Reddit – Ponořte se do všeho, Tower of Fantasy se spustí 8. srpna, odhalila nová postava Liu Huo –

Společnost Tower of Fantasy začíná 8. srpna, odhalila nová postava Liu Huo

Pokud jde o uvolnění změněných znaků, můžeme se podívat do vydání Lin a Fiony. Což dosud přišlo poté, co 2 Frost Character začala žít. Takže právě teď jsme kvůli další změněné postavě.

Předpovědi na nadcházející postavy Pass Fei Se

Po Fei se bude další postavou požehnat Frost. Možná dáma se spoustou mečů, ale co je “určitý„Je to, že to bude požehnání.

. A budou mít rezonanci DPS.

Myšlenkový proces vedoucí k závěru:

Hned níže je seznam znaků vydaných z 2.0 až dosud.

Seznam znaků od 2.0 až dosud + frigg n num coz proč ne

Ignorování Frigga a NEM, uvidíte, proč jsem dospěl k závěru o tom, jaká rezonance jsou nadcházející postavy.

Takže od Rubyho jsme dostali saki, což je tank, pak Lin, pak Lyra, která je podpora. To nám nepomůže, ale jak jdeme dále, vzory začnou být jasné.

Po Lyra jsme měli 5 postav na útok na útok před získáním LAN. Pak Icarus. Pak Fiona, která má také požehnání rezonance jako Lyra.

Po Fioně jsme dostali 5 dalších postav na útok rezonanční před tím, než dostali Mimi (nebo Meme IDK).

Pokud jde o uvolnění změněných znaků, můžeme se podívat do vydání Lin a Fiony. Což dosud přišlo poté, co 2 Frost Character začala žít. Takže právě teď jsme kvůli další změněné postavě.

Vzor je jasný

Studna. Doposud Hotta vydala postavy podle vzoru a oni se od toho neodchylili. Velikost vzorku je však příliš malá na to, aby byla přesvědčivá.

Uvidíme, jestli mám pravdu, jakmile je postava po oznámení Fei Se vyhlášena. .

Společnost Tower of Fantasy začíná 8. srpna, odhalila nová postava Liu Huo

Plus první podrobnosti o předobjednávkách RPG s otevřeným světem.

Vedoucí návrhář Sky Wang, perfektní světové hry

Zdravím, Wanderers! Připravte se na ponoření do světa neomezeného průzkumu a bitvy na čerpací adrenaliny. Tower of Fantasy, pohlcující RPG na otevřeném světě, která vám přináší Perfect World Games, debutuje na PlayStation 4 a PlayStation 5 8. srpna (UTC+0) a předobjednávka je dnes oficiálně otevřena. Připravte se, když si vytvoříte svou vlastní jedinečnou postavu a vydejte se na nezapomenutelnou cestu, ať už samostatně, nebo vedle vašich přátel. Tento svět čeká na váš příchod.

Pojďme se ponořit do některých úžasných funkcí, díky nimž bude vaše cesta skutečně mimořádná.

Liu Huo, divoký bojovník s uměleckou duší

Po vydání na PlayStation mohou všichni Wanderers podniknout dobrodružství na mapě nazvané Domain 9, naplněná východní estetikou. Také se setkáte s zajímavou postavou jménem Liu Huo – temperamentní a impozantní dívka s nepopiratelnou vášní pro bojová umění. Miluje nosit pulzující červené šaty odrážející její statečnost v boji a její roli The Guardian of Farewellville. Liu Huo je však více než setkání s okem. Za jejím drsným exteriérem leží hořící vášeň pro umění, zejména malba a kaligrafie. Připojte se k Liu Huo, když se snaží vyrovnat své snahy o eleganci s její temperamentní povahou a svědkem z první ruky mimořádnou cestu, která ji čeká.

Abychom odráželi osobnost Liu Huo, jsme hodně přemýšleli o navrhování jejího vzhledu, bojových akcí a účinků dovedností. Existuje mnoho východních prvků naleznete ve vzhledu Liu Huo. Její vnější oděv je vyroben z hedvábí s vyšívanými zlatými vzory na límci. Její zbraň je obří kartáč zvaný Pine Comet, který vyhovuje jejímu rafinovanému chuti. Navíc je na jejích nohách napsána postava „霸“, což symbolizuje její dominantní osobnost.

Při navrhování jejích bojových pohybů jsme spojili kaligrafii a bojová umění a zachytili jsme podstatu malby inkoustem. Pro zesílení vizuálního dopadu jsme použili zářivé modré a oranžové plameny a využívali štětce k předávání různých úrovní intenzity. Když Liu Huo v bitvě uvolní její zbraň „borovice kometa“, je to, jako by měla štětce a vyvolala impozantní přítomnost. Pozorovatelé, kteří jsou obeznámeni s čínskými znaky. Zdá se, že Liu Huo má stále prostor pro růst na své cestě, aby byl skutečným umělcem.

Ponořené funkce PS5

Bezdrátový ovladač Dualsense nám umožňuje poskytovat pohlcující zážitek prostřednictvím haptické zpětné vazby. Během intenzivních bitev, při zasažení nepřátel nebo čelící momentů krize s významnou ztrátou krve, vám haptiky kontroléru pomáhají přesně posoudit současné bojové prostředí. Mimo boj, vhodné haptiky během klíčových příběhových momentů vytvářejí vzrušující zážitek. Při závodech doprovázejí vibrace ovladače intenzivní kolize, takže se cítí jako volant a ponoří vás do vzrušení vysokorychlostních závodů.

