Reddit – Ponořte se do všeho, nejlepší mody Skyrim Special Edition | PC hráč

Mod také opravuje dialogové chyby a obnovuje řezaný dialog, abyste slyšeli, jak váš následovník řekne něco, co jste nikdy předtím neslyšeli, takže jako někdo, kdo má rád používání následovníků, je hezké občas slyšet něco jiného, ​​při prozkoumávání Skyrimu.

V tomto videu pokrývám to, o čem věřím, že jsou nejlepší mody, které můžete nainstalovat pro Skyrim Special Edition v roce 2023.

Všechny pokryté mody lze stáhnout z modů Nexus a spravovány pomocí modového nástroje, jako je Vortex nebo Mod Organizer 2.

Přestože používám parní verzi Skyrim Special Edition s vydáním výročí DLC, nainstalované na Windows 11, je možné tuto hru spustit na Linuxu se všemi mody, pokud používáte Steam Proton.

Seznam mod

Mody pokryté v tomto videu sahají od oprav chyb, obnoveného obsahu, grafických upgradů, kvality života, nových prvků uživatelského rozhraní, nová chování NPC a vylepšení výkonu.

Kvalitní mapa světa

Kvalitní mapa MOD MOD poskytuje novou sadu vysoce podrobných textur mapy 3D nebo papíru, doplněné silnicemi pro pevninu Skyrim a také ostrov Solsteim.

K dispozici je několik možností ke stažení, i když mám tendenci používat klasiku s možností všech silnic.

Výsledkem je, že nyní máte mapu, kterou lze použít pro navigaci, protože cesty a silnice jsou nyní jasně definovány, což je užitečné pro více nejasnějších umístění vyšlapané cesty, zejména v horách.

Anabler Anabler Achievement

Mody Achievement Anabler Mod obnovuje schopnost získat úspěchy Steam, když máte nainstalované mody.

.

V obou případech vám instalace tohoto mod umožní získat úspěchy bez ohledu na to, kolik modů jste nainstalovali.

Alternativní začátek – Žijte další život

Pokud jste hráli Skyrim několikrát, hra vždy začíná stejně, vás zachytí, vyberete si svůj startovní závod, drak útočí na Helgen a uniknete v chaosu, celý proces trvá asi 20 minut.

Alternativní start mod umožňuje zcela obejít vanilkový začátek hry a vytvořit si vlastní cestu.

Možná se rozhodnete začít jako nejnovější člen místního cechu, obchodníka, lovec v lese, patron v místním baru, někoho, kdo byl právě napaden a ztratil všechno, člen císařské legie, přeživší z ztroskotání lodi nebo ork, který celý svůj život žil v pevnosti.

Ale bez ohledu na počáteční původ, který si vyberete, vás nezablokuje z žádných řádků hledání, místo toho vám umožní vybrat si vlastní dobrodružství na hraní rolí a přichází vysoce doporučeno.

Pohodlné koně

Koně ve Skyrimu jsou hloupí.

Zaútočí na cokoli nepřátelského na dohled včetně draků a ve většině případů, zejména s nepřáteli na vyšší úrovni, nakonec zabijí, plýtvají 1000 zlatým.

Výjimkou je samozřejmě Shadowmare, který je nesmrtelný, ale bez ohledu na to si stále myslí, že je skvělý nápad bojovat proti ohniště.

Pohodlí koně Mod mění všechno, protože koně jsou nyní nepřátelé ignorováni a náhodně nenaútočí na věci, a navíc nyní mají dovednosti, které lze vyrovnat, což ve většině případů odpovídá výdrži nebo zdraví, které mohou, že mohou, že mohou Nyní sprint na delší vzdálenosti.

.

Často jsem zjistil, že je hloupé, že když jsem mohl jezdit na koni, můj následovník po mě běží pěšky a ve vanilkové hře, kromě Shadowmare, jsem se nikdy neobtěžoval s koňmi, ale s tímto modem je nyní vlastně používám, abych je používal, abych je používal pro Cestování Skyrim.

Není pochyb o tom, že Skyrim je masivní hra, ale čím více ji hrajete, můžete si začít myslet, že v některých částech světa chybí některé věci a máte pravdu.

Mod Cutting Room Floor Mod přidává úkoly, které Bethesda nedokončila z několika důvodů, dalších položek, nových interakcí NPC a další dialog, stejně jako další kousky řezaného obsahu zpět na svět.

.

Stopy

Svět Skyrim má hodně sněhu a popela, ale jedna věc, která je zvláštní, je, že nikdo v něm nezanechává žádné stopy.

Mod Footprint to opravuje, že tím, že umožňuje stvoření, NPC a vaše postava nechat stopy s efekty částic, když se pohybují po sněhu a popel.

