Reddit – ponořte se do všeho, seznam sólových shuffle pro opravu 10.1.5 – WOW Dragonflight PVP Tier Seznam – dovednost

Seznam úrovně sólo shuffle pro opravu 10.1.5 – WOW Dragonflight PVP Tier Seznam

Destro je v současné meta docela silné. Právě teď je jeho hlavní silou v jeho schopnosti způsobit tuny poškození, aniž by musela tvrdě obsadit.

Z BC do Dragonflight. Nejlepší třída PVP v DF.

Během BC jsem byl aktivním hráčem WOW. V následujících doplňcích jsem hrál trochu (2-3 měsíce ve Wowlk + BFA a 3 měsíce v SL). Ale zároveň jsem četl Reddit každý večer déle než rok, abych si alespoň trochu uvědomil situaci ve WoW.

A konečně jsem připraven se vrátit. Ale nevím, která třída bych si měl vybrat, takže budu rád za vaši radu.

Naposledy jsem přestal wow byl asi před 3 měsíci. Mám 60 sub Rogue a 60 bm lovce. Hraji pouze PVP (většinou RBG), protože se mi nelíbí PVE.

BM Hunter je nyní v C-Tier, takže je nechci hrát. Přemýšlel jsem o AssAsination (A-Tier) Rogue, ale nemohl jsem hrát dobře. Proto jsem to v určitém okamžiku změnil na BM Hunter. A obávám se, že s atentátem to bude ještě obtížnější. Navíc se mi opravdu nelíbí, že není ve S úrovni.

V prioritě chci najít jednoduchou třídu, která v poslední verzi WoW (myslím MOP a SL) nespadlo pod S/A-Tier. Koneckonců, existuje šance, že tam bude i nadále. nebo přemýšlím špatně?

Nemám moc času hrát WOW, takže chci dobře zvládnout jednu třídu a hrát ji pořád lol

Po propuštění Dragonflight se DH stal OP, ale zdá se, že předtím nebyl na vrcholu. A opravdu nechci trávit čas zvládnutím třídy, která se po 4-5 měsících stane slabým.

Seznam úrovně sólo shuffle pro opravu 10.1.5 – WOW Dragonflight PVP Tier Seznam

Průvodci pro nejlepší třídy v sólovém shuffle

Bez ohledu na třídu, kterou se rozhodnete hrát, přichází mnoho změn a možná budete potřebovat pomoc na cestě. Poskytujeme řadu kurzů hry a třídy, které vám pomohou na vaší cestě PvP v Dragonflight. Zaregistrujte se ještě dnes se speciální 10% slevou a získejte před konkurencí s našimi kurzy třídy a zárukou +400 hodnocení.

Obsah

Úvod

Tato příručka byla provedena ve spolupráci s více aktuálními gladiátory Rank 1, ale je navržena tak, aby reprezentovala celý žebřík arény.
Abychom pomohli pochopit, jak tato hodnocení fungují, předpokládáme následující:
S úroveň specifikace jsou to, co v současné době definuje meta. Představují absolutně nejlepší v každé kategorii.
Úroveň specifikace jsou neuvěřitelně silné, ale ne jeden z nejlepších. Jsou stále velmi konkurenceschopné, ale mají šanci získat mírně nepříznivé lobby.
B Tier specifikace představují „průměrnou“ specifikaci a mají rovnoměrné rozdělení dobrých a špatných lobby, díky nimž se mohou cítit méně konzistentní.
C specifikace jsou obecně slabé do meta a očekává se, že budou mít nepříznivé lobby většinu času.

Další důležité poznámky:
Tento seznam je probíhajícím projektem a bude pravidelně aktualizován

Melee

S úroveň

Unholy Death Knight

Unholy DKS si v důsledku nedávných poškození buffy zvýšili. Vzhledem k vysokému tlumení v sólovém shuffle jsou bezbožní smrt rytíři schopni rychle sundat své soupeře.