Navíc můžete komunikovat se spoluhráči prostřednictvím vestavěného mikrofonu řadiče, takže obrovský svět je méně osamělý.

Zároveň ohromující grafika 4K a vizuální efekty PS5 poskytuje hráčům herní zážitek s vysokým rozlišením. V současné době Tower of Fantasy obsahuje rozmanité mapové styly, včetně sci-fi pustinného stylu Aesperia, metropole Cyberpunk Mirroria, hluboké podvodní svět Innarů a nadcházejícího magického východního světa domény 9. V režimu 4K na PlayStation se neonová světla Mirriaů stanou fascinujícími, Grand Sea podléhá dynamickým změnám a mraky a červený javor domény 9 vykazují záhadné východní kouzlo, což dále zvyšuje vizuální zážitek.

Předobjednávejte nyní pro exkluzivní položku PlayStation

Tower of Fantasy je nyní k dispozici pro předobjednávku v PS Store. Získejte všechny podrobnosti o tom, co je zahrnuto v každé verzi hry, a také bonusy předobjednávky, níže.

Standardní vydání Tower of Fantasy obsahuje základní hru a přichází s následujícím bonusovým obsahem předobjednávky:

Měsíční průsmyk x1 tanium x1000 zlatý jádro x10 smažené kuře x10 křupavé grilované ryby x10 černé jádro x10 ze zbraně augmentace boxu II x10

Edice Tower of Fantasy Deluxe obsahuje základní hru a také:

48hodinový včasný přístup Simulacrum Deluxe Box X1 Outfit [Move Plaes] pro PS4/PS5. Avatar [Smarty Housekeeper (2. Gen.)] pro PS4/PS5. Avatar Frame [Playtime] pro PS4/PS5. Chat Frame [Hraní master] pro PS4/PS5. Měsíční průsmyk x1 tanium x2000 zlatý jádro x10 černé jádro x10 zbraně zvětšení boxu II x20 smažené kuře x10 křupavé grilované ryby x10 prskající maso x10 ořechový čaj x10

Věž Fantasy Ultimate Edition obsahuje základní hru a také:

48-hodinový časný přístup Simulacrum Premium Box X1 Race Car [Icy Blue Blooming] pro PS4/PS5. Jetpack Skin [meteor-ocasted meteor] pro PS4/PS5. Outfit [přesunout letadla] pro PS4/PS5. Avatar [Smarty Housekeeper (2. Gen.)] pro PS4/PS5. Avatar Frame [Playtime] pro PS4/PS5. Chat Frame [Hraní master] pro PS4/PS5. Měsíční průchod x1 tanium x3000 červené jádro x10 zlaté jádro x10 černé jádro x10 náhodné Sr Relic Shard Box x20 ZÍSKÁNÍ ZÍSKÁNÍ II X20 Smažené kuře x10 Křupavé grilované ryby x10 prskající maso x10 ořechový čaj x10

Během vývoje verze Tower of Fantasy PlayStation jsme se naučili a nashromáždili cenné zkušenosti. Hry v otevřeném světě mají nekonečný potenciál pro průzkum a my budeme i nadále přinést více obohacujícího a příjemného obsahu. Doufáme, že se vám to bude líbit.

Připraven uvolnit svého vnitřního pouzdra na PlayStation?

Líbilo se vám to? Takhle

Tower of Fantasy Nadcházející postavy

Zaslal: Tým obsahového týmu Bluestacks

Tower of Fantasy - 9 nových znaků SSR uniklo pro nadcházející aktualizace

Podle zdrojů nás flotila nových znaků SSR na nás v budoucnu aktualizuje . Úniky jsou podle ostatních uživatelů Twitteru Shojin, který již dříve zdůraznil další úniky pro předchozí záplaty týkající se Tower of Fantasy. . Mnoho postav SSR uvedených v únicích není ani dostupné v samotné zámořské verzi. Zdroje říkají, že tyto nové znaky SSR budou pravděpodobně k dispozici v živé verzi hry po aktualizaci 2.4.

Tower of Fantasy - 9 nových znaků SSR uniklo pro nadcházející aktualizace

Pojďme se podívat na jména a prvky uniklých znaků:

  • Fiona – Fiona je postava aberačního prvku, která by mohla využít duální meče jako svou primární zbraň.
  • LAN – LAN je charakter prvku plamene. Pravděpodobně použije deštník jako svou zbraň.
  • Han Lu – Han Lu je charakter prvku mráz.
  • Icarus – Icarus je postava prvku Frost, která využívá létající hvězdy jako její zbraň.
  • Molinia – Molinia je postava prvku Volt/Flame, která by mohla vyniknout při debuffingu nepřátel.
  • Zeke – Zeke je charakter fyzického prvku. Úniky mu ukazují, že ovládá meč s dvojitou rukou.
  • Seele – Seele je charakter prvku plamene.
  • Valkyrie – Valkyrie je charakter Volt Element, který byl šéfem v režimu příběhu.
  • Aegis – Aegis je charakter fyzického prvku, který v současné době sídlí v neplatném trhu.

Jako vždy se jedná pouze o úniky na konci dne bez důkazu o jejich existenci nebo datu vydání v tuto chvíli.

Tower of Fantasy - 9 nových znaků SSR uniklo pro nadcházející aktualizace

. Hráči mohou zabít šéfy, potulovat se po obrovském světě, navázat spojení, svolat výkonné postavy a přizpůsobit své postavy po cestě. Zůstaňte naladěni pro další aktualizace týkající se Tower of Fantasy! Emulátor Bluestacks je nejlepší volbou, pokud jde o hraní Tower of Fantasy na PC s klávesnicí a myš.