Remake Witcher Remake: Datum vydání a vše, co víme – Whatifgaming, Spekulace datum vydání Witcher Remake, hraní hry a další | Načtení

Spekulace datum vydání remake, hraní a další

Původní čaroděj se konal poté, co romány od Andrzej Sapkowski skončily. Geralt se probudí v Kaer Morhen bez vzpomínek. Neví, kde je a co se mu stalo. Náhlý útok na školu vlčího ho však vede k pronásledování viníků. Assaillants se zhoršili s vzorcem, aby vytvořili nové čarodějky, takže Geralt z nich získává ukradené předměty. Doufejme, že remake čarodějů bude mít stejné milované postavy, které jsme milovali v původní herní trilogii.

Remake Witcher: Datum vydání a vše, co víme

Datum vydání remake čarodějnice

Datum vydání remake čarodějů je daleko, zatím se nechceme příliš nadchnout hraním jako Geralt. Remake čarodějů se nedávno oznámil a bude sestoupit po silnici, jak dlouho je silnice také temná. CDPR nedala ani náznak o datu vydání remake čarodějů.

Datum vydání remake čarodějů je stále daleko. Je příliš brzy na spekulování. Protože další studio dělá remake Witcher s CDPR, který si udržuje plnou kreativní kontrolu, doufáme v rychlé vydání.

První hra zaklínače byla vydána na PC a zůstala na této platformě. Fanoušci série na konzolách se na chvíli ptají na opětovné vydání a naštěstí je CDPR připraven poslouchat. Remake Witcher se zaměřuje na hlavní konzole, takže fanoušci série mohou všichni hrát první hru ve své aktualizované slávě.

Kdy je datum vydání remake Witcher?

Obrázek ukazuje hlavní znaky

Neexistuje žádné potvrzeno oznámení datum vydání remake Witcher. Existence projektu byla představena 22. října 2022, spolu s řadou dalších projektů čarodějnic. .

Cyberpunk 2077 je poslední hlavní hra CD Projekt Red, která má vydat. Hra byla vyhlášena v květnu 2012 a vydána v prosinci 2020. To je dlouhé čekání na hru z jejího oznámení. CDPR mezitím vydal The Witcher 3 k kritickému i komerčnímu úspěchu. Oficiální web Witcher to musí říci:

“Je to ještě brzy a chceme zajistit, aby byla hra vytvořena s maximální péčí a pozorností na detaily, ačkoli jsme nadšeni, že s vámi můžeme sdílet zprávy, chceme vás požádat o trpělivost, protože to bude chvíli být nějakou dobu Dokud nezačneme o tomto projektu podrobně mluvit.“

. Viděli jsme, jak může být škodlivé humbuk, v případě Cyberpunk 2077.

Jaké jsou platformy pro remake Witcher?

Obrázek ukazuje hlavní postavu sedící u oceánu

CDPR mlčí na platformách remake čarodějů, protože je příliš brzy na to mluvit. Doufáme však, že hra bude exkluzivní konzole nové generace, to znamená pouze PS5, Xbox Series X/S a PC.

Než vyjde remake čarodějnice, budou stará konzole skutečně stará. Už stárnou a mnoho vývojářů upustilo od podpory starých systémů. Dokonce ani CDPR nespustí svou expanzi Cyberpunk 2077 na hardwaru staré generace. Kliknutím sem zobrazíte nejlepší 16 modů Cyberpunk 2077.

Konzoly PS4 a Xbox One měly dobrý běh a doufejme, že v době, kdy dorazí remake čarodějnice, téměř každý bude mít přístup k konzole nové generace.

The Witcher 3 se také dostal do přepínače Nintendo. Přestože přístav běžel strašně, hra byla plně hratelná na populárním kapesníku Nintendo od začátku do konce.

Nintendo pravděpodobně bude mít svou příští generaci kapelního počítače, až dorazí hra. Takže kdo ví, můžeme tentokrát vidět přenosné vydání spolu s běžným vydáním konzoly. Když už mluvíme o přenosných zařízeních, jsme si jisti.

Co je to motor remake čarodějnických?

Obrázek ukazuje dům zapálený

První hra z čarodějnice používala motor Aurora Bioware. Motor Aurora byl pro svou dobu skvělý a poháněl několik titulů, jako je Neverwinter Nights 2: Maska zrady, Tron Evolution a The Witcher Enhanced Edition.

The Witcher 2 používal proprietární červené motor CDPR. Witcher 3 a Cyberpunk 2077 také používali stejný motor, byl však upgradován na podporu nových funkcí.

Takže je překvapením, že CDPR bude používat Unreal Engine 5 pro remake Witcher. Tento přesun na standardizovaný motor jim pomůže rychleji a spolehlivě. To jim také umožní najímat více vývojářů, protože mnoho herních dev je obvykle obeznámeno s Unreal Engine.

S několika novými pokročilými technikami a funkcemi vykreslování je Unreal Engine 5 jedním z nejlépe vypadajících motorů v okolí. Je to také jeden z nejdostupnějších a nejnavstupnějších srozumitelných motorů, určitě lepší než učení nového proprietárního motoru. Doufáme, že s tímto pohybem uvidíme úžasné vizuální prvky s ještě lepším výkonem ze hry.

Kdo jsou vývojáři remake čarodějů?

Obrázek ukazuje bitvu meče

Remake čarodějů je vyráběn podle teorie bláznů. Toto je polské vývojové studio, které bylo nápomocné ve spoustě her. V současné době pomáhají Larianovi s podporou programování hraní a nástrojů na Baldur’s Gate 3. Také pomáhali, aby lidé mohli létat s meshingem, úrovním designem a podporou programu na outriders.

