Reddit – ponořte se do všeho, kanadský (civ6) | Civilizace wiki | Fandom

Kanaďan (Civ6)

The kanadský Lidé představují civilizaci v Civilizace VI: Shromažďování bouře. Jsou vedeny Wilfridem Laurierem, pod kterým jsou jejich výchozí barvy bílé a červené.

Slunečné způsoby: Rozpad Kanady

Ahoj všichni! Dnešní rozpis pokryje civilizaci, která se mi zoufale chci líbit – Kanada.

Předchozí zhroucení: Polsko, nalezeno zde.

Kanada je civilizace, která prosperuje ve spolupráci a vzájemném prospěchu. Bohužel, Kanada je často zastíněna Amerikou a je pravda, že jejich jižní bratranci jsou silnější úroveň než oni; Ale to neznamená, že Kanada jsou nehraditelná jednoduše proto, že nejsou nejsilnější. Hrálo se správně, Kanada může působit jako kombinovaný turistický hotspot / kongres, aby dosáhl kulturního nebo diplomatického vítězství.

Kanadská civilizační schopnost jsou čtyři tváře míru. Tato schopnost jim brání v prohlášení překvapivých válek nebo vyhlášení války s městskými státy. Zabraňuje také, aby překvapivé války byly vyhlášeny v Kanadě. Za každých 100 cestovního ruchu získaného Kanadou také získají 1 diplomatickou laskavost a získají +100% laskavost z dokončení mimořádných událostí a soutěží.

Tato schopnost vykresluje docela jasný obrázek o tom, jak má hrát Kanada. Tím, že zvyšujete svůj cestovní ruch, můžete získat extra diplomatickou laskavost vůči diplomatickému vítězství; A můžete využít svou laskavost na Kongresu, aby byla hra užitečnější pro vás – například zvýšením cestovního ruchu z konkrétních typů velkých děl, abyste se dostali dále k kulturnímu vítězství.

Neschopnost prohlásit určité typy války může být v rané hře trochu bolest: nemůžete chytit některé nechráněné osadníky nebo zachytit některé městské státy pro svobodná města. Poskytuje vám však také vynikající úroveň ochrany; V podstatě se musíte starat o to, aby válka vyhlásila civilizace, které vás již odsoudily, a poskytl vám minimálně pět zatáček na přípravu.

Bonusová laskavost z cestovního ruchu není tak užitečná, jak se může zdát. Než se dostanete na cestovní ruch dostatečně vysoký, aby byla tato schopnost významná, pravděpodobně budete na pokraji vítězství v kultuře stejně. Takže to moc nepokryjeme. Bonusová laskavost z mimořádných událostí a soutěží je však mnohem důležitější – dělá tyto události chléb a máslo Kanady. Vydělat pro ně, aby se hráli ve prospěch, a dále manipulovat s Kongresem!

Schopnost vůdce Wilfrida Lauriera je poslední nejlepší West. Tato schopnost umožňuje Kanadě stavět farmy na Tundře a Tundra Hills poté, co odemknou stavební inženýrství. Snižuje také náklady na nákup dlaždic na tundře, tundra kopcích, sněhu a sněhových kopcích o 50%. Konečně, doly a řezivo na těchto dlaždicích dostávají výrobu +1, tábory dostávají +1 jídlo a zdroje se hromadí dvakrát rychleji.

Tato schopnost je něco jako flytrap pro nezkušené hráče. Zatímco farmy na tundře mohou způsobit, že Tundra osady zní přitažlivě, Tundras stále přináší nešťastný výnos z jednoho jídla a bez produkce. Porovnejte Kanadu s další hlavní civilizací tundry, Rusko. Rusko řeší hlavolam usazování na Tundře tím, že dává bonusové dlaždice ruských měst; Tyto bonusové dlaždice umožňují Rusku získat to nejlepší z obou světů: víra a produkce v Tundře dané jejich civilizační schopností a dlaždice bez Tundra pomáhat jejich městům růst. Kanada tyto bonusové dlaždice nedostává a místo toho je přilepená k tomu, co sousedí s jejich městem – vážně s rychlostí růstu jejich měst.

Co dělá tuto schopnost užitečnou, je ne, Proto je schopnost být rovnou do tundry, aby se ji nejvíce využila; Místo toho pochází ze schopnosti pokračovat usazování, i když se používá prostor v úrodných zemích. Když se objeví průmyslová éra – což je, když je odemknuto stavební inženýrství – postavte, pokud jste to tak neučinili. Jakmile jste našli vhodné místo, stanovte svá města, pošlete odtud své obchodní trasy do vašich rozvinutějších měst, aby pomohla novým městům růst, a pomocí svých stavitelů bezplatných stavitelů se dostanete na dobrý start. Myslete na to jako druhou vlnu průzkumu a kolonizace.

Edit: Po aktualizaci dubna 2021 tato schopnost nyní také poskytuje výrobu +2 do dolů a dřevařského mlýna a +2 potravin na farmy postavené na tundře.

Miny a farmy jsou dvě vylepšení dlaždic, která tvoří páteř jakékoli říše, a s touto aktualizací může být Kanada konečně nyní životaschopná pro expanzi do tundry před průmyslovou érou. Předků však bude stále nutná; Protože bonusy jsou spíše vázány na vylepšení dlaždic než na samotné dlaždice, stále jsou uvíznuty v úlovku-22, že potřebují zlepšit dlaždice, než budou moci získat stavitele, ale potřebují stavitele ke zlepšení dlaždic. Tvůrce volného z předků tento cyklus rozbije tento cyklus a startuje jejich tundra města.

Nic z toho však neznamená, že byste se měli ponořit do tundry; Nejprve urovnejte úrodnější pastviny a pláně a poté pošlete své osadníky do zamrzlých odpadů.

Vzhledem k tomu, že města Tundra jsou pro Kanadu životaschopnější, pracující zimní strategie propagovaná Ruskem je nyní mnohem možnější. Kanada stále nemůže soutěžit s Ruskem na úrovni surové energie, ani nemohou tak dobře využít pracující zimu, jako je Rusko vzhledem k jejich nedostatku Lavry, ale určitě to mohou udělat.

Unikátní jednotkou Kanady je Mountie. Mountie odemknutá s ochranou má jeden poplatek za sestavení, který může použít k vytvoření národního parku. Rovněž dostává bojovou sílu +5, když do 2 dlaždic od národního parku, a další +5, pokud je národní park Kanaďan. Má pohyb 5, bojová síla 60 a Sight 4. Má údržbu 3 a výrobní náklady 400.

