Reddit – Ponořte se do všeho, nejlepší Bradavice Legacy Velikonoční vejce | PCGamesn

Nejlepší Bradavice Legacy Velikonoční vejce

Pytaci a popelaci cestují vzduchem jako smrt jedlíci [M5,6,7].

Spoilery – rozsáhlá sbírka odkazů a velikonočních vajec v Bradavickém dědictví

To je vše, co jsem ve hře našel, a tento seznam aktualizuji, pokud já nebo jiní najdeme více nebo pokud jsou potřeba opravy. Poznámka: Od verze 8 jsem zasáhl limit 40 000 znaků, takže jsem vložil následující sekce do nového příspěvku: Beasts, Creatures, Beings; Rostliny; Funkční kouzla; a lektvary. https: // www.reddit.com/r/harrypottergame/komentáře/1252xdc/spoilers_extesive_collection_of_hogwarts_legacy/

Tento příspěvek stále obsahuje oddíly: obecná (velikonoční vejce); Pokoje a zaměstnanci v hradu Bradavic; Obchody v Brademeade; a kouzla třídy kouzla zaklínadla typografie nástěnných maleb.

Byl to vášnivý projekt, který mi umožnil analyzovat záměr vývojáře pro zahrnutí nebo nezahrnutí odkazů do této éry, který je mnohem dříve, než se vyskytuje příběh Harryho Pottera. Zaměření na historii a „dědictví“ pro dokonce i světské věci, jako jsou čokoládové žáby, je fascinující. I když je třeba poznamenat, že Albus Brumbál by se poprvé zúčastnil Bradavic poblíž této doby v roce 1892. Cheeky of the Developers za to, že dáte čas těsně před tímto rokem, takže nemůžete hledat malého chlapce Brumbála.

Klíč pro knihy a filmy

B1 + M1 = Harry Potter a kámen filozofa/kouzelníka

B2 + M2 = Harry Potter a Tajemná komora

B3 + M3 = Harry Potter a vězeň Azkaban

B4 + M4 = Harry Potter a pohár ohně

B5 + M5 = Harry Potter a pořadí Phoenixu

B6 + M6 = Harry Potter a Princ Half-Blood

B7 + M7 + M8 = Harry Potter a The Relikvie Hallows

Fbawtft = fantastická zvířata a kde je najít

Některé informace byly shromážděny nebo ověřeny z https: // Harrypotter.fandom.com/wiki/main_page

Studenti „létající draky“ z hůlek během dne na trávníku Flying Class [Draci se podobají maskotům čtyř domů: lev, jezevec, had a orel].

Částečně přeměněný krysy [Hra: Ikona kouzla pro transfiguraci + Transfiguration Class Revelio Page]. [Ref: M2 Ron ve druhém roce to udělal skabbers se zlomenou hůlkou pomocí kouzla Vera Verto, který přeměňuje zvíře na skleněný pohár].

Létající okřídlené klíče [Hra: Daedalian Keys Side Quest daný Nellie Oggspire]. [Ref: B1 + M1 Flitwickova ochrana kamene filozofů/kouzelníka].

Jednooký čarodějnice Secret Passageway to Honeydukes + Disidium Spell Heslo [Hra: Informace a quest poskytnuté hráči Garreth Weasley, by mohly být také na koridoru třetího patra (nejste si jisti na označení úrovně/podlahy)]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]. [Ref: B3C10 Fred a George Weasley řekněte Harrymu o průchodu poté, co mu odkazoval mapu Maraudera, mapa, která mu řekne kouzlo dissendium otevřít pasáž].

ACICE VOLOSTI LIDÍ [Hra: funkce kouzla + diskuse mezi Sabastian & Ominis po třídě Charms (může svolat pouze oblečení a ne tělo člověka)]]. [Odkaz: 1. v B4 + M4 Harry používá ACCIO (ACICE Firebolt), ale konkrétně B7 Harry používá Accio Hagrid].

Kouzla zaklínadla typografie nástěnné malby venku a uvnitř učebny Charms [Hra: Viz seznam níže]. [Ref: Důležitá a prominentní kouzla v celé franšíze + nástěnná malba se také objevuje ve filmech].

Místnost pod platformou astronomické věže [Ref: M6, kde Harry skrývá, zatímco Brumbál konfrontuje Draco]. Přiměl mě to roztrhat: ‘

Hagrid’s Future Hut & Pumpkin Patch [Hra: Stránka Revelio na nástrojích Groundskeeper Tools + Hippogriff Headstone směřující k jezeru za domem (pravděpodobně odkaz na procházející herci Hagrida)]]]. Umístění chaty ve hře: jižně od hradu a poblíž hodinové hodiny, ale (zatím) sousedící s určeným zakázaným lesem, jak je znázorněno ve filmech a navrženo v knihách.

Student v nemocničním křídle zvracet slimáky [Ref: B2 + M2 Ron Weasley’s Broken Wand Backfiring].

Tajemná komora vstup s hadem leptání na dřezu Faucet + budoucí sténání dívek Murtle’s Girls Koupelna + umístění, kde trio poprvé vařilo polyjuice lektvar [Hra: Stránka Revelio a nachází se poblíž Zmijozelské společenské místnosti v Dungeons]. [Ref: B2 + M2].

Koupelnové stánky používané jako úložiště nebo užitečnost [Hra: Polyjuice lektvar Brewing v dívčích koupelně poblíž FIG’s Classroom + Fuidditch Plakáty v Zmijozelských věšcích chlapcích koupelny + zvířata a ženské náčrtky v Zmijozelské chlapecké koupelny + Rostoucí rostliny v Slyžárínská dívčí koupelna + čtení knih, polštáře a dort v Gryffingor Tower Dívčí koupelna].

Explodující toalety [Hra: Různé koupelny, kde jsou toalety pravděpodobně pronásledovány]. [Ref: B2 + M2 sténání myrty rozrušení a zaplavení její koupelny].

Basilisk [Hra: Písemný odkaz ve Zmijotrin Scriptorium (nazývaný Zmijozelový deník) + tragická scéna ve světě a dopise vysvětlující scénu (nazývaný dopis „dopis od ministerstva magie“, který varuje před chovnou bazikou a plánovanou inspekcí)]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]. [Ref: B2 + M2].

