Reddit – Ponořte se do všeho, Hyperx Cloud 2 Wireless Review – dobrá, ale ne skvělá herní headseta | PCGamesn

Hyperx Cloud 2 Wireless Review – Dobrá, ale ne skvělá herní headset

PS – Toto je můj první příspěvek Reddit! Pokud lidé chtějí více podrobností o této náhlavní soupravě, dejte mi vědět, rádi se podělíte. Testoval to především s Warzone.

Hyperx Cloud II Wireless – PS5 Review

Neviděl jsem tam moc o tom, takže jsem chtěl nějakou dobu trvat, než se podělíte o své počáteční myšlenky na Cloud 2 Wireless na PS5.

Rychlé poznámky: Jsem především hráč konzoly. Hraji trochu ligy na PC, ale většina mých online her se děje na PlayStation/Switch. Pláže jsem používal dříve, stejně jako Hyperx Cloud PS4.

Nejprve tato věc funguje perfektně z krabice. Připojte dongle dovnitř a jste připraveni jít. Není třeba připojit do počítače, stáhnout firmware nebo aktualizovat ovladače.

Zvuk-profil ze strany je úžasný. Rozhodně to není ticho (jako jiné náhlavní soupravy Hyperx na PS4) a má velmi plný, bohatý zvuk.

MIC-Kvalita mikrofonu podle homies ve skupinovém chatu byla „křupavá“.

7.1-funguje! Stále se pohrává se 7.1, 3D zvuk, kombinování a provádění jednoho nebo druhého. Upřednostňuji Stero zvuk v obou směrech.

Pohodlí-superrr pohodlný. Cítil jsem, jak se moje uši začínají trochu kořeněně kolem 3H značky.

MIC Monitoring-myslel jsem si, že tato funkce bude fungovat pouze na PC, ale jsem rád, že jsem první, kdo hlásí, že monitorování mikrofonu funguje na PS5! Taková neuvěřitelná funkce za cenu.

Bílý šum-někteří lidé hlásili v hlavě trochu bílého šumu; Dokázal jsem to udělat, ale jen nepatrně. Pokud to neposloucháte, neslyšíte to. Pokud jste si to přečetli jinde!

Celkově vzato je tato náhlavní souprava neuvěřitelná. Na 150 USD je tato věc pro lidi, kteří hledají skvělou bezdrátovou náhlavní soupravu na PS5.

PS – Toto je můj první příspěvek Reddit! Pokud lidé chtějí více podrobností o této náhlavní soupravě, dejte mi vědět, rádi se podělíte. Testoval to především s Warzone.

Hyperx Cloud 2 Wireless Review – Dobrá, ale ne skvělá herní headset

Hyperx's Cloud 2 Wireless Headset je pozastavena nad stolem náhlavním stojanem

Původní Hyperx Cloud II vládl nejvyšší jako nejlepší herní náhlavní soupravu asi dva a půl roku, než jiná sada plechovek vzala korunu, čímž se Hyperx Cloud II bezdrátově něco nevyhnutelnosti. A určitě, řezání šňůry neobětuje pevnou kvalitu sestavení a výjimečný zvuk, jeho předchůdce je známý, ale vytváří několik bolavých míst, která jí brání mít stejný dopad.

„Pokud to není zlomené, nepracujte to“ je tady mottem, protože by vám bylo odpuštěno za matoucí dva, kdyby se posadili bok po boku. Bezdrátové bezdrátové sítě Hyperx Cloud II mají stejné hliníkové tělo potažené v matné černé barvě s červeným rámem a logami na boku, ale pokud se podíváte na blíž, existuje několik fyzických rozdílů.

Pohybující se kolem menších věcí, jako je logo, které je nyní odsazeno přes vrchol, než se sešívá, jsou největší změny na ušních pohárech. Místo kabelového DAC, který původně poskytoval inline ovládací prvky, má pravá plechovka objem a levá vám umožní napájet náhlavní soupravu, připojit odnímatelný mikrofon a ztlumit jej. Ještě lepší je, že poblíž přijímače je ztlumená LED, která se rozsvítí červeně, aby vám zabránila v náhodném mluvení do prázdnoty. Všichni jsme to udělali.

Hrokoměryné kabely jsou nahrazeny 2.4GHz USB Typ A, který je asi tak plug-and-play, jak můžete získat. Aby nedocházelo k tomu, aby věci fungovaly, nemusíte ani stahovat.

