Reddit – ponořte se do všeho, Taliyah/lol/kosmetika | League of Legends Wiki | Fandom

Liga legend wiki

Nechápejte mě špatně, je to mnohem lepší než verze ostatních kůže, ale opravdu na to kreativně upustili míč. .

Star Guardian Taliyah, skály, rekoly a čitelnost

Začněte, řeknu, že nejsem profesionál v žádném případě a nemám ponětí, jak se Riot jde o výrobu kůží. Jsem jednoduchý Main Taliyah, nadšený, že získám novou kůži, ale velmi zklamaný kvalitou efektů E efekty Star Guardian Taliyah. Chápu, že je příliš pozdě na to, abych provedl jakékoli velké změny v této kůži, ale nedostatek péče od nepokojů mě opravdu rozruší. Ve srovnání s každou jinou kůží se Star Guardian Taliyah nedokáže odlišit vizuálně od své klasické kůže, nedokáže mít uspokojivou R a postrádá potenciál jeho Q.

Aktuální hvězda strážce taliyah e

.

Porovnání Star Guardian se svou klasickou kůží, všechny skály mají stejnou formaci: velká středová skála, dvě menší na boku a občasné detaily nahoře. Kromě změny textur na horní části hornin a nepatrných plovoucích hvězd neexistuje nic kromě barvy, díky které se tyto horniny odlišují od sebe, jako ostatní kůže, které má.

Všech 5 různých skál Taliyah

. Freljord je jedinečný, protože je ostrý, s radikálně odlišnou barvou a okolní chladnou mlhou. SSG se liší se svými prvky a téměř dřevěné zrno. Pool Party má účinky korálové a okolní vody. Každá kůže má odlišné rozdíly od klasického taliyahu, zatímco Star Guardian Taliyah zůstává děsivě podobně jako její základní kůže.

Vizuální rozptýlení a šum

SG Taliyah zpětná vazba vlákna

Ve vlákně zpětné vazby PBE Star Guardian Taliyah Riot DW Platypus tvrdí, že kvůli vizuální jasnosti nezmění pokožku: „Vizuální rozptýlení a hluk by se zvýšili, pouze kdybychom udělali kameny jasnější (např. Rose Quartz), takže jsme se rozhodli tuto změnu neprovést.” S touto odpovědí bych byl v pořádku, Další kůže Taliyah má rušivější a jasnější sadu E hornin než základna nebo tato kůže. SSG Taliyah má skály, které jsou mnohem jasnější než základna:

Vzal jsem nejjasnější tón na vysoké světlo od Classic, SSG a Star Guardian a našel jsem jejich hodnoty svítidla. Základna 11.64% svítidlo. Star Guardian obdržel téměř dvojnásobek 22.42%, 27.03% Světle, které je mnohem vyšší než základna i strážce Star.

Kdybychom zvýšili E na stejnou hodnotu světelné hodnoty Star Guardian Taliyah, vypadalo by takto:

.

. I s touto změnou je SSG stále rušivější se svými bílými tóny, protože nahnědlý sekundární tón Star Guardians to způsobuje, že se více mísí do země.

Rozpoznání zdi

Mám mnohem méně problémů s Taliyahovým r než její E, ale stále má problém. Ve stejném článku o zpětné vazbě jako předtím, než Riot Dw Platypus tvrdí. .„Toto tvrzení může platit se současným procesem návrhu, ale Taliyahova uvolnění kůže má drasticky odlišný model zdi zdi.

.

DW Platypus tvrdí, že zeď je neznatelná při jistotě jako její stvořená, ale drasticky odlišná forma Freljord Taliyah funguje dokonale dobře spolu s podobnějším tvarem druhé kůže druhé kůže.

.

Celkově si užívám Star Guardian Taliyah R, známé, holenosti a jiskry na mě přitahují, ale je frustrující s vědomím, že designérský tým Riot je v rozporu s jejich slovy aktuálně publikovanými materiály.

. Base Taliyah má větší verzi svého pravidelného modelu Q, stejně jako všechny ostatní kůže, ale modrá.

Klasický taliyah Q2

? No, tak nějak. .

Star Guardian Taliyah Q2

. Q2 je taliyahova nejškodlivější schopnost, ale vůbec to nevypadá moc honosně.

.

. Její model je vynikající, vzpomínkou je skvělé, homeguard je zábava, w je prakticky dokonalý a její pasivní je dobrý, což mě nutí koupit tuto kůži. Ale E je nesmírně zklamáním a můžete najít houfy lidí, kteří si na to stěžují, zeď mohla vypadat lépe a Q2 vypadá jako rakev hvězdné strážce. Mnoho dalších malých věcí mě o této kůži zabije, žádná jedinečná podlahová trhlina na jejím smíchu (mnoho jiných kůží Yaliyah má), kvalita jejího posměchu se zdá být vyšší než její Q2 a změnili její střapce navzdory minimálním stížnostem na barvu na barvu Myslím, že je o něco horší. .