Sledujte Quest motýlů [Ref: M2 Ron říká: „Sledujte pavouky, proč to nemohl následovat motýly“].

NOVÝ. Sledujte pavouky [Hra: Poznámka (nazvaná Poznámka „Sada zlověstných pokynů“) Nalezená v zakázaném lese poblíž tábora pavouků]. [Ref: B2 + M2 Hagrid říká trio, aby následovalo pavouky, aby našlo pravdu o tom, co se stalo, když byl vyloučen].

Kniha přijetí a Quill přijetí [Hra: Revelio Page (použijte klíč přijetí nalezeného v horní kanceláři ředitele, abyste odemkli dveře z haly z kanceláře ředitele Gargoyle)]]]]]]]]]. [Ref: B1 + M1 To je to, na co Hagrid odkazuje, když řekl: „Yer Mad. Jeho jméno bylo dole od té doby, co se narodil. Je mimo nejlepší školu čarodějnictví a čarodějnictví na světě!”].

Portrét připomínající pozdní Richard Harris [Hrál Brumbál M1 + M2] ve vstupní hale a dalších místech.

Podrobnosti o struktuře rozteče chiddichu [Ref: M2 Harry & Draco’s Fudditch Match].

Mizející skříňka v místnosti požadavku [Hra: Pouze viditelná během počáteční procházky a může být vynechána]. [Odkaz: 1. v B5 Fred & George do něj tlačil Montague, zatímco kabinet byl na chodbě, ale v B6 + M6 je to velmi důležité, když se později přesunul do místnosti požadavku].

Otevní buňka Sirius Blacka venku na střeše učebny kouzel [Hra: Revelio Page]. [Ref: B3 + M3].

Tajemství nejtemnější knihy umění [Hra: Sebastian Sall Comments o knize, zatímco v knihovně omezená sekce dohromady]. [Ref: B7 používaný Tom Riddle pro znalosti o výrobě Horcruxes, odstraněno z knihovny Albusem Brumbálem a později získáno Hermionou].

Den smrti [Hra: V dungeonech přes uzamčené dveře]. [Ref: B2 Téměř bezhlavý Nick’s 500. den smrti].

Bezhlavý lov [Hra: stránka Tapestry Revelio]. [Ref: B2 Nickovo odmítnutí].

Kuchyně a hruška malba [Ref: B4, Fred a George a Hermiona ohledně S.Str.E.W.].

House-Elves drtivé hrozny (?) [Hra: Kuchyně]. [Ref: B5 Elf-Made Wine, Snape nařídí Pettigrewovi, aby popadl víno vyrobené elfům pro hosty v jeho domě + B6C22 Hagrid & Slughorn Drink Elf vyrobené víno po pohřbu Aragog].

Mluvící zrcadla [Hry: Různé pokoje a koupelny na zámku]. [Ref: Jeden v B3 Leaky Cauldron a jeden v B2 Ron’s House].

Odkazy na jiné kouzelnické školy [Ilvermorny School of Witchcraft and Wizardry v Americe (Student Dialog), Mahoutokoro v Japonsku (Kogawa), Uagadou v Ugandě (Onai)].

Leprechaun Gold [Hra: V ubytování profesora Ronena, přitažlivost Zonko Niffler s mizejícím zlatem a komentářem studentů]. [Odkaz: 1. v B4 zahrnující Ronovo splátky Harrymu, platbě Ludo Bagmana na Goblins a lekce Nifflers třídy Hagrid’s Beast]].

Animovaný famfrpálový herní mini model [Hra: V ubytování profesora Ronena a v kanceláři létajícího profesora]. [Ref: Jiné než ve Fudditch to může také odkazovat na mini animované modely Dragons a Krum během ohnivého poháru].

Podoba profesora Snapea v krabici [Hra: Najděte to během místnosti požadavku Počáteční průchod a v ubytování Ronena profesora]. [Ref: Kromě Severus Snape to může být také odkaz na populární fanouškovskou show Potter Puppet Pals].

Soukromé obchody Snape Slopes ve koridoru Tapestry (ve hře s názvem The Long Gallery) [Hra: přízemí křídla Bell Tower]. [Ref: M4 Igor Karkaroff mluví se Severusem Snapeem o temné značce, když Harry prochází kolem (naopak, tato událost se objeví ve třídě lektvarů místo toho v B4)]]].

Bradavské motto, „Nikdy lechtám spícího draka“ [Hra: Emblem vstupní haly (Revelio Page), Dragon Socha (Revelio Page) v Bell Tower Wing Dungeon a Central Hall Sleeping Dragon Mural].

Howler Letters [Hra: Přijata studenty po celém hradu a z různých důvodů]. [Ref: 1. v B2 + M2 Ron’s Mom v hněvu na něj ukradl létající auto].

Koupelna prefektů v jižním křídle [Ref: B4 + M4, kde Harry odhaluje druhé podrobnosti o úkolu turnaje Triwizard ze Zlatého vejce].

Vzhled koupelny Troll-Attack [Hra: Koupelna poblíž FIG’s Classroom]. [Ref: M1, kde je Hermiona napaden na Halloween trollem a kde jí Harry a Ron pomáhají, což vede k jejich přátelství s Hermionou].

Barnabas The Barmy and Troll Ballet Tapisest přes chodbu z místnosti požadavku na koridoru 7. patra [Hra: Potvrzeno na stránce Revelio]. [Ref: Vzhled dveří B5C18 a M5 je podobný a je uvedeno (na stránce Revelio) být v 7. patře].

Spící portréty [Hra: Revelio Page v kanceláři ředitele]. [Ref: B5 + M5 v noci útoku Aurthur Weasley + M3 Harry hledá Pettigrew v noci pomocí mapy Maraudera].

Šachové kousky velkého čaroděje [Hra: viděná v místnosti požadavku průchod a v ubytování profesora Ronena]. [Ref: B1 + M1 Profesor McGonagal’s Obrana s kamenem filozofa/kouzelníka].

Králičí klobouk [Hra: Zobrazena v transfigurační učebně]. [Ref: B3C4 Animal in the Magical Menagerie].

Wendelin podivný malba pomocí zmrazeného kouzla na plamenech; Milovala hořící v sázce 47krát [Hra: Nachází se ve věži Dada]. [Ref: B3C1 zmíněno v historii magie, kterou Harry čte během léta pro domácí úkoly].

