Reddit – Ponořte se do všeho, sestavení duálních čepelí | Monster Hunter Rise Wiki

Sestavy duálních čepelí | Monster Hunter Rise Wiki

Contents

Pokud jde o styl hry, duální čepele jsou velmi flexibilní a všestrannou zbraní, která má velkou mobilitu. Ve skutečnosti několik útoků na duální čepele a pohyby Silkbind do nich dokonce zabudovaly pohyb, což umožňuje lovci fyzicky přemístit se a uvolnit smrtící závan útoků. Nejen to, ale vstupem do démonského režimu, hráč obdrží buff na rychlost pohybu a také bude schopen provést upravenou vyhýbání. Díky svému zjevnému zaměření na všestrannost a mobilitu se nejlépe používají duální čepele s dovednostmi, které zvyšují jejich schopnost rychle se pohybovat kolem bojiště.

14.0.0 MH Rise: Sunbreak Dual Blades Guide and Set Compilation

Během minulého týdne jsem přemýšlel – jak se sakra máme soutěžit, když se zdá, že každá zbraň získává nadšence? Jsou duální čepele, nikoli zbraň Go-to Element? Co jsme my, pokud nejsme konečným zdrojem nadřazenosti prvků? Kdo jsme? Takže jsem se rozhodl udělat zdravou věc: Zdvojnásobit prvek Dokud se vývojáři nerozhodnou, že jsme pro ně jediné zbraně prvku- ahem, jsme jediné zbraně prvku. Tato příručka je zaměřena na všechny osoby, které mají zájem o používání duálních lopatků a je relevantní pro verzi 14.0.0 hry. Uvědomte si, že existuje jen málo očekávání na tvorbě brnění Qurios. Zkontrolujte oddíl 1.6 – CRAFTING KRAFTORŮ QUIORY PRO VÍCE INFORMACÍ. Upgrady je docela snadné narazit. Očekávání talismanů se také změnila. S novou metodou Meldingu Aurora se stali velkými talismané snadno přístupný. Strávte prosím nějaký čas přizpůsobením se novému systému koncové hry.

Nyní obvykle rád tyto příspěvky udržují krátké, ale v průvodci jsou některé hlavní změny, které zde budu komentovat.

Když se unášíme dále a dále do každého TU, meta se určitě teoretičtější, když se přizpůsobíme provedeným změnám a přidány nové přírůstky. Při základním slunečním útěku došlo k krveprolití a opuštění. S TU1 jsme získali rozšíření, viděli jsme inflaci hodnotových dovedností a obdrželi prvek jako dovednost brnění. Koalescence by se také stala dekorací, ale to bylo v té době považováno za podmíněnou dovednost. TU2 nás zmátl s ensoldenem a agitátorem mechaniky (konec konců nebyl relevantní), neohroženým srdcem a fantastickým řemeslným výrobcem+, což nám umožnilo efektivně tlačit skartovače a Wyvern Svěr na fialovou ostrost. V poslední aktualizaci jsme viděli, jak se dovednost pro vykořisťování prvku změnilo v dekorace, zatímco naše spirálová lomítko Slash Silkbind získala monumentální buff. Přestože Berserk byl ve verzi TU3 nejen ve verzi TU3, ukázal velkou synergii, přičemž druhá je extrémně silná dovednost. Také více neslavněji jsme začali vidět relevanci pláště a koalescence Hellfire, když vstoupili do meta.

Meta se opět změnila. Spirála Combo Ground je nyní asi o 20% nárůst poškození za sekundu ve srovnání s nepřetržitým kombo a leteckým démonem, který používáme od počátečního průvodce. Průvodce byl upraven tak, aby využil výhody tohoto nového trendu. Tím se věřím, že démonský Flurry Rush uvidí oživení v lovech. Její poškození je docela podobné démonskému letu obecně, když je započítán šestinásobný démon, ale oba mají své výhody i nevýhody. Se změnou na pozemní spirálu musel být žebříček zbraně znovu přezkoumán. Zbraně s hodnotami extrémních prvků jsou nyní právem umístěny jako optimální vybavení.

Vytvořil jsem několik teoretických modelů, které definují význam dovedností, jako je agitátor, plášť Hellfire, latentní síla a Widebug Whisperer způsobem, který přesně respektuje podmínky lovu. Hellfire Cloak je užitečnost pro počáteční knockdown monstrum a zvýšení poškození a zároveň spustí koalescenci na 100% dostupnost. Průměr mezi HFC3 versus 4 prokázal, že ten druhý je optimální oproti alternativám. Widebug Whisperer nemusí zvýšit náš výstup poškození, ale zdánlivě minimální množství sekund, které šetří, zvyšuje poškození za sekundu mnohem více než poškození.