Ve srovnání s kavalérií, standardní světelnou kavalérií éry, je Mountie o něco slabší a o něco levnější. Mountie by proto neměla být považována za dobytí; Mounties v reálném životě jsou nakonec policisté. Místo toho by to mělo být považováno za obrannou jednotku po založení svého národního parku.

Když už mluvíme o národních parcích, Mountie je jedinečná; Je to jediná vojenská jednotka schopná ji vytvořit. Původně byla Mountie solidní náhradou za přírodovědce; Ale po poklesu ceny pro posledně jmenované, Mountie poněkud ztratila své použití; Je však stále užitečné, pokud chcete hromadně stavět národní parky, nebo pokud jste si nevybudovali mnoho svatých míst (které byste měli; to pokryju podrobněji později).

Úpravy: Po aktualizaci v dubnu 2021 byla Mountie poskytnuta dodatečný poplatek za založení národních parků a jeho výroba se snížila na 290.

S téměř poloviční výrobní náklady se Mountie stala mnohem dostupnější. Vzhledem k tomu, že je po industrializaci odemknuté, bude tréninkový člověk pravděpodobně trvat pouze pět nebo šest zatáček a se dvěma poplatky to stojí mnohem větší hodnota nákladů. Pokud má Kanada minimální víru – řekněme například, že postavili několik svatých míst – Mountie může konečně působit jako slušná náhrada za přírodovědce.

Skutečná hodnota Mountie je však s kapli velmistra. Kaple velmistra umožňuje civilizacím nákup pozemních bojových jednotek s vírou. Naturalist stojí 600 víry poprvé, když je zakoupeno, pokaždé škálování o 100, takže celkové náklady na víru pro dva přírodovědné a dva národní parky 1 300. Mountie na druhé straně stojí 1 160 víry na nákup (a bez nákladů na škálování) má stejný počet poplatků objektivně lepší Možnost pro založení národních parků než přírodovědec.

Konečně, jedinečnou infrastrukturou Kanady je kluziště pro hokej. Odemkne se kolonialismus. Kladavosti ledového hokeje generuje +1 vybavení, +2 přitažlivost, +1 kultura pro každou sousední tundru/tundra kopci/sněhové/sněhové kopce, +2 jídlo a produkci po uvolnění profesionálních sportů a +4 další kultura, pokud sousedíte s stadionem ;; Na město však lze postavit pouze jeden a pouze na tundře/tundra kopci/Snow/Snow Hills.

Poměrně zvědavé zlepšení dlaždic je hokejové kluziště přesto výkonné. Je to skvělé pro stavbu sousedící s národními parky a s určitým chytrým městským plánováním můžete obklopit stadion s hokejovými kluziště. Pamatujte, že po odemčení letu vylepšení dlaždic, která vytvářejí kulturu!

Kanadské bonusy z nich činí vynikajícími pro kulturní nebo diplomatické vítězství – ale nejlepší na tom je, že díky bonusům v Kanadě se opravdu nemusíte soustředit ani na vyloučení druhého. Zkuste a dosáhnout jednoho z nich, ale udržujte druhého ve své mysli; jak jako záloha, tak i podpora vašeho preferovaného vítězství.

Přečtěte si více o vítězství v kulturním vítězství zde a diplomatické vítězství zde.

– Pamatujte, jak se hromadění zdrojů zdvojnásobí na tundře a sněhu? No, víš, co se tam často vynoří? Olej. Wilfrid Laurier se díky své tundře může stát obrovským ropným magnátem. Použijte jej k napájení svých měst poměrně čistě a zbytek vyměňte na jiné civilizace za bonusové zlato, luxus a laskavost.

– Když už mluvíme o laskavosti z obchodu, nestyďte se platit za to z jiných civilizací. Každý kousek laskavosti, kterou dostanete, je více pro vaše hlasy a méně pro jejich.

– Zázraky uvedené v sekci Generating laskavost jsou na seznamu priorit AI poměrně nízké – s výjimkou paláce Potala. Beelining Astronomie pro palác není špatný nápad, zejména ve vyšších potížích. Zbytek, obvykle si můžete vzít čas.

– Vyplatí se být přátelský s jinými civilizacemi. Udržet váš vztah s nimi snižuje šanci, že vás odsoudí, a vystavují vás od nich nebezpečí; Ale také každá aliance, kterou vytvoříte, generuje 1 laskavost za tah.

Závěrem lze říci, že Kanada je přiměřeně silná civilizace, kterou Amerika často zastíněna. Kterýkoli typ vítězství chcete jít, Kanada je zábavná, mírová civilizace.

Kanaďan (Civ6)

Nelze prohlásit překvapivé války nebo válku za městské státy. Překvapivé války nelze vyhlásit v Kanadě. Za každých 100 vydělaných cestovního ruchu získejte 1 diplomatickou laskavost . +100% diplomatická laskavost získaná z úspěšného dokončení mimořádných událostí a soutěží.

Unikátní

Jednotka

Infrastruktura

Geografie a sociální data

Jméno říše

Demonym

Umístění

Velikost

3.855 milionů čtverečních mil (9.985 milionů čtverečních km)

Populace

Hlavní město

The kanadský Lidé představují civilizaci v Civilizace VI: Shromažďování bouře. Jsou vedeny Wilfridem Laurierem, pod kterým jsou jejich výchozí barvy bílé a červené.

Civilizační schopnost Kanaďanů je Čtyři tváře míru, což jim brání v prohlášení nebo být cílem překvapivých válek a vyhlášení války pro městské státy. Rovněž dostávají bonusy diplomatické laskavosti za každých 100 cestovního ruchu, které generují, a každou nouzovou a získanou soutěž, kterou dokončí. Jejich jedinečnou jednotkou je Mountie a jejich jedinečným zlepšením dlaždic je kluziště ledového hokeje.

Obsah

 • 1 Strategie
  • 1.1 Poslední nejlepší West
   • 1.1.1 Farmy mohou být postaveny na tundře, farmách a táborech na tundře Grant Extra Food
   • 1.1.2 Řezivo mlýny a doly na tundře a sněhu grant navíc
   • 1.1.3 Sleva na nákup dlaždic sněhu a tundry
   • 1.1.4 Rychlejší strategická akumulace zdrojů na dlaždicích sněhu a tundry
   • 1.1.5 Zřízení národních parků a kulturní vítězství
   • 1.2.1 Imunita před překvapivými válkami a nemůže vyhlásit překvapivé války
   • 1.2.2 Získejte bonusovou diplomatickou laskavostz cestovního ruchu a mimořádných událostí

   Strategie [ ]

   Kanada je civilizace, která nejen přežije, ale prospívá, v tundře žádné jiné civilizace nemohou použít. Chtějí prodloužit olivovou větev a podpořit mír mezi občany světa, ale Warmongers bude cítit hněv pravého severu během diplomatických mimořádných událostí.