Sir Cadogan portrét [Hra: Portrét v příloze knihovny (stránka Revelio)]. [Ref: 1. Objevil se v B3, který pomáhal Harrymu věštění a později jako stráž gryffindor House nahrazení traumatizovaného portrétu Fat Lady Portrét].

Překážky pro chlapce (čaroděj) vstup do dívek (čarodějnice) koleje [Hra: Ravenclaw Suit of Armor Guards, Zmijozelské posuvné schody, posuvné schody Hufflepuff, posuvné schody Neffindor]. [Ref: B5C17, když se Ron a Harry pokusí získat Hermionu].

Skalní místo a schody jižně od dřevěného mostu Bradavic a do kopce z budoucí kabiny Hagrida, kde Hermiona údery Draco [Ref: B3 + M3].

Ronovy z druhé ruky šaty pro triwizard Yule Ball [Hra: Odměna za objevování tajemství Bradavic]. [Ref: B4 + M4 Outfit, který nosí Ron, také Dracoův snide komentář v B4 ve vlaku, „Byli velmi módní v roce 1890“]. Poznámka: Hra se koná mezi lety 1890-1891, jak je ověřeno z denního proroka (ze dne 1. září 1890) přenášeného George Osricem a ukázalo se, že Eleazar Fig v létajícím kočáru na cestě do Bradavic (Bradavice dopis říká, že termín začíná 1. září)).

Žábový sbor [Hra: Stránka Revelio v hudební učebně]. [Ref: M3].

Boggart Closet [Hra: Stránka Revelio v uzamčené místnosti mezi mluvícími chargoyles, které se nacházejí v astronomickém křídle, Dada Tower, přízemí]. [Ref: B3 + M3 podobný vzhledu].

Tlustá dáma [Game & Refs: Portrét Savannah (že tlustá dáma skrývá v M3) sídlí v komoře za mapou Aryglshire (informovaná stránkou Revelio), kde se skrývá v B3].

Tlustá dáma [Game & Refs: V komoře za mapou Aryglshire je dopis (nazývaný poznámka pro Violet) napsaný Fat Lady na Violet odkazující na jejich pití vína z B4 & B6C17. V této komoře je také portrét mnichů, kteří pijí portrét vína, na který se odkazuje v dopise (ve hře) a duplikát tohoto portrétu se nachází ve velkém schodišti na třetí úrovni B6C17.].

Ancient Runes Book [Hra: Uvedeno v dialogu Student Dialog, tedy pravděpodobně existuje třída starověkých runů nabízena během této doby (ačkoliv ve hře nebyla nalezena žádná vyhrazená místnost)]]]. [Ref: 1. v B3 jako jedna z mnoha tříd Hermiony].

Mischievas Weasleys [Hra: Experimentování lektvaru Gareth Weasley]. [Ref: Odkazy na typické podniky George a Freda Weasleye].

Animagus [Hra: ovce v nemocničním křídle + zakázané dopis Lesní mrtvého muže, který popisuje proces, aby se stal animagusem (nazývaným dopis „dopis od podrážděného přítele“)]. [Ref: B3 + M3 Sirius, James a Peter procházejí procesem; B4 Rita Skeeter je neregistrovaný Animagus].

Underground Harbor pro příjezdy prvního roku [Hra: Revelio Page]. [Ref: B1].

Cvičit figurínu [Hra: Hlavní úkol překročil hůlky Dueling + více praktických figurín poblíž Feldcroft (Revelio Page)]. [Ref: B5 + M5 podobný vzhledu].

Shell želva s klenotem [Hra: K displeji ve věži fakulty a stránka Revelio]. [Ref: B3 Animal in the Magical Menagerie].

Ó.W.L.S. materiál [Hra: Profesor Ronen se ptá třídy 5. ročníku o rozdílu v zaklínacích změně barvy (Colovaria) a růstových kouzel (neznámé zaklínadlo, nikoli Engorgio), protože to bude důležité pro jejich O.W.L.S.]. [Ref: B5 Během kouzel Harryho Pottera O.W.L.S., spíše nabobtnal krysu, než aby ji oranžoval].

Brumbálova pohřebiště na Bradavické půdě [Hra: ostrov na černém jezeře jižně od hradu Bradavic]. [Ref: M7 podobný vzhledu a možná umístění].

Vlkodlaci [Hra: Werewolf Tapestry Room (FYI, použijte Lumos velmi blízko tapisérií pro skutečný příběh) + socha vlkodlaka]. [Ref: 1. v B3 + M3 Remus Lupine].

Vychrtlá rodina [Hra: Ominis Gaunt Student a jeho teta Noctuna Gaunt]. [Ref: 1. v B2 a zejména B6].

Vychrtlá rodina [Hra: Komentář vesničanů o Gormlaith Gaunt]. [Ref: Teta (Pure Blood Supremacy zaměřená, 1576-1634) ISOLT SAYRE. Isolt unikl a založil Ilvermorny School of Witchcraft and Wizardry v Americe].

Krvavý baron viděl viset ve věži astronomie [Ref: B6C23 Jeho oblíbená zábava jde nahoru k astronomické věži].

Eldritch Diggory, ministr magie, malba [Hra: Portrét viděný ve společenské místnosti Hufflepuff a kromě Hufflepuff-specific Richard Jackdaw Quest]. [Ref: B4 & M4 související s Cedric & Amos Diggory].

Relikvie smrti [Hra: Niamh Fitzgerald’s Trial Quest]. [Ref: B7].

Pohár ohně s pochvou uloženou rakví uloženou v trofejní místnosti [Hra: Revelio Page]. [Ref: Stejný vzhled rakve jako v M4 a Trophy Room je místo, kam šampióni Triwizardu jdou poté, co byli vybráni v M4].

Boční komora ve Velké hale; V místnosti je krb a stěny pokryté obrazy čarodějnic a čarodějů, ale také tři židle [Odkaz: B4 Místnost, jak je popsáno, kde šampióni Triwizardu (zamýšleli být pouze tři) ustoupili po zvolení].

Vstup do třídy pro věštění [Hra: Vstup, jak je popsáno v knize 3 na rozdíl od filmu 3].

Ravenclaw Sephronia Franklin kvíz na čarodějnickou tradici (Kvíz 1, 2,3) V horní úrovni knihovny (také dává Hall of Herodiana Quest).