Windwalker Monk

Ze všech melee se daří dobře v sólovém shuffle, Windwalker je potenciálně nejvíce nízkým. Na papíře by to vypadalo, že by to bylo skleněné dělo, ale ve správných rukou to zdaleka není pravda. Jednou z hlavních silných stránek mnicha Windwalker není jen její sada nástrojů pro výbušné poškození, ale namísto toho široké škály defenzivních možností. Dotyk karmy, tlumené poškození a rozptýleného magie dává mnichům větrný.

A+ úroveň

Jemnost Rogue

Po redesignu na Ret Paladins utrpěli pododdíci nejvíce, protože meta se rychle posunula k hojnosti ret Paladinů, Arms Warriors a Demo Warlocks, které jsou docela impozantními pulty, aby se Rogue. Nicméně v 10.1 podnoseci se odrazili s mnoha změnami ladění.

Feral Druid

Navzdory nerfům rané sezóny, kteří jasně stanovili Feral Druids trochu pozadu, ale přesto si myslíme, že specifikace je stále dost dobrá na to, aby zůstala na úrovni A+, zejména po nedávných poškozeních buffů.

Hunter přežití

Přežití je i nadále přitažlivou možností pro Melee DPS v sólovém shuffle, a to především díky jejich rozsáhlému poškození a CC Toolkit.

Všechny specifikace Hunter obdržely ploché 5% zvýšení poškození v posledních hotfixech, což se nemusí zdát jako velký problém. Obranně je obvaz opravné a podceňované součástí jejich soupravy, která působí jako měkká pult pro atentát Rogues a Feral Druids . Vzhledem k tomu, jak populární mohou být tyto dvě třídy v sólovém shuffle, to nadále přidává hodnotu Hunterovi přežití .

Havoc Demon Hunter

Navzdory několika Nerfům od zahájení expanze je Demon Hunter i nadále jednou z nejvšestrannějších tříd pro sólo shuffle.

Jejich trvalé poškození a bezkonkurenční mobilita samozřejmě pomáhají s jejich výkonem v této závorce, ale jednou z jejich největších silných stránek je ve skutečnosti kontrola.

S přidáním Sigil of Misery mají lovci démonů spolehlivý řetězec CC v rozsahu pro každého léčitele v kombinaci s uvězněním. Když k tomu přidáte jejich trvalé poškození, mohou v podstatě vyhrát hry sami, což je obrovská výhoda pro jakoukoli třídu v sólovém shuffle.

Úroveň

Zbraně Warrior

Třída válečníků byla od časného expanze trochu zamíchána. Po přepracování na válečníky v 10.0.5, zbraně znovu zvedla bolest, což byla menší pomoc při jeho obranné soupravě v držáku. V 10.1, viděl neustálé změny, zejména související s jeho krvácením.

Fury Warrior

Jak jsme již dříve zmínili, Arms se jasně vytáhl jako primární specifikace PVP pro válečníky v Dragonflight. Slaughterhouse je páteří k Fury Warrior od Mid Shadowlands a viděl několik redesignů v celém Dragonflight. Přestože je jeho celková redukce léčení podstatná, je stále méně konzistentní než smrtelná úder a naostá čepel, která v současné době pomáhá zvyšovat zbraně v sólovém držáku.

Vylepšení šaman

Shaman Enhancement viděl několik klíčových buffy uprostřed sezóny 1, které pomohly znovu vyvážit jeho profil poškození. Navzdory tomu, jako jeden z mála melee DPS bez účinku MS, se specifikace snaží přidat hodnotu mnoha lobby, kde je to víceméně sedící kachna pro nepřátelský tým. Vylepšení se také silně spoléhá na svou sadu léčivých nástrojů jako na jeho primární užitečnost. To se stává méně efektivní s vysokými účinky MS a ještě vyšším množstvím tlumení.