Ve skutečnosti, pokud nejste v pokušení možnostmi umožnit monitorování mikrofonu, upravit období nečinnosti nebo pohybovat mezi 7.1 prostorový zvuk a stereo – ten druhý umět Udělejte přímo ve Windows 10 – pak je aplikace digitální těžítko, zatímco je v beta beta. Instalace může být odůvodněná, pokud máte jiné produkty Hyperx, které ji mohou využít, ale dokud se o ekvalizéry nebudete moci hrát, změnit rovnováhu mezi hrami/chat nebo doladit mikrofon, nGenity s tak vysokou Konečná sluchátka.

Hyperx

Hyperx Cloud II Wireless Hyperx Cloud II Steelseries Arctis 7
Řidiči 53 mm 53 mm 50 mm
Frekvenční odezva 15Hz – 20 kHz 15Hz – 25 kHz 20Hz – 20 kHz
Připojení Bezdrátový 3.5 mm kabelové Bezdrátové | Kabelové
Životnost baterie Až 30 hodin N/a Až do
Mikrofonová odezva 50Hz – 6.8khz 50Hz – 18 kHz 100 Hz – 10 kHz
Hmotnost Až 309 g Až 350 g Až 281 g
Cena 149 $.99 | 149 liber.99 99 $.99 | 84 £.99 149 $.99 | 159 £.99

Hyperx Cloud II Wireless
[AFF_CUSTOM_PRICE ASIN = ”B08NTYB4M7 ″ TIMESTAMP =” 1615473650 ″ GEO = ”us”]

Network N vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů

Hyperx Cloud II Wireless je primárně navržen tak, aby pracoval s PC a PlayStation 4, ale také se připojuje k přepínači Nintendo, když je ukotven, pokud vám nevadí vzdát se mikrofonu ve většině her pro více hráčů. Ze zřejmých důvodů typu USB typu C není kompatibilní, když je přepínač v režimu ručního počítače, a možná více zvědavě to nefunguje ani s konzolami Xbox. Zkuste se vší silou, nemůžete použít 3 mikrofon.5mm vstupní nebo nabíjecí port USB typu C pro připojení náhlavní soupravy s jinými zařízeními a bez podpory Bluetooth to není skvělé pro obecné použití mimo vaši konzoli PC nebo Sony.

Ačkoli kompatibilita může být zataženo, Dongle to tak silně spoléhá na granty bezdrátové latence Hyperx Cloud II s jakýmkoli zařízením, ke kterému se připojuje, což znamená, že rty jsou synchronizovány a v reálném čase jsou slyšet stopy. Toto je běžná praxe mezi nejlepšími bezdrátovými náhlavními soupravami, ale je to hodný rozdíl ve srovnání s těmi, které pouze používají Bluetooth.

Bezdrátový signál zůstává silný až 20 metrů (65 stop) podle Hyperx, který by mohl vstoupit do hry, pokud žijete někde prostornější, ale je to více než dost v oblasti, ve které jsem to testoval. Zvuk začal vystřihnout, když jsem představil několik zdí mezi náhlavní soupravou a dongle, ale jinak to vydrželo lépe než mnohem dražší steelské cechy Arctis Pro Wireless.

Cloud II Wireless má také vynikající výdrž baterie. Hyperx říká, že náhlavní souprava může trvat až 30 hodin před tím, než bude potřeba nabíjet. Tohle hodnocení jsem úplně nezasáhl, nedostal jsem se na 28hodinovou značku, než jsem ho musel připojit, ale stále to trvá znatelně déle, než je konkurenti podobně za cenu. Také nebudete muset čekat velmi dlouho, až to nevyhnutelně ucpáváte na obvinění, protože to trvá jen něco přes hodinu, než to odstartuje na půli cesty a dvě a půl hodiny, než zasáhnete 100%. Kup nyní

Pod uzavřenými plechovkami jsou o něco větší než průměrné 53mm ovladače, podobně jako jeho předchůdce. Frekvenční rozsah zasáhne maximálně 20 kHz ve srovnání s původním kabelovým Hyperx Cloud II.

