Reddit – Ponořte se do všeho, top 15 nejlepších městských stavitelských her pro telefony a tablety Android | Kapesní hráč

Top 15 nejlepších městských stavitelských her pro telefony a tablety Android

Tento malý zasněžený městský stavitel pro Android je skvělá volba, pokud máte rádi nedotčenou bílou krajinu, přidáváte celosvětové slavné památky a všechno hezké. Je to hra zdarma, která vám nejen umožňuje vybudovat v horách, ale také se při hraní cítí zdravá. Pokusit se!

Pokud existuje pouze 1 důvod, proč máte rádi městské hry, co by to bylo?

Vím, že to přímo odkazuje na sérii Anno (dobře, mohlo by to být také), ale cítil jsem se jen zvědavý, že tuto diskusi povede. Věřím, že sdílíme několik různých důvodů (a podobných), proč milujeme hraní městských her.

Osobně se vidím opravdu jako hráče typu „Builder“, pokud jde o hry pro budování měst. Bez ohledu na to, zda to bylo Sim City, Cities: panorama a mnoho dalších futuristických nebo historických městských stavebních her, existuje pro mě ústřední téma. Jakmile dostanu Hang of the Game’s Mechanics, začal bych se dostat do toku budovy v tomto Ultimate City. A vždy se pokusím použít každou možnou položku v mých možnostech sestavení k vytvoření tohoto dokonale vypadajícího města.

Netřeba dodávat, že to bude trvat velmi dlouho, než se dostanete do plně postaveného města, a ano, s ohledem na režimy kampaně, jako je Anno 1800, může mi trvat ještě déle, než jsem vlastně „dokončil“ hru.

Když přemýšlím o hrách na budování měst, vždy jsem si myslel, že existují 4 druhy hráčů: stavitelé, průmyslové, kulturní (cestovní ruch) a militarista. Který byste byli?

Top 15 nejlepších městských stavitelských her pro telefony a tablety Android

Top 15 nejlepších městských stavitelských her pro telefony a tablety Android

Pokud jste skutečným fanouškem her City Builder, budete to milovat

Nyní, když se mlha vyčistila, je samozřejmě snadné vidět, jak hry jako Farmville Trailblazers pro moderní hru na budování základny, s jeho načasovanými aktivitami a odemknutí systémů progresi, skutečně vedou cestu pro moderní „budovu“ hru. Pro budování her – jako jsou strategie, bylo vždy zapotřebí určitého stupně trpělivosti, a proto je v tomto seznamu několik z nich – ale vkládání čísel a časovačů na věci skutečně zefektivnilo proces věcí.

Jaké hry City Builder pro Android jsme pokryli?

Existuje mnoho, mnoho způsobů, jak vybudovat město – a mnoho různých her, které tento koncept berou a přinášejí k němu vlastní zvrat. Pokud chcete vybudovat vesnici, abyste mohli odolat útokům nebo vytvořit skvělé místo pro další lidi, aby mohli žít, existují stavitelé města právě pro to!

Někteří pro ně mají vážnější aspekt, protože si můžete vybudovat svou armádu, zatímco jiní by mohli být jen o vizuální přitažlivosti, které vaše město má. Bez ohledu na to, jste na starosti a potřebujete se dostat do budování.

Nezapomeňte kliknout na to a zjistit, o čem věříme, že je 15 nejlepších městských stavitelů pro Android. Samozřejmě, pokud si myslíte, že nám něco chybělo.

Kliknutím sem zobrazíte seznam »
Vydavatel: Praktické brány
K dispozici na: iOS + Android
Žánr: Simulace, strategie

Měšťané jsou středověká městská stavební hra, kde začnete s malou vesnicí a pracujete na výrobě obrovské středověké říše. V dobách, kdy není technologie rozvíjena stejně jako nyní, budete mít hodně co řešit, od pokusu o vybudování ekonomiky až po výrobní řetězy a také přírodní katastrofy ničící váš svět. Za starých dnů existuje mnoho výzev.

Máme dokonce recenzi měšťanů, ale v minulosti nás to není příliš ohromená hra, která na nás příliš zapůsobila. Po několika aktualizacích a několika letech se však cítí docela pěkně.

Stojí za to, aby to zastřelilo, zvláště pokud máte rádi hry, které zaujímají jednodušší přístup.

