Rerun Banner Genshin Impact Venti: Stojí to za přání a primáty?, Venti Banner Rerun in Genshin Impact: Datum vydání a 4 -star znaky – Dexerto

Venti Banner Rerun in Genshin Impact: Datum vydání a 4-star znaky

. Ventiho elementární výbuch může zametat všechny nepřátele v okolí z jejich nohou, což z něj činí obzvláště užitečný ve spirálové propasti Genshin Impact.

Vše, co o tom potřebujete vědět Dopad Genshin Venti Banner

Genshin Impact Venti Banner

Potřetí kouzlo. Dopad Genshin dává vám další šanci vytáhnout za Venti, jednu z nejpopulárnějších ikonických jednotek hry. Poté, co v posledních několika měsících zasáhl nejvyšší rychlosti s opakováním pro powerhouses, jako jsou Xiao, Ganyu a Hu Tao, by mohly být zastrčeny některé peněženky. Je těžké držet krok se všemi novými postavami. Dopad Genshin verze 2.6 již má fanoušky v zákrutu a tlačí na ně, aby si vybrali mezi hlavou klanu Kamisato, Ayato a Anemo Archon.

Měli byste zkusit získat bard dapper? Zde je vše, co potřebujete vědět o novém banneru Venti.

Kdy je Dopad Genshin Datum uvolnění banneru Venti?

Venti banner běží vedle Ayato začátek 30. března 2022. .6 Aktualizace jde naživo.

Jaké postavy jsou uvedeny na Dopad Genshin Venti Banner?

Hoyoverse nepotvrdil doprovodné postavy pro bannery Ayato a Venti. nicméně, Dopad Genshin Leaker Ubatcha předpovídá, že bychom měli očekávat tyto tři čtyřhvězdičkové znaky:

  • Geolearm-User Yun Jin
  • Anemo katalyzátor-Uživatel Sacharóza
  • Pyro Polearm-User Xiangling

Máte záruku, že se dostanete dovnitř Dopad Genshin?

Ne tak docela. Nejste zaručeni, že dostanete Venti, i když vytáhnete z jeho banneru. Naštěstí, Dopad Genshin má systém milosrdenství. Pokud provedete 89 pokusů, aniž byste získali pětihvězdičkovou odměnu, máte zaručenou pětihvězdičkovou položku na devadesátém tahu. Zaručená pětihvězdičková položka má 50 % šanci být ventil. Pokud by tato první lítost pět hvězdička nebyla Venti, bude váš další pět hvězdiček. To znamená, že nanejvýš budete potřebovat 180 přání získat venti.

Pokud jste se zúčastnili předchozího banneru, aniž byste vydělali pětihvězdičkový postavu, váš pokrok přenese na banner Venti. Což znamená pouze, že budete mít mnohem větší šanci na to, abyste ho nakreslili.

Je Venti dobrým charakterem Dopad Genshin?

Neexistuje žádný způsob, jak to. Venti není jen „dobrá postava.„Je to jeden z nejlepších – masivní aktivum na bojišti i mimo něj.

V boji může Venti omráčit celé skupiny, zatímco na ně zaútočíte palbou šípů. Jeho elementární výbuch může být použit v tandemu s jeho elementární dovedností k vyhlazení nepřátel s poškozením vířením. Jeho dovednost lze snadno použít k proklouznutí většinou obsahu koncové hry. Zemědělské domény a nejdokonalejší spuštěnou propast by se měly stát triviálními záležitostmi s Venti po vaší straně.

Požehnání barda se tam nezastaví. Jakmile opustíte boj, Ventiho elementární dovednost se stává zásadní pro průzkum. Budete moci jít do velké výšky pomocí jeho větru. To vám umožní přeskočit horolezecké porce a snadno klouzat a dokončit čáry v časových zkouškách.

Pokud byste zaplatili za banner ve Venti Dopad Genshin?

Stručně řečeno, ano. Venti je neuvěřitelný Dopad Genshin charakter. Pokud jste ho poprvé nezvedli, je čas chytit Venti.

Pokud již máte během tohoto banneru ventil nebo si vyděláte kopii, nesnažte se získat jeho další souhvězdí. . Jakékoli další pokusy a budete ztrácet peníze. Jeho první hrst souhvězdí nepřispívá k jeho schopnostem a nestojí pěkně penny.

Pokud jde o čtyři hvězdičky, Xiangling je základem mnoha týmů jako Pyro podpora a určitě posílí váš tým do stratosféry v elementárních reakcích. Yun Jin a Suchrose jsou o něco více výklenek v jejich užitečnosti. Yun Jin dobře pracuje s bušícími postavami, které se spoléhají na rychlé normální útoky. Většina hráčů je doslova dabována jako „rozpočtový ventil“. Všechny čtyři hvězdičky nejsou špatné ceny útěchy, ale nestojí za to tahat, pokud nemáte na paměti plán.

Jak se ve srovnání s Kazuha a sacharózou ve srovnání?

