Reddit – Ponořte se do všeho, Paradox vysvětlil své budoucí plány pro Crusader Kings 3 – Games Lantern

Paradox vysvětlil své budoucí plány pro Crusader Kings 3

1, Byzantine DLC a Aktualizace správy: Je mi líto, ale po oznámení Legacy of Persie prostě nejednoznačně spekuluji, že se jedná o další hlavní expanzi.

Jaké DLC očekáváte, že budou vyhlášeny příští rok?

Můj zcela spekulativní předpovědi Pro příští rok DLC založené na komentářích DEV z fór a půdorysu DD:

Předchozí půdorys s přidanými DLC + 2023

1, Byzantine DLC a Aktualizace správy: Je mi líto, ale po oznámení Legacy of Persie prostě nejednoznačně spekuluji, že se jedná o další hlavní expanzi.

Vývojáři přímo uvedli, že když Ere dostane DLC, obdrží spíše hlavní DLC než balíček chuti a řekli, že kdykoli se dostanou do imperiální hry, mohou vám zaručit dvě věci: vylepšení nebo přepracování rozpuštění nebo generální opravy frakce, a ne importovat styl hraní hry Svaté Furyho a bude dělat něco více zapojeného.

Je velmi pravděpodobné, že i další „imperiální“ vlády, jako jsou HRE a Persie. Je pravděpodobné, že určitý obsah bude zahrnut do DLC, ale základní prvky imperiální vlády budou součástí náplasti zdarma, jako u T&T a předchozích DLCS. Přepracování zákonů by bylo pravděpodobné, protože mám pocit, že vlády a zákony jsou příliš propojené na to, aby byly vynechány. Navíc je velmi pravděpodobné, že korunovace budou zahrnuty do DLC.

2, balíček událostí vybrané komunity: Podobně jako poslední balíček událostí bude pravděpodobně vybrán prostřednictvím průzkumu. Některé z nejbližších, které mají být vybrány z předchozího průzkumu, jako jsou darebáci a vagabonds, by se mohly znovu použít.

3a. Britská/francouzská chuťová balíček: Po odkazu Persie a rozšíření rozsahu toho, co zahrnout do balíčků Flavor, očekávám, že evropská chuťová balíček zakončí západní Evropu, možná zahrnuje obsah pro Anglii i Francii kvůli jejich propojené historii. Věřím, že aliance by mohla být významným přepracováním, a potenciálně dostávat léčbu podobně jako regenerace.

3B. West/East Slovic Flavor Pack: Alternativa pro potenciální balíček chuti pro rok 2024 by mohla následovat ve stopách Legacy of Persia vylepšením západní a východní slovanské skupiny a slovanská náboženství.

Paradox vysvětlil své budoucí plány pro Crusader Kings 3

Paradox nedávno sdílel některé ze svých ambicí pro budoucí DLC CK3 a aktualizace v následujících letech.

Paradox vysvětlil své budoucí plány pro Crusader Kings 3

Tento týden se vedoucí projektu pro Crusader Kings 3 vzal na Interaktivní fóra Paradox, aby sdílel myšlenky a ambice týmu pro budoucnost hry.

Dlouhý příspěvek začal dotýkat se toho, co mohou hráči očekávat v nadcházejících měsících v CK3, a poté pokračoval spekulovat o tom, co by mohlo přijít v průběhu příštích několika let, pokud je tým schopen splnit své současné ambice pro hra.

Z tohoto dev deníku víme, že pro CK3 je plánována bezplatná aktualizace před koncem roku a že další DLC se plánuje zaměřit na prvky roleplay a „posílení spojení mezi mapou a znakem“. Neexistovaly žádné konkrétní podrobnosti o tom, co to znamená, ale velká část Crusader Kings byla to, že to není jen válečná hra, ale do značné míry simulace života v karanténě jako vládce ve středověku. Za tímto účelem je tedy další expanze na straně postavy hry pravděpodobně dobrá věc.

Přátelé a nepřátelé jsou nejnovější DLC pro Crusader Kings 3

Přátelé a nepřátelé jsou nejnovější DLC pro Crusader Kings 3

Ale co po tom? Ještě jednou, nebyla učiněna žádná konkrétní oznámení, ale dozvěděli jsme se o tom, co tým chce implementovat v CK3 v průběhu aktuálních let. Zde jsou některé z nejvýznamnějších plánů, které byly zmíněny:

Obchodní a obchodní republiky

To není pro Crusader Kings nic nového a pro CK2 existoval DLC, díky nimž byla obchodní republika hratelná a rozšířila se o obchod ve hře. Zdá se však, že Paradox chce tentokrát zaujmout jiný přístup. Spíše než jen přidání několika hratelných obchodních republik do hry, vývojáři místo toho chtějí vytvořit interpretaci řízenou postavou, s novými hrami, spolu s více zaměřením na lidi, kteří skutečně obchodují, spíše než jen na rozhodnutí domy obchodních republik.

Paradox chce zlepšit systém obchodní republiky z CK2

Paradox chce zlepšit systém obchodní republiky z CK2

Rozšířené říše

Paradox říká, že chtějí přidat novou hloubku zážitku, který získáte při hraní (nebo v) říši v CK3. Žádné dva říše nebyly stejné a vývojáři chtějí tuto skutečnost reprezentovat a přidat nové systémy, aby rozlišili říše a způsobili, že se budou cítit „reálněji“, spíše než efektivně, že jsou jen verzí titulu království vyšší úrovně.

Vylepšené zákony a náboženství

Zatímco náboženství přichází od CK2, nabízí hráčům nesmírné možnosti přizpůsobení při reformě pobočky pohanství nebo přijetí nové kacířství, zákony se vůbec příliš nezměnily (s výjimkou Vassal Sakral s CK3).

Paradox chce přivést zákony na škrábnutí a dělat ještě více práce na rozvoji systémů náboženství hry, čímž se obě systémy zvyšují postavy a důležitější pro postavu, kterou hrajete jako.

Zákony v CK3 jsou v současné době docela na barebony

Zákony v CK3 jsou v současné době docela na barebony

Přepracované klany a nomády

Klany, kmeny a kočovníci jsou různé vládní typy, které byly poměrně dobře zastoupeny v CK2 poté, co hra obdržela DLC pro každou z nich, ale v CK3 opravdu není vůbec nic, co je odlišuje od feudálních systémů vlády. Mám sklon velmi rychle zapomenout na typy vlády a jediný důvod, proč si pamatuji, je, když je čas reformovat kmen, aby získal přístup k feudálním budovám a armádám.

Naštěstí Paradox také plánuje tyto problémy řešit a doufá, že přidá novou mechaniku, která přesněji odráží správu těchto regionů, jakož i životy lidí, kteří tam žili.

Rozšíření mapy

Nakonec se také přemýšlí o rozšíření na mapu. CK3 je nastaven příliš brzy v historii, aby přemýšlel o kolonizaci nového světa, ale v deníku deníku bylo zmíněno, že nakonec chtějí mít ve hře celý starý svět ve hře. Mapa je již docela obrovská, táhne se od Islandu po Tibet, ale pokud se ve hře dostatečně odráží kultury nově přidaných regionů (ideálně bez potřeby následné DLC), pak by jistě mohla být rozšíření mapy určitě zajímavé.