Zadržovací komora ve Zmijozelském dungeonu [Filtchův komentář o starých způsobech disciplíny].

Mučení zařízení v Ramparts of West Castle vchod [Filtchův komentář o starých způsobech disciplíny].

Kočičí desky [Hra: Pokoj požadavku Konzurace]. [Ref: B5 + M5 Dolores Umbridge].

Pravidlo štítky [Hra: místnost propojení požadavků a nalezené různé štítky nalezené na hřišti famfrpálu, venkovní učebny lektvarů a ve detenční místnosti]. [Ref: B5 + M5 Dolores Umbridge].

Pravidlo Gcard: Pohybující se schodiště neomlouvají Tardies (2x verze).

Pravidlo Gcard: Udržujte kotle čisté mezi směsicí (2x verze).

Pravidlo Gcard: Koště patří na hřiště (2x verze).

Pravidlo Gcard: Žádná magie v chodbách (2x verze).

Pravidlo Gcard: Ne všechna zvířata dělají dobré domácí mazlíčky (2x verze).

Pravidlo Gcard: Zakázaný les je z nějakého důvodu zakázán (2x verze).

„Ne všechna zvířata dělají znaky dobrých mazlíčků“ na hřišti [Ref: B2 odkazoval na Hagrid udržování a pečování o Acromantula Aragog, také Tom Riddle říká něco takového Hagridu v paměti deníku ukázané Harrymu].

House-Elf Head Plaque [Hra: Pokoj, který je třeba propojit + scéna mezi House-Elf Scrope a téměř bez hlavy Nicka o tradici Black Family (ve věži fakulty míří k nemocničnímu křídlu)]. [Ref: Hlavy namontované B5 nalezené v Black Family House & Sirius vysvětluje tradici černé rodiny, která dekapituje staré domácí elfy a namontuje je na zeď].

NOVÝ. Poskakovací hrnec [Hra: Kouření v místnosti požadavku, které náhodně produkuje lektvar]. [Ref: Čaroděj a příběh skákacího hrnce z příběhů Beedle The Barard; To je také pravděpodobně původ příjmení Potter, protože jeden z Harryho předků držel přezdívku „Potterer“ (Linfred ze Stinchcombe)].

Motto černé rodiny “Toujours pur” [Hra: Heslo do kanceláře ředitele během hlavního úkolu polyjuice Plot]. [Ref: B5 Sirius vypráví Harrymu o černé rodinné historii a ideologii čistoty krve při pohledu na rodinnou tapiserii].

Lektvary třídy typografie prvku Art (slova na zlatém lemování kolem stěn) [Ref: Verze se objeví ve třídě lektvarů v alespoň M5]. Myšlenky: Zajímavé, že prvky jsou uznávány, protože lektvary v magickém světě jsou jen mírně jako mudlovská disciplína chemie, s tvorbou lektvaru zahrnující složité ingredience, jako jsou listy dittany a bubotuber hnis. Magická studie alchymie by mohla být těsněji spojena s chemií. Zajímalo by mě, jestli by letiony zvažovali prvky při tvorbě lektvarů. Později zveřejním tabulku v komentářích o názvech prvků. Navíc: Existuje odkaz na talentovaného lektvaru, který experimentoval s uvedením Liquid Mercury (prvek) do věčného cloudového lektvaru, který je zmíněn dvěma písmeny napsanými mezi bratrem a sestrou („Dopis Harriet Loen“ a „Zvláštní dopis od Loen po Harriet “). Najděte je v domě v Bainburghu. Vesničané zde komentují výslednou situaci, ke které došlo.

Plánovací místnost pro architekt Bradavice [Hra: Prostřednictvím krbu (používat Glacius) v ubytování profesora Sharp ve věži fakulty].

Dvě dvojčata s červenou hlavou mimo Zonko’s Joke Shop [Ref: Fred a George Weasley].

Položky z Zonkos [Game & Refs: Houngbomby zabaleny a na polici B1 + B3, šálky na kousání nosu B3C14, Frog Spawn Soap B3C14, Boxer Telescope plakát B6C5 (i když původně vyráběné Fredem a Georgem), Svítí ballony B1C12, samoobslužné karty, zabalené & On Shelf B2 v Ronově domě, Gillyweed Tonic Poster B4].

Sladkosti z Honeydukes [Hra: Pepper Imps (dechový oheň), „slon na kole“ (zvuky zvířete a vlaku), explodující bonbony, šumivé whizzbees (plovoucí), cukrové brit ), krystalizovaný ananas (Slughorn B6 + M6), ale také zahrnuje dobroty, jako jsou „vařené sladkosti“ a „doxy floss“ (cukrová bonbóna)]. [Ref: 1. v B3 + M3].

Čokoládová žába [Hra: Honeydukes on Wall a na lavičce před Bradsemead jako stránka Revelio]. [Odkaz: 1. v B1 + M1 Důležité pro Harryho, aby pochopil rys obrazů a fotografií v magickém světě a později informoval trio, který Nicolas Flamel je].

Bračiny opuštěné domu [Hra: Ikona přehledu mapy vypadá jako Shrieking Shack z M3, ale skutečná chatrč nevypadá jako M3 One].

Tři košťata soukromý pokoj [Hra: Za zamčenými dveřmi v nejvyšším patře, Revelio Page uvnitř] [Ref: M3, kde Harry zjistí, že Sirius je jeho kmotr a byl nejlepším přítelem Jamese Pottera a že to byl (údajně) Sirius, který je zradil do Voldemortu].

Tři košťata: lahvové nápoje [Hra: Butterbeer, dýňová šťáva, oheň whisky, růžová voda, dandelion šťáva].

Tři košťata: košťata za barem [Ref: B6 je použil k cestování do astronomické věže, která byla zastíněna temnou značkou, z Brademead po návratu z jeskyně Horcrux].

Sacharissa Tugwood [Hra: Studentka Hufflepuff Sacharissa Tugwood dává úsilí o odstranění místa vytvořit lektvar pro ošetření pupínků]. [Odkaz: 2002 Harry Potter & The Chamber of Secrets on PC, představoval sběratelskou stříbrnou slavnou čarodějnickou a kouzelnou kartu Sacharissa Tugwood 1874-1966, průkopník zkrášlení lektvarů].