Upřímně řečeno, jsem překvapen, že to nepřidali do hry, když byla vydána speciální vydání Skyrim, ale fantastický mod pro instalaci všech stejných.

Ponořené občané – Oprava AI

NPC v Skyrimu, podobně jako koně mají pochybnou inteligenci, zejména pokud jde o nebezpečné situace.

.

.

Skvělý mod, který přidává něco, co by mělo být ve hře.

Pohlcující hlídky

Skyrim využívá to, co jsou známá jako náhodná setkání, ve kterých v určitých bodech na mapě zažijete skriptovanou událost, může to být přepadení bandita, útok draka, jedinečný NPC, skupina NPC, která cestuje z jednoho místa na místo na místo na jiný, nebo dokonce starý ork, který vás vyzývá k boji proti smrti.

Pohlcující hlídky přidává Stormcloak, Thalmor, Imperial a Dawnguard hlídky do Skyrimu, stejně jako několik roamingových skaal, reaver a rieklings do Solstheim, a někdy tyto hlídky mohou mezi sebou překročit cesty, a pokud jsou na nepřátelských tvářích, a Začněte bojovat.

Mod také přidává bitvy v plném rozsahu mezi Stormcloak a císařskými vojáky, zatímco linie úkolu občanské války Skyrim je stále aktivní, což může znamenat, že v závislosti na vaší věrnosti můžete být napadeni na místě.

Podle mého názoru jsou mody, jako je tento, které přidávají další obsah nebo rozšiřují odrůdu, kterou hráč může zažít, vždy dobrá věc.

Pohlcující zvuky – Compendium

Poté, co hráli Skyrim tak dlouho a poté hráli další akční RPG, zvukové efekty ve Skyrimu ponechávají hodně žádoucí.

.

Immersive Sounds Mod MoD zcela přepracovává zvuk ve hře, kouzla zní hlasitěji a škodlivější, zbraně vydávají vhodné zvuky, když se střetávají, šipky svinutím vzduchem, brnění se cítí těžce a komické zvuky, jako je například plíživý útok, může být nyní umlčen.

Protože není nic pohlcujícího rozbití než uspořádání perfektního výstřelu, jen aby slyšela komiksový hluk, když šipka zasáhne.

Mod také přidává zvukové narážky, když jste vyzvedli předměty, jako jsou drahokamy, zlato nebo lektvary a truhly, nyní při otevření vrzají.

.

JK’s Skyrim – vše v jednom

Zatímco Skyrim má několik míst, měst a měst k prozkoumání, některé z menších osad se zdají být řídce osídleny, v mnoha případech může vesnice obsahovat jen několik budov, některé plodiny a některé NPCS a některé NPCS.

Skyrim Mod JK to opravuje přidáním více obsahu do různých osad na světě, díky čemuž je zapamatovatelnější, například Skyforge ve Whiterunu nyní vypadá kovář.

.

Ve skutečnosti některá místa mají nyní nové prodejce a věrnost města se změní v závislosti na pokroku v řadě občanské války.

Stručně řečeno, tento mod zvyšuje hru, zvyšuje umístění užitečnější pro charakter hráče a díky více světu žil svět.

Žádná animace smrti

Nepřátelé v Skyrimu jsou velmi flexibilní a někdy, když je zabijete, dělají tuto divnou animaci zápletky, když se propadnou na podlahu, která je zároveň veselá a znepokojující, samozřejmě to zcela rozbije ponoření, jak by to nikdo nebyl Udělejte to v reálném životě.

Mod bez spinningové smrti odstraní točení kolem taneční animace, kterou NPC dělají před smrtí, a místo toho budou nyní jen Ragdoll po zabití.

Mod také odstraňuje animace smrti smrti určitého tvora, které způsobují, že ztratí veškerou dynamiku, odstraňte jakýkoli fyzický tlak na základě vašich útoků, takže je zasažení již nespustí do vzduchu.

Skvělý mod k instalaci a ten, který považuji za nezbytný, zejména pro bojový.

Oprava dialogu vztahu

Jednou z věcí, které si při hraní ve hře všimnete.

.

Mod také opravuje dialogové chyby a obnovuje řezaný dialog, abyste slyšeli, jak váš následovník řekne něco, co jste nikdy předtím neslyšeli, takže jako někdo, kdo má rád používání následovníků, je hezké občas slyšet něco jiného, ​​při prozkoumávání Skyrimu.

Běh o své životy

Stejně jako koně, NPC ve Skyrimu slepě narazí do boje, kdykoli zaútočí draci a upíři, zejména u přední brány Whiterun, která obvykle končí s několika mrtvými obchodníky.