V této příručce najdete následující:

 • Vícenásobné varianty koncové hry: smíšené/hybridní, prokleté a postižené,
 • Sady jsou spojeny s vyhledávací aplikací pro snadnou dostupnost,
 • Nádherné obrázky toho, co meta sady jsou nejlepší proti každému protichůdnému monstrum,
 • Průvodce po dovednostech meta komba a přepínání,
 • Progresivní sady, pokud začínáte čerstvé,
 • a psaní, které bylo příliš dlouhé na to, aby se jmenovalo průvodce. Příliš dlouhá, příliš analytická a příliš hustá, to bylo spíš jako velká učebnice.

Vydržte zimní bouři a ukážu Velkhanu, co to znamená být pilotem horkých kol! Šťastný lov!

Sestavy duálních čepelí | Monster Hunter Rise Wiki

Sestavení duální čepele V RISE Monster Hunter Rise jsou stavby, které pokrývají několik populárních doporučených a některé osobně vytvořené stavby pro az komunitu. Tyto stavby byly vytvořeny kolem typů zbraní, z nichž každá se specifickou sadou ručně vybíraných zbraní, vybavení a doplňkových dovedností a dekorů. Tyto sestavy se specfic zbraněmi mohou být spárovány se sadou brnění pro optimalizaci kombinace, aby se vytvořil typ sestavení zaměřený na dovednosti dostupné s vybraným zařízením.

Nejlepší duální čepele staví vzestup lovců monster

Průvodce budováním MH Rise Dual Blades

Duální čepele jsou známé svou rychlou povahou, díky čemuž jsou duální čepele ideální pro aplikaci stavových efektů. Jsou rychlé a agilní, duální čepele jsou ideální pro řetězové dlouhé a vysoce poškozené komba. Režim démonu a archdemonský režim umožňují lovcům získat ještě větší rychlost a poškození útoku. Vzhledem k jejich rychlé povaze a schopnosti řešit účinky na status lze zvážit elementární dovednosti pro duální čepele, které jsou poté doplněny kritickým prvkem pro maximalizaci výstupu v elementárním poškození, podobně jako to, jak kritická zvýšení také zvyšuje poškození kritických zásahů.

Pokud jde o styl hry, duální čepele jsou velmi flexibilní a všestrannou zbraní, která má velkou mobilitu. Ve skutečnosti několik útoků na duální čepele a pohyby Silkbind do nich dokonce zabudovaly pohyb, což umožňuje lovci fyzicky přemístit se a uvolnit smrtící závan útoků. Nejen to, ale vstupem do démonského režimu, hráč obdrží buff na rychlost pohybu a také bude schopen provést upravenou vyhýbání. Díky svému zjevnému zaměření na všestrannost a mobilitu se nejlépe používají duální čepele s dovednostmi, které zvyšují jejich schopnost rychle se pohybovat kolem bojiště.

MH Rise Dual Blades Elemental / Status nebo Raw poškození?

Duální čepele jsou jednou z nejlepších zbraní ve hře pro řešení poškození elementárního/stavu, díky rychlosti a naprostému počtu útoků, které je schopen uvolnit. Je třeba poznamenat, že ačkoli jsou duální čepele obvykle chváleny za jejich použití poškození elementárního/stavu, to neznamená, že surové poškození je na nich zcela zbytečné. Je poměrně snadné vytvořit slušnou surovou poškození pro duální lopatky, ale ve srovnání s používanými duálními lopatkami Elemental/Status se používá proti příšerám, které jsou náchylné k odpovídajícímu prvku/stavu, jednoduše také nevykonávají stejně dobře.

Vytváření duálních čepelí

MHW: Iceborne | Dual Blades - Best Loadrout Build & Skill Guide - Gamewith

Dual Blades – Best Loadrout Build & Skill Guide

Poslední aktualizace: 2022/8/21 22:54
Podívejte se, jak porazit nový Frostfang Barioth!

Přečtěte si tento monster Hunter World: Iceborne Dual Blades Guide o nejlepším načítání a sestavení brnění pro tuto zbraň. Zahrnuje doporučené vybavení, prvky, dekorace, dovednosti a další.

