je namísto toho, částečně proto, že je to řemeslná zbraň. Má em jako jeho hlavní statistiku a schopnost elementárního DMG, i když není tak devastující jako jeho pětihvězdičkový protějšek. Potřebuje však sochort meč.

Favonius Sword a Obětní meč Také pracujte díky jejich široce použitelným schopnostem a energetickým dobitím statistik. Z těchto dvou bych navrhl SAC meč kvůli tomu, jak často může resetovat jeho cooldown. Mezitím se schopnost Favonius Sword aktivuje pouze tehdy, když kritizujete. Možná je budete potřebovat pro spoluhráče, jako je Bennett nebo Xingqiu,.

 • Freedom-Sworn (5-Star)-Když postava ovládá tuto zbraň spustí elementární reakce, získají sigil vzpoury. Když máte 2 sigils vzpoury, budou všichni konzumováni a všichni členové v okolí získají „Millennial Movement: Song of Resistance“ po dobu 12 sekund. „Millennial Movement: Song of Resistance“ zvyšuje normální, nabitý a ponořený útok DMG o 16 procent a zvyšuje ATK o 20 procent.
 • Iron Sting (4 -Star) – Dealing Elemental DMG zvyšuje všechny DMG o 6 procent pro 6s. Max 2 Stacks. Může dojít pouze jednou za 1 s.
 • Obětní meč (4 -Star) – Po poškození soupeře s elementární dovedností má dovednost 40 % šanci ukončit své vlastní CD. Může dojít pouze jednou za 30s.
 • Favonius Sword (4 -Star) – Crit Hits má 60 % šanci generovat malý počet elementárních částic, které regenerují 6 energie pro charakter. Může dojít pouze jednou za 12s.

Nejlepší artefakty pro Kaedehara Kazuha

Tři ze čtyř ideálních submats nejsou příliš špatné. V případě, že jste to nevěděli, Flat ATK a DEF jsou statistiky meh.

Viridescent Venerer je nejlepší artefakt Kazuha pro jakoukoli sestavu. Dvoudílný oblékání jeho anemo DMG o 15 procent, což zvyšuje škody, které způsobí se svou dovedností a praskne. Ještě lepší je investovat do Čtyřdílný Viridescent Venerer Nastavte, pokud plánujete vydělávat na jeho víření DMG. Zvyšuje víření DMG o 60 procent a snižuje elementární res nepřátel k prvku naplněnému ve víře o 40 procent.

Pokud nemáte připraveny čtyři artefakty Virederer, můžete také doplnit dvoudílnou sadu s Twandererova skupina nebo šlechtice artefakty. Wandererův soubor přidává 80 elementárních mistrovství a Noblesse CONGION zvyšuje elementární prasknutí o 20 procent. Nebudou tak efektivní jako čtyřdílný viridescent, ale fungují lépe než jiné alternativy.

 • Viridescent Venerer: (2) Anemo DMG bonus +15 procent. (4) Zvyšuje víření DMG o 60 procent. Snižuje soupeřovy elementární res na prvek naplněný ve víře o 40 procent pro 10s.
 • Wandererova skupina: (2) Zvyšuje elementární mistrovství o 80.
 • Noblesse povinnost: (2) Elemental Burst DMG +20 procent

Nejlepší artefakt Submats za Kaedehara Kazuha

Jak již bylo zmíněno dříve, Kazuha vždy těží z elementárního mistrovství. Pokud s ním máte tři slušné artefakty jako hlavní stat, použijte je. An Elementární mistrovský pohár, písky a kruh je ideální. Je však naprosto rozumné spokojit se s některým z jiných statistik níže než navždy brousit pro dokonalý artefakt. Níže uvedená doporučení se vztahují k hlavním statistikám i submatům.

 • Květ: Elementární mistrovství> Crity sazba> Crit DMG> Energy Recharge
 • Pírko: Elementární mistrovství> Crity sazba> Crit DMG> Energy Recharge
 • Pohár: Elementární mistrovství nebo Anemo DMG> Míra kritiky> Krit DMG> Energy Recharge
 • Hodinky: Elementární mistrovství> Crity sazba> Crit DMG> Energy Recharge
 • Kroužek: Elementární mistrovství> Crity sazba> Crit DMG> Energy Recharge

Nejlepší týmy pro Kaedehara Kazuha

Kazuha funguje nejlépe v týmech, které těží z víření DMG. V případě, že potřebujete opakované, víření DMG šíří elementární reakce a zvyšuje z nich elementární DMG. S prvkem, jako je Pyro, to znamená posílit již existující elementární DMG z reakce na něco devastujícího. V tomto smyslu Kazuha doplňuje DPS, který liberálně aplikuje elementární DMG jako Hu Tao, Xiangling nebo Yanfei.

