Reddit – Ponořte se do všeho, odborné pohledávky Warzone Slept -On AR je „nejlepší“ výběr v sezóně 4 – Dexerto

Odborné pohledávky Warzone Slept-On AR je „nejlepší“ výběr v sezóně 4

“Mnoho lidí spí na AK, vzhledem k tomu, že zvýšili zdraví o 50,” řekl. “Tato zbraň se hodně pohybuje (v seznamech úrovně.”.“

[Warzone] Porovnání AR „meta“

Tato nejnovější aktualizace byla zklamáním, ale podařilo se jí otřást AR meta, která udržuje hru poněkud zajímavou.

Myslel jsem, že udělám příspěvek zdůrazňující výhody a nevýhody současných nejlepších dostupných zbraní, konkrétně ARS na dlouhém dosahu a také předvést některé sestavy.

Byl jsem velkým obhájcem kompenzátorů a kol s vysokou rychlostí, ale podle mých zkušeností je rozšiřující rozsah poškození pro útočné pušky král a nemyslím si, že je můžete skutečně používat super efektivně v rozsahu, kde byste potřebovali 1000+ m/s čenichovou rychlost.

STB 556 je můj nový AR volby, vřele doporučuji používat rychlé ruce s touto zbraní kvůli menšímu magu, takže je ideální pro menší herní režimy.

Tato zbraň má solidní TTK do asi 60 metrů, což je ideální pro ostrov Ashika, ale s nedávnými nadšenci je poslední rozsah poškození nyní konkurenceschopný, díky čemuž je dostatečně univerzální pro Al Mazrah a ty delší boje.

S mým sestavením je také velmi přesný v dosahu, srovnatelný s hemlockem s velkou kontrolou zpětného rázu a pevnou rychlostí čenichu.

Slabost této zbraně je velikost časopisu a je to krátký první rozsah poškození, mezi asi 20-40 m budete mít malou nevýhodu ostatních zbraní, protože budou stále těžit z dalšího poškození kulky.

ISO Hemlock má jak nejlepší ovládání zpětného rázu ve třídě, tak nejlepší rychlost čenichu. Má také fantastické hodnoty rozsahu poškození, ale musíte zasáhnout své výstřely na hrudi, neudělejte to a vaše ttk odpad je masivní.

Nejpomalejší míra ohně také znamená, že tato zbraň je nejméně odpuštěnou možností, pokud vám chybí vaše záběry.

Lze efektivně použít na obou mapách.

M4 je nejméně přesný, ale také nejspolehlivější AR, bez ohledu na to, jakou část těla zasáhnete, dostanete stejnou ttk.

Kromě tvrdší kontroly zpětného rázu má M4 také potenciál s nižším poškozením ve středním rozsahu kvůli strmému poklesu, ve srovnání se bude cítit jako střelec na čůrání, dokud se znovu nestane konkurenceschopným v konečném rozsahu poškození.

Nejrychlejší míra ohně dělá z této zbraně nejvíce odpuštění, když chybí výstřely.

Doporučte tuto zbraň pro ostrov Ashika, ne Al Mazrah, aby skutečně využil tento první rozsah poškození. Ostatní AR jsou jen mnohem lepší paprsky na dlouhém doletu a způsobují větší poškození ve středním dosahu.

Taq-56 je na docela špatném místě, ráda to považuji za slabší Hemlock, ale s 60 kulatými magy, které dávají této zbrani velkou výhodu, má nejvyšší poškození na mag a je skvělé pro větší herní režimy a Ashiku, kde ty čelí více nepřátelům důsledně.

Doporučuji tuto zbraň pro Ashiku, protože ovládání zpětného rázu a rychlost čenichu není tak pevná kvůli slabším možnostem hlavy. Tato zbraň je výrazně lepší než M4 ve středním dosahu, ale výrazně slabší v krátkém dosahu.

STB 556 – Nejlepší volba pro sóla/Duos

ISO Hemlock – Nejlepší volba pro tria/čtyřkolky

M4 – Rychlá možnost TTK Ashika

Taq -56 – Možnost vysokého DPM Ashika

Odborné pohledávky Warzone Slept-On AR je „nejlepší“ výběr v sezóně 4

Kastov 762 v Green je zaměřen ve Warzone 2

Aktivita

Pokud hledáte novou útočnou pušku, kterou byste měli použít ve Warzone Season 4, možná budete chtít zvážit starého favorita, který byl už nějakou dobu využíván.

Začátkem sezóny 4 se Warzone 2 Devs rozhodl provést několik velkých změn v Battle Royale. Představili novou mapu ve formě Vondelu, která je menší než al-Madrah, ale větší než Ashika Island. Celkový TTK hry byl také zvýšen díky zvýšení zdraví hráčů.

Článek pokračuje po reklamě

To nebylo ani všechno. Devs také umístili několik zbraní Battle Royale pod mikroskop, včetně dominantního Cronen Squall. Battle Rifle měla poškození zvýšené, ale to také přišlo s kulkami, aby zabil číslo také nahoru – z ní se z něj stal pomalejší zabiják.

Článek pokračuje po reklamě

Navzdory této změně zůstal Squall pro mnoho hráčů go-to zbraní, ale její popularita klesla z dotyku. Výsledkem je, že někteří hledají různé věci, které je třeba použít, a existuje jeden AR, který je zjevně lepší než ostatní, přestože ho nikdo opravdu nepoužívá.

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší Kastov 762 načítání pro Warzone 2 Season 4

To je alespoň podle metafory, protože Guru Warzone 2 zdůraznil Kastov 762 ve svém videu 19. června a nazval jej „Best AR“ pro sezónu 4.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

“Mnoho lidí spí na AK, vzhledem k tomu, že zvýšili zdraví o 50,” řekl. “Tato zbraň se hodně pohybuje (v seznamech úrovně.”.“

Článek pokračuje po reklamě

Provozuje také docela standardní sestavení, přičemž hlaveň KAS-10 584 mm získává nějaké využití vedle dobíjecího pohledu SZ a Grip Demo-X2. To vše je navrženo tak, aby výstřely udržovaly co nejpřímě.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

  • Člání: ZLR TALON 5
  • Barrel: KAS-10 584mm barel
  • Optic: SZ dobíjecí dx
  • Akcie: KSTV-RPK továrna
  • Grip: Demo-X2 Grip

Jak bylo uvedeno, 762 jde v nové sezóně mírně pod radarem s 1.1% míra výběru podle statistik WZRanked.

To by se mělo postupem času trochu zaškrtnout, protože hráči stále více prokopují Cronen Squall, ale zbývá vidět, jak se to zvýší.