Mod Run for Your Lives to dělá tak, aby občané ve vesnici nebo městě nyní během těchto útoků běželi uvnitř uvnitř, ačkoli stráže, členové společníků, ostražití stendarr a následovníci hráče budou stále stát a bojovat.

Autor MOD zmiňuje, že tento mod byl vytvořen z frustrace každého člověka, který se snaží být hrdinou a nepřežívat, což je přesně důvod, proč doporučuji nainstalovat tento mod do vaší hry.

Skyland Aio

Pokud jde o moddingové grafické mody ve Skyrimu, rychle se stává králičí dírou, protože existují stovky, ne -li pro Skyrim, včetně tisíců grafických modů, včetně revizí textury a flóry, krajin a náhradníků s vodou, sněhové mody a pokračuje dál a pokračuje dál.

Proto doporučím jen jeden, Skyland Aio (vše v jednom), což je sbírka všech modů Skyland, která se spojila s vysokou kvalitou a přepracováním textury pro architekturu a krajinu.

Skyland je vytvořen pomocí 4K 3D skenů povrchů v reálném světě a nabízí nejrealističtější vizuální generální opravu ve Skyrimu, pokrývající města, města a vesnice na pevnosti, dungeony a jeskyně, stejně jako krajiny od Rift do dosahu a dále.

.

Skyland Lod

Mod Skyland LOD (úroveň detailu) poskytuje přednastavenou LOD nebo úroveň detailů, pokud máte nainstalovaný Mod Skyland Aio, což jinými slovy znamená, že budete moci vidět textury udivované Skyland na větší vzdálenosti.

.

Skyui

Uživatelské rozhraní (UI) pro Skyrim bylo navrženo s ohledem na ovladač, takže může být trochu otřesné, pokud používáte myši a klávesnici.

Mod Skyui se popisuje jako elegantní rozhraní pro rozhraní přátelský k PC s mnoha pokročilými funkcemi, z nichž jedním je přidat nové prvky HUD a moje oblíbená je viditelná doba trvání pro předvolání a kouzla masa, jako ve vanilkové hře, jediným způsobem Dalo by se zkontrolovat, že to bylo otevřít nabídku.

Mod také podporuje integraci modulů třetích stran, která vám umožní nakonfigurovat mod prostřednictvím sekce MOD Manager v nabídce hry, místo použití kouzla nebo síly v herně.

Pro někoho, kdo používá myši a klávesnici pro RPGS, je tento modlohendem a já důrazně doporučuji.

SSE displeje vylepšení

Mod SSE Display Twakes Mod poskytuje řešení all-in-one pro hladké hry s rozloženým FPS, včetně oprav fyziky, zvýšení výkonu na celé obrazovce, regulaci frekvence, vysoce konfigurovatelné omezení rychlosti snímků, různých oprav chyb a dalších.

Jinými slovy, nyní můžete přehrávat Skyrim o snímkovací frekvenci vyšší než standardní 60fps, a co je nejdůležitější, aniž by se herní modul obous.

Jako někdo, kdo má monitor obnovovací frekvence 165 Hz, je Skyrim běžící rychlostí 120 snímků za sekundu, takže důrazně doporučuji instalaci tohoto mod, pokud máte podobný hardware.

.

.

.

To je bezpochyby jeden z nejdůležitějších modů, které byste měli nainstalovat při přehrávání Skyrimu na PC.

Mokrý a studený

Mok a studený mod přidává vizuální efekty závislé na počasí a vylepšení AI pro hráče a NPC.

Přesněji řečeno, v chladnějším podnebí, postava hráče, NPC a některá stvoření nyní budou mít viditelnou animaci dechu, když se na brnění a oděvu objeví dýchání, srážky a sníh, a v závislosti na jejich závodě budou NPC aktivně hledat úkryt, když to bude prší nebo sněží.

Mod také přidává nové oděvy související s počasím do seznamů vyrovnaných her, obvykle šátky, rukavice nebo klobouky, které jsou často vybaveny po otočení počasí nebo alternativně nalezeny na bandittech umístěných na zasněžených místech.

Stejně jako Mod Footprints z dřívějších, tato funkce měla být implementována do původní hry.

Nejlepší mody Skyrim Special Edition jsou stejně početné jako nejlepší mody pro Vanilla Skyrim.

(Obrázek kredit: Nachtdaemmerung77)

  • Kvalita života
  • Vizuální prvky
  • Sledující
  • Kouzlo, Stealth, Combat
  • Jen tak pro zábavu

Nejlepší mody Skyrim Special Edition existují díky odolnosti Remaster 2016. Co z něj učinilo zásadní upgrade, je to, že 64bitová verze zůstává stabilní i při těžkém modu. .5’s zavedení souborů ESL (Elder Scrolls Light Plugin). Mods formátované jako soubory ESL se již do tohoto limitu nepočítají, a nechají nás s nimi jít.