   Recenze expertů GameSpot

   11. února 2019

   8. února 2018

   24. října 2016

   Poslední nejlepší West []

   Po mnoha nadvázích a vylepšeních se tato schopnost, která je jednou z nejužitečnějších vůdčích schopností ve hře, stala jednou z nejlepších, protože umožňuje Kanadě usadit a prosperovat v oblastech, kde se většina civilizací chce vyhnout.

   Farmy mohou být postaveny na tundře, farmách a táborech na tundře Grant Extra Food []

   Tento „bonus“, kdy Shromažďování bouře byl poprvé propuštěn, byla absolutně nejhorší schopnost vůdce Civilizace VI musel nabídnout, protože to ne vždy fungovalo jako bonus. Pro nové hráče to byla zcela past, která vás nasadila, abyste zbytečně vynakládali své zdroje a poté vás za to potrestali. Tundra farmy bývaly bezcenné dlaždice se 2 jídly a 0.5 Bydlení, nešťastný obchod za vaše cenné poplatky za sestavení.

   Po nejnovějším buffy v aktualizaci dubna 2021 nyní Tundra Farms dává 4 jídlo, dvakrát to, co bývalo a ještě úrodnější než standardní pastvina farmy. S bydlením nahoře mohou vaše tundra města růst rychle a potenciálně mnohem vyšší, než jakékoli jiné civilizace v tomto terénu, včetně Ruska. Později ve hře, s feudalismem, mohou Tundra Farms v trojúhelníku poskytnout 5 potravin a sousední farmy na jiných terénech lze použít k vytvoření trojúhelníkové formace. Toto množství jídla může dokonce jít výš s vyměnitelnými částmi, kde každá farma získá 1 další jídlo na sousední farmu.

   Pokud se stále nějak obáváte o hladovění vašich měst Tundra, kanadské tábory Tundra také získají další 2 jídlo. Na dlaždicích Tundra lze tábory použít ke zlepšení buď kožešin (není zaručeno, že existují, a protože se jedná o luxusní zdroj, objeví se pouze na jednom kontinentu) nebo jeleni (docela převládající jako bonusový zdroj na Tundře). Zdroj jelenů v lesech na kopcových dlaždicích má hodnotu 1 jídla a 3 produkce; Po vylepšení takový tábor jelenů udělí 3 potraviny, 3 produkci a 2 zlaté . Pokud je Dance of the Aurora Pantheon pryč, můžete zvážit vyzvednutí bohyně lovu, abyste dále buffovali své tábory. Vzhledem k tomu, jak převládající jelen je na Tundře, upřednostňujte jej při hledání místa usazování, protože to poskytne vynikající zdroj růstu a produkce pro vaše města.

   Pokud jde o zázraky, může být chrám Artemis velmi silný pro váš kapitál. Nezapomeňte, že kromě vybavení, které poskytuje, které vám pravděpodobně chybí, protože tundra je tak chudá na zdroje).

   Řezivo mlýny a doly na tundře a sněhu grant navíc []

   Díky svým posilovaným dolů může Kanada mít docela pěkný náskok ve výrobě, kterou mohou pokračovat, dokud nebudou odemčeny Lumber Mills později (tyto řezivo můžete odstranit později, až budou k dispozici národní parky). Standardní důl na sněhu nebo tundře Kanady může přinést 3 produkci ve srovnání se standardní produkcí 1 a stále se může šířit vzhůru jako obvykle při učňovském a industrializaci, zatímco kanadský řezivo tundry (řezivo nikdy nemohou existovat na sněhu) může poskytnout) může poskytnout) 4 Výroba (ve srovnání se standardem 2) na vrcholu produkce poskytnuté funkcí Woods na této dlaždici. Lumber Mills se mohou také rozšiřovat technologickým výzkumem, ale pouze s ocelí (moderní ERA) a kybernetikou (budoucí éra). Na těchto bodech škálování nezáleží příliš mnoho, protože jako Kanada je vaše kultura vždy kilometry před vaší vědou, takže s největší pravděpodobností odstraníte své řezivo, abyste vytvořili prostor pro vaše národní parky dlouho předtím, než dosáhnete těchto technologií.

   S těmito prvními dvěma aspekty schopnosti Wilfridu se Kanada konečně cítí jako civilizace tundry. Jejich města na těchto terénech nebudou mít absolutně žádný problém růst a stát se produktivním, díky zvýšeným výnosům farmy, táborů, dolů a řeziva mlýnů. Díky tomu je stavitelé pro Kanadu vysokou prioritou, protože potřebují zemědělské trojúhelníky a diamanty, aby pěstovaly nová města a doly, aby byly produktivní. Miny jsou okamžitým řešením nových výrobních problémů Tundra, ale kopce nebudou vždy k dispozici. Odpověď tedy spočívá v řezivech a Beelining the Conservation Civic. Ochrana je pro Kanadu dvojnásobně důležitá, protože nejen umožňuje Kanadě vytvářet si vlastní produkci prostřednictvím řeziva mlýnů (a obklopuje s nimi průmyslové zóny), ale také jim umožňuje vytvářet národní parky, ať už jsou v tundře často bezchybně.

   Bohužel, na rozdíl od Ruska, Kanada nemá žádnou ochranu proti Blizzards, která pravděpodobně zpustoší vaše města více než několikrát, pokud se zavazujete do plné měst Tundra. Pokuste se nechat někteří stavitele připraveni v rezervě, aby obešli a opravili poškozená vylepšení. Může také vyvolat výzvu k zahájení soutěže o pomoc žádosti o sebe, což může být někdy dobrý nápad: dává vašim konkurentům šanci dohnat vás diplomatickým vítězstvím, ale pokud jste výrazně před nikým jiným v diplomatickém vítězství Nebo máte pocit, že je více než dost času a budoucích světových kongresů, které by dohnali, neexistuje žádná nevýhoda získání bezplatného zlata, které by bylo použito k financování vítězství jiného hráče.

   Sleva na nákup dlaždic sněhu a tundry []

   I když je hezké mít slevu na nákup půdy, zejména v rané hře, kdy potřebujete rozšířit a vylepšit dlaždice, tento bonus se bohužel vztahuje pouze na sníh a tundru. Za téměř žádných okolností v rané hře nemáte důvod koupit sněhovou dlaždi. Do této doby je sleva na nákup dlaždic pěkný dotek, ale již není tak relevantní. Stále si můžete koupit několik dlaždic Tundra, pokud obsahují zdroj nebo lesy (které lze vylepšit pomocí řeziva), nebo někdy, když potřebujete další prostor pro vytvoření zemědělského trojúhelníku, ale kromě toho utrácíte zlato, aby získala 1 jídlo Dlaždice v rané hře stojí zřídka za to. Jakmile jsou Mounties odemknuty, může být tato schopnost užitečná při umožnění urovnat měst pro národní parky a rychle rozšířit své území i slabou ekonomikou.

