Reddit – ponořte se do všeho, reddit – ponořte se do všeho

Problémy o přepracování Evelynn

Evelynn sifonuje bolest svých obětí, způsobuje magické poškození a vytváří štít, který trvá 6 sekund za každého šampiona zasažení Přijmout agónii Po přepracování se délka štítu zvětšuje o 0.25 sekund za každou sekundu je nepřítel uvnitř cílové oblasti a měří s AD.

Nevěrná generace Old Evelynn a můj návrh na přepracování pro věrnější pokus

Než začneme, vím, že si někteří z vás možná myslí, že nová Evelynn je „v pořádku“ a i když by mohla být podle vašich standardů v pořádku, nová Evelynn není moje.

Pro mě je pro mě nová Evelynn nejjednodušší a můj nejméně oblíbený vrah ve hře jako samostatný šampion, její přepracování z ní nyní dělá neohrabanou zalévanou bezpečnostní síť také zefektivňovaný šampion, také se cítím, jako by se rozhodli, že se tak vyvarují, aby se vyhnuli tomu, aby se vyhnuli tomu Celé vyprávění o „ohhhhh nemůže ani vyčistit tábory džungle“, aby se zabránilo snížení míry výběru (začala si myslet, že popularita by mohla být brána v úvahu pro některé přepracování). Její w sama o sobě dělá její neohrabanou (potřebuje více času na to, aby prokázal kouzlo než leclunk), který, když je dán prasklému vrahu, protože prostoje pro mě prostě nefungují na zajímavé úrovni, ale také její Q cestování celkově mnohem pomalejší a tok ze schopnosti je zničena a její r vás nutí čekat na vyrovnání, než se budete moci znovu přesunout, oběť, kterou vím, ale ne jednu, kterou podporuji. Old Evelynn (ten před jejím současným VGU) byl takový fascinující šampion s rozmanitostí build a herny, nemyslím si, že si zasloužila generální opravu, kterou dostala.

Zjistil jsem, že současné přepracování Evelynn je nevěrné, nešťastné a beznadějné design podobné Volibear. Při porovnávání Evelynnovy přepracování s Fiddlesticks, i když jen wow. Fiddlesticks dostal věrné přepracování a jsem rád, že ho nechali jako specialistu. Představte si, že lidé trvají na tom, že Fiddlesticks byl mág a byl přepracován na to, aby byl nevýrazným prasklým mágem nebo tak něco. Evelynn by měla být klasifikována jako specialista a byla poskytnuta přepracování, která udržovala její styl DPS místo toho, aby ji přizpůsobila, že je AP Burst Assassin. Alespoň Akali, zatímco nemá nevěrné přepracování.

A já tady jen půjdu na tečnu a mluvím o jejím tradici a designu. Lore Old Evelynn byla velmi nedostatečně rozvinutá, ale není to omluva, že nová tradice, že je chtíč tahm kench entita s inspirací z Cassiopeia a Elise, protože to druh boxů v jejím potenciálu v. When it’s time for her next inevitable overhaul Evelynn should have her old lore developed as the Shadow Isles and Lunari (unconfirmed but c’mon) orphan raised in a village by her parents whom she’s chill with and they grow to love her even though they were Na první a starý Evelynn si všiml, že si to vyrůstal, ale nyní se změnili a také její sestup do krvežíznivosti a šílenství by měl být prozkoumán více a jak to vede k ní. linie práce. Mám více nápadů (samozřejmě), ale jen řeknu, že dávám přednost jí, aby šla do této avenue, protože tak může být představena jako vysoce kvalifikovaný bojovník a vrah s jedinečnými motivacemi a cíli a být napojen na jiná místa (místo toho, aby byla jen Z Runeterry) také bych se líbil, kdyby byla zkreslená vraha, která jde po lidech, kteří si to zaslouží spíše než nový Evelynn, aby byli nezaujatí.

Také se mi líbila její starý design, její předchozí stříkající umění je moje oblíbené výchozí rozstřik všech dob (v současné lize, že stav je nyní k příbuzně). Nový design je přeceňován IMO, ale stejně.