The Simpsons: Vypnuto

Vývojář: EA Mobile
Vydavatel: EA Mobile
K dispozici na: iOS + Android
Žánr: Akce

The Simpsons: TAPP OUT přináší trochu humoru do žánru budovy města, kde potřebujete spojit své měšťan dohromady, než začnete znovu stavět město, od nuly. Poté, co jste našli všechny postavy a přivedli je zpět do svých rodin a poté změnili, jak hledají styl vašeho nového města, můžete začít budovat Springfield, rozšiřovat město a rostoucí podnik po cestě.

Ale co je naše The Simpsons: TAPPEP OUT REVIEW? Nezapomeňte si to prohlédnout, pokud jste zvědaví, jak se hraje tento starý klasický tvůrce Android City tvůrců druhů. Opravdu milujeme zábavu, kterou přináší, a tak jsme dokonce dali dohromady průvodce pro Simpsonovi: Vypnuto, aby vám poskytl pomocnou ruku (nebo prst).

Vývojář: Supercell
Vydavatel: Supercell
K dispozici na: iOS + Android
Žánr: Strategie, obrana věže

Mám pocit, že každý strávil svůj spravedlivý podíl času na Clash of Clans – ale v podstatě začínáte od nuly, stavíte fantasy město, které je o obraně. Když upgradujete budovy, přidáte pasti a pokračujete v budování armády, stavíte také město, které snad může trochu bít, když ostatní hráči zaútočí a pokusíte se vám drantit ze všech vašich kořistí.

Když se rozhodnete to udělat, ujistěte se, že jste si přečetli naši sbírku tipů a průvodců Clash of Clans, a pokud se chcete dozvědět ještě více o tom, jak je hratelnost ve skutečnosti, máme pro vás střet Clash of Clans Review.

Snow Town – Ice Village World

K dispozici na: iOS + Android
Žánr: Simulace

Pokud byste chtěli postavit město ve studené tundře, Snow Town je pro vás jedno! Ve vašem městě je pro vás mnoho různých dekorací a podrobností, a budete to muset udělat od nuly. Tento městský stavitel je o něco modernější než předchozí a vyžaduje, aby silnice spojovaly budovy, parky, aby lidé udržovali šťastní a dobrý tok při rozšiřování.

Tento malý zasněžený městský stavitel pro Android je skvělá volba, pokud máte rádi nedotčenou bílou krajinu, přidáváte celosvětové slavné památky a všechno hezké. Je to hra zdarma, která vám nejen umožňuje vybudovat v horách, ale také se při hraní cítí zdravá. Pokusit se!

Vzestup království: Ztracená křížová výprava

Vydavatel: Lilith hry
K dispozici na: iOS + Android
Žánr: Strategie

Ve společnosti Rise of Kingdoms máte typickou hru pro budování měst, ale povýšení na zcela novou úroveň. Existuje tolik prvků, které je třeba zvážit, nepřátelé k bitvě a dokonce i ty nejlepší velitelé, které můžete získat, takže všechno bude vyžadovat jiný přístup.

Je to vysoce taktický název, který nezklame, pokud hledáte aktivní hru Android Android – dokonce v roce 2023! Komunita je velmi aktivní a hra je dělena ročními obdobími, což umožňuje neustálé expanzi a pokrok. Je to nutnost. Jo, a nezapomeňte se také podívat na nejnovější kódy ROK!

Vydavatel: Velké obrovské hry
K dispozici na: iOS + Android
Žánr: Strategie

Dominations je dalším městským stavitelem, kde musíte přemýšlet o obraně, protože v této hře musíte bojovat s konkurenčními národy! Po výběru slavné civilizace z historie budete muset začít budovat své město a zároveň mít na paměti válečné strategie a pokoušet se zůstat naživu. O tom, co děláte, existuje spousta strategie, stejně jako události, které mohou do prací vložit klíč!

Hra je více strategie než stavitel města, ale přesto si zaslouží zmínku. Hraje se skvěle a vypadá to ještě lépe.

K dispozici na: iOS + Android
Žánr: Simulace

Městský ostrov se vás snaží vybudovat svůj vlastní ostrov až do úspěšného města – to vše s trochou zlata a peněz, které jste odešli. Můžete začít vytvořením některých malých domů a pomalu je ošetřujete do plnohodnotného města. Městské ostrovy mají mnoho různých výzev, které vás hodí na pohled, včetně pirátů a úkolů, které mohou udržovat hru zajímavou!