Odplata Paladin

RET zůstal silný navzdory několika nerfům. Meta Caster však ztěžuje Rets, aby zůstal vpřed v meta a spadl je na úroveň.

B Tier

Frost Death Knight

Po sérii poškození buffů 7. února jsme se rozhodli přesunout Frost až na úroveň B. Obě specifikace DK mají podobné sady nástrojů, ale zdá se, že Unholy poskytuje trochu více užitečnosti a ovládání, což je prozatím dává nad mrazem. V každém případě má Frost velmi výbušný profil poškození a je schopen každou minutu vypořádat s kombinací sloupu mrazu a pruhu chlazení.

Outlaw Rogue

Právě teď se zdá, že Outlaw je to nejhorší rogue. I když nabízí některé stejné technologie jako ve Shadowlands, včetně nižšího cooldownu na slepém a úniku, Outlaw nemůže opravdu konkurovat tlaku nabízeným dalšími dvěma nepoctivými specifikacemi. Atentát a sub má značně lepší urážlivé možnosti pro držák a ironicky se zdá, že Sub se prozatím ve skutečnosti stala dopředu jako „tank“ rogue.

Atentát Rogue

Nedávné Nerfs to ASSA to konečně dethronovaly jako nejlepší celkový melee v sólovém shuffle. Má vysoké poškození, ale konzistentní Nerfs a slabší obranné látky to umístily pod další melee.

Ranged

S úroveň

Rovnováha Druid

Rovnováha viděl obrovský redesign v 10.0.5, s více změnami zaměřenými na to, že levovali jak trvalé, tak i roztržení. Spárování s bonusem 4 set -tier kus zaznamenalo nedávný nárůst ve výkonu specifikace a vydělala to místo v naší úrovni S.

Stínový kněz

I když je to jeden z nejvíce zastoupených specifikací v sólovém shuffle, zůstává silný, zejména poté, co viděli poškození Buffy, které přicházely s nedávným laděným průchodem.

A+ úroveň

Frost Mage

Relativní snadnost Frost’s Relative pro hra . Její výstup poškození AOE je poměrně silný, má skvělý potenciál s jedním cílem a je to kluzký cíl pro lobby melee.

Marksmanship Hunter

Marks Hunter Nováč na úrovni A+. Odstranění dvojitého klepnutí v 10.0.5 by mohlo zpočátku zamíchat, ale brzy by následovala řada poškození. Myslíme si, že to stačí k tomu, aby prozatím zvýšilo lovci MM.

Beast Mastery Hunter

Na rozdíl od všech jiných loveckých specifikací je BM schopen důsledně způsobit poškození během pohybu a nespoléhá se na velké poškození cooldowns, aby vyřešil maximální tlak. Právě teď je to snadno jeden z nejlepších specifikací ve hře pro nekonečné množství tlaku, který je schopen řešit celou hru

Elementární šaman

Elemental je i nadále jedním z nejflexibilnějších DPS, a přestože je cílem mnoha lobby melee.

Úroveň

Požární mág

Zatímco Arcane a Frost v této sezoně doposud většinu pozornosti získali většinu pozornosti, oheň se může pomalu dostat nahoru jako potenciální Sleeper Op Spec. Na papíře má opravdu vysoký poškození, protože to nevyžaduje mnoho tvrdých ocasů, což je vhodná funkce v chaotických sólových shuffle lobby. S budoucím přepracováním by to mohlo vyskočit v žebříčku.

Arcane Mage

Každý mágův specifikace se zdá být právě teď silný v sólovém shuffle, přičemž Arcane je nejtěžší hrát. Kombinace jeho strmé křivky učení a relativní síly mrazu vidí, jak se tajemství umístí do úrovně A.

Affliction Warlock

Affliction je další specifikace, která od vydání prošla masivní změny. I když jeho výstup poškození se občas může zdát vysoký, je snadno vypnuto těžkými lobby melee, což bolí jeho celkové hodnocení na našem seznamu úrovní.

