Reddit – ponořte se do všeho, Genshin Impact Update 3.? | Den geeka

Aktualizace dopadu Genshin 3.4 Doba uvolnění: Kdy skončí údržba

.?

Když je tento příspěvek starý 17 hodin, dopad Genshin klesne na 2.7 Údržba serveru. .

Oprava: Aktualizace začne, když je příspěvek 19 hodin starý. Promiň za tu chybu.

Oficiální oznámení Hoyoverse: https: // genshin.Hoyoverse.

Očekává se, že údržba bude trvat 5 hodin. Nezapomeňte podle toho utratit pryskyřici, pokud nechcete během údržby omezit. Pokud nastavíte pryskyřici na přibližně 120 těsně před zahájením údržby, měli byste mít jen krátké 160 pryskyřice, když končí údržba, což vám dává dostatek pryskyřice k dokončení denní mise BP.

Údržba začne a odhadovaná doba koncových časů pro různé časové pásmy:

Časové pásmo Kraj Zahájení údržby Konec údržby
Pdt Západní pobřeží USA 30. května 15:00
EDT East Coast USA 30. května 18:00 30. května 23:00
30. května 10:00 31. května 3:00
Bst Velká Británie 31. května 4:00
Cest Střední Evropa 31. května 12:00
Ist 31. května 3:30 31. května 8:30
Wib Jakarta 31. května 5:00 31. května 10:00
Cst Čína/w. Austrálie 31. května 6:00
Japonsko/Korea 31. května 7:00
Eest 31. května 8:00 31. května 13:00

Aktualizace dopadu Genshin 3.4 Doba uvolnění: Kdy skončí údržba?

.4 patch je téměř tady, ale jak dlouho budete muset trpět během doby údržby aktualizace?

Aaron Greenbaum | 17. ledna 2023 |

  • Sdílet na Facebooku (otevírá se na nové kartě)
  • Sdílet na Twitteru (otevírá se na nové kartě)
  • Sdílet na LinkedIn (otevře se na nové kartě)
  • Sdílet na e -mail (otevře se na nové kartě)

Dopad Genshin

Poslední Dopad Genshin . .4 Aktualizace.

Podle úředníka Twitter účet, než může kdokoli zažít Dopad Genshin Verze 3.4, (aka. „Vynikající noční zvonkohry“), Hoyoverse musí hru snižovat na nějakou údržbu. Období údržby další aktualizace začne 18. ledna v 6:00 (UTC+8) a posledních 5 hodin.

Vzhledem k tomu, jak fungují časové pásy, západní publikum technicky zahájí období údržby brzy během 17. večera 17. . Zde je šikovný převodník UTC, pokud potřebujete zkontrolovat očekávaný čas údržby/ukončení vs. Vaše časové pásmo. Po dokončení této údržby aktualizujte svůj klient a verze 3.. .

Co se tedy dostane pět hodin údržby ? Oficiální herní web podrobně popisuje změny a doplňky, které přicházejí s aktualizací 3.4, ale nejdůležitějším doplňkem je poušť oblasti Hadramaveth, která se nachází v pouštích Sumeru.

Na rozdíl od zbytku Sumeru je Hadramaveth tvrdá země, kde stále přítomné tornádo neustále způsobuje písečné bouře. Tato nová oblast má navíc několik nových tváří, včetně nové frakce Eremite, některých zasvěcených zvířat a šéfa Setekh Wenuta (obří písečný červ poháněný prvkem Anemo). .„Co bude tento nový úkol znamenat? No, kromě toho se zaměřuje na novou postavu Alhaitham. opravdu nevíme. Fanoušci jsou však nadšeni, že to zjistí.

Samozřejmě, co je Dopad Genshin Aktualizace bez nějaké gachy? . Aktualizace 3.4 přidá dvě nové postavy: výše uvedený Alhaitham (který ovládá Dendro a meč) a Yaoyao (který kombinuje Dendro s Polearmem). Hráči mohou také získat nový meč, světlo listového řezu, z přání a také koupit nové šaty pro Kamisato Ayaka a Lisa. Také aktualizujte 3.. Web slibuje následnou událost přeje pro Yelana a Hu Tao později, nezveřejněná data.

Od aktualizace 3.4 je propuštěn tak blízko lunárního nového roku, údržba bude zahrnovat několik tematických událostí, jako jsou přihlašovací bonusy a titulární vynikající noční zvonkohry. Každá událost s omezeným časem bude čistým hráčům odměny, jako jsou Primogens a Mora, ale náhodná pozvánka pravděpodobně přiláká většinu hráčů, protože účastníky odmění jednu bezplatnou čtyřhvězdičkovou postavu z Liyue podle svého výběru. . .