   Rychlejší strategická akumulace zdrojů na dlaždicích sněhu a tundry []

   Jak je to chladně, jak to zní, aby bylo možné akumulovat strategické zdroje rychleji, protože obvykle nemáte pobídky k budování táborů jako Kanady, vaše zásobní čepice je často níz často se scvrkává pouze na jednu výhodu: obchod. Ani to, obchodování strategické zdroje není jako spolehlivý zdroj příjmů jako luxusní zdroje, protože také záleží na vlastním limitu akcií a dostupnosti zdroje vašeho partnera, takže vaše zdroje tak často skončí v zásobě s malým účelem. Tato schopnost může být užitečnější po odemknutí industrializace, když objevíte uhlí, které pohánělo vaše uhelné elektrárny. Avšak vzhledem k tomu, že Kanada je civilizací s diplomatickou výhodou, vypouštění hodně uhlíku do atmosféry povede k diplomatickému trestu přízvu, takže nebudete cítit plnou užitečnost tohoto aspektu, dokud odemknete olejové elektrárny, nebo pokud Chcete být dokonce „zelenější“, jaderné elektrárny. Někdy se to hodí, když cítíte potřebu jít do války, abyste odstranili nepřítele, který je blíže k vítězství než vy nebo se připojí k mimořádným událostem. Většina jednotek z pozdních her vyžaduje údržbu zdrojů na obrnění, dvojitá míra extrakce znamená dvojnásobek velikosti armády, která nemá žádný bojový trest kvůli nedostatku údržby zdrojů.

   Zřízení národních parků a kulturní vítězství []

   Protože Kanada je závislá na národních parcích, budou vyžadovat širokou říši. Ve vládních náměstích je Hall předků nejlepší první volbou, protože stavitelé zdarma jsou neocenitelní. Nově usazené město Tundra by se mělo pokusit mít pár věcí co nejdříve: zemědělský trojúhelník, nějaký způsob, jak získat výrobu (ať už to je přes doly nebo řezivo), a místa stanovená na divadelní náměstí, hokejový kluziště a národní park. Jelenové tábory jsou velmi užitečné pro města, která je to štěstí, že je mají, jinak mohou volitelně budovat zábavní komplexy a komerční uzly/přístavy po dokončení.

   Pro kanadský Pantheon by měl být tanec Aurory hlavní volbou, pokud je k dispozici; Poskytuje nejen víru pro cestovní ruch, ale také produkci pro včasnou expanzi, pokud je kombinována s pracovní etikou. Pokud náboženství není na vaší agendě (odlišné od ostatních kulturních civilizací, Kanada se neližije na víru) Bohyně lovu je vynikající konzistentní volbou, protože jelen je jediným nejběžnějším zdrojem v Tundře a dělá kanadské jelenové tábory ještě silnější. Stejně jako u všech civilizací, náboženských osad a božské jiskry (pokud jsou stále k dispozici v době, kdy je váš Pantheon odemknut, protože Kanada nemá žádný konzistentní způsob, jak generovat víru v tahu 1).

   Jakmile jsou všechny důležité středověké předpoklady odemčeny, měli byste jít na kolonialismus pro hokejové kluziště, pak zachování pro Mounties. Tato občanská občanství jsou na stejné větvi občanského stromu. Jakmile je ochrana odemčena, měli byste začít stavět Mounties, založit národní parky a stavitele, abyste vytvořili lesy, které zvyšují přitažlivost dlaždic a umožňují vám umístit národní parky do nových míst. Je třeba se podívat na to, jak se počítá přitažlivost. Je také užitečné zvážit, kde budete chtít parky později při usazování a umístění okresů – například regiony se spoustou hor a lesů budou vyžadovat mnohem méně práce než silné deštné pralesy. Aniž byste použili stavitele k umístění lesů a ledových hokejových kluziště ke zvýšení přitažlivosti, nebudete moci umístit téměř tolik národních parků a ty, které umístíte, budou o něco slabší, takže je nezapomeňte je použít, abyste je mohli plně využít výhod. Tato silná podpora. Tento národní park se zaměřuje také dobře s přáním, kde jste byli zde odhodlání zlatého věku. Umístění spousty národních parků, každé skóre +3 ERA, pomáhá zajistit zlatý věk a toto odhodlání zdvojnásobí váš hlavní zdroj cestovního ruchu pro masivní podporu.

   Za předpokladu, že se chystáte na kulturní cestu, zvažte pokus o získání Eiffelovy věže – zatímco její technologie, Steel, je na „trapné“ straně technologického stromu pro kulturní civilizace, je pro Kanadu nesmírně mocný. Nejen, že dává +8 cestovní ruch za národní park, ale také vám umožňuje stavět národní parky v místech, které jste nemohli dříve. Neexistují žádné jiné zázraky, které by se z důvodu specifických schopností Kanady a zahájení zaujatosti staly jedinečně lepší, i když pokud se chystáte na vědecké vítězství, pravděpodobně budete pravděpodobně více než kdokoli jiný ve hře vybudovat výzkumnou stanici Amundsen-Scott. Proto buďte další zázraky, když vidíte dobré příležitosti, ale pamatujte, že kromě Eiffelovy věže nikdo z nich skutečně neovlivňuje stav kulturního vítězství.

   Čtyři tváře míru []

   Imunita před překvapivými válkami a nemůže vyhlásit překvapivé války []

   Skutečnost, že jste imunní vůči překvapení, nemá žádný účinek na hry pro více hráčů, ale může zaručit vaši bezpečnost vybudovat vaše hlavní území v jednom hráči (stavitelé). To také znamená, že Kanada zcela neguje schopnost vůdce Cyrus. Tento požehnání však přichází s nevýhodou, protože nemůžete rychle ukrást nechráněné osadníky, nebo vyjmout snadný cíl městského státu. Existuje způsob, jak obejít zákaz vyhlášení válek bez odsouzení soupeře, a to pomocí společných válek! Vše, co potřebujete, je třetí strana dostatečně nespokojená s vaším cílem, aby je již odsoudila. Pokud bude použito chytře, zruší to zákaz.