Hledáte mody pro původní verzi Skyrimu? Vybrali jsme více než 100 nejlepších modů pro vylepšené vizuální a optimalizace, nové úkoly a umístění, roleplaying a ponoření, stvoření a NPC a mnoho dalšího. Toto jsou nejlepší mody Skyrim.

Také můžete alt-tab dovnitř a ven ze Skyrim Special Edition, aniž by myši zvrátila, takže je to také hezké.

. V dnešní době Skyrim prochází plně foukanou renesancí mod. . . Mezitím s vysokými poly mody využívají moderní techniku, aby Skyrim vypadal lépe než kdy jindy.

. Vír . Mod Organizátor 2 je komplikovanější a doporučuje se pro lidi, kteří se starají o to, zda jsou soubory MO uchovávány v samostatném adresáři. Jedna nevýhoda pro Mod Organizer 2 je to, že pokud spravujete mody pro více her, může být přepínání mezi nimi potíží. .

Nejlepší Skyrim Special Edition Mods: The Foundation

Existuje spousta pluginů, které existují, aby rozšířily to, co Skyrim je schopen a na které se ostatní mody spoléhají. . Začněte s prodloužením skriptu Skyrim (SKSE). Stáhněte si své současné výroční vydání, ať už vlastníte DLC nebo ne. Sledujte to s knihovnou adres pro pluginy SKSE.

Nyní jste schopni nainstalovat Skyui, aby Skyrim poskytl lepší, méně rozhraní zaměřené na konzolu-ten, který vám umožní třídit vybavení podle hmotnosti, hodnoty, typu nebo poškození a přidá nabídku „Konfigurace modu“, která bude užitečná pro Vylepšení modů, které nainstalujete později. Ignorujte nabídku zvanou „mody“, protože to vyvolává Bethesda’s Creation Club. Pomocník MCM je šikovným sledováním, protože rozšiřuje to, co je schopna konfigurační nabídky MOD, takže vaše rozhodnutí přetrvává napříč úsporami.

Pro jejich kombinaci oprav chyb a přidané nástroje můžete také nainstalovat vylepšení Po3 a Papyrus Extender, ConsoleUtilsse, JContainersse, Papyrusutil SE, Uiextensions, neoficiální oprava Skyrim Special Edition a opravy SSE Engine Engine Engine Engine. Nezapomeňte si pečlivě přečíst poznámky k instalaci, když je to ve dvou částech, a druhý je třeba nainstalovat ručně. Stojí to za to, protože se zabývá přetrvávajícím chybou synchronizace rtů, umožňuje úspěchy na modifikovaných úsporách a další. Kouzlo Perk Item Distributor se hodí pro všechny mody, které přidávají kouzlo, výhody, předměty nebo cokoli jiného do NPCS a otevřená animační náhrada umožňuje ostatním modům editovat animace (to také dělá předchozí dynamický animační náhrada redundantní, takže vidíte dar redundant, takže vidíte dar Uvedeno v požadavcích mod, můžete jej ignorovat, pokud máte veslo).

I když je nepotřebujete absolutně všechny, objeví se dostatečně v požadavcích jiných populárních modů, pravděpodobně je nakonec nakonec nainstalujete. Může to také udělat.

Kvalita života mody

Racemenu

Vylepšená nabídka vytváření znaků s číselnými displeji pro jezdce a schopnost zvolit si jakoukoli barvu pro vaše vlasy, kůži nebo jiné odstíny, než aby byly omezené na základě rasy. .

Lepší ovládací prvky zpráv

Zvyšuje kliknuté oblasti položek nabídky, aby byly skutečnou šířkou položky, spíše než jen absurdního malého čtverce uprostřed tohoto prostoru. . Také to zlepšuje ovládací prvky klávesnice několika způsoby. Například, Tab vás vždy vezme zpět do pódia a vstup vám umožní vybrat si možnost, i když budete trénovat a normálně by mu museli myši zpět nad ní. Pokud jste někdy omylem vybrali nesprávnou možnost dialogu, chyťte také lepší kontroly dialogu.

Kvalitní mapa světa

Skyrimova mapa je funkční, ale nudná. Kvalitní mapa světa nabízí několik způsobů, jak to napravit. Může nahradit mapu mnohem podrobnější světovou texturou, barvy, které pomáhají vymezit samostatné oblasti mnohem zjevně, ale existuje také možnost mít papírovou mapu, s větším vzhledem k zapomnění, pokud je to vaše věc. S 3D to opravdu nefunguje, ale je to tam.

