Reddit – Ponořte se do všeho, vlk mezi námi je „absolutně ne Cliffhanger“ | PCGamesn

Vlk mezi námi konec je „absolutně ne Cliffhanger“

Takže kam bude vlk mezi námi jít dál, ne -li pokračovat v tomto příběhu? “Stále jsme se pevně nezavázali, kdy to bude nastaveno,” říká Stauffer. “Jediná věc, na kterou se právě teď zavazujeme, je Bigby a Snow White.”.

PSA: Konec vysvětlil (zřejmé spoilery)

Fouká mě to, že někteří lidé si myslí, že Nerissa Glamours jako víru u Woodys. To je tak směšné. O tom je konec:

Není pochyb o tom, že víra je stále naživu. To je fakt. Je pravděpodobné, že Nerissa je mrtvá, ale není to opravdu známo.

Všechno jde o Faithova bajka a jak zdůraznili, že jak v epizodě 1, tak na konci hry. Existují bajky se všemi druhy schopností. . Je opravdu tak neuvěřitelné myslet si, že konec je jen způsob, jak se dívat na Faithovu bajku?

Její bajka konkrétně uvádí, že měla plášť vyrobený z Ogleyskin, aby mohla uniknout neviditelnému z nebezpečí. To je přesně to, co se tady stalo. Je to skutečný loutkový mistr celého příběhu, to je to, co dělá tento konec skvělý. Ve skutečnosti pomáhala Bigby při pomoci vyřešit její vlastní „vraždu“ a snížit pokřiveného muže. Byla to ona celou dobu, když tahala struny. Slibuji vám, že nikdy nedostaneme odpověď na to, jak to fyzicky udělala, a na tom nezáleží. Pokud existuje sezóna 2, nebude to zahrnovat tuto otázku.

Konec 30 sekund s Bigby je to, co nám ukazuje správným směrem. Faithův příběh nám říká zbytek, který musíme vědět. Můžeme spekulovat celý den, jak to stáhla, ale nikdy to nebudeme vědět, kromě toho, že to udělala … stejně jako nepotřebujeme odpověď na to, jak Bigby může vzít všechny ty kulky a pak se proměnit v vlk … protože může … jeho jeho jeho Část jeho bajky stejně jako únik je součástí víry

Všechno přichází plný kruh s řádek, který se v celé sérii opakoval téměř v každé epizodě. Bigby slyší: „Doufám, že najdete to, co hledáte.„Bigby si pak uvědomí, že našel, co hledal. Od epizody 1 hledal, co se stalo s vírou. Pak si uvědomí, že ji našel a ona odchází. Pak se rozhodnete pronásledovat nebo nechat ji jít. Pak hra končí linií Faith – „Uvidíme se, vlk“, protože je stále naživu.

TLDR; Víra je naživu, není to žádné zpochybnění.

EDIT: Myslím, že bych měl zopakovat, že je možná trochu možné, že Nerissa je ve skutečnosti Nerissa na konci a Bigby jen opravdu čte do všeho, ale to silně navrhuje, že tomu tak není. Mohu žít s těmito dvěma věcmi, které jsou otevřené pro interpretaci aka, nikdo se nevrlý, protože kdokoli a Bigby se opravdu setkali s vírou a Nerissou vs. jen se setkali s vírou.

To, s čím se nemohu vypořádat, je myšlenka, že Nerissa byla okouzlena jako víra v první epizodu, to nedává vůbec smysl, jak jsem vysvětlil na několika dalších příspěvcích níže.

Vlk mezi námi konec je „absolutně ne Cliffhanger“

Vlk mezi námi

Po letech čekání Telltale konečně na začátku tohoto roku odhalil, že vlk mezi námi se vrátí na druhou sezónu. Toto oznámení také přišlo se zprávou, že konec útesu první sezóny nebude vyřešen. Ale samotné Telltale mají na toto finále jiný názor: „Absolutně to není útes,“ řekl nám vedoucí práce Tellale Creative Communications Stauffer na Gamescom. “Je to nejednoznačný konec, který zůstane otevřený interpretaci.”.“

Podívejte se na to, v co doufáme ve vlka mezi námi druhou sezónu.

Stauffer, který se vypracoval v tomto bodě, poukazuje na kotvy příběhu ve filmu Noir. “Není to mimo charakter pro žánr Noir, aby prozkoumal femme fatale konec druhů, který je z velké části v očích hráče, aby se rozhodl, co se skutečně stalo,” říká.

