Reddit – Ponořte se do všeho, Star Wars Battlefront 2 Datum vydání beta, čas zahájení, velikost stahování a další | Technologické zprávy

Star Wars Battlefront 2 Datum vydání beta, čas začátku, velikost stahování a další

Pokud jste předobjednali Hvězdné války Battlefront 2, můžete jej hrát od 4. října. Ale pokud se nechcete platit předem, bude beta beta Star Wars Battlefront 2 přístupná od 6. října.

Star Wars: Battlefront II Beta Information Thread

Čas konečně dorazil lidi, od dnešního dne, v 8 hodin UTC (Chuck to do Google převést na váš čas) – všichni získáme první chuť Battlefront II. A já jsem tak kurva na čerpání jako vy kluci.

Zde je to, co je k dispozici v beta verzi:

Galaktický útok: Republika v separatisté. 20v20. Bránit Naboo jako klonní voják nebo se připojte k řadám separatistů a bouřku Royal Palace. Využijte 4 odlišné třídy vojáků, zavolejte na posily, pilotní vozidla a staňte se hrdinou.

Assault Starfighter: Alliance v Empire. 10v10. V Assault Starfighter, rasu jako rebelská aliance, která zničí hvězdný torpédoborce nad fondorem, nebo se shromáždí jako galaktická říše, aby ho bránila.

Stávkovat: Odpor v první pořadí. 8v8. Ve stávce se připojte k týmu vojáků prvního řádu nebo bojovníků odporu v týmových bitvách kolem Mazova hradu na Takodaně.

Pasáž: Načasované bitevní scénáře singleplayer na Theedu jako maul nebo b2 raketový droid.

 • Bude moje souprava moci spustit Battlefront II? Dobrá otázka. Zkontrolujte polovinu této stránky a zkontrolujte požadavky.
 • V kolik začíná beta beta? 8:00 UTC 4. října pro ty, kteří předobjednali před 1. 6. pro všechny ostatní, zároveň. Prochází až na devátý.
 • Jak velké je stahování? Horší scénář případu? 25 GB, může to být méně, ale alespoň to umožňuje.
 • Nemám svůj beta kód, ale nápověda pls! Subreddit není linka technické podpory. Ale tito kluci jsou. Také pro ty z vás, kteří si předobjednali digitálně, se to může jen ukázat – tak mějte na paměti. Rovněž stojí za to kontaktovat kdekoli, kde jste umístili fyzický předobjednávku, pokud si myslíte, že jste dluží kód a neobdrželi jste ho.
 • Kdy je předpětí? Všichni získáte tuto beta beta, ale my vám neposkytujeme luxus předpětí. Posaďte se. (Takže ne.)
 • Mohu hrát cokoli v beta verzi po 16:00 UTC 9? Záporný. A je to.
 • Mohu stejně udělat příspěvek, který by se zeptal na některou z těchto otázek? Ne, odstraníme je, abychom udrželi místo uklizené. U/Metalmagic řekl, že jakékoli přestupky budou splněny se smrtí.

Může být síla s námi všechny

Star Wars Battlefront 2 Datum vydání beta, čas začátku, velikost stahování a další

Star Wars Battlefront 2 Datum vydání beta, čas začátku, velikost stahování a další

Stejně jako Destiny 2 a Call of Duty: Světová válka, Star Wars Battlefront 2 má také beta před svým úplným vydáním. Star Wars Battlefront 2 je to, co se stane, když je velký střelec z první osoby jako Battlefield zasazen do vesmíru Star Wars, což je podobně jako Battlefront Star Wars, s výjimkou skutečné kampaně pro jednoho hráče tentokrát.

Vyvinul Dice, stejné studio za Battlefield 1 a Mirror’s Edge Catalyst, tady je vše, co potřebujete vědět o Star Wars Battlefront 2 Beta.