Sneakoscope [Hra: Revelio Page in Dervish and Banges]. [Ref: B3 + B4].

NOVÝ.podrobnosti Skele-gro lektvar [Hra: Růžová láhev s obsahem šnekového skořápky v Lawley’s Cellar v Brademeade (z postranního úkolu)]. Myšlenky: Nemohl jsem najít žádnou jinou láhev, jako je to, ani žádné lahve označené skele-gro v nemocničním křídle, j.Pippin’s, učebna lektvarů, kancelář profesora Sharp nebo skříňku lektvarů v dlouhé galerii. Je tato láhev ve sklepě proto-typ? Nelze najít informace o tom, kdy byla vytvořena informace o trhu Skele-Gro od Rubens Winikus a Company Inc (jak je vidět ve filmech). Pokud se po této době přišla na trh, pak byl lektvar vyroben na místní úrovni nebo jednotlivci, kteří to dokázali.

Magical NAB-SACK [Hra: Používá se k záchraně tvorů]. [Ref: Taška vypadá jako taška Newt Scamander od FBAWTFT].

Golden Snitch [Hra: Najděte stacionární v kvalitních šachtách, zraněné na několika Niffler Dens, létající během místnosti požadavku průchod a občas létající na obrazovce profilů postav].

Pensieve stránky během tutoriálu [Ref: Podohodňte se v bitvě u Bradavic M8 + B7, animovaný profesorem McGonagallem s lokomotorem Piertotum].

Vězení a dementoři Azkaban [Hra: Projděte se během Hufflepuff-specific Richard Jackdaw Quest].

Drak neštovice [Hra: „Poznámky k léčiteli“ a místo mrtvého léčitele]. [Ref: B5C9, B6C22, B7].

Pytaci a popelaci cestují vzduchem jako smrt jedlíci [M5,6,7].

Jezero v zakázaném lese, kde Harry zachránil Siriuse svým patronem [Hra: Před vstupem do Jackdaw’s hrobka]. [Ref: M3 podobný vzhledu, ale jezero není popsáno v knihách – by mělo být na okraji Černého jezera].

Elf pohřeb [Hra: poblíž Feldcroft s dopisem vysvětlujícím (nazývaná poznámka „Poznámka zbývající na hrobě“)]. [Ref: B7 + M8 Dobbyho pohřeb a ocenění elfů].

CATERWAuling Charm [Hra: Uvedeno v dialogu Poppy během jejího questline]. [Ref: B7 + M8].

NOVÝ.podrobnosti Peruánský okamžik temnoty [Hra: Revelio Page in the World]. [REF: B6 + M6 Produkt, který nabízí Wizley ‘Wizard Wheezes + B6 používaný Draco, zatímco nechal smrti Eaters do Bradavic + M6 používaný Harry ve vlaku, aby tajně vstoupil do Zmijozerin Compartment a Spy on Draco].

Troll bogeys [Hra: Používá se v lektvaru]. [Ref: B1 + M1 Ron Bemoans, „Yuck, troll bogeys.“.

Insuri [Hra: nepřítel]. [Ref: B6 uvedené v bezpečnostních pamfletech a B6+M6 Inderi se používají jako ochrana pro zmijozel Horcrux v přímořské jeskyni a jsou poraženy ohněm].

Gringotts a Goblins [Hra: Během tutoriálu a úvodních poznámek týkajících se dvou Gringotts Curse-Breakers (Gringotts Letter of Assotont, první poznámka Photine, druhá poznámka Photine a třetí poznámka Photine].

Společník Newt Scamander Teddy The Niffler (verze Plushie). Také plyšový mandrake. [Hra: Různá místa s jedním nebo oběma na pikniku, na meči, poblíž útesu (úvod poblíž zřícenin vedoucí ke vchodu do Gringotts) atd.]. [Ref: 1. ve Fantastických zvířatech a kde je najít].

HIDWIGOVÁ TEMIE MUSIC [Hra: Vyřešeno Bell Quest]. [Ref: filmy].

Pohřeb sovy? [Hra: Základní kámen s engravírováním Owl a Stone posazená sova poblíž West Manor Cape Floo Flame]. [Ref: Ode to Headwigova smrt?].

(další videohry) Zbroj Skyrim Helmet (kolem hradu a dalších míst na světě + místnost propojení požadavků).

(další videohry) Meč v táborovém ohni (na hřbitově severně od zakázaného lesa); Temné duše/ Elden Prsten Uložení bodů.

Pokoje a personál na hradu Bradavic

Transfigurační učebna + kancelář Umístění: Astronomické křídlo, transfigurace Floo Flame (přízemí). Fakulta: Matilda Weasley. Ubytování v Grand Staircase, minulá trofejní místnost.

Obrana proti temnému umění + kanceláři Umístění: Astronomy Wing, Dada Tower, Dada Classroom F.F. (2. patro?). Fakulta: Dinah Hecat. Ubytování ve velkém schodišti.

Magická teorie učebna + kancelář Umístění: Astronomy Wing, Dada Tower, profesor Fig’s Classroom F.F. (4. patro?). Fakulta: Eleazar Obr. Ubytování v jižním křídle: věž fakulty.

Kouzla učebna + kancelář Umístění: Astronomy Wing, Dada Tower, Charms Classroom F.F. (5. patro?). Fakulta: Abraham Ronen. Ubytování v jižním křídle: věž fakulty.

Astronomie učebna Umístění: Astronomické křídlo, astronomická věž f.F. (?). Fakulta: Satyavatsi Shah. Ubytování v astronomické věži, poblíž učebny Charms.

Herbologie učebna Umístění: Příloha knihovny, Central Hall, Greenhouses f.F. (Přízemí). Fakulta: Mirabel Garlick. Ubytování v jižním křídle: věž fakulty.

Učebna lektvarů + kancelář Umístění: Příloha knihovny, centrální hala, lektvary učebny.F. (Přízemí). Fakulta: Aesop Sharp. Ubytování v jižním křídle: věž fakulty.

Učebna věštění Umístění: Příloha knihovny, vstup do viaduktu, učebna věštění.F. (4. patro?). Fakulta: Mudiwa Onai. Ubytování v jižním křídle: věž fakulty.

Učebna Arithmancy Umístění: Příloha knihovny, vstup do viaduktu, učebna věštění.F. (2. patro?).

