Reddit – Ponořte se do všeho, Minecraft – Jak rozlišit edice Bedrock a Java od The Box Art – Arqade

Minecraft – Jak rozlišit edice Bedrock a Java od The Box Art

Jedinou možností, jak získat mody v edici Bedrock pro PS4, je nákup obsahu na trhu Minecraft Marketplace.

Průvodce Minecraft: Hraju na Bedrock nebo Java? A co PS4?

Dobře, takže jsem toho hodně viděl, myslím hodně zmatení a nedostatek znalostí na toto téma, zejména na místech jako Reddit, YouTube a Twitter. Chci vzdělávat a objasnit mylné představy o všem, aby lidé věděli více a pochopili hru, kterou hrají lépe. Chci přispět do komunity a usnadnit navigaci ve věcech, jako jsou tutoriály a triky, a pokusit se jednoduše zjednodušit a vysvětlit něco tak důležitého. Budu mluvit o mnoha historii a technických věcech, takže bude shrnout/TL; Dr na dně Post.

Dovolte mi položit nějakou práci. V tomto okamžiku jsou 3 samostatné aktivní (stále se vyvíjejí) verze hry. Jedná se o „Minecraft: Java Edition“ „Minecraft: PlayStation 4 Edition“ a konečně jen „Minecraft“, což je edice hry Bedrock. Nezaměňujte starší verze Java Edition, jako dříve, jak dříve byly také nazvány „Minecraft“

To byla první iterace Minecraft a nejdéle byla „hlavní“ verze Minecraft. Je kódován, jak název napovídá, Java. Všechny ostatní verze Minecraft byly z této hry založeny. Mezi verzemi však existuje několik znatelných rozdílů. Pokud hrajete na Mac nebo Linux. Hrajete tuto verzi hry. Pokud hrajete na jakékoli verzi Windows před Windows 10 (Winxp, Win7, Win8), hrajete také tuto verzi. Pokud hrajete na Windows 10 a vaše titulní obrazovka říká Minecraft: Java Edition, musíte jej otevřít prostřednictvím spouštěče a ikona ve vašem úloze je řemeslný stůl, pak hrajete Java Edition. Pokud vaše titulní obrazovka říká Just Minecraft, ikona na hlavním panelu je 2D travní blok a stáhli jste ji z Microsoft Store. Hrajete na podloží.

To je místo, kde následuje dezinformace a zmatek. Abychom pochopili tuto dobře, je třeba mluvit o bohu kusu Minecraftovy historie. Pokusím se však být krátký. V srpnu roku 2011 Minecraft: Pocket Edition nebo McPe byla propuštěna na Sony Experia prostřednictvím Android Playstore a později na další telefony Android a nakonec Apple Appstore. To byla barebones silně svléknutá verze hry. Téměř směšné, tady je přívěs pro hru, abyste to získali

Tato hra tehdy mohla chybět. Byl to však důležitý krok v budoucnosti Minecraft a možná nejdůležitější součástí toho bylo, že byl kódován ve stále všudypřítomné, silné a jednoduché kódové základně C c++. Jak roky uplynuly, hra získala aktualizace. Limity toho, co se dříve považovalo za možné pro mobilní hry, byly tlačeny. Věci jako nekonečné světy a připojení serveru se rozbíjely.

Když Minecraft koupil Microsoft. Do hry byla implementována integrace Xbox Live, spolu s přístavem stejné hry do vydání Windows 10. S vzestupem hráčů a větším a větším týmem Dev je podporován společností s více miliardami dolarů, hra byla rozšířena. 27. září 2017 The Minecraft: Pocket Edition 1.1, aktualizace Better Together byla vydána a jasná s hranicí platformy hratelnost Xbox Live to Minecraft. Ano, jen „Minecraft“ v tomto okamžiku byla hra přejmenována na to, aby ukázala svůj postoj jako hlavní a hlavní verze hry. Hráči na Windows 10, Android, iOS mohli hrát spolu s novou hrou Minecraft Xbox One, která byla oddělena od předchozího Minecraft: Xbox One Edition, která byla ukončena. Rovněž byla vyhlášena eventuální srovnatelnost s přepínačem Nintendo a nyní je to možné. Tyto verze hry všechny pramení ze základní hry Minecraft: Pocket Edition. Říká se jim podloží, protože to je název motoru provozující hry.