Venti může být silný, ale je silnější než Kazuha a sacharóza? No, to záleží. Venti není tak přemožený jako předtím kvůli všem čítačům, které Hoyoverse přidal od svého prvního opakování. Hodně z jeho užitečnosti pochází z jeho schopnosti zvednout nepřátele s jeho výbuchem a způsobit obrovské množství poškození víry. Novější příšery jako GeovishAps a Inazuman Samurai jsou však příliš těžké. Poškození Anemo a víření se samozřejmě stále platí, ale je zúženo na jedno místo.

Poté Kazuha přišel do hry po svém prvním opakování. Měkký mluvený Ronin je silnější možností DPS pro boj blízkých čtvrtí a může důsledněji vířit cíle. Jeho elementární dovednost se může zdát dostatečně podobná jako Ventiho prasknutí zpočátku, ale zřejmě to může vířit dva prvky v menším poloměru. Mezitím je sacharóza z nějakého důvodu rozpočet. Stává se životaschopnější při vyšších souhvězdích. Někteří hráči ji preferují jednoduše kvůli svému elementárnímu mistrovskému huffu.

Jaký banner přichází po ventil Dopad Genshin?

Následující venti je re-spuštěný banner s pětihvězdičkovým kryo postavou, Kamisato Ayaka. Je to silná DPS, ale vyplňuje jiný výklenek než venti.

Venti Banner Rerun in Genshin Impact: Datum vydání a 4-star znaky

Hoyoverse

Rerun Banner Venti je jedním z nejvíce očekávaných opakování v dopadu Genshin a máme všechny nejnovější informace o tom, kdy ho budete moci odemknout v 2.6 Banner Rerun.

Rerun banner Genshin Impact Ventiho banner poskytne cestujícím příležitost přidat pětihvězdičkový anemo postavu svému týmu Comps. Venti se původně objevil ve hře 1.0 a 1.4 Aktualizace, ale od té doby se banner Anemo Archon ještě musí vrátit.

Článek pokračuje po reklamě

Jako postava založená na větru Venti vyniká v podpoře svých spojenců s mocnými schopnostmi, které mohou výrazně zvýšit poškození každého týmu. Ventiho elementární výbuch může zametat všechny nepřátele v okolí z jejich nohou, což z něj činí obzvláště užitečný ve spirálové propasti Genshin Impact.

Článek pokračuje po reklamě

Koneckonců, mít jednotku, která dokáže seskupit seskupené nepřátele dohromady a zvýšit veškeré poškození s vířením je prospěšné pro každou stranu. Pokud chcete utratit své Primogemy na nadcházejícím spuštění banneru Venti, pak máme všechny informace, které potřebujete na rerelease Anemo Archon.

Článek pokračuje po reklamě

Obsah

Ventiho banner opakuje v dopadu Genshin

Obrázek Venti, jednoho z bannerových opakování v dopadu Genshin

Venti se objeví jako opakování banneru v Genshin Impact 2.6 Aktualizace.

Během nedávných 2.6 Aktualizační proud, bylo to odhaleno Venti se objeví v Genshin Impact 2.6 jako banner fáze 1 vedle Ayato.

  • Přečtěte si více:Míra výběru dopadu Genshin od 2.5 Aktualizace

Cestovatelé nebudou muset čekat příliš dlouho na to, aby se za něj začali válcovat, s aktualizací naplánováno na 30. března 2022 .

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Venti Banner spusťte 4-hvězdičkové znaky

Venti Banner

Rerun banner Venti může obsahovat různé 4-hvězdičkové znaky.

V současné době není známo, které čtyřhvězdičkové znaky se objeví v opakování banneru Venti, ale jako vždy Hoyoverse odhalí všechny postavy, až se přiblížíme k jeho oficiálnímu datu vydání. Předchozí banner Venti zahrnoval následující znaky:

Článek pokračuje po reklamě

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Prozatím to jsou všechny informace, které máme na opakování banneru Venti. Jakmile budeme mít další podrobnosti, aktualizujeme tuto stránku.

Nezapomeňte se podívat na naši stránku dopadu Genshin pro všechny nejnovější průvodce a zprávy.

Venti Banner

Genshin Impact Venti

Tato stránka poskytuje nejlepší informace o banneru Venti. Venti byl povýšen nebo vystupován s posílením míry v rámci 4 Event Whoses:

Balada v pohárech 2020-09-28
Balada v pohárech 2021-03-17
Balada v pohárech 2022-03-30
Balada v pohárech 2022-09-28

Pokud chcete znát informace o banneru jiných znaků

Časová rozpětí banneru Genshin Character

  1. Zahrnují pouze postavy, které byly dříve povýšeny
  2. Začněte počítat den z této postavy první propagační banner

Dejte nám prosím vědět, jestli pro vás můžeme udělat ještě něco. Genshinlab vytvořily všechny grafy.

Graf s komunitou můžete vždy sdílet a prokázat svou podporu pro svou vlastní postavu.