   Získejte bonusovou diplomatickou laskavost z cestovního ruchu a mimořádných událostí []

   Získáte také 1% svého cestovního ruchu jako diplomatickou laskavost, která je spíše pozdě a triviální. Shromažďování nejméně 100 cestovního ruchu lze dosáhnout pouze poté, co je dosaženo průmyslové éry, a Kanada nemá žádné bonusy k tomu před průmyslovou érou. Je užitečné zkontrolovat stránku národního parku, abyste pochopili, kolik cestovního ruchu může každý park teoreticky generovat, protože národní parky jsou hlavní metodou Kanady pro generování diplomatické laskavosti z cestovního ruchu. To se stává silným ve hře velmi pozdě, často se zdvojnásobí (nebo více) vaší diplomatické laskavosti za tah, ale bohužel to v tomto bodě není obrovská podpora. Laskavost z mimořádných událostí je obecně silnější, takže se snažte co nejlépe použít. Strávit svou diplomatickou laskavost velkoryse, kdykoli se objeví nouzová situace, jako je žádost o pomoc, nebo civilizace a mimořádné události v oblasti osvobození městského státu. Zaměřit se na žádosti o pomoc; Toto je váš hlavní zlatý důl diplomatické laskavosti, protože je zaručeno, že se stane každá hra (zejména v oblasti hyperrealského klimatu), je snadné uspokojit pravidlo účasti a je pro vás nejjednodušší vyhrát. Kanada je také mnohem bezpečnější než jiné civilizace při hledání žádostí o pomoc, protože nemohou být překvapením bojovali. Ve všech ostatních mimořádných událostech potřebujete buď velkou stálou armádu nebo náboženství, nebo místo města, které je třeba osvobodit.

   Kluziště ledu []

   Od konečné záplaty hry se ledový hokejový kluziště, kdysi bezprostřední jedinečné zlepšení, nedílnou součástí kanadské kulturní zdatnosti a schopnosti prosperovat v Tundře. Před nadšenci přinutili hokejový kluziště hráče Kanady, aby se urovnali zbytečnou půdu pro výlučnou výhodu, že by toto jedinečné zlepšení uvedli. Jak již bylo vysvětleno, kanadské bonusy Tundra již nejsou něčím, na co se dá posmívat, a proto je toto jedinečné vylepšení nyní mnohem méně z fušky, než je to třešeň na vrcholu kanadských bonusů.

   Ice Hockey Rinks (CIV6)

   Tundra je velmi konzistentní a běžný typ terénu, na rozdíl od plání a pastvin, které se mohou často náhodně překrývat nebo skončit náhle, což umožňuje umístění kluziště a získání maximální kultury +6 z okolní tundry a sněhových dlaždic neuvěřitelně snadné. Vzhledem k tomu, že každé město může umístit pouze jeden hokejový kluziště, je ideálním nastavením umístit zábavní komplex do dosahu 3 měst, protože později stavíte stadion, abyste zvýšili sousedství na +10 kulturu, umístěte své ledové kluziště kolem Zábavní komplex, ale ne sousedící s sebou, a divadelní čtverce těchto měst v jiných prostorech, aby se dále zvyšoval cestovní ruch.

   Je třeba očekávat, že nebudete mít perfektní nastavení pokaždé a jako takové mají hokejové kluziště také další, méně zřejmý bonus: poskytují 2 přitažlivosti pro sousední dlaždice. Strategicky je umístit na místa sousedících, kde plánujete umístit národní parky, a jakmile budete mít zachování, máte svobodu používat své stavitele k tomu, aby umístili více lesů a zvýšili svou přitažlivost ještě více všude a Mountie si tyto parky realizovali.

   Mountie []

   Tato jednotka není použitelná při dobytí, pouze k obraně. (Skutečný život je konec konců policejní jednotka.) Nezapomeňte tuto skutečnost mít na paměti, když upřednostňujte, jaké propagace dávají takové jednotky. Ve srovnání se standardní kavalérií je k dispozici později a dražší; I tehdy, zda to bude dělat dobrou práci na obraně, není spolehlivé až později, protože vaši nepřátelé se mohou pokusit vyhnout útoku na města národními parky.

   Mountie je však neuvěřitelná jednotka, která umožňuje Kanadě založit mnoho národních parků, aniž by potřeboval příjem v dobré víře. Po obrovském snížení nákladů zavedených v aktualizaci v dubnu 2021 se Mountie stává mnohem nákladově efektivnější verzí přírodovědce, i když vezme v úvahu skutečnost, že může být postavena s výrobou namísto nákupu s vírou a nejde nejvýše pryč po použití všech svých poplatků za sestavení. Každý národní park zřízený přírodovědeckým přírodověším stojí 600 víry, což odpovídá 300 výrobě . Mezitím má Mountie 2 poplatky za sestavení a náklady pouze 290 výroby, což znamená. Stále je dobrým nápadem, jak se v Lightning Warfare (která je skryta v ideologii) na pomoc s jeho produkcí, protože Mountie je samostatná jednotka, kterou nelze upgradovat. I když máte ekonomiku silné víry, můžete použít tisíce víry, které ušetříte k nákupu rockových kapel, a posílit svou pozdní herní cestovní ruch na vrcholu svých národních parků.

   Jakmile jsou všechny důležité středověké předpoklady odemčeny, měli byste jít na kolonialismus pro hokejové kluziště, pak zachování pro Mounties. Tato občanská občanství jsou na stejné větvi občanského stromu. Jakmile je ochrana odemčena, měli byste začít stavět Mounties, založit národní parky a stavitele, abyste vytvořili lesy, které zvyšují přitažlivost dlaždic a umožňují vám umístit národní parky do nových míst. Je třeba se podívat na to, jak se počítá přitažlivost. Je také užitečné zvážit, kde budete chtít parky později při usazování a umístění okresů – například regiony se spoustou hor a lesů budou vyžadovat mnohem méně práce než silné deštné pralesy. Aniž byste použili stavitele k umístění lesů a ledových hokejových kluziště ke zvýšení přitažlivosti, nebudete moci umístit téměř tolik národních parků a ty, které umístíte, budou o něco slabší, takže je nezapomeňte je použít, abyste je mohli plně využít výhod. Tato silná podpora. Z tohoto důvodu jsou karty jako Serfdom a Public Works pro většinu hry nutné. Tento národní park se zaměřuje také dobře s přáním, kde jste byli zde odhodlání zlatého věku. Umístění spousty národních parků, každé skóre +3 ERA, pomáhá zajistit zlatý věk a toto odhodlání zdvojnásobí váš hlavní zdroj cestovního ruchu pro masivní podporu.

