Reddit – ponořte se do všeho, Hearts of Iron 4 Meta – bojová šířka, šablony divize a další | PCGamesn

Hearts of Iron 4 Meta – bojová šířka, šablony divize a další

Srdce nejmenší nezávislé bojové jednotky Iron 4 pro pozemní válku je divize, ale hra nabízí návrháře šablony, která vám umožní vybrat si, jaké prapory to zahrnuje. To určí jeho celkové statistiky, jako je šířka boje, ale také zdraví, organizace, tvrdý a měkký útok atd.

Nejlepší šířky boje jsou 10, 15, 18, 27 a 41-45 a mám matematiku, abych to dokázal

TL/DR: Udělal jsem nějakou matematiku, abych určil nejlepší šířku boje v novém systému. 10, 15, 18, 27 a 41-45 se zdají být nejlepší.

Úpravy: Udělal jsem chybu, maximální trest je 33% ne 30%. Nyní je opraven v PDF a v grafech

Takže jsem provedl několik výpočtů, abych určil bojovou šířku a udělal o tom PDF a některé grafy. To vše najdete v tomto odkazu Dropbox.

Jedna věc, kterou jsem našel: Většina lidí si myslí, že divize neposilují nad šířkou boje. Posilují se však, pokud by bitva nepřekročila o 20% oproti šířce boje, získání 1.5% trest za každé procento za šířku boje na oba útok a průlom. S těmito znalostmi můžeme vypočítat pokutu za každý směr a-terain-terain bojové šířky a porovnáme je a vzájemně je porovnáme

Matematika je vysvětlena do hloubky v PDF, ale výsledek vypadá takto:

Pokud najdete chyby v matematice nebo jste našli něco, co jsem si nemyslel, že jsem rád, že slyším vaše myšlenky.

Zvláštní poděkování patří zpětné vazbě, která mi pomohla s prezentací a vydá video diskutující o mých výsledcích na svém druhém kanálu zpětné vazby dnes.

Úpravy: Zpětné vazby je živé

Hearts of Iron 4 Meta – bojová šířka, šablony divize a další

Chcete tedy vědět o nových srdcích meta Iron 4? S vydáním Hearts of Iron IV bez kroku zpět se strategická hra WW2 změnila několika významnými způsoby a nemluvíme jen o dodávce HOI4. Jeden z stanovených cílů zdarma.11 Patch, která doprovázela, je otřes předchozích her Grand Strategy Hra – Stale – Meta specifických šablon divize a bojových šířků.

Je bezpečné říci, že se věci změnily, to je jisté. Zda se tato nová meta stane tak zastaralým jako stará, zbývá vidět, ale včasné náznaky to naznačují jsou Nyní životaschopnější možnosti, zejména s novým systémem dodávek, což způsobuje, že větší divize jsou méně použitelné, než bývaly.

Pokud jste veterán, který hledá horní linii o tom, co je nového, nebo nový hráč, který se snaží porozumět konverzaci a cokoli je to sakra 40/20, doufáme Žádný krok zpět meta.

Hearts of Iron 4 Meta – Žádný krok zpět

Níže prozkoumáme dva klíčové koncepty spojené se současnými srdcemi Iron 4 Meta – bojové šířky a divizní šablony, jakož i s některými sekcemi zabývajícími se konkrétními dotazy, jako jsou nové plovoucí přístavy. Postupem času rozšíříme tuto příručku s novými dotazy a informacemi.

Několik armád bojujících na polské hranici v srdcích železa 4

Hearts of Iron 4 Combat Width

„Bojová šířka“ divize je určena tím, kolik praporů má divize a jaký typ jsou. Je to sta.

Provincie v Hearts of Iron 4 mají také „velikost“, která představuje maximální množství bojové šířky, která může být přítomna kdykoli na straně. Pokud tedy dva soupeři bojují o provincii, každý z nich získal samostatné přidělení bojové šířky, jak je diktována provincií.

Pokud celková bojová šířka divizí bojujících na přední linii překročí maximální limit provincie, budou divize umístěny do „rezervy“, dokud nebude číslo pod vedením. Tyto rezervní divize se poté připojí k roztržení podle samostatné sady pravidel.

Od 1.11 patch, šířka provincie je následující:

  • Šířka provincie lesa je 84, se šířkou posílení 42
  • Šířka provincie džungle je 84, se šířkou posílení 42
  • Šířka provincie Marsh je 78, se šířkou posílení 26
  • Šířka městských provincií je 96, se šířkou posílení 32
  • Šířka horských provincií je 75, s posílení šířky 25
  • Šířka provincií v pouštních provinciích je 90, se šířkou posílení 45
  • Šířka provincií Plains je 90, se šířkou posílení 45

„Zmíněná šířka posílení“ se týká situace, kdy útočník útočí na provincii z více než jednoho místa. Když k tomu dojde, šířka boje v provincii, v níž se bitva odehrává.

