Regalia – Final Fantasy 15 (FFXV) Wiki, Final Fantasy 15 Flying Car – Jak odemknout typ Regalia F |

Final Fantasy 15 Flying Car – Jak odemknout typ Regalia F

Obě tyto schopnosti přicházejí přes Regalia, nádherné luxusní auto FF15. Regalia je s vámi veškerá hra a je přístupná hned od určitého bodu v první kapitole, ale můžete ji upgradovat a přizpůsobit, ze základních kosmetických upgradů, jako jsou malování úloh prostřednictvím plné revize Regalia typ f a Regalia typ d – Typ-F, který mu umožňuje létat a typ-D, což mu umožňuje vymanit se z neviditelných bariér a vystoupit na silnici.

Přesunuli jsme se! Stejně jako Gamepedia spojila síly s fandomem, tato wiki spojila síly s naším ekvivalentem fandomu. Wiki byla archivována a žádáme, aby se čtenáři a editoři přesunuli na nyní kombinované wiki na fandomu. Kliknutím přejdete na novou wiki

The Korunovační klenoty je auto, které je hlavní metodou přepravy na dlouhou vzdálenost hráče. RHS-113.

Obsah

Regalia může být provozována v automatickém nebo ručním režimu.

Auto []

S automatickým režimem Ignis ovládá auto. . .

S manuálním režimem hráč ovládá auto přes Noctis. Ovládací prvky jsou následující:

PlayStation 4 Akce
Řídit
Urychlit
Brzda nebo zpětná
U-turn

Palivo [ ]

Měřič paliva v levém dolním rohu obrazovky by měl být pravidelně kontrolován. Doporučuje se doplňovat doplňování, kdykoli hráč narazí na plynové čerpadlo. Pokud auto dojde z plynu, bude ho hráč muset tlačit na další čerpací stanici nebo zaplatit Cindy, aby ji odtáhl zpět do garáže Hammerhead pomocí možnosti mapy.

Regalia Gold Chocobo kůže

Existují čtyři kůže, známé také jako rekolory nebo sady obtisků, které jsou k dispozici pro regalia předobjednávkou Final Fantasy XV ?? Další kůže dostupné ke koupi po celém světě:

Předobjednání bonusů []

 • Cindymobile – .
 • Zlato Chocobo – Nechte svá kola běžet divoce a zdarma zlacením vaší jízdy v poctě nejvzácnějšímu plemeni ptáka. Je získáno předobjednáním přes Amazon.
 • 16bitové kamarády – Jeďte do retro stylu tím, že s tímto exkluzivním pixelovým uměleckým nálevem NOCTIS a jeho kamarády vyložíte Regalia.
 • – . .

Jak odemknout ekvivalent vzducholodi této finální fantazie. !

Aktualizováno 2. února 2021
Sledujte Final Fantasy XV

.

je zcela volitelný nález, takže si můžete snadno ujít, pokud jdete na příběh pouze.

Je to pozdní nález, ale dělá se návrat do předchozích oblastí o to příjemnější.

Mezitím budete muset pokračovat v zkoumání po zemi, i když vám můžeme ušetřit nějaký čas nekonečným trikem sprintu, který by měl urychlit jakékoli lovy a jiné aktivity.

Pojďme hrát Final Fantasy 15 – Co se děje (Xbox One Gameplay)

Chcete -li odemknout typ Regalia F, musíte vyčistit tři císařské základny. Dva z nich jsou nedílnou součástí dokončení hlavního příběhu hry – tak si přejděte skrze ně, budování zkušeností vaší strany a AP, které se hodí pro třetí základnu – aby obdržely dvě klíčové položky, pokřivená křídla a nestabilní stabliser.

. Po dokončení ostatních byste vás měli dostat na tuto základnu, ale také se říká, že k němu můžete přímo přistupovat k přímému přístupu.

.

Vyvrtívá to ve dvou obřích mech bitvách, a přestože je můžete sýrovat s pistolí věže (viz výše uvedené vložené video, abyste viděli, co tím myslíme), platí se vrátit s četou na vysoké úrovni.

. !

Potřebujete více pomoci? . Naučit se, jak rychle získat AP, exp rychle a peníze nebo Gil rychle vám pomůže v mnoha volitelných žalářích a hrobkách – včetně toho, jak otevřít a prozkoumat jejich zamčené dveře. . . .

Co jiného potřebujete vědět o létajícím vozidlech Regalia typu F ve Final Fantasy 15

 • Chcete -li vzlétnout, jakmile dosáhnete určité rychlosti, stiskněte tlačítko Circle / B.
 • . Kromě toho můžete přistát pouze na silnicích a omezit jej stejným způsobem jako stávající Regalia.
 • I když nemáme specifika, navrhuje se, že se vozidlo používá k přístupu k tajným oblastem pozdní hry, s nimiž vás budeme informovat, až budeme vědět více.
 • Výhodou typu Regalia F je už to nemusíte doplňovat.
 • Jakmile to odemknete, obdržíte pro své potíže pilotní úspěch / trofej Regalia.

!

Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. .

 • Akční dobrodružství následovat
 • Final Fantasy XV Sledujte
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • RPG následovat
 • Xbox One následujte

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

.