V seriálu City Island je několik her, ale pouze pro tento seznam si budeme muset vybrat pátou, City Island 5. Líbí se nám aktualizovanější grafika a možnosti, které do hry přináší, a tak je to název, se kterým půjdeme. Pokud máte rádi myšlenku budování vlastní Městský ostrov, Možná budete chtít vyzkoušet všechny hry City Island – jich je docela málo!

Vydavatel: Herní vhled
K dispozici na: iOS + Android
Žánr: Simulace

Skutečný městský stavitel ve svém jádru, bez toho jiného mechaniky. Začnete s ničím a pak jedna budova najednou, jeden blok najednou postavíte své město. Vždy se budete muset starat o svou populaci a jejich štěstí, protože kdo chce žít ve městě, kde potřebujete 4 hodiny, abyste se dostali do práce. Provoz je jedním z hlavních faktorů, které budete muset spravovat. Nyní, aby to trochu okořenil, vývojář přidal přírodní katastrofy, takže se budete muset vypořádat s hurikány a dokonce i sopku a rychle se pokusit zabránit jim ve zvednutí vašeho města!

Další věc, kterou musíme chválit, je nedostatek mikrotrankcí. Pocket City se může pokusit a pak vyžaduje malou jednorázovou platbu, a to je vše. Vývojář to stále opravuje, dokonce i po uvolnění Pocket City 2, takže k nim klobouky.

Vydavatel: Innogames
K dispozici na: iOS + Android + Facebook a sociální
Žánr: Strategie

Forge of Empires je hra ve městě, která jde od doby kamenné do moderní doby, to vše, zatímco se přizpůsobíte a budujete svou vlastní říši! Adaptace je skutečnou výzvou ve Forge of Empires, kde budete muset myslet strategicky, abyste to dokázali v různých časových období.

Tato hra má také drancování a nepřátele, aby se převzali! Jo, a ještě lepší je, že to dělá výjimečně dobře v oddělení vizuálů. Je to strategické mistrovské dílo hodné vašeho času. A když máme na mysli „hodný vašeho času“, ve skutečnosti máme na mysli, že to bude trvat docela hodně času na pokrok, protože Forge of Empires je docela pomalu tempo.

Vydavatel: EA Mobile
K dispozici na: iOS + Android
Žánr: Neformální, simulace, strategie

SimCity Buildit vám umožní hrát jako magnát s nemovitostmi a hledat město bez mnoha omezení nebo zátarasů ve vašich rukou. Toto je váš vysněný projekt a musíte ho zmocnit! Na vašich rozhodnutích bude záležet a budete muset trochu strategizovat, pokud chcete vytvořit úspěšné město. Hra má obchodování a nějaký příběh!

Pokud se o tom chcete dozvědět více, můžete si přečíst naši recenzi SimCity BuildIt, nebo přejít přímo na více praktických tipů v průvodci strategií SimCity BuildIt Strategy. Obě možnosti by vám měly poskytnout jasnou představu o tom, co od toho lze očekávat.

Vývojář: Sociální kvantum
Vydavatel: Sociální kvantum
K dispozici na: iOS + Android
Žánr: Příležitostné, strategie, správa času

Megapolis přináší do své stavební hry strategii, protože potřebujete vytvořit město založené na pravidlech trhu. To znamená, že vaše rozhodnutí a to, co vytvoříte, musí být dobře promyšlena, jinak může vaše infrastruktura skončit kolapsem. V Megapolis jsou soutěže, které předvádějí váš svět, a také šanci vybudovat armádu!

Je to docela solidní hra, pokud jde o stavitele města, a pokud jste zvědaví, abyste se dozvěděli ještě více, měli byste si přečíst naši recenzi Megapolis. Mělo by vám to poskytnout jasnou představu o tom, co od toho můžete očekávat.

Simulace ostrova ve vesnici

K dispozici na: iOS + Android
Žánr: Simulace

Village City Island Simulator je zjednodušená verze stavitele města, je to však ta, která v něm má hodně polštiny a radosti. Budete se muset starat o své město v této hře, dát svým lidem dobrou práci a dobré životy, zatímco poradce vám řekne, co vaši lidé potřebují a jak jim pomoci. Existují také úkoly, které se mohou odemknout a dobrodružství!

Máte spoustu předmětů (a budov), které můžete odemknout, což nakonec povede do velkého a prosperujícího města. Je to jednoduché a do té míry, hra, která dělá přesně to, co to má – poskytnout zábavný malý město Builder SIM typu hry, která dělá vše správně.

