Reddit – ponořte se do všeho, jak porazit Radahn v Elden Ring – Polygon

Průvodce šéfem Elden Ring: Radahn

Můžete také svolat i další hráče pomocí a Furlcalling Finger Remedy a hledat vyvolání na pláži poblíž Teleport. Vyvolávání ostatních hráčů vám brání v jízdě na torrentu během boje a způsobí, že Radahn má další zdraví, ale může být také užitečné mít více přátelství v roztřepech.

Má radahn mít bojovat v rané hře?

.

To, co jsem zvědavý. Pamatuji si, jak jsem s ním bojoval na úrovni 50-něco s +2 uchigatana (nemůžu si vzpomenout, které brnění, ale bylo to střední brnění) a pomocí všech předvolání NPC. Běh do bitvy s těmi kluky byl docela epický, ale rozhodně jsem očekával, že boj bude mnohem těžší. Ve stejném boji jsem ho bojoval pěšky i na koni, většinou ho zasáhl zezadu, když ho ostatní kluci zasáhli zepředu. První fáze skončila za 1 a půl minuty, druhá fáze asi 40 sekund.

. Tento boj je pravděpodobně úplně jiným zvířetem, pokud s ním bojujete sami, ale připustili bojovali po boku Blaidd a sklenice se cítí mnohem epicky.

Musím předpokládat, že mnoho hráčů, kteří považovali tento boj za obtížný, byli lidé, kteří prozkoumali Caelid hned na začátku svého hraní a narazili na hrad Redmane, nebo hráči, kteří věděli o roli Radahna v Ranni Questline před vydáním hry a šli rovnou k tomu chlapi nejprve.

Průvodce šéfem Elden Ring: Radahn

Starscourge Radahn (aka generál Radahn) je jedním z Elden RingNejvíce bouřlivé postavy. Dialog NPC, cutscenes a popisy položek vykreslují obrázek nezastavitelného válečníka, který bojoval s bohyní Melenia a její šarlatovou hnilobu na klid. . Můžete namontovat torrent a jezdit kruhy kolem Radahn, a dokonce svolat nekonečné spojence NPC. Ani tehdy nebudete mít snadný čas – což je místo, kde přichází náš průvodce šéfem Radahn.

Obsah

Příprava na boj Radahn
Naučte se boje radahn
 • Případ pro předvolání
 • Přístup
 • Stranou na Torrent
 • RADAHN Fáze 1
 • RADAHN Fáze 2

Oblast Caelid Je to vážná pekelná sada, takže je pochopitelné, pokud jste ji před bojem s Radahnem plně prozkoumali. Nicméně existují některé položky, které byste byli moudří, než se chystáte vyzvat.

Caelid je velká oblast, ale bez ohledu na to, jak dlouho strávíte prozkoumáváním, najdete pouze tři zlaté semena v jeho fetid moru, dračích doupěch a prokletých městech (alespoň před bojem radahn). Naštěstí vám jen řekneme, kde jsou, takže zde můžete strávit co nejméně času.

Mapa Eldena Ringu ukazující umístění zlatého semene v Caelid, jižně od Bestial Sanctum

Jižně od Bestial Sanctum: Pokud jste tuto hororovou show ještě nenavštívili, nedbate se – nemusíte se dostat kolem obřího draka, který hlídá most, aby se tam dostal. Východní okraj řeky severně od Třetí kostel Mariky . Je pravda, že je tu další masivní nepřítel, kterého se budete muset proklouznout kolem na jih odtamtud, takže, uh, hodně štěstí.

Mapa Eldena Ringa Coelida ukazuje umístění dvou zlatých semen

Sellia, město čarodějnictví: Když jste tady, můžete začít zdlouhavý vedlejší úkol soustředěný na postavu s názvem Millicent. Nebo můžete jednoduše nabít přední bránu, dostat se na druhou stranu města co nejrychleji. dělat rozhodněte se alespoň zahájit Millicent Quest, můžete také chytit Posvátná slza na Kostel mor kde ji poprvé potkáte.

Na cestě k Redmane hrad. Jen si dávejte pozor na humongous draky.