Jak hrát beta Star Wars Battlefront 2

Star Wars Battlefront 2 Beta je zdarma pro všechny na PS4, Xbox One a PC. Žádné pozvánky, žádné předobjednávky a žádná z obvyklých stinných praktik, které by vás donutily zkontrolovat. Jednoduše jej stáhněte v den.

Jak hrát Star Wars Battlefront 2 Beta brzy

Pokud však musíte přehrát Star Wars Battlefront 2 Beta před všemi ostatními, můžete tak učinit předobjednáním hry na PS4, Xbox One nebo PC. Pokud tak učiníte, umožní vám to hrát o dva dny dříve.

Hvězdné války Battlefront 2 Datum verze beta

Pokud jste předobjednali Hvězdné války Battlefront 2, můžete jej hrát od 4. října. Ale pokud se nechcete platit předem, bude beta beta Star Wars Battlefront 2 přístupná od 6. října.

Star Wars Battlefront 2 Beta Start

Star Wars Battlefront 2 Beta začíná 4. října v 10:00 (13:30 IST) pro ty, kteří si předobjednali. Pokud jste si nepředstavovali, můžete hrát 6. října Star Wars Battlefront 2 Beta z 10:00 CEST (13:30 IST).

Star Wars Battlefront 2 Beta End Time

Star Wars Battlefront 2 Beta končí pro všechny v 18:00 Cest (21:30 IST) 9. října.

Star Wars Battlefront 2 Beta Preload Time

Překvapivě EA nedovolí hráčům předběžně načíst Star Wars Battlefront 2 Beta. Zvláštní vzhledem k tomu, že by to umožnilo těm, kteří mají pomalejší rychlosti stahování.

Hvězdné války Battlefront 2 Beta Stahování Velikost

Na PC Star Wars Battlefront 2 beta stahování velikosti je 22.8 GB, zatímco PS4 Star Wars Battlefront 2 Beta Stahování Velikost je 15.3GB a velikost stahování Battlefront 2 Battlefront 2 Battlefront 2 je 13.2 GB.

Star Wars Battlefront 2 Beta – Co lze očekávat

Star Wars Battlefront Beta zahrnuje:

 • Galactic Assault Mode (Giant Team Battles s třídami postav) na Naboo Starfighter
 • Útočný režim (Space Combat) na Fondor
 • Strike Mode (osm vs. Osm v objektivních scénářích) na hradě Maz Kanata na Takodaně
 • Arkádový režim (hráč versus nepřátele AI) na Theed in Single-Player

Star Wars Battlefront II Beta PC Požadavky

Minimální požadavky systému PC:

 • OS: 64bitové Windows 7 SP1, Windows 8.1 a Windows 10
 • Procesor: AMD FX-6350/Intel Core i5 6600K
 • Paměť: 8 GB RAM
 • Grafická karta: AMD Radeon HD 7850 2GB/ NVIDIA GeForce GTX 660 2GB
 • Požadavky na připojení online: 512 kbps nebo rychlejší připojení k internetu
 • HDD: 15 GB

Doporučené požadavky systému PC:

 • OS: Windows 10 64-bit
 • Procesor: AMD FX 8350 WRAITH/Intel Core i7 6700 nebo ekvivalent
 • Paměť: 16 GB RAM
 • Grafická karta: AMD Radeon RX 480 4GB/ NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB
 • Požadavky na připojení online: 512 kbps nebo rychlejší připojení k internetu
 • HDD: 15 GB

Datum vydání Star Wars Battlefront 2 je 17. listopadu pro ty, kteří si objednávají standardní vydání. Zákazník Získání edice Star Wars Battlefront 2 Deluxe může hrát hru od 13. listopadu. Plánujete hrát Star Wars Battlefront 2 Beta? Nebo vás vyhořela předchozí hra? Dejte nám vědět v komentářích.

Nejnovější technické zprávy a recenze sledujte gadgety 360 na Twitteru, Facebooku a Google News. Pro nejnovější videa o gadgetech a technice se přihlaste k odběru našeho kanálu YouTube.