   Jak již bylo zmíněno, Eiffelova věž je pro Kanadu velmi silná. Nejen, že to dává +8 cestovní ruch za národní park, ale umožní vám stavět národní parky v místech, které jste předtím nemohli. Eiffelova věž by měla být upřednostňována před Mounties, protože Mounties nelze upgradovat nebo zastaralé syntetickými materiály, což by obvykle způsobilo, že by kavalérie zastarala ve prospěch vrtulníků a dávala Kanadě po celou dobu na světě, aby šla po první polovině techniky Strom (konkrétně 25% posílení celostátní říše na cestovní ruch v počítačích).

   Typy vítězství []

   Hlavní cestou vítězství Kanady bude kulturní prostřednictvím národních parků, protože můžete efektivně stavět lepší přírodovědci s produkcí nebo zlatem místo víry, takže pokud máte místa pro nové národní parky (nebo jste ochotni je vytvořit) a ne Na rozdíl od jiných civisů omezeno zdrojem, který jej stanoví. Diplomatické vítězství je také životaschopné, ačkoli hlavní metoda Kanady, jak získat diplomatickou laskavost, turistika, vás pravděpodobně nejprve získá kulturní vítězství, pokud je dostatečně vysoká, aby byla užitečná. Pokud jde o národní parky, zkuste být aktivní s vaším hraní plánováním umístění národního parku a výsadbou lesů po zachování místo toho, abyste se spoléhali na generování map, aby se pro vás dokonale vyrovnal.

   Můžete také jít na neortodoxní vítězství, jako je nadvláda (což zrychluje akumulaci zdrojů skutečně užitečnou a dokončování mimořádných událostí v oblasti osvobození je věrohodnější). Pokud si přejete vyzkoušet vědecké vítězství, zkuste se zúčastnit a přinejmenším silné představení v soutěžích, které dávají posílení přímo nebo nepřímo svému vědeckému úsilí, zejména světový veletrh, Nobelovu cenu ve fyzice a mezinárodní Vesmírná stanice.

   Strategie pultu []

   Kanada je civilizace zaměřená na pozdní hra, která nemá žádnou zbraň, která by se bránila před agresivními sousedy. Pokud jde o hratelnost, jsou jako Amerika, ale se slabší ranou hrou, protože nemají žádné skutečné defenzivní schopnosti. Sběr na Kanadě v rané hře je velmi snadné, i když s nimi nemůžete vyhlásit překvapivou válku, minimální počet zatáček (5) mezi odsouzením a válečným prohlášením je pro ně sotva dost, aby sestavili armádu, a Kanada je často pod falešný dojem, že nejsou ovlivněni válkou, takže je obecně snazší je chytit mimo stráž. Také, pokud vidíte další civilizaci, která je již ve válce s Kanadou, můžete získat poněkud prvek překvapení tím. Nepohlaste je příliš brzy, pokud nemáte v úmyslu na ně zaútočit okamžitě 5 zatáček, protože je uvede do obranného režimu. Skutečnost, že Kanada nemůže vyhlásit překvapivou válku ani znamená, že jste vedle nich v bezpečí. Můžete také bezpečně investovat svého vyslance do městských států vedle Kanady, protože pokud nejsou ve válce s Suzerain, nikdy nemohou tyto městské státy dobýt.

   Pokud jde o jejich mimořádnou diplomatickou laskavost, konkurence v soutěžích a mimořádných událostech je jejich chléb a máslo, protože z nich vydělávají mnohem více diplomatičtější laskavost než z cestovního ruchu, takže by to měl být váš prioritní cíl. Hlasování dolů tak, aby soutěže a mimořádné události nemohly pokračovat, je jedno směrem, ale někdy je to těžké, protože jiné civilizace mohou chtít, aby tyto postupovaly, ale existuje několik způsobů, jak si s Kanadou pohrávat, aby nemohli vyhrát. Jedním ze způsobů je, že budou muset prohlašovat válku a obtěžovat je vojenskými jednotkami. Pokud se chcete vyhnout válce nebo jste příliš daleko od Kanady na cokoli, můžete pomoci nouzovému cíli (v jakýchkoli mimořádných událostech, které nejsou žádosti o pomoc), zkuste sami překonat Kanadu nebo pomoci v těchto soutěžích.

   Vstup civinopedia []

   Od té doby žijí lidé v Kanadě. Archeologické důkazy ukazují, že první skupiny lovců přešly do Kanady ze Sibiře během zalezení Wisconsinu, poté se v průběhu času rozšířily na východ a na jih. Jakmile se klima stabilizovalo, domorodé skupiny diverzifikovaly a specializovaly se na své geografické regiony. Tito domorodé obyvatelé (nyní nazývaní „první národy“ v Kanadě) zahrnovali národy tak rozmanité jako Cree, Hopewell, Inuit, Tlingit, Ojibwa, Haida a Mi’kmaq, stejně jako nespočet dalších kapel a národů v průběhu věků.

   První kontakt mezi prvními národy a Evropany byl, když Vikingové vytvořili malá osady podél Atlantiku, i když tato osady nakonec selhaly a kontrola nad zemí se vrátila do prvních národů. John Cabot, plachtění z Anglie, dorazil z provincií v Atlantiku v roce 1497, ale první kolonizační úsilí se zaměřilo hlavně na bohatý pobřežní rybolov, spíše než na pevninu.

   Francouzský průzkumník Jacques Cartier prohlásil „Kanadu“ ve jménu Františka I v roce 1534 a vstříkl francouzskou přítomnost do toho, co dříve bylo do této oblasti směsí anglických a portugalských nároků. Cartier se pokusil o stálé francouzské kolonie na řadě míst, počínaje rokem 1541, a na přelomu 17. století, v celé oblasti došlo.

   Lukrativní obchod s kožešinami podnítil ranou kolonii prostřednictvím robustního systému obchodu s prvními národy a průzkumem a vypořádáním ST. Region řeky Lawrence. Během této doby legendární coureurs des Bois a voyageurs zasadili své kánoe do interiéru národa a navázali silné vazby mezi prvními národy a kolonisty z Francie. Manželství mezi osadníky a prvními národy vedlo k rostoucí skupině metis – personů smíšeného předků – jejichž interakce s koloniální vládou a první národy by hrály důležité části v kanadské historii.

   Napětí mezi Francií a Anglií v Evropě vedlo také k řadě válek v Kanadě, společně nazývané francouzské a indické války, protože první národy a osadníci Nové Francie byli v Acadii silně spojeni (oblast kolem úst ST. Lawrence River, sahající na Velká jezera). Ty se dostaly do hlavy během sedmileté války, protože tento evropský konflikt se rychle rozsvítil do Kanady. Francouzští osadníci v anglicky kontrolovaných námořních provinciích byli násilně vyloučeni ze svých domovů a nejvíce se přemístili do Quebecu, Karibiku nebo ústí řeky Mississippi, kde se „akademič“ stal „Cajunem“.„Francie se v roce 1763 vzdala svých kanadských územních nároků a ponechala region pod anglickou vládou. Kanada byla nyní pod jedním pravidlem, ale měla dvě odlišné kultury osadníků a významnou přítomnost prvních národů.