Staví zbraně Safijiiva

 • Stavba ostrosti Safijiiva Stamina
 • Dual Blades Silver Sol Build
 • Dual Blades Safi Crested Build

Iceborne: Doporučené sestavy

 • Iceborne Starter Build
 • Brzy DPS & Survival Build
 • Iceborne střední fáze sestavy
 • Iceborne pozdní fáze sestavení

Nejlepší doporučené sestavy

 • Budování bez prvků
 • Stavba zbraně Lunastra
 • Stavba zaměřená na úniky

Doporučené elementární sestavy

 • Stavba požáru
 • Budování vodního útoku
 • Build Ice Attack Build
 • Blesk Attack Build
 • Build Dragon Attack

Související článek o duálních lopatkách

Jak používat ikonu duálních lopatekJak používat Nejlepší duální čepele sestavení ikonyNejlepší sestavy
Nejlepší ikona dovednostíNejlepší dovednosti Seznam úrovní úrovně koncové hrySeznam úrovní koncových her

Sestava Safijiiva Stamina a ostrost

Výdrž nárůst, žádná ostrost ztráta sestavení duálních čepelí

Tato sada je inspirována sestavou brnění původně sdílenou společností Aquchaos Online na YouTube.

Podrobnosti o sestavení výdrže a ostrosti a ostrosti

Zbraň Rozšíření dekorací
Safi’s Shatterclaws Afinita zvýšit 3 odborný klenot 4
Brnění Dekorace
SAFI CREPTER CROWN β + Kritický klenot 2
Expert Jewel 1
Expert Jewel 1
Kaiser Mail β + Sprinter/Expert Jewel 4
Expert Jewel 1
Expert Jewel 1
SAFI CHERDE VAMBRACES β + Sprinter/Evasion Jewel 4
Obnovit klenot 2
Obnovit klenot 2
Kaiser Coil β + Obnovit/Evasion Jewel 4
Evasion Jewel 2
Vitality klenot 1
SAFI CRESTORE BOTS β + Sprinter/Physique Jewel 4
Furor Jewel 2
Vitality klenot 1
Fitness Charm IV
Imunitní plášť+ Furor Jewel 2
Kluzák plášť+ Furor/Vitality Jewel 4
Furor/Protection Jewel 4
Dovednosti
Kritické oko LVL 7 Ústava LVL 5
Vyhýbat se okno LVL 5 Kritická Boost LVL 3
Marathon Runner LVL 3 Výdrž Surge LVL 3
Zdraví Boost LVL 2
*Lvl 3 s pláštěm
BLAST ATTACK LVL 2
Odpor Blight LVL 1 Latentní síla LVL 1
Zášť LVL 1
*Lvl 3 s pláštěm
Božské požehnání lvl 1
*S pláštěm
Master’s Touch (Set Bonus) Awakening Dragonvein (set bonus)

Doporučené dovednosti zbraní probuzení

Dovednost Ne. Rámů
Technická technika 1
Afinita zvýšení vi 1
Zvýšení ostrosti v 2
Zvýšení útoku v 2

Body doporučení

 • Okno Evade 5 umožňuje neporazitelnost až po 5 sekundách
 • Stamina Skills Refresh & Elongate Stamina pro Dodging & Demon Mode
 • Master’s Touch snižuje ztrátu ostrosti

Dual Blades Silver Sol Build

SAFI’Jiiva Dual Blades & Silver Sol Armor Build

SAFI

Doporučené dovednosti zbraní probuzení

Dovednost Ne. Rámů
Prvek nahoru vi 1
Zvýšení ostrosti v 1
Prvek nahoru v 3

Body doporučení

 • Přepněte na Shrieking Legiana nebo Kirin Dual Blades pro prvky ledu/hrobu
 • Chybí vyhýbání se okna, ale kvůli mobilitě je snadné se vyhnout nebo se vzdát od monstrum
 • True Crit Element zvyšuje sílu kritického prvku těchto zbraní a brnění

Dual Blades Safi Crested Build

SAFI’JIIVA DUAL BLADES & CHERDE BRURNESS BURMOR

SAFI

Doporučené dovednosti zbraní probuzení

Dovednost Ne. Rámů
Prvek nahoru vi 1
Zvýšení ostrosti v 1
Prvek nahoru v 3

Body doporučení

 • Pravda probuzení Dragonvein je dobré kombo s latentním silou a rozhořčením
 • Latentní síla může pomoci snížit používání výdrže, dobré pro duální čepele
 • Aktivace dovedností může být nekonzistentní
 • Pokud je tato sada obtížné použít, přepněte latentní výkon se slabostí nebo maratónským běžcem

