Reddit – Ponořte se do všeho, průvodce začátečníky Victoria 3 | PCGamesn

. Tuto nabídku najdete v této řadě tlačítek vlevo (kde je tlačítko pro vojenský panel). Zde budete chtít zkontrolovat každou kartu nabídky. Karta pro přehled vám řekne vaši současnou formu vlády a kdo v současné době slouží jako monarcha, prezident nebo jiný vůdce. . Podle zákonů budete moci vidět, které zákony v současné době máte v knihách pro každou oblast politiky – kdo bude hlasovat, ať už je povoleno otroctví, kolik vlády ovládá obchod atd. Nakonec vám karta Instituce řekne, kolik investujete do věcí, jako je vzdělání, policie a zdravotní péče.

Pokročilé tipy pro Victoria 3?

Jaké jsou vaše pokročilé tipy pro Victoria 3? Pro lidi, kteří již mají nějaké zkušenosti s hrou, aniž by byli odborníci.

Řeknu vám své (možná je však považujete za zřejmé):

– Pokud chcete dobýt stav jiné země a velká síla má zájem o tento region, můžete místo toho zahájit válku nad státem B (zkontrolujte, zda o něm má GP zájem; někdy to není proto, že je v a Různé oblasti úroků!) a během fáze eskalace stačí přidat stav A jako válečný. .

– .. 2 státy s výrobou nábytku), protože mnoho stavebních řetězců má 2 produkční metody, takže můžete mít 1 stát produkce dobrý a další dobré b. Nezapomeňte zmenšit/odstranit všechny ostatní menší produkce v jiných zemích! Nejenže soustředí vaši produkci lepší pro ekonomiku rozsahu, ale také usnadňuje správu vaší eko.

To by mohlo být jasnější:

– Jediným 100 % bezpečným způsobem, jak se vyhnout konfliktu s praktickým lékařem, když se rozšiřujete, je použití povinnosti proti nim. Jediným skutečným způsobem, jak získat povinnost proti AI, je aktivně je bankolovat (1 % šance na získání závazku každý týden). Je to drahé, ale způsob, jak postupovat, pokud je to možné.

– Obecně chcete upgradovat své produkční metody ASAP (kromě těch, kteří vyžadují omezené zboží, jako je ropa, pokud k nim nemáte dostatečný přístup). . Takže upgradujte své výrobní řetězce krok za krokem (pomalu/jeden po druhém), v závislosti na tom, které zboží je nejdražší. E.G.: Pokud je nábytek právě teď poměrně drahý, upgradujte metodu produkce, počkejte a uvidíte, jak to ovlivňuje váš trh (dělejte E.G. Ceny elektřiny procházejí střechou?. Poté přejděte do dalšího odvětví.

– Námořní invaze jsou klíčové pro dobytí. Jinak se fronty pohybují příliš pomalu. Pokud tedy chcete hodně rozšířit a dobýt, vždy námořní napadete hlavní město nepřítele a rozšířit se tam, pak ho držte, jakmile tam přesune vojáky, aby se bránil. .

– . Výhoda: Nepřítel se nemůže vrátit dolů. A loutky do přílohy jsou také levnější v neslavném než přímém dobývání 5 států.

Průvodce začátečníky Victoria 3

Průvodce začátečníky Victoria 3: Mladý chlapec vzhlíží směrem k slunci, který prochází tmavými mraky na obloze

Průvodce začátečníky Victoria 3 Protože se toho v nejnovější velké strategické hře od Paradox Development Studios hodně naučí. Budete hrát jako „Duch národa“, rozhodovat o důležitých politikách, průmyslu a obchodě a vašich vztazích s jinými národy po celém světě. Je toho hodně najednou najednou a náš průvodce začátečníky Victoria 3 vám pomůže dostat se do provozu v žádném okamžiku.