Proteus

. NPC, kteří zemřeli, zůstanou mrtvé, položky ponechané ve skladování lze získat a tak dále. Umožňuje také upravit NPC a předměty, dokonce i počasí, stejně jako teleportovat mezi hlavními osadami a jinými místy, jako je Blackreach. Některé z toho, co Proteus umožňuje, je již proveditelné s příkazy Skyrimovy konzoly a existujícími mody, ale to vše spojuje do jediného vyskakovacího menu.

Alternativní start – žijte další život

Proč nezačne svou novou hru jako někdo jiný než dragonborn? Alternate Start je roleplaying mod, který vám umožní vybrat, jak byste chtěli zahájit další přehrávání. Jste patron v hostinci, návštěvník přicházejícím lodí, domácí občan, vězeň ve vězeňské cele nebo člen cechu? Můžete začít jako voják, psanec, lovec, dokonce i upír. Je to skvělý způsob, jak znovu zajímat Skyrim z jiné perspektivy a přeskočit tutoriál, když jste u toho.

Nejsi nováček

? . Nejste nováček, který vám umožní začít s některými zkušenostmi pod pásem výběrem jedné z 12 tříd, která zvyšuje vaše skóre ve výběru vhodných dovedností, a tak vám umožní okamžitě vyrovnat spoustu časů. Assassin je třída, kterou si můžete vybrat pro největší bonus k plížení, lukostřelbě a jednoruční, pro případ, že byste se zajímali.

Pamatujte na úhel Lockpick

. Úhel mírně upravíte. . . Zasunete další uzamčení dovnitř a držíte jej zcela svislým spíše než vložením kdekoli poblíž předchozí polohy. Co si myslíš, Dragonborn? Tento mod vloží každý nový zámek do předchozí pozice, což usnadňuje úpravu odtamtud.

Grafické mody

Realistické generální opravy osvětlení

Největším vylepšením, které můžete udělat ve způsobu, jakým Skyrim vypadá, je změnit jeho osvětlení, ale jedním z tvrdých limitů motoru je, že pouze čtyři světla mohou ovlivnit jakýkoli objekt najednou. K dispozici je několik různých revizí světla, ale RLO je skvělé, protože to interiéry tmavší, ale ne příliš tmavé na to, aby to bylo vidět, a nepřekonala osvětlení ráfku, díky kterému lidé vypadají, jako by zářili.

Vysoká poly hlava

. A i když existuje spousta možností, jak přimět každého, aby vypadali, jako by vystoupili z katalogu, vysoká poly hlava hlava hlavy, aniž by v zásadě měnila způsob, jakým vypadají. K výběru obličeje s vysokou poly-a obočí, vlasy, čelo, jizvu-pro váš hráč-a doplňkové poly hlavy a vlasy pro všechny vanilkové npcs, budete muset použít Racemenu. Distribuováno všem ostatním.

Po tvářích, dalším místem, které si všimnete ošklivých textur při vyšších rozlišeních, jsou oblečení. . . . Rustikální mody jsou k dispozici ve verzích 2K a 4K.

Daedric svatyně – vše v jednom

Daedric Princes jsou tak důležité bytosti, které nesmíte přeskočit dialog při rozhovoru s nimi, a prostě tam musíte sedět a dívat se na neprůhledné kamenné tváře jejich soch, zatímco oni přehrují váš obecný směr. Měli by být alespoň skvěle vypadající neprůhledné kamenné tváře, na které musíte zírat, což je přesně to, co je tento mod dělá.

Konzistentní starší lidé

I když je to daleko od nejhoršího pachatele (ztracená archa, dívám se na tebe), Skyrim občas posiluje hlavy starších postav na obecná těla, která ve srovnání vypadají znepokojivě mladí. .

Upscale – AI upscaled textury 2x 4x stvoření

Proč kuřata vypadají tak zamlženy? Je to záhada pro věky. I když existuje spousta na míru na míru s vysokým rozlišením pro jednotlivá zvířata a příšery, tento výběr kůží pro všechny stvoření pro všechny stvoření a malý poskytuje solidní základnu pro všechny, aby se ujistila, že kuřata nejsou přehlížena, když jste se nezískají „znovu nahradit jednotlivé draky nebo cokoli jiného.

Immersive HUD – IHUD

Vaše značky kompasu a pátrání, doplňující výdrž a mana bary, křížové kříže, všechny ty věci se mohou opravdu dostat do cesty hezkým snímkům obrazovky, které budete chtít vzít po modingu Skyrimu, dokud září. . Přepněte kompas stisknutím X, změňte rychlost, při které po doplňování zmizí bary many a výdrže.