Chcete -li obnovit paměť, konec vlku mezi námi vidí Bigby Wolf diskutující o událostech příběhu s Working Girl Nerissa. Než se rozdělí, Nerissa zmiňuje, že Bigby není tak špatný, že všichni říkají, že je, ozývá se slova oběti vraždy víry. Bajky jsou schopny používat Glamours k maskování jejich vzhledu a hra to používá k vytvoření nejednoznačnosti: je Nerissa ve skutečnosti víra? Konečná volba vám umožní pronásledovat Nerissu, nebo ji nechat být.

“Nemyslíme si, že pokračujeme s” OK, tady je to, co se stalo “poté, co jsi šel po této osobě, nebo poté, co jsi vzal tažení cigarety a odešel … Myslím, wow, to je konec, pojďme to jako něco jako něco o tom mluvit, “říká Stauffer.

Takže kam bude vlk mezi námi jít dál, ne -li pokračovat v tomto příběhu? “Stále jsme se pevně nezavázali, kdy to bude nastaveno,” říká Stauffer. “Jediná věc, na kterou se právě teď zavazujeme, je Bigby a Snow White.”.

“Svět Bajk má bohatou historii tisíce let v hodnotě tradice a můžeme v životě prozkoumat libovolný početkrát, nebo můžeme prozkoumat více v časovém rámci, kde jsme je viděli v první sezóně,” vysvětluje. “Počínaje novým příběhem a začátkem něčeho, co … nechci říkat, je vezme jiným směrem, ale dává vám další kousek jejich dlouhé a komplikované historie.”. Myslím, že to bude nejzajímavější.“

Takové komentáře otevírají dveře k myšlence sezóny vlků mezi námi v domovině, pohádkovém světě, ze kterého pocházejí postavy. I když pouze ve flashbackech, bylo by fascinující převzít kontrolu nad těmito postavami během války proti protivníkovi. Již jsme prozkoumali sociální prvky tohoto vesmíru, tak co tlak na útěk z války a přípravy na stát se uprchlíky?

Matt pronásleduje jeden ze zakládajících hlasů PCGamesn, Mattova vášeň pro miniatury, válečné hry a mechs je stejně součástí textilie webu jako barevné schéma inspirované poloviční životnost. Nyní ho najdete v psaní o novinách a zábavě při IGN.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Více z PCGamesn nás sledujte pro denní zprávy o PC, průvodci a recenze na Twitteru, Facebooku, Overwolf, Steam a Google News. Nebo se zaregistrujte do našeho bezplatného zpravodaje.

Kryptické finále Wolfa mezi námi vysvětlilo: dva nejlepší odhady internetu (a jeden bláznivý)

Vlk mezi námi

Jsme nadšeni, že můžeme oznámit návrat Gamesbeat Next, pořádané v San Franciscu letos v říjnu, kde prozkoumáme téma „Hraje hraní.„Přihlaste se zde a dozvědět se více o sponzorských příležitostech zde. Na akci také oznámíme 25 nejlepších herních startupů jako měničů her 2024. Aplikujte nebo nominujte ještě dnes!

Tento článek obsahuje spoilery pro Wolfa mezi námi.

Nejnovější epizodická série vývojářů Telltale Games založená na komiksových sériích Filla Willinghama Billa Willinghama zabalená před pár týdny a internet se padá na sebe a snaží se přijít na to, co má udělat z posledních několika okamžiků. Podívejte se na toto video, pokud potřebujete obnovení:

Poté, co Bigby porazil neslavného křivého muže a rozbil svůj zločinný prsten, má ještě jednu konverzaci s Nerissou, která ho vedla vyšetřováním v celé sérii. Když se otočí, říká: „Nejsi tak špatná, jak všichni říkají, že jste.“A to spouští a Obvyklí podezřelí-Styl Realizace sestřih jako náš hrdina vytváří řadu souvislostí mezi jeho informátorem a vírou, žena, jejíž smrt až v první epizodě ho postavila na jeho cestě ke zbytku série.

událost

Gamesbeat Next 2023

Připojte se k komunitě Gamesbeat v San Franciscu letos 24.-25. října. Slyšíte z nejjasnějších myslí v herním průmyslu o nejnovějším vývoji a jejich převzetí budoucnosti her.