Zatímco Victoria 3 se může zpočátku zdát zastrašující, vždy budete mít možnost pozastavit čas tak dlouho, dokud budete potřebovat rozhodování, zvětšit situaci a vydávat objednávky. Když se věci ve strategické hře cítí ohromující, stačí zasáhnout kosmický panel! Spuštění hry při pomalejších rychlostech může také pomoci udržet oznámení přicházejícím rozumným tempem, takže experimentujte s těmi, kteří hrajete, když hrajete. Nedostanete bonusové prestižní body za tryskání všeho nejvyšší rychlostí. Naši průvodci pro diplomatické hry Victoria 3 a Victoria 3 mohou také pomoci vyčistit věci.

Sbírání svého prvního národa

Vaše první rozhodnutí ve Victorii 3 ve skutečnosti nebude, který národ hrát – nejprve si vyberete cíl. Můžete si vybrat z vytvoření rovnostářské společnosti, stát se vojenskou supervelmocí nebo vytvořením ekonomické síly. Alternativně si můžete vybrat cíl ‘Naučte se hru..

Victoria 3 začátečník

Každý cíl má několik doporučených startérových národů, ze kterých si můžete vybrat, ale můžete si také vybrat svůj vlastní. Ať tak či onak, záznamy časopisu specifické pro cíl vám pomohou soustředit se na blízké cíle v každé fázi hry.

Pokud jste ve velkých strategických hrách nováčkem a necítíte se jako vybírat jeden z doporučených startovacích národů z nějakého důvodu, zde jsou některé věci, které budete chtít při výběru zvážit:

  • .
  • .
  • .

Až bude vaše hra začne, bude pozastavena. Je to skvělá příležitost rozhlédnout se a vzít si půdu. Začněte kontrolou každého z vašich států: jaké budovy jsou již přítomny? ? Jaká je životní úroveň? Všechny tyto informace najdete kliknutím na každý stav na mapě a procházením karet v nabídce, která se objeví.

Budete také chtít zkontrolovat diplomatickou situaci svého národa – jste zapojeni do jakýchkoli konfliktů v roce 1836? ? ? Chcete -li tyto informace najít, vytáhněte nabídku svého národa kliknutím na vlajku v levém horním rohu obrazovky. Budete se také chtít rozhlédnout po každém z národů, které ohraničují vaše. Pokuste se zvětšit potenciální spojence a nepřátele – a identifikovat jakékoli slabé národy, které by mohly být snadno dobito a přílohu brzy, v závislosti na vašich konečných cílech.

Dále se budete chtít podívat na svou vojenskou situaci. Najdete tlačítko vojenské nabídky uspořádané podél levé strany obrazovky s několika dalšími. Zde se budete chtít podívat na své kasárny a kde jsou vaše sídlo, zkontrolujte, zda některý z vašich pravidelných praporů potřebuje generály, aby je vedli, a zkontrolujte své námořní flotily a v současné době slouží admirálům. .

Victoria 3 začátečník

Nakonec se podívejte na vnitřní politiku vaší země. Tuto nabídku najdete v této řadě tlačítek vlevo (kde je tlačítko pro vojenský panel). Zde budete chtít zkontrolovat každou kartu nabídky. Karta pro přehled vám řekne vaši současnou formu vlády a kdo v současné době slouží jako monarcha, prezident nebo jiný vůdce. Na kartě vlády budete moci vidět, které zájmové skupiny jsou v současné době u moci a co si o vás myslí. Podle zákonů budete moci vidět, které zákony v současné době máte v knihách pro každou oblast politiky – kdo bude hlasovat, ať už je povoleno otroctví, kolik vlády ovládá obchod atd. .

Když procházíte těmito nabídkami, dávejte pozor na oblasti, na které byste se chtěli soustředit. Je pravděpodobné, že od roku 1836 má vaše vybraná země zákony o knihách, které by bylo dobré se změnit. Budete chtít identifikovat možné zátarasy pro industrializaci a obchod, a to jsou dobrá místa, kde můžete začít, až budete připraveni nezachytit.