A co můj PS4?

4J Studios and Indie Game Company byly zodpovědné za vývoj všech edicí Minecraft Console. To zahrnuje (S) (d) Minecraft: Xbox 360, PS3, Xbox One, PS4, PS Vita, Nintendo Switch, Wii U a Nintendo 3DS. Ano, to je hodně. Všechny tyto hry byly vyvinuty současně a byly založeny na verzích Java Minecraft. To znamená, že věci jako Redstone, Spawn vzory a většina ostatních mechaniků základní hry fungují, dodnes fungují stejně jako vydání Java. Minecraft Xbox One a Nintendo Switch byly přepnuty (zamýšlená slovní hříčka) na Bedrock, což byla doslova další hra, samostatná stahování. A jejich staré vydání ukončené vývoj. Brzy poté byla každá další verze konzoly s výjimkou PS4 a 3DS přerušena poté, co obdrželi aktualizaci vodního. 3DS byl přerušen po světové aktualizaci barev.

Edice PS4 je stále vyvíjena společností 4J Studios. Nejedná se o edici Bedrock, nyní však sleduje aktualizace funkcí podloží. Je to základní mechanika, jako je Redstone, stále se podobá mechanii Java.

Takže jaký je opravdu rozdíl?

Upřímně, ne moc. Pokud nejste technickým hráčem nebo rádi mod, pravděpodobně si nevšimnete rozdílu. Hlavní aspekty hry jsou některé. Věci, jako je Redstone, Specing mob, kusové zatížení a další technické věci jsou docela odlišné. Když však děláte věci, jako je stavba farmy. Také můžete vždy vyzkoušet věci v kreativním režimu, nejste si jisti.

Minecraft na vašem Xbox One, Nintendo Switch, Android Device a iOS zařízení jsou podloží.

Pokud hrajete na Windows 10 a vaše hra jen řekněte „Minecraft“ na titulní obrazovce, hrajete také Bedrock.

Pokud hrajete na Mac, Linux a Windows pod 10, hrajete Java. Pokud položíte na Windows 10 a vaše titulní obrazovka říká „Minecraft: Java Edition“ hrajete Java Edition.

Pokud hrajete na PS4, hrajete ani Java ani Bedrock, hrajete Minecraft: PlayStation 4 Edition. V podstatě, pokud Java a Bedrock měli dítě

Pokud hrajete něco jiného, ​​v podstatě jakákoli jiná konzole hrajete, co je v podstatě Java Edition v jeho jádru s některými dalšími rozdíly.

A to je v podstatě. Neváhejte klást otázky.

Minecraft – Jak rozlišit edice Bedrock a Java od The Box Art

Koupil jsem svého syna dvě vydání Minecraft pro PlayStation 4. Jedním z nich bylo „Edice Bedrock Edition“ a druhým byl „Starter Pack“. To bylo z popisů na webových stránkách prodávajícího, přestože boxové umění nestanoví, která verze je, takže teď nevím, která je to, co. Zdá se, že mezi boxovým uměním obou vydání neexistuje žádný skutečný rozdíl, s výjimkou toho, že jeden z krabicových umění jednoho uvádí, že je kompatibilní s VR. Jinak obě obsahují slova „Starter Pack“ a obě mají podobné popisy na zádech, ale nikde nevidím slovo „bedrock“ nebo „java“ na obou edicích v boxu umění. Jak zjistím, co je? V ideálním případě bych si přál jednoho z nich vrátit dodavateli. Můj syn má 8 let a ještě nemá moding, ale miluje hraní s modifikovanými verzemi. Nehraje konkurenčně – stavějte jen rozlehlé sídla a pevnosti a podobně. Sekundární otázka – vzhledem k tomu, co jste si přečetli výše, který bych se měl vrátit k dodavateli?

  • Minecraft-Java-Edition
  • Minecraft-Bedrock-Edition
  • PS4
  • diference verze

511 4 4 Stříbrné odznaky 14 14 Bronzové odznaky
Dotaz 2. listopadu 2021 v 7:22
489 4 4 stříbrné odznaky 14 14 Bronzové odznaky

Co se týče toho, co si můžete koupit: Obě verze nejsou interoperabilní, takže získejte jakoukoli verzi, kterou hrají přátelé vašeho syna. Pokud nehraje s přáteli, doporučuji verzi Java, protože kůže, texturní balíčky atd. Jsou zdarma, ale v podloží musíte zaplatit. Také minecraft wiki je psána pro Javu s většinou výjimek zaznamenaných pro Bedrock.. Dále, většina obsahu Minecraft na YouTube je založena na verzi Java, takže pokud chce váš syn dělat to, co dělají, mnoho z toho nebude fungovat v podloží.