Tady je můj koncept pro přepracování Evelynn, který nepřepracovává předchozí Evelynn. Byl bych v pořádku, když jsem ji jen přivedl zpět tak, jak byla s Nerfed Camo, zem na ult a změna její vazby Q s malými úpravami sem a tam, ale možná zkusím něco jiného, ​​co bude stále fungovat. Začnu s Q a přejděte k jejímu pasivnímu. Někteří nyní navrhli, že Q měl být Qu automatický nebo měl konkrétní vazbu, ale co místo toho.

Evelynn promítá hrot k cílové poloze a způsobuje magické poškození všech nepřátel.

Podrobnosti: Přes Spike lze aktivovat pouze tehdy, když je nepřítel v dosahu. Tato schopnost se zaměřuje s kritikem, kde místo toho, aby namísto způsobu způsobujícího poškození způsobovalo, by instance kritiku poslala přeskupici z cílové místo k Evelynnu před odesláním nezměněné instance Přes Spike. Tato schopnost má poměr AP a AD. Cooldown: 2 sekundy

Tato schopnost by umožnila takový druh fantazie na melee, kterou jsem vždy měl pro Old Evelynn, které její stará a současná QS opravdu nedosáhla, protože Old Evelynn’s Q měl automatické cílení a po spuštění nového Evelynna q to opakuje, že to opakuje, že to opakuje. věrné přepracování amirite? Možná by tento nový Q mohl přimět hráče ADC do své soupravy více. Zjevně by to nebylo přesně jako kiting, ale přesto by to mohla být zábava.

Evelynn vstupuje do šílenství, bliká na krátkou vzdálenost a odstraní všechny zpomalení, které ovlivňují ji a spojence šampionů poblíž ní po blikání. Další 3 sekundy získává rychlost bonusového pohybu a je duchová. Moonlit FrenzyCooldown je snížen o 1 sekundu pokaždé, když Evelynn poškodí nepřátelského šampiona se schopností a jeho cooldown je osvěženo na šíření nepřátelského šampiona.

Podrobnosti: Moonlit Frenzy nemá čas obsazení a nepřeruší předchozí objednávky Evelynna. Poloměr blikání: 225, rychlost pohybu bonusů: 30/40/50/60/70% Cooldown: 16 sekund

Raději bych tuto schopnost nechal tak předtím, ale zjevně je to příliš podobné ostatním schopnostem, takže zde. Poté, co současná přepracovává její mobilitu, rozhodně se necítila stejně, takže to určitě pomůže dýchat nějaký život zpět do Evelynn.

Evelynn spotřebovává poplatek za provedení rychlé pomlčky, aby doručil lomítko, způsoboval fyzické poškození a aplikoval účinky na zasažení nepřátelům poblíž cílového umístění.

Evelynn může vyloučit Moonlit Frenzy zdvojnásobit rozsah Pustošilé žízeň, Evelynn vystoupí Rise of the Fighter V polovině pomlčky před provedením ostré pomlčky směrem k její cílové poloze, aby přistála a dokončila Pustošilé žízeň. Pokud se Evelynn vrhá Přes Spike během Pustošilé žízeň Potom Evelynn zanechá stopu hrotů na 2 sekundy, které způsobují škodu nepřátelům, kteří tam stojí, a cooldown Přes Spike se zdvojnásobí.

Rise of the Fighter: Evelynn provádí akrobatický manévr, který se mění v závislosti na vzdálenosti Pustošilé žízeň Obsazení, ale vždy končí s Evelynn stoupá do vzduchu. Během tohoto představení Evelynn sníží poškození.

Přepracování: Pokud schopnost způsobí poškození nepřátelského šampiona, bude existovat krátké okno pro konzumaci jiného poplatku ihned po, ​​pokud Pustošilé žízeň je obsazení předčasně, pak se pomlčka zastaví.

Přistání pustošilé žízeň Na nepřítele dá Evelynn bonusový útok rychlosti. Pokud Evelynn přistane Pustošilé žízeň Dvakrát na stejném cíli do 7 sekund bude nepřítel mít snížený brnění a magický odpor po dobu 5 sekund a obávat se 1 sekundy. Po zabití nepřítele Pustošilé žízeň, Náklady na mana budou vráceny.

Podrobnosti: Rise of the Fighter nemůže cestovat stěnami. Pustošilé žízeň se zastaví na prvním nepříteli, s nímž se srazí. Pustošilé žízeň nemá čas obsazení. Tato schopnost bude mít poměr 50% AP a AD. Rychlost útoku bonusového útoku: 60/75/90/105/120% (+1% na 0.1 AS) z proudu cíle, poloměr: 350, rozšířený poloměr: 700.