Jako příklad: Pokud útočník postupuje v provincii bráněné lesy ze tří samostatných provincií. Šířka boje bude 84 + 42 + 42, celkem 168, které se obě strany dostanou jako samostatné příspěvky. Někteří techniky, doktríny atd. může snížit základní bojovou šířku různých praporů. Například doktrín „hromadného útoku“ má možnosti, které snižují šířku bojové pěchoty z pěchoty z 2 šířky na 1.6 šířka.

Obrazovka návrháře divize v Hearts of Iron 4

Hearts of Iron 4 Division Templates

Srdce nejmenší nezávislé bojové jednotky Iron 4 pro pozemní válku je divize, ale hra nabízí návrháře šablony, která vám umožní vybrat si, jaké prapory to zahrnuje. To určí jeho celkové statistiky, jako je šířka boje, ale také zdraví, organizace, tvrdý a měkký útok atd.

Šablony divize se často mluví v souvislosti se srdcem Iron 4 Meta, což určuje, jak vypadá šablona „optimální“ divize. Můžete samozřejmě vytvořit jakoukoli šablonu, kterou máte na pole. Stará meta diktovala, že diktáže divizí bojových šířk 20 nebo 40 byly nejlepší, protože stará provincie velikosti.

Se změnami velikosti provincie je v současné době menší jistota ohledně toho, jaký druh šířky je nyní „optimální“, ale čísla, jako je 24, byla hozena, s 12 na spodním konci a 36 na špičkové úrovni, hlavně proto, že jsou nejvíce dělitelnější čísla. To se však stále zkoumá, proto sledujte tento prostor.

Kromě toho existují také některé myšlenky kolem optimálního složení šablony divize. Například stará 20 šířka meta pro pěchotní divize se obvykle rozšířila na to, aby naznačovala, že máte sedm liniových pěchoty a poté dvou liniových dělostřelectvo pro nejlepší kombinaci statistik (s některými výchozími možnostmi podpůrné společnosti).

S celkovou meta bojovou šířkou v toku je optimální šablona také trochu nahoře ve vzduchu, ale obecně se zdá, že současným konsensem je používat podobnou kombinaci liniových praporů pro pěchotu. Tank a motorizované divize fungují pod samostatnými myšlenkovými školami.

Pro hrubou představu o tom, jak vypadala šablona divize „optimální“, si můžete prohlédnout tento neuvěřitelně důkladný průvodce na Steam. Nebylo to aktualizováno bez kroku zpět, ale můžete se podívat na některé šablony divize, které navrhuje pro hrubou představu o tom, kde začít.

Dva plovoucí přístavy podporující námořní invaze v srdcích železa 4

Hearts of Iron 4 Floating Harbor

Rozšíření bez kroku zpět představilo novou prémiovou funkci zvanou plovoucí přístav, jinak známý jako „Mulberry“ Harbors. Jedná se o umělé doky, které byly nejvíce skvěle nasazeny po přistání D-Day u pobřeží Normandie, aby se usnadnily lodím, aby se zásoby vykládaly bez vyhrazeného přístavu.

V srdcích železa 4 tyto fungují do značné míry stejnou – jedná se o dočasnou strukturu, která je umístěna po úspěšné námořní invazi, která bude působit jako přístav, což umožní zásobovací síti vašeho národa krmit dodávky do provincie, jako by to bylo prostřednictvím a pravidelný přístav, ušetří vám potřebu zachytit jeden konkrétně, pokud nechcete.

Plovoucí přístavy jsou odemčeny námořní technologií přistávacích řemesel ve slotu 1940. To pak odemkne druhou variantu plánu námořní invaze, která používá nové přístavy. Ujistěte se, že si tuto možnost vyberete místo vanilky, a jakmile vaše invazní síla úspěšně přistála, by se měl model objevit v sousední mořské zóně.

Vezměte prosím na vědomí, že plovoucí přístavy jsou dočasné a nakonec vyprší.

Srdce zásobování vzduchem železa 4

Dodávka vzduchu v srdcích železa IV odkazuje na misi „Surply Supply“, kterou lze přiřadit k přepravě letadel, za předpokladu, že vlastníte Probuzení tygra expanze. Každé dopravní letadlo, které není zachyceno a sestřeleno, dodá malému množství dodávek do vybrané provincie, které mohou použít jakékoli divize v této provincii.

Je to neuvěřitelně silná funkce, zejména s novým zásobovacím systémem, a dostatek dopravních letadel může udržovat značné množství zásob vojáků. Díky tomu jsou zvláště užitečné pro podporu operací Paradrop a udržení obklíčených divizí před zničení.