Démonologie Warlock

Demo je pravděpodobně nejlepší celkovou specifika. Jako jediný Caster DPS s redukcí léčení s úder legií je Demo schopný pohodlně zasunout do jakékoli lobby a má dostatek nástrojů pro loupání, aby se staral o sebe a pro své spoluhráče.

Zničení Warlock

Destro je v současné meta docela silné. Právě teď je jeho hlavní silou v jeho schopnosti způsobit tuny poškození, aniž by musela tvrdě obsadit.

B Tier

Devastace Evoker

Jako specifikace True Glass Cannon je Devastation Evoker neuvěřitelně těžké zařadit. Během svých malých roztržených oken je to specifikace úrovně S+. Jakmile tato okna skončí, zdá se, že v nejlepším případě se zdá. Je to způsobeno jeho relativně slabým obranným CD kombinovaným se špatným zmírněním pasivního poškození. Kvůli jeho nekonzistentnosti si myslíme, že devastace je skutečnou úrovní B.

Léčitelé

S úroveň

Svatý Paladin

Svatý Paladin obdržel významný redesign. Má uzdravení, obranné látky, poškození a CC, které jsou bezkonkurenční a mají téměř nekonečný mana bazén i s mana nerfy, které Svatý Paladins viděl post 10.1.5.

A+ úroveň

Mistweaver Monk

Monk Mistweaver Monk ve své podobě „Caster“ se rychle stal jedním z nejvíce dominantních léčitelů v každé držáku. Specifikace je schopna udržovat vysoké HPS, aniž by došel mana.

Obnovení šaman

Resto Shamani vzrostli naše hodnocení v 10.1, s celkovými buffy na jejich léčivý výstup. To pomohlo završit jejich klíčovou slabost a učinilo z nich jeden z nejkonkurenceschopnějších léčitelů.

Konzervace Evoker

Konzervace Evoker je pravděpodobně nejvíce zaobleným léčitelem. Nejenže mají trvale vysoké HPS a širokou škálu obranných cooldowns, ale zachování má také několik způsobů, jak přispívat k zabití. To jim dává obrovskou hodnotu v sólovém shuffle, kde jsou schopni zapadnout do téměř jakékoli lobby, zatímco jsou jedním z mála léčitelů, kteří mohou ve skutečnosti sólo přenášet hry.

Svatý kněz

Svatý kněz může přispět urážlivě, ale v určitém okamžiku bojuje s vysokým výstupem poškození AOE. Se zvýšenou úrovní poškození a vyššímu tlumení mohou také přímo ztratit při léčbě spamu, což znamená, že k ukončení hry stačí jediné přerušení. S pokračujícími léčivými nadšenci se pohybují po úrovni, ale mohou bojovat ve srovnání s více léčitelům meta.

Úroveň

Obnovení Druid

Resto Druid se kvůli nedávným uzdravovacím Nerfům posunul po úrovni. Přes Thesee Nerfs je jeho léčivý výstup dostatečně silný, aby překonal obrovské množství konzistentního poškození v držáku, zejména ze specifikace meta DPS.

B Tier

Disciplína kněze

Disciplína zaznamenala pokles v našem listině po významném Nerf k power Word: Shield a zůstal jedním z slabších léčitelů v meta.

Poslední myšlenky

Stejně jako u všech ostatních seznamů úrovně, které jsme udělali, musíte si uvědomit, že být níže na seznamu nezpůsobí vaši třídu špatnou. Existuje spousta věcí, které jdou do zlepšování tříd lepších než ostatní. Konkrétně v sólovém shuffle je nedostatek koordinace velkým faktorem, ale úroveň chaosu se změní v závislosti na vašem hodnocení. Třídy vyšší na seznamu budou snazší navigovat kvůli jejich všestrannosti a přenášení potenciálu a budou bezpečné volby do sezóny 1 Dragonflight.