Pláště Skyrima

Schopnost nosit sladký plášť je poloviční důvod, proč hrajeme fantasy RPG, správně? Pokud to platí pro vás, je plášťové Skyrima modi, který budete chtít naplnit svět Rad Back-Ruchs, včetně těch, které vyhlásí vaši věrnost Stormcloakům nebo císařským. Aby nedošlo k procházce plášťů přes nohy.

Čistá vanilka

Nechcete vypadat jako plnohodnotný anime glamazon, ale nechcete být za všech okolností pokryty nečistotami? No, pokud byste se raději nepodobali definici Montyho Pythonu někoho, kdo není králem, čisté vanilkové těla vás způsobí, že vypadáte méně špinavě a také méně chlupaté.

Nejrůznější opravy animace

Mezi zvláštnostmi, které si pravděpodobně nevšimnete, pokud jste v Skyrimu nedali více než 100 hodin, patří skutečnost, že ženy drží špatně obouruční zbraně a pánské prsty jsou opravdu divné, když sprintují. Dej své dámě Dragonborn obouruční meč a její levá ruka uchopí prázdný prostor vedle rukojeti, a když váš gentlemanský dragonborn půjde na rychlý běh, prsty se změní na podivné malé klobásy. . Pristine Vanilla Hnutí se zabývá několika dalšími, většinou nervozitami v chůzi a běhu animací.

Quest mody

Hodinky

Nenaleznete mnoho modů Skyrim Quest s Silent Hill a Metropolis Fritz Lang mezi jejich inspirace. . Je to značný mod, a ten, který budete muset nechat své následovníky pozadu, ale stojí za to vzít několik hodin z vašeho přehrávání, aby se ponořil do této dlouhé koupele atmosférického a chytře navrženého pátrání.

Fortune’s Tradehouse

Ze všech modů quest pro Skyrim se Fortune’s Tradehouse cítí nejvíce jako by to mohlo být součástí původní hry. . Pyromancer, který je trvale v ohni, s vášní i doslovným plamenem, je snadný oblíbený. Odměny jsou také skvělé, včetně páru bot, které vám umožní sprintu po zemi vysokou rychlostí. Fortune’s Tradehouse je jedním z nejvíce podhodnocených modů Skyrim.

Dědictví Dragonborn

Mod, který stojí za vybudování hraní kolem, dědictví Dragonborn vás dělá kurátorem samoty muzea s místem pro každou jedinečnou magickou položku ve Skyrimu a také spoustu světských. . Legacy of the Dragonborn také přidává questline o obnovení muzea a archeologické dovednosti s vlastními výhodami.

Zapomenuté město

. . Je také upraven do samostatné hry ve starověkém Římě.

Vír

Maelstrom je staromódní puzzle dungeon s estetikou obálky alba Heavy Metal. Je tma, jak sakra – vážně přineste pochodně – a budete muset důkladně prozkoumat každý roh této severské zříceniny. Také oblečení je volitelné. (Instalační program vám umožní vybrat si, zda vaše dámy monster nasadí spodní prádlo..

Enderal: zapomenuté příběhy

Tato celková konverze vytváří zcela nový svět, téměř velikost samotného Skyrima a naplňuje ji dungeony, úkoly, monstra a plně vyjádřené NPCS. Některé ze systémů Skyrimu byly také vylepšeny, je tu nový vlastní příběh, který si můžete užít, a dobré 50+ hodin nových dobrodružství, aby byly těžké. Další informace, přečtěte si o otevření Enderal 20 hodin.

Baba Yaga a labyrint

Pocta Blink, epizoda Doctor Who s děsivými sochami andělů, Baba Yaga a Labyrint vás posílá do interdimenzionálního bludiště, aby zachránil čarodějnici jménem Hagnes. Jde o to, že bludiště je plné plačících andělů, kteří se pohybují, když se na ně nedíváte. Jsou tady stejně strašidelné jako v televizi, ale stojí za to vyvážit váš strach, jak zachránit Hagnes (který je jedním z lepších NPC vyjádřených strojovým učením), a skórovat sladké oblečení čarodějnic stejně jako její.

Mods sledovatel, společník a NPC

Každý ví, že správně vyvážená dobrodružná párty se skládá ze tří až šesti hrdinů a jen jeden následovník NPC nemohl stačit. . (Nepočítáte vlastní společníky, jako je Inigo, koho nemusíte integrovat s Nifer’s Follower Framework.) Tento mod má také vylepšené možnosti, které vám umožní rozhodnout se, zda následovníci jezdí na montáži, vytvářejí pro ně sady outfitů, přistupují k samostatnému zásobnímu inventáři, který jim umožňuje balení položek, které nechcete, aby používali, a spousta dalších.