Knihovna Umístění: Příloha knihovny, centrální hala (přízemí). Fakulta: Agnes Scribner.

Kancelář Beasts Classroom + Umístění: Bell Tower Wing, Beasts Classroom F.F. (Přízemí). Fakulta: Bai Howin. Ubytování sousedící s učebnou zvířat.

Umístění třídy létání + kancelář Umístění: Bell Tower Wing, Flying Class Lawn F.F. (Přízemí). Fakulta: Chiyo Kogawa.

Historie magické učebny + kancelář Umístění: Bell Tower Wing, Bell Tower Courtyard f.F., North Hall (1. patro). Fakulta: Cuthbert Binns Ghost (zesnulý).

Muggle Studies Classroom Umístění: Bell Tower Wing, Bell Tower Courtyard f.F., North Hall (Dungeon).

Učebna Alchemy Umístění: Bell Tower Wing, Bell Tower Courtyard f.F. (Žalář).

Hudební učebna Umístění: Bell Tower Wing, Bell Tower Courtyard f.F.

NEMOCNICE Umístění: Jižní křídlo, věž fakulty, nemocniční křídlo f.F. Fakulta: Noreen Blainey. Ubytování v jižním křídle: křídlo nemocnice.

Úřad ředitele Umístění: Velké schodiště. Fakulta: Phineas Nigellus Black [Důležitý portrét v B5, B6 a B7]. Ubytování ve velkém schodišti.

Dům elfové Umístění: Velké schodiště, kuchyně a také v noci kolem čištění hradu. Fakulta: různé + deek. Ubytování ve velkém schodišti, kuchyních.

House Specters Krvavý baron, tlustý mnich, šedá dáma a téměř bezhlavý Nick, ale také Peeves (Poltergeist).

Domovník Fakulta: Gladwin Moon. Ubytování v Bell Tower Wing, Bradavics na severu.

Obchody v Brademeade

Ollivanders Wands (samostatná větev od Diagon Alley). Hra: hůlka. Majitel/operátor: Gerbold Ollivander.

Tomes a svitky. Hra: diagramy. Majitel/operátor: Thomas Brown.

J. Pippinovy ​​lektvary. Hra: zásoby lektvaru. Majitel/operátor: Parry Pippin.

Dogweed a Deathcap. Hra: Rostliny. Majitel/operátor: Madame Beatrice Green.

Magic Neep. Hra: Rostliny. Majitel/operátor: Timothy Teasdale.

Gladrags Wizardwear. Hra: nositelné. Majitel/operátor: Augustus Hill.

Dervish a Banges. Majitel/operátor: Thaddeus Travers.

Spint čarodějnice sportovní potřeby, kvalitní zásoby famfrín. Hra: Broom. Majitel/operátor: Albie Weekes.

Mláďata a peck. Hra: Best Supplies. Majitel/operátor: Ellie Peck.

Emporium Madam Snellingové. Hra: Změňte vlastnosti a vlasy obličeje. Majitel/operátor: Calliope Snelling.

Hogova hlava. Majitel/operátor: Jasper pstruh.

Tři košťata. Majitel/operátor: Sirona Ryan.

Zonko’s Joke Shop.

Honeydukes. Majitel/operátor: Patrick Redding.

Denní prorok. Hra: Skutečné novinové články ke čtení, konkrétně příběh s více vydáními na hybridním kuřecím draku. Majitel/operátor: Jernima Collins. [Ref: B5 + M5 Oficiální ministerstvo zabavilo kuře pro dýchání požáru ve výtahu/výtahu, zatímco Arthur a Harry jsou na ministerstvu pro jeho disciplinární slyšení].

STEEPLEY a SONS.

Bingle a Blatch.

Vrcholní pošta.

Ceridwenovy kotle.

ScrivenShaft’s Quill Shop.

Flétny a lutes.

Kouzla kouzla kouzla zaklínadla typografie nástěnných maleb

Aberto. Kouzlo. Kouzlo používané k otevírání dveří. Ref: Fbawtft.

Accio. Kouzlo. Vyvolávání kouzla. Odkaz: 1. ve třídě B4 Charms, Harry za to, že čelil drakovi v Triwizardově turnaji.

Aguamenti. Kouzlo, kouření. Kouzlo výroby vodou. Ref: B6 Harry.

Alohomora. Kouzlo. Odemknutí kouzla. Ref: 1. v B1 Hermiona odemknutí dveře chodby třetího patra vedoucí k nadýchanému.

Aparecium. Kouzlo. Odhalení kouzla. Ref: 1. v B2 Hermiona k deníku Toma Riddle.

Dynamika zatčení. Kouzlo. Zpomalení kouzla. Ref: 1. v B3 Brumbál k padajícímu Harrymu na hřišti.

Avis. Kouzlo, kouření. Kouzlo pro ptáky. Ref: 1. v B4 MR. Ollivander Testování hůlky + Hermiona útočící na Ron.

Bombarda. Kouzlo. Explodující kouzlo. Ref: M3 Hermiona osvobození Sirius.

Colloportus. Kouzlo. Zamykání kouzla. Ref: 1. v B5 Hermione Locking Doors v Dept of Mysteries.

Confundo. Kouzlo. Confundus Charm. Odkaz: 1. v B3 zmíněné Severus o triu.

Defodio. Kouzlo. Dráždivé kouzlo. Ref: 1. v B7 Hermione, Harry, Ron Escaping Gringotts na draku.

Deprimo. Kouzlo. Používá se k výbuchu děr v zemi. Ref: 1. v B7 Hermiona do domu Lovegood.

Difindo. Kouzlo. Seruring Charm. Ref: 1. v B4 Harry + Ron.

Diminuendo. Kouzlo. Nutí cíl, aby se zmenšil. Ref: 1. v M5 Nigel Wolpert.

Disidium. Kouzlo. Používá se k otevření pasáží (čarodějnice s jedním okem a další). Ref: 1. v B3 Chodil Harry.

Epizoske. Léčivé kouzlo. Používá se k léčení drobných zranění, jako jsou zlomené kosti a chrupavka. Ref: 1. v B6 Nymphadora Tonks k Harrymu, aby si opravil nos.

BEZERKO PATRONUM. Kouzlo. Patronus Charm. Ref: 1. v B3 Remus Lupine & Harry na dementory nebo Boggart.