Budování vašeho národa

Než však uvedete čas do pohybu, měli byste se dostat do práce. . To zvýší množství stavebních prací, které můžete udělat každý týden, a téměř vždy začnete s příliš málo z nich.

Budete také chtít začít hledat suroviny, které můžete začít sklízet. Dřevo, železo a uhlí jsou v tomto ohledu skvělými kandidáty na ranou výstavbu, ale vaše státy mohou obsahovat další zdroje, které můžete využít. . Dobrým pravidlem je, že pokud je číslo zelené (význam, pozitivní), pokračujte a buďte.

Vaše potřeby mají potřeby a jídlo bude vždy žádané. Nezapomeňte stavět některé farmy v každém státě, když začnete, a zvažte přidání potravinového průmyslu do jakýchkoli velkých států s velkými městskými centry. Znovu zkontrolujte odhadovaný dopad rozpočtu a pokračujte odtud.

Bez ohledu na to, jaký celkový cíl jste si vybrali na začátku, deník vám nakrmí stabilní odkapávání cílů, které byste měli následovat. Pokud jste si vybrali cíl naučit se hrát, budou tyto položky často obsahovat nejen pokyny, jak splnit každý úkol, ale také důvody, které je za nimi. Toto je velmi užitečný nástroj pro pochopení toho, o čem je Victoria 3.

Časopis je však více než o očích. . Nebojte se, pokud k tomu však dojde: kliknutím na tlačítko deníku v tomto svislém řádku na levé straně obrazovky budete moci vidět další položky deníku, které si můžete vybrat a aktivní sami sebe. .

Victoria 3 začátečník

Také si poznamenejte kartu rozhodnutí v nabídce deníku. . .

Nyní jste připraveni uvolnit Victoria 3 a vydat se do světa. . Alternativně se podívejte na náš seznam nejlepších PC her pro některá doporučení, co hrát dál, když nejprve potápíte hlavu do tohoto monstruova hry.

Ian Boudreau A PC hráč od 80. let, Ian si užívá strategické hry, RPG a FPS klasiku jako Unreal a Quake. Je nejšťastnější velící orky v totální válce: Warhammer nebo deníky jeho cesty v temných duších. Před příchodem do PCGamesn na plný úvazek přispěl eseji a recenzemi do herního informátora, viceprezidenta, IGN, PC Gamer, Paste a dalších.

. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Victoria 3 je neuvěřitelně hluboká hra s množstvím systémů a mechaniky, které všichni spolupracují.

Talal 2023-06-07 2023-06-07 Sdílet

Victoria 3 je neuvěřitelně hluboká hra s množstvím systémů a mechaniky, které všichni spolupracují na ovlivnění pokroku vašeho národa.

Ve chvíli, kdy skočíte do hry, počáteční nabídka a řada možností vás pravděpodobně vyhodí pryč. Ten ohromující pocit je pro první časováky přirozený, ale čím více času strávíte hraním, tím známější a pohodlnější se stanete.

Následuje několik důležitých tipů, které by měli všichni vědět před zahájením Victoria 3. Nejenže usnadní vaši počáteční cestu, ale také zajistí, že se po provedení některých běžných chyb nemusíte restartovat.

Věci, které byste měli vědět před skokem do Victoria 3

Vždy se podívejte na posílení své ekonomiky

Žádný národ nemůže prosperovat bez dobrého zdroje příjmů. Vaše hlavní priorita při budování vašeho národa ve hře by měla být vždy zvýšit vaše příjmy.

.

Znát ideologie vašich vůdců

Národ je jen tak dobrý jako jeho vůdce. O různých vlastnostech a ideologiích vašeho současného vůdce můžete vědět o různých vlastnostech a ideologií.

Doporučená videa pro vás.

Tyto vlastnosti a ideologie jsou důležité předem vědět, protože ovlivňují všechna rozhodnutí. Vleva s vůdcem vám může poskytnout bonusy.

Pohájte své spojence shromažďováním povinností

Povinnosti jsou jako pocty, které platí jiné národy. .