4 odpovědi 4

Koupil jsem svého syna dvě vydání Minecraft pro PlayStation 4. Jedním z nich bylo „Edice Bedrock Edition“ a druhým byl „Starter Pack“.

Všechny verze Minecraft pro PlayStation 4 se stanou podloží, jakmile jsou aktualizovány prostřednictvím PlayStation Network. Bez ohledu na to, zda jen říkají „Minecraft“ nebo „Minecraft PlayStation 4 Edition“.

„PlayStation 4 Edition“ (nyní nazývaná Edition Edition Legacy Console) je stará verze, která již není podporována.

Ale nikde nevidím slovo „bedrock“ nebo „java“ na obou edicích v boxu umění.

„Minecraft Java Edition“ není k dispozici pro PS4. Pro PS4 je k dispozici pouze edice Bedrock Edition.

Můj syn má 8 let a ještě nemá moding, ale miluje hraní s modifikovanými verzemi.

Jedinou možností, jak získat mody v edici Bedrock pro PS4, je nákup obsahu na trhu Minecraft Marketplace.

kromě toho, že jeden z krabicových umění jednoho uvádí, že je kompatibilní s VR

Kompatibilita s PlayStation VR byla přidána 22. září 2020 na aktualizaci 1.16.42. Všechny kopie vyrobené před 22. září 2020 neinzerují kompatibilitu PSVR, protože nebyly v té době k dispozici, ale všechny po 22 letech. Po aktualizaci hry všichni podporují PSVR.

Takže můžete porovnat obrázky, jedná se o následující fyzická vydání:

  • Všechny kopie vyrobené před 10. prosincem 2019 pro PS4 se nazývají „Minecraft PlayStation 4 Edition“ na krabici a na disku. Obal ukazuje, jak Steve v plném diamantovém vybavení blíží dvě zombie a kostra. Jakmile se aktualizuje, stává se edici Bedrock a vypadá to takto:

Zde zadejte popis obrázku

  • Všechny kopie vyrobené po 10. prosinci 2019, ale před 22. září 2020 pro PS4 se právě nazývají „Minecraft“ na krabici a disku. Obal ukazuje Alexa a Steva, kteří používají kufřík a meč s vlkem, ovcemi a prasemi kolem, zatímco zombie a kostra vycházejí z jeskyně pod jeskyní. Nezmiňují kompatibilitu PSVR, ale mohou být aktualizovány, aby získaly tuto funkci, a je to edice Bedrock. Obal vypadá takto:

Zde zadejte popis obrázku

  • Kopie vyrobené po 22. září 2020 ukazují stejně jako kopie, které se právě nazývají „minecraft“. Jediný rozdíl je v tom, že říká „PlayStation VR kompatibilní“ nad názvem hry. Toto je jen kosmetická věc, protože všechny verze PS4 podporují PSVR jednou aktualizovány. Vypadají takto:

Zde zadejte popis obrázku

(Pokud jsem zmeškal fyzickou vydání, neváhejte jej upravit nebo ji zmínit v popisu)

odpověděl 3. listopadu 2021 v 7:49
9 797 18 18 Zlaté odznaky 73 73 Silver odznaky 131 131 Bronzové odznaky

Hádám, že jeden z produktů, které jste si koupili, vypadal takto:

Kolekce startérů Minecraft - PS4

Toto je Edice Bedrock hra. Všimnete si, že tento říká, že zahrnuje startovací balíček. “Obsah startovacího balíčku-zahrnuje 700 žetonů, mash-up LittleBigPlanet, řecká mytologie Mash-Up, Skin Pack 1, městská texturní balíček.„Startovací balíček je jen pár texturních balíčků a/nebo světů plus 700 měny ve hře na trhu.

Z toho, co jsem právě četl na internetu jsou Způsoby, jak modifikovat verzi hry PS4, ale nevím žádný jistý způsob, jak je získat.

Není možné hrát na edici Java na konzoli, takže cokoli jste si ji koupili je Edice Bedrock, pokud na něm říká PS4.