Jiné zařízení

Mapa Eldena Ringa, která ukazuje umístění deathtouched katakomb, vesnice Summonwater, Bestial Sanctum Teleporter, Gael Tunnel a Street of Sages Ruins

Pokud stavíte postavu Int/Dex, není žádná cesta do Caelid úplná bez vyzvednutí Moonveil, jeden z nejmocnějších mečů v zemích. Najdete to v dungeonu volaném Gael Tunnel, kde budete čelit obtížnému boji s šéfem Magma Wyrm, abyste si mohli nárokovat čepel. Stojí to za to: Moonveil Scales s inteligencí a způsobuje magické poškození a má jeden z nejmocnějších a všestrannějších pohybů L2 ve hře, což vám umožňuje vybrat si mezi lehkými a těžkými magickými plátky, které lámají nepřátele a způsobují poškození magií.

A pokud byste chtěli něco spárovat, zamiřte na Deathtouched Catacombs . Uchigatana . Uchi je fantastický, když je dvojitý ovládán Moonveilem, a za předpokladu, že jste zvedli Glintstone Whetblade na Raya Lucaria, .

Pokud jste spíše typem kouzelníka, Skalní popruh . Chytit to z podzemní hrudi v Na vrcholu velké bažiny v Caelidově centru (schody jsou těsně nad ikonou mapy pro ruiny). .

. , krvácet mráz jsou oba velmi efektivní proti legendárnímu generálnímu. Pomocí budovy Dual Katana, kterou jsme popsali výše, jsme ho mohli sundat, než vstoupil do své druhé fáze, kterou měl dělat při přibližně 50% zdraví.

Mapa Eldena Ringu ukazuje umístění katedrály Dragon Communion

na Katedrála dračího společenství v jižním Caelidu. (Existují také hrnce s házením hniloby Scarlet, ale recept potřebný k jejich vytvoření je nalezen hluboko pod zemí v oblasti, na které jste pravděpodobně ještě nedosáhli).

Mapa Eldena Ringa, ukazující umístění jeskyně Tombsward

A konečně, Radahn má některá zdlouhavá komba a budete těžko lisovaní, abyste svou výdrž udrželi, zda se pokusíte skrz ně zablokovat nebo se vyhnout. Možná budete chtít vyzvednout některá výdrž-enhancinng kouzla, jako je Green Turtle Talisman , Viridian Amber Medallion (zvýšená maximální výdrž) nalezená v Jeskyně Tombsward Dungeon na Plač na poloostrov.

Naučte se boje radahn

Ať už nyní čelíte Radahnu poprvé nebo se vrátíte po několika méně úspěšných dřívějších pokusech, je tu dobrá zpráva: 1..1 patch vydán několik týdnů poté Elden RingZdá se, že spuštění tento šéf výrazně usnadnil. Podle Dataminer na Twitteru, poškození Radahna, útočné hitboxy a další byly nerfed, takže pro velmi odlišný boj šéfů, než hráči čelili v prvních několika týdnech.

.

Případ pro předvolání

Boj s Radahnem je jedinečný v tom, že vám umožní svolat malou armádu spojenců NPC, abyste s vámi bojovali, a můžete je dokonce i nekonečně znovu podvádět. Pokaždé, když půjdou dolů, jejich vyvolání se znovu objeví někde nové na bojišti. Využití těchto předvolání může boj usnadnit, protože Radah má tendenci se na ně soustředit – pokud se chystáte pokusit zaútočit na šéfa z dálky s magií nebo šípy, doporučuje se používat předvolání. .

Můžete také svolat i další hráče pomocí a Furlcalling Finger Remedy . Vyvolávání ostatních hráčů vám brání v jízdě na torrentu během boje a způsobí, že Radahn má další zdraví, ale může být také užitečné mít více přátelství v roztřepech.

Ať už se chcete vyvinout radahn s co nejvíce spojenců, nebo vyzvat generála StarsCourge na souboj jeden na jednoho, je na vás zcela na vás.

Přístup

Boj začnete daleko od radahnu, ale to mu nezabrání v vypálení masivních gravitačních šípů na vás. K zablokování je můžete použít trosky kolem bojiště, nebo je zkusit vyhnout se, což není příliš obtížné. Pokud se chystáte svolat spojencům NPC, nyní je čas to udělat, protože počáteční označení jsou umístěny poblíž místa, kde se vynoříte.

Pokud jste přeskočili předvolání jiných hráčů, abyste pomohli, můžete skočit na torrent a pomocí dodge koně vyhnout se Radahnovy šípy, když se k němu přiblížíte. Pokud jsou s vámi další hráči, pravděpodobně se vydá rovnou na šéfa, zatímco vyvoláváte NPCS. Jinak můžete jednoduše všechny nabití k němu společně a vyhýbat se Radahnovým útokům, dokud se nedostanete blízko a on vytáhne meče.