Příbuzný: Nejlepší hry druhé světové války

Vezměte prosím na vědomí, že 1.11.4 Patch má Nerfed Transport Letavy snížením jejich nosné kapacity o přibližně 80%, stejně jako zvýšení nákladů na palivo na dodavatelské mise.

Joe Robinson Strategy Games Aricionado Joe byl dříve editorem Wargamer a napsal pro RPS. Užívá si všechny hry Paradox, zejména Hearts of Iron 4, Total War: Warhammer, Halo a dlouhé procházky na pláži.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Šířka divize HOI4

21 апр. 2022 5:05

Ale pokud je vše, co je příliš komplikované, prostě jděte s 10w divizemi.
je to IMO, nejkomplexnější vysvětlení tématu.

Takže pro vaši pěchotu, to je 5 praporů pěchoty, buď v řadě, nebo jak se mi líbí ve sloupci
Pokud jde o podpůrné společnosti, vždy přidejte inženýry. Nomenklatura, kterou používám k popisu tohoto popisu, a zdá se, že je druh univerzálního:

10winf- (ng) – znamená 10 široké pěchoty, s podporou inženýra
tak
10winf- (ng) (RT) – znamená 10W pěchota s podporou inženýra a dělostřelectva
10WDES- (NG) (RT) (AR) -LTD = 10kolidní pouštní jednotky, podporované inženýry, dělostřelectvo a obrněné recon, plus prapor ničitelů lehkých tanků

Opravdu byste měli vytvořit své divize konkrétnímu generálovi, který má rysy. Takže dont jen hromadku produkujte jeden typ divize. Vytvořte šablony specifické pro rysy generálů a nejběžnější terén. Pokud má generál vlastnost „invader“, měl by mít vaše divize mariňáků.

Takže 27wmar- (ng) (RT) (AR) . Deset z nich může vzít jakýkoli přístav. Zřídka je viděl, že je nezajistí přístav. Ussually šest z nich stačí. deset, pokud se snažíte napadnout Japonsko. Japonské domácí ostrovy jsou však pravděpodobně nejtěžší ořech.

Od prvního dne byste měli začít navrhovat skupinu armády speciálních sil Marines Paratroopers, horolezce a jednu obecnou armádu s 24 divizemi. Mělo by to být polní polní polní Marshall, který má vlastnost „mimo zásobu“. Váš námořní generál začne šesti divizemi mariňáků, přidejte další čtyři později. Použijte ho k útoku na přístav, zatímco útočí na přístav, airdrop vaše divize padáku kolem přístavu. Vaše generálové padáku by měli mít šest divizí padáku 10wpar- (ng) (RT) AR) (nebo o 27W později)

Ve chvíli, kdy je přístav bezpečný, spustíte svého pravidelného generála (říkám mu můj „klín“ generála) s jeho 24 divizní armádou do přístavu. Jeho armáda 24 divizí by měla zahrnovat některé propuknutí jednotek, motorizované jednotky, možná 4 z nich, aby vám umožnily využívat jakékoli klíny nebo díry, a také některé tankové divize (možná 4 z nich). Pokud nemůžete udělat motorizované, jděte s kavalérií.

Celá tato skupina Marshall Group potřebuje vlastní letectvo, které ji následuje a skládá se z 3×100 bojovníků, 3x100cas a 1×50 transport. Během invaze chodí do akce, CAS útočí na lodě. Ve chvíli, kdy mariňáci spustí, CAS přechází na pozemní útok přes přístav.

Ive použil tuto skupinu k velkému úspěchu při pohybu kolem nerozbitných linií, přeskočení pobřeží dolů, invazi do Velké Británie a Japonska a obecně kdekoli se věci zastavují a palují. Někdy, na místa, jako je Malta, Kréta, Gilbratar, můžete mít štěstí a jen rychle vydržet paro jednotku a nikdo tam není. Není to špatný nápad mít dva para generály, jeden pro 27wpar- (ng) (RT) (AR) časy šest a jeden pro 2wpar časy šest.

2wpar je druh zbraně „oheň a zapomenutí“. Pokud tam nikdo, je to tvoje, jinak všichni umírají rychle. Ale úspěšně jsem si nárokoval Gilbratar, Malta a Krétu s 2WPAR kapkou. Žádný domov. Také jsem viděl spoustu otřesů, je to opravdu role kostek. Často to dělám, zatímco námořní invaze plánuje, druh kapky recon para. Podívejte se, jestli tam nikdo. jsou levné na výrobu, a protože vám ani nestaráte o trénink, můžete je jen vysunout zeleně.

Jakmile se linky začnou patovat, otáčejte se v běžném generálu s 24 divizemi 10winf- (ng) plus cokoli, a vytáhněte svůj klín generála. Reformovat skupinu armády svých speciálních sil a přejděte k jinému patu.

Všechno výše uvedené je jen můj názor.

Jako vždy, přeji hezký den.