Naštěstí The Cloud II Wireless stále zní fantasticky, což má štěstí, že jste uvízli se zvukovým profilem, se kterým přichází. EQ je relativně neutrální s výraznými středy, a přestože stále existuje Mírné Nedostatek zvyšování basů se nakloní k dolním tónám než maxim.

Proprietární virtuální 7 Hyperx.1 Prostor Zvuk je také potěšením, když je spárován se správnou hrou, filmem nebo při poslechu hudby, postavením konkurentům jako Dolby a THX. Poziční zvuk je o tom, kde byste očekávali, že to bude, což vám umožní slyšet konverzace přes rameno a drancování vesnic v Assassin’s Creed Valhalla v naprostém ponoření.

Mikrofon je o něco méně působivý a rozhodně nevyhraje žádná ocenění s nedostatkem hloubky a rozlišení. MIC bezdrátové náhlavní soupravy samozřejmě často vykazují více komprese než jejich kabelové protějšky a zrušení hluku Hyperx Cloud II bezdrátového bezdrátu se podaří přinejmenším uspět v udržování kliknutí a klepeček mechanické klávesnice na minimum, ale je tu jen málo jiného než mikrofon jednoduše funguje.

Bezdrátové herní soupravy Hyperx Cloud 2 se mohou ohýbat docela daleko, což jim dává téměř bezkonkurenční odolnost

Cloud II bezdrátový nakloní do jeho jmenovce a váží téměř nic, když sedí nad ušima. Při 300 g (309 g s připojeným mikrofonem) je výrazně lehčí než 320 g kabelového modelu (350 g s kabelovým mikrofonem a připojeným kabelem). Polstrované čelenky a ušní polštářky ho bez námahy zavěsují s minimální únavou poté, co ji nosily celé hodiny na konci, a útulné přizpůsobení také zabrání úniku zvuku, ale koženka se může ve srovnání s prodyšným materiálem, který spojují, docela teplé ve srovnání s prodyšným materiálem, který oceňují.

Je běžné vidět exponované dráty spojující plechovky s čelenkou, protože dražší Razer Blackshark V2 Pro dělá totéž, ale množství bezdrátového bezdrátového bezdrátového sítě je téměř protikladem svobody, kterou jste měli dostat Jít bezdrátový a nechává mi to dělat starosti, že chytí a zachytí věci. Existuje jen málo důvodů, aby byli tak volné, protože šálky se tak daleko neupravují.

Také mám drobné hrozby, že se ušní šálky netočí. Nebyli na originálu a ne na Razerovu alternativu, takže je to méně očekávání, ale je hezké být schopen viset náhlavní soupravu kolem krku se sklopnými ušními šálky dovnitř.

Hyperx Cloud 2 bezdrátová náhlavní souprava položí na stůl a předvádí jeho palubní ovládací prvky

Skutečným problémem je cena 150 $ / 150 $ pro Cloud II Wireless. Na jedné straně to praští nad svou váhu s brilantní výdrží baterie, dobrým bezdrátovým rozsahem a lepší kvalitou zvuku než některé dražší náhlavní soupravy. Na druhé straně platíte o 50 $ / 65 £ více než originál za bezdrátové připojení, které je trochu fusier, a náhlavní soupravu, která má méně funkcí než konkurenti ve stejném cenovém rozpětí.

Cloud II Wireless je vložen mezi náhlavní soupravy lepší hodnoty. Investování 10 $ navíc za Steelseries Arctis 7 nebo 30 $ navíc pro Razer’s Blackshark V2 Pro vám poskytne přístup k robustnějšímu softwaru, jasnějšímu mikrofonu a širší kompatibilitě. Dokonce i kompromisy provedené na levnějších náhlavních soupravách, jako je Sennheiser GSP 370 a Corsair HS70 Pro, stojí za to za cenu, kterou zaplatíte.

Hyperx by mohl v průběhu času zlepšit hodnotu svého bezdrátového cloudu II, ať už jde o snížení ceny na něco více v souladu s jeho konkurenty nebo posílení softwaru pomocí možností. V současné době to však může být těžký prodej, zejména pokud již houpáte kabelovou verzi.

Hyperx Cloud II Wireless

Jsou to dva kroky vpřed, jeden krok zpět, protože se náhlavní souprava může pochlubit nádhernou tonálním oddělením a životností baterie, ale Hyperx přeceňuje jeho hodnotu ve srovnání s ostatními ve stejných cenových rozpětí.