Stranou na Torrent

Kromě toho si všimněte, že můžete celý tento boj na Torrentu, i když svoláte spojence NPC. Ve skutečnosti se nemusíte vůbec zapojit do radahnu. . Není to rychlé nebo čestné, ale rozhodně to funguje.

Pokud chcete bojovat, přečtěte si dále.

RADAHN Fáze 1

Jakmile Radahn vytáhne meče, je to. Klíčem k oběma fázím tohoto boje je učení Radahnových útoků: kterým se můžete vyhnout, kterým můžete tankovat, aniž byste se dostali, pokud se cítíte, že se snažíte získat nějaké další poškození a které ho nechávají nejzranitelnější.

Obecně platí, že za ním budete chtít zůstat co nejvíce. Ačkoli několik Radahnových útoků zasáhlo širokou oblast kolem něj, jeho zadní strana je obecně nejbezpečnějším místem k útoku z. To je snazší, pokud máte předvolání. Jinak se neustále obrátí na to, aby vás čelil, a budete muset být docela dobře, když se vyhýbáte jeho útokům.

Jako mnozí Elden Ring šéfové, radahn se často zastaví na dlouhé úseky s jeho meči, než je svrhli. Pokud se chcete vyhnout jeho přejetím, neexistuje způsob, jak se učit tyto načasování.Naštěstí má Radahn v této fázi pouze několik různých vzorů:

 • Nasměruje svého koně v širokém oblouku se zvednutými zbraně
 • Čtyři až pět zasažená kombo soustředěná před sebou
 • Rychlý úder dolů s velmi malým navíjením.
 • Vířivý lomítko, které vás může několikrát zasáhnout, pokud se vám nepodaří předvídat a dostat se z cesty
 • Rychlý stomp následovaný rychlým lomítkem
 • Řada dopředu pohybujících se rychlých oheňů, které mohou být zničující, pokud vás chytí před ním, ale poskytněte zdlouhavou příležitost k poškození, pokud jste za ním, když začne kombo

Kromě toho se Radahn zastaví asi v polovině své první fáze, aby zabil meče dolů na Zemi a zmocnil je gravitační magií. Po tomto bodě získá schopnost vás k němu přitáhnout, což někdy navazuje na velkou explozi, která vyvolává několik naváděcích projektů. Naštěstí je snadné se vyhnout příliš velkému poškození z těchto útoků, protože jejich načasování je předvídatelné a poskytují další skvělou příležitost k poškození.

Ještě jedna věc, kterou byste měli dávat pozor na útočníky. Ano, ať už se jedná o chybu nebo úmyslné, invazní hráči se mohou objevit v šéfové aréně jako červené fantomy. Je to veselé, když se snaží bojovat s útočníkem a radahnem současně, takže pokud se to stane vám, počítáte se k štěstí a užijte si přidanou výzvu.

.

RADAHN Fáze 2

Nejnebezpečnější věcí, která se děje ve druhé fázi boje Radahn, je jeho počáteční opětovné vstup do bojiště. . Bohužel, ať už přežijete, je většinou na štěstí, protože může pocházet z jakéhokoli směru a je podivně těžké se vyhnout.

Jakmile je Radahn znovu na zemi, je boj do značné míry stejný jako ve fázi 1. Komby Radahna zůstávají většinou nezměněny, ačkoli některé útoky přidaly poškození oblasti oblasti. V určitém okamžiku svolá velké fialové skály ze země. Zatímco vrhá, je to skvělý čas na to, abys dostal nějaké poškození. Tyto skály se na vás mohou nebo nemusí narážet. Bojovali jsme s ním mnohokrát a častěji než ne, jednoduše budou viset ve vzduchu nad ním. I když ano, od té doby, co to Nerf, nezpůsobují mnoho škod, takže je můžete většinou ignorovat.

Radahn také získá nový útok ve vzduchu, který k vám posílá škodlivou energetickou vlnu, ale je docela snadné se vyhnout. Bez ohledu na to, Strat pro fázi 2 je stejná jako fáze 1: Naučte se jeho útočné vzorce, zůstaňte za ním co nejvíce a leží na účicích poškození a stavu, dokud nepadne generál StarsCourge.

Jakmile to udělá, získáte přístup k Starscourge Greatswords, Jedna z nejlepších zbraní ve hře, prostřednictvím své vzpomínky, a také schopnost pokračovat v Ranniho úkolu tím, že zamíří dolů po meteorové díře. A nebojte se – před námi je spousta dalších výzev.