Jakmile se k vám někdo cítí povinný, nebudou proti vám nebo proti vám nezačnou žádnou diplomatickou hru. Můžete použít povinnosti, abyste je dostali na svou stranu a učinili je i spojencem, když je potřebujete. Sběr povinností je časný tip, který většina lidí nakonec chybí.

Spravujte své daně

Stejně jako ve skutečném světě tvoří daně jeden z hlavních nadačních pilířů vašeho národa ve Victorii 3.

. Najděte však rovnováhu současně, protože příliš mnoho zdanění nebo zdanění špatného zboží může vytvořit mnoho nešťastných občanů.

.

Zaměřte se na základní zboží na začátku

. . To jsou základy vaší země a lidí.

. Proto neztrácejte vzácné zdroje při přivádění luxusního zboží. Vaši lidé budou potřebovat především základní zboží. To zahrnuje zboží, jako je oblečení, obilí, dřevo a podobně.

Jakmile vylepšujete svou ekonomiku a obchodní trasy, teprve pak se začněte rozšiřovat zvýšením počtu zboží, které přinášíte.

Technologický strom ve Victorii 3 je neuvěřitelně důležitý. Drží klíče pro vás, abyste postupovali průmyslovou revolucí. Ovlivňuje to také vaši ekonomiku a životní úroveň a mnohem více oblastí společnosti.

Sledujte svůj technologický strom a odemkněte co nejvíce uzlů nebo tolik, kolik umožňuje vaše ekonomika.

Získáte také technologické rozšíření z jiných národů. To vám umožní také dostat ruce na jejich technologii, takže můžete získat jen hodně technologií od jiných národů prostřednictvím technologického šíření a můžete se zaměřit na dosažení nové technologie.

Hledejte přírodní zdroje

Každá země, se kterou hrajete ve Victorii 3, bude mít hojnost přírodních zdrojů. Musíte je však hledat. Ujistěte se, že to uděláte jako dlouhodobá investice. Čím rychleji investujete do svých přírodních zdrojů, tím lepší výnosy uvidíte v budoucnu.

Hromadění zlata ve vašich pokladech vám poskytne několik pozitivních bonusů za ekonomiku vaší země. Například, mít zlatou rezervu sníží vaše šance na zadlužení.

. Vaše čepice se neustále zvyšuje, jak vaše země postupuje. . Proto se při hromadění svých zlatých rezerv nepoužívá.

Zájmové skupiny

.

Jsou to politická síla, kterou vaše populace používá k žádosti nebo boji proti změně, což vám umožňuje provést změny politiky, jak si přejete. Na základě profese, bohatství a přístupu k přístupu k vzdělávání jsou vybírány Pops.

. .

Každá zájmová skupina má zákony, které chtějí vidět průchod, a mají také zákony, proti nimž se postaví, a to vše je určeno jejich ideologií.

Zaměřte se na zvyšování byrokracie

Byrokracie je jednou z nejdůležitějších věcí ve hře a hra je ve hře docela liberálně používána. Pro všechny administrativní kroky ve hře potřebujete byrokracii.

Je to reprezentace vašich administrativních schopností v provozování každodenních rutinních operací a řízení vaší populace a dalších souvisejících oddělení.

. Existuje několik způsobů, jak můžete snadno zvýšit svou byrokracii, protože to pomůže v téměř všech aspektech hry.

Udržujte svou autoritu pod kontrolou

. Úřad je schopnost vlády provádět určité kroky mimo svou normální funkci, jako je použití daní na konkrétní zboží nebo ovlivňování individuálních zájmových skupin.

.

. Mají tři základní kategorie pokrývají téměř všechny potvrzení různých zájmových skupin.

Od zájmů popových zájmů, vládní struktury, zdanění, obchodní politiky po zdravotní péči, vzdělávání, policie a kolonizace a lidská práva Všechny tyto základní aspekty jsou podle zákonů pokryty a chráněny zákony.

Victoria 3 má správný mechanik, jak schválit jakýkoli zákon. .