Cítím se nesmírně provinile s vědomím, že budu kupovat tuto kůži a všechny její chromy, protože nedostatek i nejmenších změn z nepokoje v budoucnu stanovil špatný precedens pro kůže. Je nesmírně zklamáním s vědomím, že se jedná o charitativní pokožku v letošním roce, mnoho taliyah mains volá po bojkotu, který může říct Riot, že kůže má nižší kvalitu, ale může také způsobit méně peněz na charitu, možná menší podporu pro Taliyah, a nemusí to ani opravit pokožku. Kůže má hodně dobré a hodně špatného a to, co to znamená, je pro mě děsivé, že to jak dobře prodává, a prodej špatného by mohl mít negativní důsledky.

Neočekávám, že tento příspěvek magicky změní pokožku jako perfektní, ale já jsem jen frustrovaný tím, jak se to ukazuje. Věřím, že Riot se musí více zaměřit na malé detaily v kůži a tam je OBROVSKÝ Problém zpětné vazby s použitím PBE. Existuje tolik problémů s ligou, jak to stojí, a zdá se, že žádný z nich není opraven, a Star Guardian Taliyah je jen jeden příklad. Otázka, kterou položím, je: ? Ale prozatím jsem velmi zklamaný kvalitou kůže ve srovnání s jinými kůži pro stejného šampiona, za stejnou cenu.

SG Taliyah zpětná vazba vlákna

Star Guardian Taliyah Skin Refterlight

?
Zaregistrujte se na účet a začněte!
Ve svých preferencích můžete dokonce vypnout reklamy.

!

Nemáte účet?

Liga legend wiki

 • Popuštěné léto
 • Star Guardian

Taliyah/lol/kosmetika

Sbírka

Dostupný

Taliyah Originalskin

Taliyah Freljordskin

1350 /17-květen-2016

Taliyah Poolpartyskin

1350 /02-JUL-2020

Taliyah Starguardianskin

Zobrazit v 3D

1350 /28-Jul-2022

Pool Party Taliyah Chromas

Taliyah Poolparty (základna)

Star Guardian Taliyah Chromas

Taliyah Starguardian (základna)

Legacy Vault

Taliyah ssgskin

Taliyah Crystalismotusskin

Crystalis Motus taliyah

Speciální / n / a

Crystalis motus taliyah chromas

Taliyah Crystalismotus (základna)

Klasická taliyah

Recenze expertů GameSpot

9. listopadu 2009

Věčné []


Země a libra
Šampioni zařazeni do rozpačených kamenů Země (E) od Seismic Shove (W)
Visí deset
Obtížný terén
Více šampionů zasažených rozpadlou zemí (E)
Surf je nahoru!
Hodit větší skálu
Šampióni zasáhli balvany zmocněného vlákna (Q)

Trivia []

Originální Taliyah

 • Scéna zobrazená v jejím stříkacím umění má její surfování na zdi jejího tkalce .
 • Možná byla inspirována Tophem Beifongem z Avataru: Poslední Airbender a Terra z Teen Titans.
  • Její outfit mohl být inspirován křídly ISIS, egyptskou bohyní a patronou k přírodě, magii, rodině, dělníkům, otrokům atd.

Freljord Taliyah

 • Tato kůže sdílí téma Freljord s:

 • Když je její pasivní aktivní, surfuje na vrcholu skutečného surfového prkna.
 • .


 • Tato kůže sdílí téma Star Guardian Season 4 s:

  • Odkazuje na žánr magické dívky anime.

  Star Guardian Taliyah

  Star Guardian Taliyah

  Taliyah je nomádský mág ze Shurimy, roztrhaný mezi dospívajícím zázrakem a odpovědností pro dospělé. Na cestě překročila téměř celý Valoran, aby se naučila skutečnou povahu svých rostoucích sil, i když v poslední době se vrátila, aby chránila svůj kmen. Někteří si pomýlili její soucit se slabostí a zaplatili konečnou cenu – protože pod mladistvým vystupováním Taliyah je vůle dostatečně silná, aby přesunula hory, a duch dostatečně tvrdý, aby se třese země samotná.

  Ikona schopnosti šampionů

  Str

  Ikona schopnosti šampionů

  W

  E

  Taliyah získává rychlost pohybu poblíž zdí.