Cooldown: 5 sekund, dobíjení: 16/12/12/10/8

Víš, domníval jsem se, že pokud budu přidat další dovednost do soupravy Evelynn, měl bych to udělat jí e a ne její Q, který se stane automaticky zaměřeným po jeho prvním obsazení. Také jsem chtěl vyzkoušet zavádění jako jiným způsobem, abyste to mohli získat od nepřátel, které by podle mě bylo opravdu užitečné. Vím, že Rise of the Fighter je tady na jejím w příliš mnoho.

Evelynn impuls nepřátele magickou svoláním v cílovém směru zprava doleva v vodorovné linii, zpomalení a uzemnění po dobu 2 sekund. Tato oblast trvá 6 sekund a může umožnit Evelynn cestovat po terénu.

Evelynn sifonuje bolest svých obětí, způsobuje magické poškození a vytváří štít, který trvá 6 sekund za každého šampiona zasažení Přijmout agónii Po přepracování se délka štítu zvětšuje o 0.25 sekund za každou sekundu je nepřítel uvnitř cílové oblasti a měří s AD.

Podrobnosti: Po prvním obsazení Přijmout agónii, Evelynn Přesné hroty Během obsazení a 3 sekundy po a během kritické instance navzdory Spike se pokyny zvrátí směrem k Evelynnu z cílového umístění. Po každém nepříteli, Přijmout agónii zpomalí. Při obsazení Přijmout agónii Poškození bude způsobeno po krátkém zpoždění (0.25 sekund). Slow: 30/50/75%, síla štítu na šampiona: 175, 225, 300 (+1% její 100 nl), Magic poškození: 15/20/25% (+1% na 100 AP) současného zdraví Target. Cílový rozsah: 650

Cooldown: 120/100/80, přepracování okna: 6 sekund

Evelynn se stane camo’d poté, co byl mimo boj po dobu 6/5/3 sekundy, regeneruje 2% chybějící mana každou sekundu a ignoruje kolizi jednotky. Vstup do boje nebo použití schopnosti končí Skrytá procházka, Ačkoli to neviděli nedaleké nepřátelské šampiony. Stealth Wards může detekovat Evelynn, dokud se pozice této schopnosti nezvýší o 1 a při maximální hodnotě

Vždy jsem si myslel, že stará Evelynn by mohla použít půdu na jejím ultu a protože jsem to chtěl udělat trochu jedinečnější v jiných oblastech, myslím, že jsem odvedl dobrou práci. Také jsem přemýšlel o tom, že bude její camo méně frustrující, protože se na to hodně stěžuje, a já to opravdu nepovažuji.

Po každém útoku Evelynn útočí na nepřítele s jinou končetinou. Poté, co zasáhla nepřítele s každou končetinou alespoň jednou, Evelynn další útok ji učiní neviditelnou pro 1.5 sekund. Evelynn nebude moci proc Tvrdohlavé zmizení na stejném nepříteli po dobu 8 sekund.

Pořadí, na kterou bude končetina Evelynn zaútočit, je: levá paže; Pravá ruka; Pravá noha; Levá noha a končetina používaná k prokázce její neviditelnosti poskytne jiný bonus: redukce MR; TAK JAKO; Lethality a rychlost pohybu na základě bonusu za nepřátele; TAK JAKO; Lethality a rychlost pohybu. respektive. Ovlivní schopnosti Evelynn Tvrdohlavé zmizení:

Q – Evelynn přeskočí následující končetinu a přejde na další.

W – Evelynn přeskočí následující 2 končetiny a přejít na další.

R – Evelynn znovu zaútočí se stejnou končetinou.

E – Evelynn zaútočí další končetinou, ale vyžaduje další útok na proc Tvrdohlavé zmizeníJe neviditelnost, pokud je připravena.

Podrobnosti: Existuje indikátor se 4 modrými pruhy a rozsvítí se odpovídající počátečním uvedenému pořadí, doba trvání neviditelnosti se při aktivaci na neutrálních příšerách zdvojnásobí.