Inigo

Možná si nemyslíte, že Blue Khajiit, který vás sleduje kolem komentování všeho a být sarkastický o Lydii, je to, co Skyrim potřebuje, ale věřte nám v to. . Může mu být řečeno, kam má jít a co dělat písmem, a bude vás následovat, i když máte existujícího společníka, povídat si s nimi díky obratně repurponované hlasové linie. Chcete-li se rozléhat a zářit Inigo pro speciální vydání.

Vilja ve Skyrimu

Pokračování k velmi milovanému modionu Oblivion (ke kterému přispěl Terry Pratchett), Vilja ve Skyrimu přidává prababičku původní Vilja jako následovníka. Je to alchymistka s vlastním questline a jedinečným systémem, který jí dává objednávky – v podstatě kouzla vázaná na klávesové zkratky, které lze použít k koordinaci útoků. Stejně jako Inigo se nepočítá do vašeho limitu následovníka, a pokud bude navzájem představena Inigo a Vilja.

Chodím tady

. Jen cihla železné brnění a špatný přístup, který mě nenechá projít celou minutu. Co když člověk spěchá, nevím. (Chodím, tady je mod, který deaktivuje kolizi následovníka. .)

Brynjolf a Riften Guild – PRIVES

. Tento mod způsobuje, že se rozšiřuje na Questline Thieves Guild Questline, aby se Brynjolf stal románným následovníkem, který se k vám dokonce připojí k koupeli, a také vám umožní objevit historii záhadného zloděje známého jako Rune a Adventure v nových kryptech a ruinách, zatímco vytvoří Většinu času jako nový šéf zločinu Tamriel.

Žádné pozdravy NPC – pozdravy zmenšeného rozsahu

Nemocní NPC opakujících stejnou catchphrase z celé ulice pokaždé, když vás uvidí? ? Tento mod má několik možností pro vyřešení problému, ať už chcete snížit vzdálenost, na které tyto kůry spustí, nebo se jich úplně zbavit.

Seranaholic

. Existuje zastrašující počet seranových náhradníků na modech Nexus, ale Seranaholic je ten, kdo se dostane a přichází s různými možnostmi barevných očí podle toho, jak vampirická chcete, aby ji hledala.

Přidává tisíce linií vyjádřeného dialogu pro NPC, aby se cítil, jako byste měli blíže a více osobního vztahu s následovníky a přáteli. Váš manžel již nebude znít jako náhodný následovník, ale oslovujte vás osobněji a ti, které jste rozhněvali, budou mít řadu nových urážek, které vám vrhnou.

Shirley

Na základě populárního oktogenarianského YouTuber Shirley Curryho, jinak známého jako „skyrim babička“. Vytvořeno fanoušky a vyjádřeno samotnou Curry, Shirley Companion sdílí Curryho podobu. Tamriel’s Shirley má také svůj vlastní tradiční příběh. Poté, co jste dokončili její náborový úkol, se k vám připojí Shirley a bojuje s vámi jako barbarský válečník – Curryho preferovaný bojový styl.

Úpravy dynamické kolize

Už jste se někdy pokusili headshot mrázový atronach, jen abyste viděli, jak se vaše šíp plaví přímo přes místo, kde by měla být jeho tvář? Nebo měli potíže s spojením s obřím, pokud se zaměřujete na něco nad nohama? Některá stvoření mají hitboxy, které nejsou upraveny pro jejich velikost, což opravuje dynamické přizpůsobení kolize. Když se kachnu kachna, také mění hitbox hráče, což znamená, že se můžete skutečně plazit pod objekty.

Přesnost – přesné srážky na blízko

Skvělý způsob, jak zlepšit boj Skyrimů, aniž by jej proměnil v úplně jinou hru, způsobuje, že NPC reagují jinak na základě toho, kde je zasáhnete, přidává zpětný ráz, když vaše zbraň zasáhne zeď nebo jinou překážku, a používá hitstop, zbraňové stezky a chvění fotoaparátů Aby se útoky cítily působivější. Všechny možnosti lze přizpůsobit, což určitě byste měli. Obzvláště pokud plánujete hrát obouruční wielder, protože v tuto chvíli je dosah na těchto zbraních nastaven příliš krátký a budete si chybět věci, které byste měli zasáhnout, pokud nevylepšujete řadu.