K dispozici na: iOS + Android
Žánr: Simulace

Designer City je městský stavitel s menším počtem válek a strategií a více kreativní stránkou budovy. Hledáte vytvoření krásných domů a mrakodrapů, které lidé pak chtějí dost na to, aby se koupili. Nejsou to jen budovy, které musí být atraktivní, ale budete muset mít dobré místní oblasti, aby lidé byli šťastní a zajistili, že vaše město stojí za to přesunout!

Nezapomeňte také zmínit, že máte řadu „návrhářských měst“, kterou můžete hrát. Z Designer City: Empire Edition po pokračování s názvem Designer City 2 máte spoustu možností. Půjdeme však s originálem, protože je to nadčasová hra, která stojí za hraní.

Bitva o polytopii

Vývojář: Midjiwan
Vydavatel: Herní vhled
K dispozici na: iOS + Android + Steam
Žánr: Strategie

Battle of Polytopie je tahová strategická hra, kde musíte ovládat a vytvořit mapu a objevovat dlaždice, které pak můžete použít pro svůj vlastní prospěch. Jako vládce kmene, který se snaží vybudovat velkou civilizaci, budete muset soutěžit s jinými kmeny, aby se stali většinou v zemi, využívat zdroje kolem vás k objevování nových technologií a pomoci vám bojovat proti nepřátelům.

Vlastně máme spoustu průvodců pro bitvu o polytopii, takže pokud vás zajímá, jak udělat něco konkrétního, pravděpodobně jsme to pokryli. Nezapomeňte je zkontrolovat.

K dispozici na: iOS + Android
Žánr: Simulace

Pokud chcete, aby vaše město bylo postaveno na malebnějším místě, může to udělat Tropic Paradise Sim! Je to jednoduché plánování měst, simulátor, ale vytváříte tropická střediska na několika ostrovech, že lidé mohou přijít a pověsit se, když na dovolené z vlastních vesnic a měst. Při výběru budovy budete muset přemýšlet o službě a vytvořit si cíl.

Tropic Paradise SIM je neuvěřitelný simulátor městského stavitele s úžasnou grafikou. Pokud hledáte neobvyklý simulátor v zajímavém prostředí, měli byste to určitě vyzkoušet!

Jak zřejmě tento žánr máte rádi, jste pravděpodobně fanouškem manažerských her pro Android také!

Městské stavební hry

Pokud jste někdy přemýšleli, jestli máte, co je potřeba k vybudování města od základů, pak městské stavební hry jsou opravdu skvělé místo pro začátek! Budování a údržbu velkého města není snadné, ale můžete si bavit zábavu hrát roli plánovače. Když rozšiřujete své město, stavitelé města vám dávají nové a vylepšené budovy, které vám pomohou dále rozvíjet vaše město a zlepšit životy vašich občanů. Často vám za úkol udržet své občany naživu a šťastné, budete muset spravovat své peníze a zdroje, abyste zajistili, že vaše město bude i nadále růst!

Hry ve městě nejsou také výhradně pro budování moderních měst! Hry jako Timberborn vám daly na starosti město Beavers a dokonce a Hra o trůny Městský stavitel. Hry ve městě vyvolávají naše představivost a v žánru je něco pro všechny, od rodícího se architekta právě začíná až po detailně smýšlejícího perfekcionisty, který chce navrhnout konečné město.

Původ žánru

The SimCity Série existuje již více než 30 let a je původní hra na budování města. Od svého původního názvu vydal Maxis v roce 1989, SimCity Série vydala řadu různých titulů na každé možné platformě. Originál SimCity Hra představila základní koncepty, které dodnes definují žánr; cíle, jako je vytváření konkrétních zón – oddělit průmyslové a obytné oblasti -, které se stále objevují v novějších vydáních, jako například Cities Skylines.

Will Wright, Původní vývojář hry se snažil najít vydavatele kvůli nedostatku konečného cíle nebo jakýchkoli akčních prvků v ní. Při pohledu na kritický úspěch hry a tření více pokračování a nových sérií v žánru je jasné vidět to městské stavební hry může inspirovat tolik zábavy jako více lineárních akčních her!

Od jejich původu se stavitelé měst stali pouze rozrostli a diverzifikovali. Mnoho nových přírůstků do žánru přidalo nové nastavení a nové výzvy pro hráče k řešení. Budování perfektního města nebylo nikdy zábavnější, zejména s nabízenými hrami zde v Gamepixu.