Expelliarmus. Kouzlo. Odzbrojující kouzlo. Ref: 1. v B2 Severus na Lockheart + Harry.

Glacius. Kouzlo. Zmrazování kouzla. Ref: Videogame.

Glisseo. Kouzlo. Způsobí kroky na schodišti, aby se vyrovnaly do skluzu. Ref: 1. v B7 Hermiona.

Immobulus. Kouzlo. Zmrazení kouzla. Ref: 1. v B1 Hermiona.

Lacarnum inflamari. Kouzlo. Ignites pláště. Ref: 1. v B2 Hermiona.

Legilimens. Kouzlo. Legilimency kouzlo. Umožňuje kolečkovi se ponořit do mysli oběti, což umožňuje sesišťatovi vidět vzpomínky, myšlenky a emoce oběti. Ref: 1. v B5 Severus.

Levioso. Kouzlo. Levitační kouzlo. Ref: Videogame.

Lumos. Kouzlo. Wand-Lighting Charm. Ref: 1. v B2 mnoho.

Lumos Maxima. Kouzlo. Produkuje oslepující záblesk jasného bílého světla ze špičky hůlky. Je to varianta kouzla hůlky. Ref: M3.

Meteolojinx recanto. Counter-Charm. Přestane povětrnostní účinky způsobené kouzly modifikujícími počasí. Odkaz: 1. v B7 Arthur Weasley & Ron Weasley (polyjuiced jako Reginald Cattermole) na ministerstvu.

Mobiliarbus. Kouzlo. Levituje dřevěné předměty pár centimetrů od země a pohybuje je jakýmkoli daným směrem. Ref: 1. v B3 Hermiona ve třech koštětech.

Mobilicorpus. Kouzlo. Levituje a pohybuje těly. Ref: 1. v B3 Sirius Black Moves Snape z Shrieking Shack.

Nox. Kouzlo. Kouzlo hůlky. Ref: 1. v B4 Harry. Hermiona.

Obliviate. Kouzlo. Kouzlo paměti. Ref: 1. v B2 Gilderoy Lockhart. sám.

Perikulum. Kouzlo. Produkuje výbuch červených jisker. Ref: 1. v B4 Harry v bludišti.

Petrificus TotalUs. Kletba. Curse Full Body-Bond. Ref: 1. v B1 Hermiona do Neville.

Piertotum lokomotor. Kouzlo. Animuje neživé cíle. Ref: 1. v B7 Profesor McGonagall do Stone Sentries v bitvě o Bradavice.

Portus. Kouzlo. Promění objekt na portkey. Ref: B5 Brumbál se dostat do St Mungo’s poté, co byl Arthur napaden na oddělení záhad.

Předchozí inctato. Kouzlo. Reverzní kouzlo. Nutí hůlku, aby ukázala „ozvěnu“ posledního kouzla, které provedla. Ref: 1. v B4 Amos Diggory k Harryho hůlem za mormordre kouzlo regurgitace.

Protego. Kouzlo. Štít štít. Ref: 1. v B4 Harry.

Protego Horribilis. Kouzlo. Silný štít kouzlo proti temné magii. Ref: 1. v B7 Profesor Flitwick.

Zúčtování. Kouzlo. Tiché kouzlo. Bylo to protichůdce na zesilující kouzlo. Ref: 1. v B4 Ludo Bagman.

Reducio. Kouzlo. Zmenšující se kouzlo. Ref: 1. v B7 Harry.

Reducto. Kletba. Kletba reduktoru. Ref: 1. v B4. Harry + M5 Jenny.

Relashio. Uhranout. Repulsion Jinx. Ref: 1. v B4 Harry.

Rennervate. Kouzlo. Oživení kouzla. Probouzí oběť nevědomí. V důsledku toho je to kontrachůvod k ohromujícímu kouzlu. Ref: B4 Amos Diggory na Winky + Brumbál na Barty Crouch Junior.

Reparo. Kouzlo. Oprava kouzla. Bezproblémově opravují rozbité předměty. Ref: B6 Brumbál na Slughorn Stagged Wreathed Home.

Repello inimicum. Kouzlo. Rozpadne osoby vstupující do tohoto kouzla. Ref: Profesoři B7.

Repello muggletum. Kouzlo. Mudlovské kouzlo. Ref: B4 Wortriditch World Cup + B7 Hermione & Harry.

Revelio. Kouzlo. Odhaluje tajemství o osobě nebo předmětu. Ref: Videogame.

Rictusemempra. Kouzlo. Lechtání kouzla. Ref: 1. třída B3 Charms + Harry.

Riddikulus. Kouzlo. BOGGART STARING SHYEL. Odkaz: 1. ve třídě B3 DADA na Boggart.

Sourgify. Kouzlo. Scouring Charm. Ref: 1. v B5 Nymphadora Tonks na Headwig’s Cage + Ginny Weasley.

Silencio. Kouzlo. Umlčení kouzla. Ref: 1. v B5 Hermione ve třídě.

Zvučný. Kouzlo. Zesilující kouzlo. Counter-charm je tichá kouzlo, tiché. Ref: B4 Ludo Bagman.

Specialis Revelio. Kouzlo. Odhaluje kouzla obsazená na objektech nebo lektvarech. Ref: B6 Hermiona na kopii Advanced lektvaru na poloviční krvi.

Stupefy. Kouzlo. Ohromující kouzlo. Ref: 1. v B4 Harry.

Tarantallegra. Kouzlo. Tančící nohy kouzlo. Ref: 1. v B2 Harry Dueling s Draco.

Tergeo. Kouzlo. Stíhání kouzla. Kapalina sifonů a čistí předměty. Ref: 1. v B6 Hermiona.

Verlillious. Kouzlo. Červené jiskry. Ref: 1. v B1 B1 Neville Longbottom Danger varování, zatímco je v zakázce lesa.

Waddiwasi. Kouzlo. Používá se k natáčení malých, měkkých hmot všeho, co touží po cíli. Ref: 1. v B3 Remus Lupine to Peeves.

Wingardium Leviosa. Kouzlo. Levitační kouzlo. Ref: 1. v B1 Hermiona ve třídě.