Kosmická kouzla

? Potřebujete kosmická kouzla, která přidává 18 silných kouzel, která se rozšiřují s vaším skóre v dovednosti ničení. Vytvořte gravitační údery, spusťte se na místě, které způsobuje poškození při příjezdu, teleportujte své nepřátele skrz červí díru, která zvyšuje jejich slabost k magii, a vystřelte je světelnými paprsky, měsíční paprsky a paprsky prázdných paprsků. Tato nová kouzla si můžete koupit z Nelacaru v Winterhold’s Frozen Hearth Inn, ale pokud to zní jako nudný způsob, jak získat divokou a šílenou magii, stejný moderní Spectraverse Package Lore a bude spustit po dosažení úrovně tři.

Bruslení opraveno pro skutečné

Možná jste si toho nikdy nevšimli, pokud nebojujete ve třetí osobě, nebo nestojíte za svými společníky, zatímco dělají grunt-práci na blízko, ale postavy v Skyrimu jdou do výrazného skluzu, pokud zaútočí při chůzi určitou rychlostí. Je to jedna z těch věcí, která vás povede, jakmile to uvidíte, a proto potřebujete pro reálné brusle.

Kouzelné plíživé útoky

Blesk na záda by měl být stejně překvapivý jako šipka. Magic Sneak Attacks Mod znásobí poškození kouzel, zatímco se krčí a skryje, i když jsou vrženy z svitků nebo stavů a ​​to samé dělají také pro DRAGONSHOUT.

Realistická detekce AI

Pokud jste někdy procházeli něčím domem a byli jste spatřeni NPC, který plně spal, všimli jste si, že být v bezvědomí nebrání někomu schopnosti slyšet v Skyrimu. Realistická detekce AI napravuje, že a také zvyšuje rozumnější kužely, zvyšuje důležitost místní úrovně světla a linie zraku versus vaše surové plíživé dovednosti, čímž se upozorní NPC hledáno déle a všimněte si mrtvých těl na dálku dále než pět metry a další. Jak říká název, je to detekce realističtější.

Nejlepší vydání Skyrim Anniversary Edition

Skyrim Extended Cut – Svaté a svůdy

Příkazy konzoly Skyrim

Není třeba hrát Skyrim jako skromný válečník. Staňte se obřím, létat, projít stěnami, vytvořit jakoukoli položku, kterou chcete, a dokonce se stát Santa Clausem s příkazy Skyrim Console a poskytnout si každou položku ve hře s kódy položek Skyrim.

Pokud jste byli na rozšíření Oblivion The Shivering Isles, možná jste byli nadšeni, že se můžete podívat na SAINTS & SEDUCERS, jeden z oficiálních doplňků Creation Club zabalené do edice Skyrim Anniversary Edition. A pak jste byli pravděpodobně zklamáni, když jste našli další tenký úkol s NPC, kteří jsou alergičtí na dialog. Prodloužený řez nahrazuje tento úkol zcela novým plnou dobře hlasovaných NPC, včetně vynikajícího zosobnění Madgod Sheogorath, o kterém jsem si téměř myslel, že je původní hlasový herec, a umožňuje vám cestovat na třesoucí se ostrovy, kam se dostanete, kam se dostanete Bojujte s známými nepřáteli, jako jsou grummity a maso Atronachs. Jedinou nevýhodou je, že musíte být na úrovni 20 a dokončili jste mysl šílenství, abyste mohli zahájit svaté a svůdy. Stojí to za to.

Šedý cowl se vrací – vyjádřený příběh

. Jeden z řady modů, které používají XVASYNTH2 k generování nových hlasových linek pro doplňky Creation Club, tento mod podílející se na The Grey Cowl vrátí příběh o něco více.

Jen tak pro zábavu

Skyrim na Skiomě

Je to trochu sestupný, že Skyrim redukuje Skiomu na jednoduchý výdrž, když by to měl být silný halucinogen. Tady je mod, díky kterému by SKOOMA to mělo být: jednosměrná lístek do Weirdtown. .

Supersafe trpasličí raketová boty

Myslíš si, že Dwimer právě šel z místa na místo? Sakra ne. Když jste dostatečně magičtí na to, abyste vymazali existenci celého druhu z reality, chůze je pro Chumps. Proto Dwemer rozhodně použil tyto raketové boty Supersafe Trpap, které vás vypustí do vzduchu způsobem, který není vůbec nebezpečný pro vaše zdraví a pohodu, i když by to mohlo způsobit, že vypadáte jako goofus. (Slowfall Spell není zahrnuto.)

Oprava bezpečnosti

Revizní mody zabezpečení přidávají pro vás nové návrhy zámků, na které se můžete podívat, zatímco jste hrdinsky rabováním skyrimu každého posledního septimu. Zámky sahají od překvapivě krásných po mysticky děsivé až po docela nechutné, ale jsou všechny přátelské a úžasně animované. Některé z návrhů ODDER jsou dokonce nové zvukové efekty, které doprovázejí.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.