   Během americké války za nezávislost se mnoho loajalistů přesunulo na sever, aby se usadilo v Kanadě, a kontinentální armáda se pokusila o katastrofální výpravu, která byla důkladně směrována. V tom, co je jistě jedním z prvních projevů amerického vojenského hubris, James Madison povolil vojenskou expedici do dobytí Kanady během války v roce 1812, přičemž bývalý prezident Thomas Jefferson by byl „pouhým pochodem pochodu.„O dva roky později byl Bílý dům spálen, Američané byli podél hranice a americká vláda vděčně přijala v míru hranici status quo ante v míru.

   V roce 1837 vypukly ozbrojené povstání v reakci na poptávku po politických reformách a odpovědné vládě pro Kanadu. Ačkoli byly povstání potlačeny, vlastní zpráva britské vlády o událostech doporučená reforma kanadské vlády. Řada přírůstkových opatření vyvrcholila zákonem o ústavě z roku 1867, akt, který vytvořil základ moderní Kanady.

   Národ se nadále rozšiřoval, ale nyní se na západní expanzi osadníků stala povodeň. To přineslo nové osadníky do konfliktu s Prvními národy a Metis v konkurenci o zemi a zdroje hranice. Řada očíslovaných smluv s prvními národy převedené půdy pro vypořádání, přičemž vláda vyvinula pouze úsilí o počest smluv, pokud je nepřiloží přímo. První národy prošly transformací prostřednictvím jejich interakce s osadníky, ale tato nová povodeň hrozila ukončení tradičních způsobů života. Největší a nejdůležitější konflikt tohoto období byl severozápadní povstání v roce 1885. Tato vzpoura Metis a jejich spojenců prvního národa byla snahou zajistit politickou autonomii, vedenou vizionářským vůdcem Metis Louisem Riel.

   Vzpoura byla potlačena, ale konflikt prohloubil dlouho existující divize mezi frankofonními a anglicky mluvícími Kanaďany. Menšinové skupiny (frankofonní komunity, první národy a Metis) viděly rostoucí příliv dominantní anglické kanadské kultury jako hrozbu pro jejich vlastní kultury a po spravedlivosti existovala silná tendence anglických Kanaďanů k propuštění menšinových skupin jako retrográdní pozdržení, pokud ne aktivně vymazat skupiny. Tato záležitost není dodnes vyřešena zcela, ačkoli Kanaďané vynaložili chvályhodné úsilí o to diskutovat mezi sebou v duchu spravedlnosti a důstojnosti.

   Během první světové války a druhé světové války byla Kanada jedním z nejvýznamnějších pilířů sil společenství z hlediska lidské a materiální podpory, i když během obou válek byl odvod doma hluboce nepopulární. Po druhé světové válce byla Kanada nadšeným účastníkem mezinárodního diplomatického úsilí (premiér Lester Pearson získal Nobelovu cenu za jeho úsilí o vyřešení krize Suez prostřednictvím mladých OSN).

   Relativně mladý národ Kanady je největší národ ve velikosti v Severní Americe. Jeho občané si opakovaně vybrali jednotu v kanadské identitě nad balkánizací nad etnickými a jazykovými liniemi, i když nadále pracují v historii kanadské historie. Omlouváme se, že rozsah civilizace nám neumožňuje rozpoznat úspěchy národa v plném rozsahu, ani diskutovat o jeho minulosti v hlubších detailech. Promiňte!

   Města []

   Občané []

   Muži Ženy Moderní muži Moderní ženy
   Christophe Audrey Adam Aurelie
   Emile Camille Adrian Ariana
   Etienne Gabrielle Antoine Beatrice
   Guillaume Genevieve Benoit Chloe
   Jean-Sebastien Marianne Cedric Charlotte
   Mathieu Maude Nathan Emma
   Riley Nefrit Noe Elaine
   Pascal Karine Kenneth Lea
   Samuel Valerie Liam Sadie
   Xavier Victoria Logan Rosalie

   Trivia []

   • Symbolem kanadské civilizace je javorový list, národní symbol Kanady, který se objevuje na kanadské vlajce.
   • Kanadská civilizační schopnost odkazuje na premiér Lester B. Pearsonova řeč poté, co byla udělena Nobelova cena míru v roce 1957 (což lze číst v plném rozsahu).
   • Poslední dvě věty vstupu civilního výkonu („Omlouváme se, že rozsah civilizace nám neumožňuje rozpoznat úspěchy národa v plném rozsahu, ani v hlubším detailu diskutovat o jeho minulosti. Promiňte!”) jsou odkazem na stereotyp Kanaďanů, kteří hodně říkají„ promiň “.
   • Kanada je jediným národem v Civilizace VI a jeho expanze, jejichž tematická hudba obsahuje její skutečnou národní hymnu („o Kanada“). Gaul má A Národní hymna ve svém hlavním tématu, ale „La Brabançonne“ je belgická národní hymna, protože Gauls nebyli dostatečně zorganizovaní, aby měli národní hymnu.
   • Před propuštěním kanadské civilizace bylo kanadské město Toronto městským státem. Po propuštění Kanady se Toronto stalo jedním z kanadských měst a bylo nahrazeno Mexico City.

   Civilization 6 Canada Guide: Puck Your Enemies

   Abychom vám pomohli co nejlépe využít to, co Firaxis nazývá největší expanzi, kterou kdy Civ měl, představujeme naše zjištění v řadě podrobných, ale stravitelných průvodců. Poskytneme přehled o každém Civ a jeho jedinečných vlastnostech, po kterém následuje praktický průvodce, jak jejich co nejlépe využít. A poprvé v civilizační hře můžeme konečně vést velký bílý severní, americký klobouk a rodiště Tim Hortons k globální nadvládě. Zde je návod, jak uspět jako Kanada. Další nové přístupy na vrchol najdete v našich průvodcích na Ottomans, Incas, Maori, Švédsko a Maďarsko.

   Při shromažďování Storm jsou Canucks vedeny Wilfridem Laurierem, prvním kanadským premiérem, který vyrostl v řeči francouzštiny a instrumentální postava v podpoře jednoty mezi anglicky mluvící a francouzsky mluvící Kanaďané.

   Vhodně pro národ pod takovým státníkem vyniká Kanada v diplomatické sféře. A dostatečně přiměřeně pro národ umístěný většinou na místech, kde by žádná lidská bytost neměla žít.