Spoluhráči, kteří mohou snadno způsobit elementární reakce jako Xingqiu, Kaeya nebo Kuki Shinobu může tým doplnit ještě dále. Kazuha a další postavy Anemo, jako je sacharóza, prospívají týmům, které se spoléhají na elementární reakce tím, že přinášejí škody, které mohou způsobit se svými vlastními schopnostmi.

Genshin Impact Kazuha Build

Kazuha

meč

meč

Materiály pro upgrade Kazuha

Vayuda Turquoise Sliver

Treasure Hoarder Insignia

Nejlepší zbraně Kazuha

Svoboda zvětšená

Favonius Sword

Obětní meč

Skyward Blade

Kazuha nejlepší artefakty

Viridescent Venerer

Instruktor

Thunder Fury

Zlacené sny

Zlacené sny

Viridescent Venerer

Nejlepší statistiky Kazuha

Sands: Elementární mistrovství
Pohár: Elementární mistrovství
Kroužek: Elementární mistrovství
Submats: Elementární mistrovství> Energetické dobíjení> ATK%

Nejlepší týmy Kazuha

ChildeHydroXianglingPyroBennettPyroKazuhaAnemo

AyakaKryoShenheKryoKokomiHydroKazuhaAnemo

PyroXingqiuHydroThomaPyroKazuhaAnemo

Kazuha talenty

Garyuu Bladework

Normální útok

Garyuu Bladework

Normální útok

Provádí až 5 rychlých úderů.

Nabitý útok

Spotřebuje určité množství výdrže k uvolnění 2 rychlých úderů meče.

Ponoření útoku

Vrhá se ze středního vzduchu, aby udeřil na zem níže, poškodil soupeře podél cesty a zabýval Aoe DMG po dopadu. Pokud je tento útok ponoření spuštěn Chihayaburu, bude převeden na útok ponoření: Midare Ranzan.

Ponoření útoku: Midare Ranzan

Když je proveden protinohý útok pomocí účinků elementární dovednosti Chihayaburu, je zasažený útok DMG převeden na Anemo DMG a vytvoří malý větrné tunel pomocí tajné čepele, která tahá v blízkých objektech a protivnících.

Chihayaburu

Elementární dovednost

Chihayaburu

Uvolněte tajnou techniku ​​tak divoké jako spěchající vítr, který přitahuje předměty a protivníky k současné pozici Kazuhy před zahájením soupeřů v AOE, zabývá Anemo DMG a zvedá Kazuha do vzduchu na spěchajícím poryvu větru do vzduchu.

lis

Lze použít ve vzduchu.

Držet

Nabíjí se před uvolněním většího Anemo DMG ve větším AOE než tiskovém režimu.

Ponoření útoku: Midare Ranzan

Do 10 let od zbývajícího vzduchu po obsazení Chihayaburu může Kazuha uvolnit silný ponorný útok známý jako Midare Ranzan.
Když je proveden protipnutí útoku pomocí účinků elementární dovednosti Chihayaburu, je plungový útok DMG převeden na Anemo DMG. Při přistání vytváří Kazuha malý větrné tunel pomocí techniky tajné čepele, která táhne v blízkých předmětech a odpůrcích. DMG Midare Ranzan se považuje.

Kazuha Slash

Elemental Burst

Kazuha Slash

Technika podpisu Kazuhy’s Samotyled Bladework-jediná lomítka, která zasáhne silou prvního větru podzimu a zabývá Aoe Anemo Dmg. Průchod Blade zanechá za sebou pole s názvem „Autumn Whirlwind“, které pravidelně přináší Aoe Anemo DMG pro soupeře v jeho řadě.

Elementární absorpce

Pokud podzimní vichřice přijde do kontaktu s hydro/pyro/kryo/elektro, bude to nabídnout další elementární DMG tohoto typu. Elementární absorpce může nastat pouze jednou za použití.