Beloova teorie je připravena vstoupit do velké ligy a vyvinout svou vlastní první hru, aniž by byla přidělena podpůrná role. Pokud se obáváte, že žádný veteránský personál CDPR nebude pracovat na remake čarodějnických. Několik veteránů bude na hře úzce pracovat. CDPR si ponechá plnou kreativní kontrolu a poskytne kreativní dohled.

Jaký je příběh remake čarodějů?

Obrázek ukazuje útok na bat-wolves

Remake čarodějů bude následovat stejné široké tahy, které původní hra měla. Zbývá vidět, zda studio změní určité rytmy příběhu, aby je přivedly na moderní úroveň. Zda to bude věrná rekreace původního příběhu nebo studia, bude mít nějaké kreativní svobody ke změně, zbývá být vidět.

Původní čaroděj se konal poté, co romány od Andrzej Sapkowski skončily. Geralt se probudí v Kaer Morhen bez vzpomínek. Neví, kde je a co se mu stalo. Náhlý útok na školu vlčího ho však vede k pronásledování viníků. Assaillants se zhoršili s vzorcem, aby vytvořili nové čarodějky, takže Geralt z nich získává ukradené předměty. Doufejme, že remake čarodějů bude mít stejné milované postavy, které jsme milovali v původní herní trilogii.

Jak je bojový?

Obrázek ukazuje boj, který se odehrává na lodi

Původní čaroděj měl obsluhovatelný boj. To bylo hotové, ale nehrajete hru pro svůj brilantní boj. S hrami jako Elden Ring a God of War Ragnarok je třeba aktualizovat Witcher Combat. CDPR postupně aktualizoval bojovou mechaniku z první hry zavedením vylepšení v příštích splátkách.

The Witcher 2 měl mírně citlivý a lepší boj než první. Zaklínač 3 dále vylepšil boj tím, že to bylo lepší. Nedávno vydaná aktualizace Witcher 3 nové generace má několik vylepšení kvality života, jako je snazší obsazení kouzla. CDPR si je tedy vědom nedostatků a aktivně se ujišťuje, že boj je na moderní standard.

Remake zakturníků by měl být nejen přístupný, ale také představit nové způsoby, jak sundat příšery. . Zkombinujte to s bombami a pasti a je to dobrá kombinace, musí zlepšit, jak se vše mísí dohromady. Datum vydání remake z čarodějnice je daleko, takže jsme si jisti, že Fool’s Theory bude mít nějaké esa do rukávů.

Závěr:

Datum vydání remake čarodějů je daleko. I když se teorie CDPR a bláznů dostala do plné produkce, můžeme hru vidět začátkem roku 2025. Naštěstí je pro fanoušky docela solidní aktualizace nové generace. Snadno vás to odloží, dokud nebudete moci dostat ruce na remake.

Nebo si můžete vyzkoušet nejlepší RPG nebo nejlepší JRPG mezitím. Existuje také spousta skvělých tahových RPG také.

Spekulace datum vydání remake, hraní a další

Datum vydání remake čarodějů: Geralt je vidět

Kdy je datum vydání remake Witcher? Po záhadném oznámení, že nová hra The Witcher se vyvíjí pomocí Unreal Engine 5, CD Projekt Red potvrdila, že projekt studia Canis Mairis je ve skutečnosti úplným remake první hry s čarodějnicí. Pokud vás zajímá, kdy to klesne, máme vše, o čem potřebujete vědět Datum vydání remake čarodějů právě tady.

Původně vydaná v roce 2007 jako exkluzivní PC, Witcher odstartuje Geralta z Rivie’s Journey s vyprávěním inspirovaným sérií románu čarodějnice od Andrzej Sapkowski. Zajímavé je, že samotný příběh je stanoven po událostech hlavní série a předchází Assassin Kings a The Witcher 3 Wild Hunt Witcher 2. Byla naplánována verze konzoly s názvem „Vzestup White Wolf White“, ale to bylo nakonec ukončeno.

Spekulace datum vydání z čarodějnice

V současné době CD Projekt Red neohlásil datum vydání remake čarodějů, protože projekt je v raném vývoji. Proto je pravděpodobné, že se uvolní v roce 2026 nebo později na PS5, Xbox Series X | S a PC.

Pokud si chcete prohlédnout oznámení o tomto titulu, najdete tyto informace na blogu na webových stránkách Witcher zde zde.

Přívěsy z čarodějnice, hraní a další

Jak si můžete představit, neexistují žádné informace týkající se hry Remake Witcher – a zatím neexistují žádné přívěsy.

Očekávali bychom však, že tato hra bude RPG Adventure třetí osoby-stejně jako původní vydání The Witcher a následné pokračování. Tuto příručku aktualizujeme, až budou k dispozici více informací, ale očekávejte z tohoto titulu něco známého.

Bude to nejlepší hra PS5 RPG a nejlepší hra Xbox Series X RPG, když vyjde? To řekne jen čas, ale můžeme to doufat. Zakradač 3 je konec konců něco jako klasika, takže doufejme, že to také je, když dorazí datum vydání remake čarodějnice.

Více z načtení

. Pokrývá vše od Call of Duty a Apex Legends po Assassin’s Creed a Starfield. S MA v kreativním psaní má více než dost, aby řekl, pokud jde o nová vydání, jako je Mortal Kombat 1 a FC 24. Skočí však také šanci mluvit o nadcházejících vydáních, jako je Alan Wake 2 a Star Wars Outlaws. Když to všechno nedělá, téměř vždy se snaží hlavní nejhorší postavu v každé videohru, kterou hraje.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Více z načtení Sledujte nás pro denní zprávy o videoher na Facebooku, Twitteru, Steam a Google News. Nebo se zaregistrujte do našeho bezplatného zpravodaje.