Nejlepší Bradavice Legacy Velikonoční vejce

Velikonoční vajíčka Bradavice jsou součástí světa, které přikývnou zpět na Lore Harryho Pottera, inkluze, které si pravděpodobně všimnou pouze nejoddanější fanoušci.

Nejlepší Bradavice Legacy Velikonoční vejce: Čarodějnice konverzuje s hráčem ve sněhu

Publikováno: 16. února 2023

The Bradavice Legacy Velikonoční vejce je mnoho – s tak hlubokým fondem tradice, ze které se můžete vytáhnout, je těžké otočit roh v kouzelnické škole a nevšimnout si něco z mnoha knih a filmů. Mohly by to být linie dialogu do plné oblasti Bradavic, a přestože jsou zábavné objevit, svět je tak obrovský, že je snadno mizí.

Pokud jste si přečetli naši recenzi Bradavice Legacy, budete vědět, že hra Open World je ideální pro hardcore fanoušky série Harry Potter, s věrnou rekreací Bradavic, zejména je vrcholem vaší kouzelnické cesty. Viděli jste během svého času ve škole nějaké přikývnutí? Mluvící zrcadla a oddané zahrady stranou, existují stovky brodivných dědických velikonočních vajec, které je třeba objevit, a to jsou naše oblíbené.

Nejlepší Bradavice Legacy Velikonoční vejce: skříň sedí v temném rohu místnosti

Mizející skříňka

Zmizející skříňky hrají v příběhu Harryho Pottera důležitou roli, protože jsou předmětem, který Malfoy používá k pašování několika jedlíků smrti do školy, navzdory oddělení ochrany z Bradavic. Hráč v místnosti požadavku může vidět tento velmi mizející skříň.

Nejlepší Bradavice Legacy Velikonoční vejce: Šachový kus sedí v temném rohu místnosti

Wizards Chess

Stejně jako mizející kabinet je v místnosti požadavku také kousek šachu Wizards – možná stejný kus, jaký Ron používá v tajemství.

Nejlepší Bradavice Legacy Velikonoční vejce: Stará koupelna umyvadla se špinavým zrcadlem

Tajemná komnata

Když už mluvíme o tajemství, všichni víme, že vstup do nebezpečné jeskyně se nachází v Bradavicích, a pokud se vydáte do dívčích koupelen v Zmijozelských věšcích. Pokud se podíváte pozorně, můžete vidět had leptaný do jedné z kohoutků a pokud používáte Revelio, můžete odhalit stránku polního průvodce popisující vstup.

Nejlepší Bradavice Legacy Velikonoční vejce: Obrovská rakev, ve které je umístěna trofej

Triwizard Cup

V trofejní místnosti je mnoho trofejí poblíž věže Grand Staircase, ale nejdůležitější je jen mimo dohled. Triwizard Cup je uzavřen ve své ochranné skořápce uprostřed místnosti. Budete znát tento neslavný pohár z poháru ohně, ve kterém byl Voldemort použit jako portkey.

Nejlepší Bradavice Legacy Velikonoční vejce: kotel sedící na toaletě, naplněný zelenou tekutinou

Polyjuice lektvar

Pokud vezmete Floo Flame Network do učebny profesora Fig, pak se vydejte do dívčí koupelny ve druhém patře a vstoupíte do posledního stánku, všimnete si něčeho docela zvláštního; plný kotel a několik knih. Toto je samozřejmě kývnutí na Hermiona, který vaří polyjuice lektvar v tajemství.

Nejlepší Bradavice Legacy Velikonoční vejce: Obří chobotnice útočí na vnější stranu okna

Obrovská oliheň

Je dobře známo, že v The Great Lake má mnoho různých typů tvorů, žádný větší nebo snad děsivější než obří chobotnice. Protože Zmijozelská společenská místnost je ve skutečnosti pod zemí, můžete obří chobotnici svolat automaticky zasažením oken. Udělejte to dost a budete ošetřeni jedním z obrovských chapadla Squid, které zabouchly na sklenici.

Nejlepší Bradavice Legacy Velikonoční vejce: Pár zázvorových dvojčat se podívejte do obchodu

Weasley Twins

Venkovské vtipné obchody zonkos v Brada. Toto je samozřejmě odkaz na dvojčata Weasley, budoucí majitelé vlastního vtipného obchodu v Diagon Alley.

Nejlepší Bradavice Legacy Velikonoční vejce: Svitek vypráví příběh opuštěné cely

Buňka Sirius Blacka

Prostřednictvím kanceláře profesora Ronina na cimbuřích můžete navštívit samotnou celu, ve které byl Sirius Black držen, zatímco on čekal na své poslední setkání s dementory. Casting Revelio odhalí stránku polního průvodce a vypráví příběhy o stinných praktikách starých a naznačuje další temné události, které by mohly být přijít.

To jsou naše oblíbená Bradavice Legacy Velikonoční vejce, ale v žádném případě se nejedná o vyčerpávající seznam – existuje spousta dalších jemných kýv. Pokud se vám líbilo pivovarské lektvary a kouzla učení, maximalizovali každý talent, který můžete, našli každý tajemství a hledali jinou výzvu, náš seznam nejlepších PC her, jaké kdy vás uvidí správně.

Tvůrce série Harryho Pottera, JK Rowling, v posledních letech učinil řadu transfobobních poznámek o sociálních médiích. Warner Bros. Má licenci na výrobu her na základě Harryho Pottera. Zatímco podrobnosti o této dohodě nejsou veřejně známy a hry WB říká: „J.K. Rowling není přímo zapojen do tvorby hry “, je pravděpodobné, že jako tvůrce a majitelka Harry Potter IP vydělá z prodeje licenční poplatky. Pokud byste se chtěli dozvědět více o rovnosti transgenderu nebo půjčit svou podporu, zde jsou dvě důležité charitativní organizace, které vám doporučujeme vyzkoušet: Národní středisko pro transgender rovnost v USA a Mořské panny ve Velké Británii.

Paul Kelly, spisovatel průvodců v PCGamesnu, se obvykle nachází PK a čeká na respawn časovač v League of Legends, visí kolem hospody v Baldur’s Gate 3, nebo se probojuje přes usazené systémy ve Starfield. Miluje toast, i když to způsobuje, že se cítí trochu nemocný. Máslová dobrota vyhrazuje těžkou daň, kterou je ochoten zaplatit.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.