Reddit – ponořte se do všeho, mapa Genshin Impact Sumeru unikla z verze 3.0 beta | PCGamesn

Mapa Sumeru Genshin Impact unikla z verze 3.

Dejte nám prosím vědět, jak byste chtěli, abychom zlepšili mapy!

[Sumeru Underground Map] Zdroj: Já (The Map Guy) a moji kolegové z Teyvat Map Institute

Technicky to není únik, ale v tomto subreddit jsem zveřejňoval mapy a cítil jsem lásku vašich kluků! Řekněme tedy, že pokud by to Hoyoverse mohl udělat v budoucnu.

Pravděpodobně jste viděli (nebo jste neviděli) mnoho spekulativních map, které jsem nakreslil pro Sumeru Desert & Teyvat! Jsem nadšený, že mohu oznámit, že spolupracuji s U/TeyvatMapinstitute (提瓦特图研所 na Bilibili), abych zahájil megaprojekt, který by sledoval Zhiqiongovu cestu! Kreslíme podzemní mapu pro Sumeru! Mapa níže ukazuje pouze fázi našeho projektu a je tu ještě více.

Umělci v první fázi: 橘子 夹 , Chenyikuan110 (ME) , Zy_MC

2.

Kredit: Chenyikuan110 (ME)

4. Devantaka Mountain East

Kredit: Chenyikuan110 (ME)

5. Mawtiyima Forest (jih)

. CHATRAKAM CAVE (North & South)

Kredit: Chenyikuan110 (ME)

7. Jeskyně jadeplume terorshorom

Kredit: zy_mc (podívejte se na jeho úsilí. )

Dejte nám prosím vědět, jak byste chtěli, abychom zlepšili mapy!

Více přijde na fázi II .

Mapa Sumeru Genshin Impact unikla z verze 3.0 Beta

Genshin Impact 2.7 Preload je nyní k dispozici: Yelan

Pokud jste hráčem dopadu Genshin, který se stále snaží vyhnout verzi 3.0 Úniky, může být vhodný čas zůstat od Twitteru. Uzavřená beta verze 3.0 začalo, což znamená, že nové spoilery jsou jednoduše nevyhnutelné. Tentokrát známý únik Sagiri nahrál snímek mapy Sumeru na Twitter, který předvádí různé teleportní trasy, domény a sochy sedmi.

Obrázek mapy také poskytuje jména umístění v Sumeru, i když nejsou v angličtině. Toto je však první podrobný vzhled, který jsme se dostali do regionu z zvětšeného pohledu. Podívejte se na sebe:

Sumeru se objeví na západ od nedávno zavedené oblasti propasti v Liyue. Pro ty, kteří nevědí, je propast hnědovějící spirála na pravé straně obrázku výše. Všechno na západ od toho je nová země, která se neobjevuje na aktuální mapě dopadu Genshin Teyvat.

Tato mapa se však také nezdá být úplná, protože se odřízne na levé straně pevniny. Pravděpodobně to znamená, že existuje více soch ze sedmi, které zjistí, že odhalí zbytek mapy Sumeru.

Razer DeathAdder V2 Pro - Genshin Impact Edition

Razer DeathAdder V2 Pro – Genshin Impact Edition Razer DeathAdder V2 Pro – Genshin Impact Edition Razer 139 $.99 KOUPIT NOW Network N Vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.

Jako by tato únik mapy nestačila, Sagiri také nahrála řadu dalších obrázků na svůj účet Twitter, které ukazují kousky a kousky sumeru scenérie. Zde je příklad pro ty z vás, kteří jsou zvědaví na to, co má přijít:

Region vypadá, že je plný svěžích džunglí, několika bažin a dokonce i poušť na daleký západ – soudě podle hnědých skvrn na mapě

.0 přidá mnoho dalších nových postav, které by mohly jít s celou touto novou zemí k prozkoumání.

Ethan Anderson Lover z RPG her a všechny věci Zelda, Pokémon, Dragon Age nebo Tales související. V současné době pokrývá spoustu dopadu Genshin na weby, jako jsou Gamespot a PCGamesn.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. . Ceny správné v době zveřejnění.