Jsou bonusové statistiky, které příliš přicházejí s Invisem? Také jsem přišel s alternativní verzí, kde její camo může být aktivována na jejím w, dejte mi vědět, který z nich dáváte přednost, zde jsou změny:

Po 1.5 sekund (nebo 4.5 Pokud byla napadena) Evelynn mizí pryč a stává se camo’d. Další akce Evelynn k nepříteli udělí odpovídající účinek.

Podrobnosti: Bonus AS: 25/35/50/60/75%; Bonus MS: 20/20/25/25/30%; Slow: 30/35/40/45/50%

  • R pasivní – Zloba a nenávist

Evelynn obnovuje bonusové zdraví (150/225/300) na šíření šampionů.

To byl jen drsný tah TBH, ale jo, chtěl jsem být inkluzivní. Možná ani nepotřebuje camo s pasivním, které jsem jí dal, nevím, vzdal bych se toho, abych ji ještě jednou hrál.

Ale víte něco, myslím, že jsem se vzdal starého Evelynn v návratu. Alespoň mohu vzít útěchu v tom, že věděl, že Hextech Gunblade (položka, která byla součástí důvodu, proč byla Evelynn přepracována) byla odstraněna a předtím, než někdo začne, jsou Akali, Kayle a Katarina lepší bez ní jako všichni ostatní (také všichni (také všichni (také všichni (také všichni (také všichni (také všichni (také všichni (také všichni (také všichni (také všichni (také všichni (také všichni (také všichni (také všichni (také všichni (také všichni (také všichni ostatní (také všichni ( mají budování rozmanitosti). Myslím, že Old Evelynn (moje verze nebo nezměněná) by bylo opravdu zajímavé vidět s těmito novými položkami a runami, aniž by byly přemoženy, určitě by mohla pracovat s nějakým jemným laděním. Už jsou to 4 roky a bohužel se s přepracováním nic neděje. Doufejme, že tento příspěvek zůstane vzhůru, jen říká, že by bylo možné udělat více, aby se zachránilo všestranné schopnosti Old Evelynn.

Problémy o přepracování Evelynn

Ahoj! Jsem hráč hlavní úrovně na EUW, který síťový mid> Jung a z velké části hraji pouze vrahy, někteří mágové. Poslední 2 dny jsem spamoval Evelynn a myslím, že mohu říct problémy, které ji porovnává s jinými vrahy a předvečer před odchodem.

Než začnu, pokud si někdo nechce přečíst celý příspěvek, můj názor je, že šampion v tomto dni je neskutečně odpadky, alespoň ve vysokém Elo. Mějte na paměti, že tato meta je super ADC/Supp přátelská a vrahové trpí mnohem více, než navrhuje jejich skutečná úroveň energie, věci jako Solari, Knightův slib, horlivý cenzor, štíty, tanky. Udělejte z nich pravděpodobně nejhorší třídu v celém herním bankomatu, ale bez ohledu na to si myslím, že Eva má také závažné problémy s soupravou, které by měly být adresovány, a zde začneme:

Pasivní : Ve srovnání s Last Evelynn právě obchodujete s tlakem před 6 na uzdravení celé hry, pravděpodobně Nerf. Ve srovnání s jinými vrahy s kamufláží/invi je pravděpodobně stále nejlepší, nabízí více užitečnosti, ale má méně síly 1v1, jako je neviditelnost, kterou nabízejí Talon a KHA.

Otázka: Pravděpodobně méně problematický ze všech jeho schopností, ale. Je to horší než přepracování Q Evelynn’s Q, zdaleka by mohla toto kouzlo udělat s doslova 1S cooldown (v podstatě to, co má v džungli) a ona stále nebude OP. Poškození z hrotů je směšné, nemůžete ani zabít malé Krugs (ano, ty, které zemřou s 1AA) tímto hovno. Ve srovnání s kouzlami „chleba-a másla“ jiného Assassinu, jako je Q, q, Rengar’s Q, Zed’s Q, Akali’s Q. (Mějte na paměti, že jsou někteří jako Fizz, Kat. že nemají skutečné kouzlo chleba a másla) Evelynn Q se cítí nevýrazný jako peklo a má příliš malé poškození prasknutí pro primární kouzlo vraha.