Doporučené stavění s duálními čepelemi Iceborne

Chrome Cross Build

Zbraň Dekorace
Chrome Cross 1 Grinder Jewel 1
Grinder Jewel 1
Brnění Dekorace
JAGRAS Helm α + DILKINGER JEWER 2
Kostní pošta α + DILKINGER JEWER 2
Barroth Vambraces β + Kritický klenot 2
DILKINGER JEWER 2
Cívka BEO α + Kritický klenot 2
BEO Greaves β + Klenot uší 3
Chintraft Charm 3
Dovednosti
Lvl 5 Útok Boost LVL 4
Zdraví Boost LVL 3 Ostření rychlosti LVL 2
Slabost využívá LVL 3 Handicraft LVL 3
Rychlost stravování LVL 2 Kritical Boost LVL 2
Marathon Runner LVL 1

Body doporučení

 • Při zahájení hry lze snadno vytvořit
 • Vypněte kritickou podporu pro okno Evade pro přežití
 • Má vynikající palebnou sílu

Včasná škoda a sestavení přežití

Brzy Master Rank Poškození sestavení

Zbraň Dekorace
Chrome Cross 1 Attack Jewel 1
Attack Jewel 1
Brnění Dekorace
Jagras Helm β + Kandicérní klenot 3
Expert Jewel 1
Kostní pošta α + Evasion Jewel 2
Barioth Vambraces α + Evasion Jewel 2
BEO cívka β + Kandicérní klenot 3
Expert Jewel 1
Viper Kadachi Greaves α + DILKINGER JEWER 2
Charm 2
Dovednosti
Attack Boost LVL 5 Zdraví Boost LVL 3
Vyhýbat se okno Lvl 3 Ústava LVL 3
Slabost využívá LVL 3 Kritické oko Lvl 2
Obnova lvl 2 Handicraft LVL 2
Rychlost stravování LVL 1 Lvl 1

Body doporučení

 • Lze vytvořit na začátku Iceborne
 • Má dobrou rychlost síly a afinity
 • Přežití je dobrá s podporou zdraví
 • Ústava zachovává výdrž pro démonový režim
 • Slabost Exploit deco lze vyměnit za ochranný polský

Iceborne střední fáze doporučené sestavení duálních čepelí

100% afinita při útoku na zraněnou část

Afinita zbraně 10% + Kritické oko LVL 7 Afinita 40% = 50% afinita po celou dobu. Kromě toho slabost využívá slabost 50% při útoku na zraněnou část Monster, která shrnuje až 100% afinitu.

Více prostoru pro růst s dekorací 4SLOT

Tato sestava nepoužívá jiný klenot LVL 4 než odborné klenoty 4. Pokud máte správný klenot.

Iceborne pozdní fáze (MR70 ~) Doporučené sestavení duálních čepelí

Použitelné na všechny prvky

Přepnutím prvku kouzla můžete mít jakýkoli typ základní podpory v závislosti na vaší zbrani. Svůj elementární útok můžete také posílit kritickým prvkem.

Více síly s klenotem úrovně 4

Využitím slotu úrovně 4 můžete zvýšit úroveň zvýšení zdraví nebo požární útoky . Pokud máte expertní Jewel 2, můžete otevřít jeden slot úrovně 1 a aktivovat útok Boost nebo Handicraft.

Budování poškození bez prvků pro duální čepele

*Následující informace jsou nejlepší načítání Monster Hunter World, ne Iceborne.

Budování poškození bez prvků pro duální čepele

Sestavte zaměření na poškození bez prvků

Tato sestavení zdůrazňuje bezprostřední dovednosti a doplňuje ji kritickými podporami a menší ztrátou ostrosti s dotykem pána. Aby se udržel váš démon, je jako zvýšení zbraně nutný jako zvýšení zbraně.

Lunastra se staví pro duální čepele

Zaměřuje se na zdraví a přežití

Tato sestavení duálních čepelí se více zaměřuje na přežití lovců s dovednostmi, jako je Health Boost, Evade Window a uší. Božské požehnání a zotavení nejen pomáhá snižovat poškození, ale také zvyšuje zotavení zdraví.

Sestavení zaměřené na úniky pro duální čepele

Sestavení zaměřené na úniky pro duální čepele

Zlepšuje únikové neporazitelnosti a dovednosti

Tato sestavení pro duální lopatky se zaměřuje na posílení únikových dovedností. Prodlouží neporazitelnost a rozšiřuje se, aby vás udržel v bezpečí před poškozením. To je také skvělé pro vytvoření dalších šancí na útok na monstrum.