Pokud jde o to, zda si ponechat verzi VR, záleží na tom, zda budete investovat do vybavení pro hraní VR. Zde je článek o vydání VR pro PlayStation, pokud se chcete dozvědět více.

52.8K 32 32 Zlaté odznaky 184 184 Silver odznaky 241 241 Bronzové odznaky
odpověděl 2. listopadu 2021 v 8:55
958 2 2 stříbrné odznaky 23 23 Bronzové odznaky

Poznámka: Pokud se tento obrázek neodpovídá ničemu, můžete najít buď odkazy, které jste zakoupili produkty, nebo obrázky na internetu, které vypadají jako to, co jste zakoupili? To by bylo docela snadné rozeznat to, co jste si koupili.

A myslím, že toto je ten druhý, Minecraft VR byl spuštěn na konci roku 2020, takže maloobchodní kopie po tomto datu uvádějí „VR kompatibilní“, věřím

Nemohli byste udržovat verzi VR a prostě nepoužívat VR? Tímto způsobem, kdybyste někdy dostali VR, bylo by to k dispozici, ale hratelnost se nezmění v obou směrech.

Nevěděl bych, že jsem to nezkoumal hluboce.

@Kobusmyburgh ano, protože aktualizace VR byla bezplatná záplata každého uživatele. Věřím, že jedna kopie je jen novější než druhá

Oba by měli být edice Bedrock. Java Edition pracuje pouze na PC, Mac a Linuxu, zatímco jiná zařízení (stejně jako PC, když si stáhnete hru z Microsoft Store, která je dodávána s Windows 10/11) používat edici Bedrock Edition.

Abych odpověděl na vaši druhou otázku, na které z nich si ponechám, pravděpodobně bych si nechal VR, pokud budete někdy plánovat hrát s VR.

52.8K 32 32 Zlaté odznaky 184 184 Silver odznaky 241 241 Bronzové odznaky
odpověděl 2. listopadu 2021 v 10:32
231 1 1 stříbrný odznak 6 6 Bronzové odznaky
PC má také Bedrock (Windows 10 Edition).

Obě verze, které máte, jsou jednoduše Edice Bedrock Minecraft. „Startovací balíček“, který je zmiňován na jedné z krabic, je poukaz na digitální měnu na Minecraft Marketplace, internetový obchod s nákupem kůží, předem vyrobených světů a modů (pouze pro edici podloží)).

Důvod, proč jedna krabice nezmiňuje edici Bedrock, je to, že je novější. Od aktualizace Better Together byla přezdívka zdoben s bedrock edice. Zatímco Minecraft: Java Edition si ponechala svou příponu, jakákoli verze, která se právě nazývá Minecraft nebo verze specifické pro platformu, jako je Mincraft: Windows 10 Edition, jsou opravdu verze edice Bedrock Edition.

I když je snadné spekulovat o tom, proč bylo toto rozhodnutí učiněno, je to příběh pro jinou otázku. O této změně potřebujete vědět, že vaše (nebo vaše synové) světy Minecraft lze hrát a užívat si s přáteli s verzemi Minecraft na všech platformách (Switch, Xbox, PlayStation, PC, Smartphony). Takže pokud se váš syn stále užívá Minecraft za pár let a nakonec ušetří dost peněz na nákup PlayStation 6, bude stále schopen pokračovat ve hře stejného světa, který začal na svém PlayStation 4, a samozřejmě jeho přátelé Xbox budou vždy schopni vždy schopni připojit se k němu.

Dalším způsobem, jak byste mohli vědět, že některé verze nejsou Java Edition, je to, že Java Edition nebyla nikdy vydána pro žádné platformy kromě PC. Pokud tedy chcete vědět, jakou verzi Minecraft hrajete, položte tyto otázky:

Je to verze pro Minecraft hrát na PC (Windows, Mac nebo Linux)?
Ne. Hraješ Edice Bedrock.
Ano. Říká se to Java Edition na obálce nebo v názvu?
Ne. Hraješ Edice Bedrock.
Ano. Hraješ Java Edition.

Všimněte si, že odlišná krabice nezmění to, co dostáváte. Aktualizace Minecraftu byly vždy zdarma, takže buď verze hry vám poskytne nejnovější verzi Minecraft, i když možná budete muset spustit aktualizaci, než ji budete moci přehrávat.