.

.

Matthew Reynolds editoval průvodce a další užitečné věci v Eurogameru v letech 2010 – 2023. .

Final Fantasy 15 Regalia Typ F a Typ D: Jak se vydat na nebe a jít z cesty upgradem vašeho auta

. .

. Final Fantasy 15 následuje to v jednom smyslu, protože hra nakonec má vzducholoď – prostě se k ní musíte dostat trochu kulatým způsobem. Rozbije také tradici vzrušujícím způsobem díky svému novému otevřenému designu s otevřeným světem. FF15 Royal Edition a PC založené , Z původní verze hry se můžete vymanit z jednoho z mála omezení po celém světě a získat schopnost vzít auto off-road.

Obě tyto schopnosti přicházejí přes Regalia, nádherné luxusní auto FF15. Regalia je s vámi veškerá hra a je přístupná hned od určitého bodu v první kapitole, ale můžete ji upgradovat a přizpůsobit, ze základních kosmetických upgradů, jako jsou malování úloh prostřednictvím plné revize a Regalia typ d – Typ-F, který mu umožňuje létat a typ-D, což mu umožňuje vymanit se z neviditelných bariér a vystoupit na silnici.

. .

 • .

Dobře, první věc je první, pokud se chcete dostat do rukou na Type-D Regalia a vzít si jízdní dobrodružství v terénu ty máš.

 • Nejprve budete potřebovat hru, aby byla verze 1.. .
 • . Kapitola 3 je, když se svět FF15 opravdu otevírá, poté, co jste měli hlavní Zjevení spiknutí a vaše hlavní mise je jasná. Než vyzkoušíte tyto kroky, přehrajte si kapitolu 3.

Jakmile jste v tom okamžiku, vraťte se zpět na Hammerhead, první garáž a odpočinek, se kterým jste se setkali až v kapitole 1 a od té doby jste znovu viděli několikrát. Je to místo s Cindy a CID, a to je bývalé, se kterým budete chtít mluvit. Chatujte s Cindy a ona vám řekne všechno o horké nové off-road upgrade, kterou pro vás má-The Regalia Type-D. !

Vše, co musíte udělat, abyste skutečně získali regalia typ-d, je jednoduše mluvit s Cindy a pomocí nabídky přizpůsobení ji vyberte. Cindy vezme vaše auto do obchodu a až vyjde, bude to mít naprosto obrovské kola ve stylu monster. ! .

Několik poznámek o používání regalia typu-d.

 • Při řízení typu D Regalia budete moci skočit s kruhem/B, abyste překonali bariéry a další překážky.
 • Může to také zasáhnout nepřátele a zabít je, ale to vám nebude odměnit žádný exp nebo AP, brání vám rychle se vyrovnat nebo získat nové upgrady dovedností vzestupu tak rychle, takže buďte upozorněni.
 • Regalia má překvapivé koňské síly a může vyšplhat strmější útesy, než si myslíte – vyzkoušejte to!
 • .

A je to! . ale není to konečná upgrade. .

FF15-Regalia-typ-F

Final Fantasy 15: Jak získat regalia typ-f, létající auto

První hlavní bod odemknutí létajícího vozu je tedy něco velkého, co musíte udělat, než můžete přemýšlet o tom, jak se na oblohu: .

Dokončete hlavní příběh a budete znovu umístěni v čase a zpět do segmentu hry s otevřeným světem. Pokud jste to tak ještě neučinili, zavolejte Umbra a nechte ho, aby vás vezl zpět k minulosti Lucis.

Nyní máte svou pravidelnou regalii a je čas, aby to létal. Abyste to mohli udělat které jsou rozptýleny kolem mapy. Fermouth Garrison , (Jihovýchodně od Lestallum) a Fort Vaullerey . Tyto základny opravdu nemůžete nechat ujít – na mapě jsou to velké desky šedé viditelné z oblohy, protože jsou postaveny z betonu.

Každá základna, kterou vyčistíte, odemkne novou záhadnou část pro vaše auto. Hra mě neupozornila, co jsou – považujte za varovanou – ale jakmile máte všechny tři části úkol s názvem ‘„Spustí se.

Mluvte s Cindy v Hammerhead a nainstaluje díly do Regalia. . To nebylo tak špatné, správně?

Vzhledem k tomu, že se jedná o položku po hře, je pravda, že regalia typ-F má nějaké relativně omezené použití. Můžete jej použít pouze v Lucis, pro začátek, s ostatními herními oblastmi, které pro to nejsou vhodné. V Lucis je to docela skvělá jízda, ale.

Při jízdě v nabídce bude nová možnost s tímto nabídcem s typem F: Hit Circle To Fly. Uvědomte si, že to nebude k dispozici všude, ale pouze na silnicích, kde lze zahájit bezpečný vzlet. .

. . Mohl by tam být skrytý dungeon, abyste zjistili, že nelze dosáhnout jinak než letem. Jen říkám.

. Airships! . Doporučuji vám pop do hry ve hře. .

Nejste přihlášeni!

Vytvořte své funkce komunitního reedpopu a odemkněte se a mnoho dalšího!