Příprava na katastrofu

Katastrofy, které poškozují vaše města a vytvářejí problémy pro hráče, které lze vyřešit, byly tam od počátků žánru. Katastrofy skutečného světa, jako jsou Tornáda a zemětřesení, mohou poškodit vaše města a vyžadovat, abyste toto škody vyřešili, aby vaši občané znovu jdou o své dny. Hry vám často také poskytnou budovy, které můžete konstruovat, které pomohou snížit nebo odstranit riziko určitých katastrof.

Některé hry mají jedinečné katastrofy. v Frostpunk, Svět upadl do sopečné zimy a přinesl s sebou řadu neobvyklých výzev. Při budování města musíte obejít tuto situaci a upřednostňovat ji udržovat v teple. Musíte také spravovat své uhelné zdroje, abyste mohli i nadále zahřívat město, abyste se vyhnuli ztrátě obyvatelstva a používání vašich budov.

Při pohledu do budoucnosti a přestavba minulosti

Budova města Hry také ponoří do sci -fi a historický Žánry. Můžete spustit kolonii na jiné planetě Přežívající Mars, kde se budete muset přizpůsobit světu, který v kyslíku chybí, a stavět kopule, aby se zajistilo, že vaši obyvatelé mohou opustit své vesmírné obleky! Vytvořte si vlastní představu o tom, jak by mohla vypadat budoucnost Anno 2070 Tam, kde globální oteplování zaplavilo svět, který nás nutí přizpůsobit se menším pozemkům a rozšířit naši technologii, aby kompenzoval. Každý Městský stavitel Poskytuje různé překážky, které je třeba překonat ve snaze vybudovat perfektní město.

Nějaký stavitelé města dovolte nám rozvíjet město v minulosti, například v Anno 1800, kde si můžete vybudovat vlastní kolonii v průmyslové éře, období velké změny a vývoje v technologii. Můžete se dokonce zúčastnit námořních bitev proti jiným městům postaveným na sousedních ostrovech. Váš pokrok bude měřen proti vašim konkurenčním městům a vaše populace bude nespokojená, pokud nemůžete držet krok!

Můžete si užít komičtější pohled na žánr Tropico 5, kde se stanete guvernérem ve viktoriánské éře s touhou stát se „el prezidentkou“ neustále se vyvíjejícího ostrovního národa. Tato hra dokonale mísí budovu města s politikou, takže můžete ovládat volby a úředníky úplatků, když rozvíjíte svou vysněnou komunitu na ostrovním národě, který má za cíl udržet svou moc, abyste mohli pokračovat v rozhodování o tom, jak poroste váš ráj poroste!

Budování měst na Gamepixu

Na Gamepix vám naše městské hry umožňují vytvořit si vlastní verzi ráje. Nenajdete složité pokyny nebo dlouhé návody. Místo toho jsou jednoduché na hraní a můžete začít budovat vlastní verzi ráje během několika minut. Z budování a zdokonalování vlastního nákupního centra Nákupní centrum tycoon rozvíjet svůj vlastní ostrovní národ v Empire Island A obhajovat to po celé věky je pro každého něco v rámci výběru městských her Gamepix.

Hry jako Building Rush Poskytněte moderní zážitek z budování měst a existuje spousta nastavení založených na fantazii, které můžete prozkoumat s hrami, například Elvenar a Forge of Empires. Kdybyste někdy přemýšleli, jaké by to bylo hrát Boha, pak se podívejte Bůh simulátor a vytvořit náboženství pro expanzi po celém světě!

Časté časté

Jaké jsou hlavní rysy stavitelů měst?

Klíčové rysy stavitelé města zahrnout;

  • Správa zdrojů
  • Zlepšení infrastruktury
  • Prevence a překonávání katastrof
  • Správa vaší populace a jejich štěstí

Jaké je nastavení městských stavebních her?

Stavitelé města může probíhat v různých nastaveních! Možnosti jsou minulost, budoucnost, současnost a dokonce i jiné světy! Budete moci najít a Hra budování města Aby vyhovoval vašim potřebám a poskytuje vám schopnost převzít terén kdekoli se ocitnete na světě (nebo Galaxie!).

Jaké jsou nejoblíbenější městské stavební hry?

  • Kogama: Createyourhouse
  • Stát.io
  • Lukostřelec.Ro
  • Kolejnice a stanice
  • The Bonfire – Forsaken Lands
  • Nečinný startup Tycoon