   Civ 6 Kanada průvodce

   Vůdce: Wilfrid Laurier – poslední, nejlepší West. Můžete stavět farmy na dlaždicích Tundra a dokonce i Tundra Hills po zkoumání inženýrství. Nákup jakékoli dlaždice se sněhem nebo tundrou je o 50% levnější a tyto typy terénu vám dávají dvojnásobné množství extrahovatelných zdrojů, jako je železo, olej a uran.

   Thumbnail YouTube

   Unikátní schopnost: Čtyři tváře míru. Nikdy nemůžete prohlásit překvapivou válku, ani nemůžete vyhlásit válku za městské státy. Ale výměnou nikdo jiný nemůže vyhlásit překvapivou válku s vámi, každých 100 cestovního ruchu vám uděluje 1 diplomatickou laskavost a získáte dvojnásobné obvyklé množství diplomatických laskavostí pro účast v nouzové nebo skórované soutěži jako světový veletrh, jako je světový veletrh.

   Unikátní jednotka: Mountie. Tato lehká kavalérie má velmi nízké náklady na údržbu a schopnost najít národní park. To však nemusí nutně benevolentní, protože získají +5 bojovou sílu do pěti dlaždic od národního parku, pokud je tento národní park ve vlastnictví Kanady, zvýšil na +10 +10.

   Unikátní zlepšení: Hokejové kluziště. Pravděpodobně největší přínos Kanady do světa, hokejové kluziště mohou být postaveny na jakékoli tundře nebo sněhové dlaždici a poskytují +1 vybavení hostitelskému městu, +2 přitažlivé na jejich dlaždici a všechny okolní dlaždice, kulturu +1 pro každou sousední tundru a sněhovou dlaždici , +2 jídlo a výroba +2, když je zkoumán profesionální sporty, +4 kultura, pokud vedle stadionu, a volný kudrnatý hranolky, pokud Detroit Red Wings nějak podaří spojit tři góly v jedné hře.

   Denní program: AI Wilfrid se chce zúčastnit každé globální nouze, která se objeví, a ocení vás, pokud uděláte totéž.

   Průvodce strategií

   V zásadě převezmete svět pomocí hokeje.

   Ano, myslím 100% mrtvý vážně.

   Kulturní vítězství není jedinou možností dostupné Kanadě. Je také velmi vhodné pro diplomatické nebo dokonce, pokud hrajete své karty správně, nadvládu. Ale hokejové kluziště jsou tak směšně dobré, zejména v pozdní hře. Neměli byste odpočívat, dokud nebude mít každé město tým. Pokud to potřebujete, dobyjte jiná města na chladných místech k rozšíření ligy. Dokonce ani další obvody přátelské k subpolárním přátelům, jako je Rusko. Pro Kanadu jsou to hlavní nemovitost. Povrci po Arktidě posypte zambonis a smíchejte jako vaše hemňující metropolice okresů s vysokou hodnotou, postavenou na vrcholu ledu-přiblížení na vrchol nejatraktivnějších prázdninových destinací světa.

   Brzy budete chtít skrýt svá města takovým způsobem, abyste si nárokovali co nejvíce sněhu a tundry dlaždice vaší hemisféry. Ne, že by za to existuje spousta konkurence. To povede k tomu, že máte obecně velmi širokou rozlohu půdy, která se nachází kolem stejné zeměpisné šířky, kterou může být obtížné bránit, takže se neklíčujte na zdi a garrisonové jednotky. Váš časný růst bude pomalejší než většina vašich soupeřů, takže se pokuste co nejlépe vydělat věci a připravit cestu pro budoucí slávu budováním silné kultury. Zaměřte se na techniky a politiky, které vám pomohou získat skvělé umělce a skvělé spisovatele, a spěchat pro zázraky, které podporují kulturu. Nezapomeňte vždy udržovat slušnou armádu, a to jak pro obranu.

   Jakmile chytíte kolonialismus, je to hra. Nic nezáleží, ale hokej. Jíte, spíte a dýcháte hokej. Nemáte žádného jiného boha před hokejem (i když jste si vzali tanec bonusu Aurora Pantheon podél cesty, určitě to nebude bolet). Když získáte profesionální sporty, už vám ani nestaráte o farmy nebo doly. Pokud se dostanou do cesty hokeje, musí být vaše další průmyslová odvětví zničena. Neexistuje žádná Kanada. Neexistuje žádný Wilfrid Laurier. Nejste vy, sedící v počítači hraní této hry. Tam. Je. Pouze. Hokej.

   Nebo, víte, můžete se soustředit na ohýbání světového kongresu na váš rozmar a vítězství diplomaticky. Pokud opravdu chcete hrát proti typu, můžete dokonce jít na nadvládu vítězství. Je to trochu složité, protože budete chtít načasovat své války s expanzí se zlatým věkem a vybrat „To válku!” obětavost. To obchází vaši normální neschopnost vyhlásit překvapivé války tím.

   S Mounties na vaše velení budete jedinečně vhodné pro dobytí dalších ekologických kulturních civis, které pošetile vyčlenily půdu pro národní parky a použili proti nim vlastní přirozenou nádheru. To je také užitečné pro zastavení dalšího vývluže, který by vás mohl porazit k vítězství v kultuře, i když nechcete malovat celou mapu v hokeji.

   Přečtěte si více: Civilization VI: Shromažďování bouře je skvělé pouze pro své civisy

   Kanada může být skvělá civita, která má uvolněnou kampaň bez relativně konfliktů s chladnou zimní noc, když se chcete jen stočit s asi 4x a šálem horkého kakaa. Příležitost pro výstřel vzrušení je vždy s jejich pobídkami, aby se zapojili do nouzových událostí, ale často nebudou v příliš velkém nebezpečí. Ostatní civiny, které nechodí na vítězství nadvlády, neuvidí smysl pro dobytí všeho zamrzlého pustiny, pokud je opravdu nezaškrtnete. Ale všechny jim ukážete. Budou kupovat podepsané dresy i vašich druhých a třetích a třetích řetězců za pobuřující ceny od ligového výrobce sportovního oblečení, než mohou říct „eh?“. Bojí se to. Běžet z toho. Hokejová sezóna stále přichází.

   Leana Hafer Leana Hafer je fanouškem historických a historických strategických her. Nastává na dietě Paradox Grand Strategy (zejména krásy Crusader), Totální válku a být naštvaná na koncept římské říše. Hostuje a produkuje žádný CB: Grand Strategy Podcast, stejně jako tři pohyby dopředu. Psala také pro Pcgamer a IGN.

   Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.