W: Toto je nejvíce retardované kouzlo, které by někdo mohl hodit do soupravy Assassin, není to jen problém jiného sračka dessignizovaného kouzla jako Rengar’s R (aka Thrill of the Zone) je místo, kde říkáte všem „Hej, jsem tady Mongols. Tímto způsobem lemuji “nebo Fizz’s/LeBlanc’s Cook Times, které se cítí strašně. Tenhle, Allure, bere šílený dort. Nemůžete zaútočit na cíl žádným způsobem, zatímco značkou je „vaření“ appart, aby jim řekl, že přicházíte (pro zasranou lásku k Bohu, dokonce ukazuje směr) alespoň Fizz a LeBlanc může svobodně použít zbytek Jejich kouzla, zatímco jejich špatná navržená zpoždění vaří, Eva to ani nemůže udělat: vy a jakákoli jiná postava obličeje se navzájem kontrolují současně? Myslím, že jsem mrtvý, protože musím počkat 2.5s, než něco uděláte. Můžete tvrdit, že Eva může bojovat bez Allure’s Charm a Pane Shreda a jeho pravda, můžete za sebou možná zabít někoho 4lvls, pokud nemají mobilitu/flash up.

E: To je to, co mě nejvíce nakloní. „Hej, pojďme udělat vraha bez jakékoli mobility (Zed’s W, Fizz’s E, Akali’s R. ) ani bojovat proti přežití (Rengar’s W, Kha6’s R, Akali’s W, Diana’s W. ), co by se mohlo pokazit?„Nemůžu uvěřit, že Whiplash není pomlčka nebo jak sakra nemá žádný výbuch rychlosti pohybu před bojem, jako je její poslední w kdekoli je její sada, je to mimo mé porozumění. Appart z poškození odpadků Tato věc je nucena být maximální poslední a dává náhodné zbytečné 30% MS Boost po použití kouzla 225 rozsahu jako Assassin Cannon Cannon bez mobility. Pokud se někdo někdy podaří využít tohoto sračky v týmovém boji proti robotům v meziproduktu bez použití Flash, můžete se považovat za Krista League of Legends.

R: Toto kouzlo je v pořádku, ale jen kvůli dotyku mých míčků to jen dělá 2 škody v závislosti na chybějícím HP, ne zdobené poškození, jako je Riven’s R nebo Veigar’s R, nebo doslova jakékoli jiné provedení této hry

Návrhy:

Vezměte je jako individuální návrhy, což znamená, že nejsou plánovány, aby byly implementovány dohromady

Pasivní : Začíná na LV 1

Otázka: Poškození šipky se zvýšilo z: 25/30/35/40 / 45 (+ 30% AP) na 35/40/45/50 / 55 (+ 45% AP).

Odstraněno: Označené cíle již nezpůsobují adiční poškození

NOVINKA: Pokud šipka zasáhne šampiona, hroty rozšiřují svůj rozsah k němu, až do maximálně x

Poškození hrotu se zvýšilo z 25/30/35/40/45 (+ 30% AP) na 35/50 / 65/80/95 (+ 55% AP)

W: Trvání značky zmenšeno na 1.5s od 2.5s, doba trvání kouzla zkrácena na 1/1.1/1.2/1.3/1.4/1.5 (s) od 1/1.25/1.5/1.75/2

Odstraněno: Mark se zpomalí, pokud se objeví dříve

NOVINKA: Můžete volně přitahovat, zatímco značka vaří, aniž byste ztratili svůj účinek, když je doba vaření dokončena a nepřítel utrpí poškození před vámi

E: Se stává skutečným zmocněným whiplashem. E Řada Whiplash je zvýšena na 550 jednotek

R:

Old: Ztrácí 150 /275 /400 (+ 75% AP) Magic Poškození a 300 /550 /800 (+ 150% AP) Magic Poškození cílů níže 30% zdraví

NOVINKA: Dělá od 150 / 275/400 (+ 75% AP) Magické poškození magického poškození 300 /550 /800 (+ 150% AP) na základě chybějícího zdraví

Takže to je moje zpětná vazba a návrhy, kritika s argumenty je oceněna

Str.S. Pokud to čte nějaký Playttester, chci vědět, jak děláte svou práci, není možné, že šampioni jako Eva a Ornn se stanou tak špatní a šampioni jako Rakan a Xayah nebo úžasná poslední Janna „Nerf“ žijí s těmi přetíženími 0 soupravy a čísla proti hranicům