Kjarr Daggers “Rage” Attack Build

Maximalizuje poškození požárního útoku

Pomocí statistiky poškození vysokého požárního útoku pomocí Kjarr Daggers „Rage“ se tato sestavení zaměřuje na zesílení vašeho elementárního útoku ještě více. S kritickým prvkem budete způsobit více poškození požáru, když přistanete kritické hity.

Sestavení zbraně nepotřebuje řemeslo

Vzhledem k tomu, že zbraň již má bílou ostrost, nemusíte vybavit dovednosti řemesel. S dotykovým dotykem pána také snížíte ztrátu ostrosti, když přistanete kritičtější hity.

Kjarr Daggers “Water” Attack Build

Maximalizuje poškození útoku na vodu

Pomocí statistiku poškození vysokého útoku na vodní útok Kjarr Daggers se tato sestavení zaměřuje na ještě více zsvord vašeho elementárního útoku. S kritickým prvkem budete způsobit více poškození vodou, když přistanete kritické hity.

Může swap rozšířit rozšíření za útok na zvýšení

Pokud máte pocit, že v této sestavě chybí síla útoku, můžete vyměnit zvýšení afinity se zvýšením útoku. Tím se zesiluje surovou sílu vašeho meče, což vám umožní způsobit více poškození.

Kjarr Daggers “Ice” Attack Build

Maximalizuje poškození útoku na led

Pomocí statistiky poškození vysokého ledu s vysokým ledem Kjarr Daggers se tato sestavení zaměřuje na ještě více naslání vašeho elementárního útoku. S kritickým prvkem způsobíte více poškození ledu, když přistanete kritické hity.

Kjarr Daggers “Spark” Attack Build

Kjarr Daggers Spark Attack Build

Maximalizuje poškození útoku blesku

Pomocí statistiky poškození škody s vysokým hromem Kjarr Daggers „Water“ se tato sestavení zaměřuje na zesílení vašeho elementárního útoku ještě více. S kritickým prvkem způsobíte více poškození blesku, když přistanete kritické hity.

Kjarr Daggers “Dragon” Attack Build

Kjarr Daggers Dragon Attack Build

Maximalizuje poškození draka útoku

Pomocí statistiky poškození vysokých draků Kjarr Daggers „Dragon“ se tato sestavení zaměřuje na zesílení vašeho elementárního útoku ještě více. S kritickým prvkem způsobíte, že při přistání kritických hitů způsobíte více poškození založených na dračích.

Nejlepší dovednosti pro duální čepele

Doporučené dovednosti pro útok

Dovednost Doporučení / přehled
(Prvek) útok ★★★ Zvyšuje poškození útoku s konkrétním prvkem
Kritický prvek ★★★ Zvyšuje elementární poškození při řešení kritických hitů
Slabost využívá ★★★ Bitting Monster Slabé místa mohou dělat kritická hity a zvýšené poškození
Kritické oko ★★★ Zvyšuje vám afinitní míru
Útok Boost ★★★ Zvyšuje sílu útoku plus míru afinity na vyšších úrovních
Kritická podpora ★★★ posiluje poškození kritických zásahů
Špičkový výkon ★★ ・ Útok se zvyšuje, když je HP plný
Latentní síla ★★ ・ Zvyšuje afinitu a snižuje spotřebu výdrže, když jsou splněny určité podmínky
Míchačka ★★ ・ Když jsou příšery rozzuřeny, zvyšuje se míra útoku a afinity

Doporučené podpůrné dovednosti

Dovednost Doporučení / přehled
Mistrovský dotek ★★★ zabraňuje ztrátě ostrosti při řešení kritických hitů
Břitva ostrá/náhradní výstřel ★★★ Ztráta poloviny ostrosti z melee zbraní
Ruční práce ★★★ prodlužuje měřidlo ostrosti zbraně, ale ne nad jeho maximem
Ochranný lak ★★★ Neguje ztrátu ostrosti několik okamžiků po ostření zbraně
Ústava ★★ ・ Snižuje vyčerpání výdrže při použití pohybů náročného na výdrž
Vyhýbat se okno ★★ ・ Elonguje neporazitelnost při vyhýbání se
Marathon Runner ★★ ・ Snižuje vyčerpání výdrže při pohonnosti atd.
Ostření rychlosti ★ ・ ・ Snižuje čas na zaostření zbraně