Resident Evil 4 Deluxe Edition Skins plně odhaleno, včetně Emo Ashley, Resident Evil 4 Remake Deluxe Edition Costoms and Bonusy | PCGamesn

Resident Evil 4 Remake Deluxe Edition kostýmy a bonusy

Kromě toho získáte také některé položky, pokud si hru předobjedlujete, se dvěma různými sadami odměn v závislosti na tom, jakou verzi předobjednáváte.

Resident Evil 4 Deluxe Edition Skins plně odhaleno, včetně Emo Ashley

Série Resident Evil vždy přijala svou silliernější stránku (nehledejte neexistence pro důkaz než ovladač řetězové pily) a některé nově odhalené kostýmy pro Ashley Resident Evil 4 Remake’s Ashley.

Díky stránce předobjednávky webových stránek Resident Evil (prostřednictvím Resident Evil Central) konečně víme, jaké jsou dva skryté kostýmy Ashley pro digitální deluxní verzi hry.

„Náhorní“ kostým má prezidentskou dceru, která objala její emo stranu, s růžovým zvýrazněním a velmi punkovým oblečením. Na druhé straně „romantický“ kostým odpovídá Leonově dříve odhalenému oblečení. Podívejte se na kostýmy pro sebe níže.

Na oficiálních webových stránkách byl odhalen úplný seznam doplňků Resident Evil 4 Remake Deluxe Edition.

Co si myslíte o kůži Ashley?#Rebhfun #residentEVil4Remake pic.cvrlikání.

– Will | Resident Evil Central ?️ (@ResievilCentral) 15. března 2023

.

Jsme jen něco přes týden od spuštění vysoce očekávaného remake. Pokud se prostě nemůžete dočkat, až na to dostanete ruce, Capcom nedávno vydal demo Resident Evil 4, které umožňuje hráčům vyzkoušet ranou část hry. Demo dokonce obsahuje cheat kód pro odemčení režimu obtížnosti šílené řetězové pily.

Logan Plant je spisovatel na volné noze pro IGN pokrývající videohry a zábavní zprávy. Má více než šest let zkušeností v herním průmyslu s Bylines na IGN, Nintendo Wire, Switch Player Magazine a Lifewire. Najděte ho na Twitteru @LoganjPlant.

Resident Evil 4 Remake Deluxe Edition kostýmy a bonusy

To je přesně to, co získáte jako součást edice Resident Evil 4 Remake Deluxe, včetně kostýmů, zbraní a mapy pokladů.

Je pravděpodobné, že jste pravděpodobně předobjednali Resident Evil 4 Remake Deluxe Edition Pokud jste velkým fanouškem série. Pokud však stále jste na plotě, pomůže to přesně vědět, co získáte s vydáním Deluxe. Je důležité si uvědomit, že tyto položky nejsou vždy k dispozici od začátku hry, takže možná budete muset hrát celou hru alespoň jednou, abyste mohli přístup k těmto položkám. Chápeme, proč tomu tak může být, takže to nezkazí poprvé, co se poprvé potuluje kolem venkovské španělské vesnice, protože Leon vypadá jako Lestat z rozhovoru s upírem.

. Zatímco kostýmy a filtry jsou relativně sebevysvětlující, nalezení luxusních střelných zbraní, které se mají přidat k již výrazně většímu arzenálu? Překročíme všechny tyto položky níže.

Resident Evil 4 Remake Deluxe Edition - všechny položky, které můžete získat z edice Resident Evil 4 Deluxe

Resident Evil 4 Remake Deluxe Edition Obsah

Zde je vše, co remake remake deluxe edice Resident Evil 4 obsahuje kromě samotné hry:

 • „Příležitostné“ kostýmy pro Leon a Ashley – Ashley sportuje punkový vzhled, zatímco Leon má bombardovací bundu a kombo.
 • „Romantické“ kostýmy pro Leon a Ashley – Oba mají stříbrné vlasy a otřesené bílé košile.
 • „Hero“ Leon Costume & Filtr .
 • „Villain“ Leon Costume & Filtr – Kromě toho, že Leon nyní vypadá jako V od Devil May Cry V, existuje další filtr, který dává hře tmavší a načervenalý tón.
 • -Toto je zbraň typu pistole exkluzivní pro DLC.
 • Deluxe zbraň: Skull Shaker -Toto je zbraň typu brokovnice exkluzivní pro DLC.
 • Mapa pokladu: Expanze – V současné době není jasné, co tato mapa pokladu ukazuje.
 • Leonský doplněk: „Sluneční brýle (sportovní)“ – Další sluneční brýle pro Leon.
  Původní ver. Swap soundtracku – přepněte spíše na původní hudbu než poslouchat verzi Remake.

I když nevíme s jistotou, kde jsou ve hře kostýmy, příslušenství, swap soundtracku nebo možnosti filtru, předchozí hry Resident Evil mají doplňky umístěné v obchodě s dalším obsahem obsahu. U zbraní je pravděpodobně budete muset nejprve odemknout v obchodě s obsahem navíc a poté najít obchodníka, který je chytí pro sebe. Mapy pokladů vám pomáhají vést k vzácným předmětům, takže vám to může poskytnout přístup k dalšímu pokladu k prodeji obchodníkovi nebo možná i nové zbrani.

Resident Evil 4 Remake Deluxe Edition - Oba bonusy předobjednávky za standardní i luxusní vydání

Resident Evil 4 Remake Pre-Order Bonusy

Kromě toho získáte také některé položky, pokud si hru předobjedlujete, se dvěma různými sadami odměn v závislosti na tom, jakou verzi předobjednáváte.

 • Standardní Edice: Případně atašé: Zlato a kouzlo: Munice pro zbraň.
 • Luxusní edice: Atambané Case: Gold, Attaché Case: Classic, Charm: Green Herb and Charm: Handgun Munice.

Chcete -li vybavit různé případy a kouzla, najděte psací stroj a vyberte možnost „Přizpůsobit případ“. Každá z těchto čtyř položek má jedinečnou výhodu, kterou Leon dostane, pokud jsou vybaveni, i když nevíme jistě, co přesně dělají, je bezpečné předpokládat, že kouzla mají něco společného se zelenými bylinkami a municí zbraní, v tomto pořadí.

A to jsou bonusy Resident Evil 4 Remake Deluxe Edition. Kostýmy jsou velkou součástí série Resident Evil a již najdete další pro demo řetězové pily tím. Pokud temné vesnice a obyvatelé parazitů nejsou váš šálek čaje, máme v našem nejlepším seznamu PC hry spoustu nevyžívených možností, z nichž si místo toho můžete vybrat místo toho.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. . Ceny správné v době zveřejnění.

Ashley’s ‘Special “Outfits in Resident Evil 4 Remake’s Deluxe Edition jsou největší hrůza hry

Resident Evil 4

Bonusové kostýmy Resident Evil 4 Remake pro Ashley Grahamovou byly odhaleny a nejsou nic jiného než monstrózní.

Remake Capcom je plný příšer, včetně Las Plagas, darebného Salazaru a zřejmě alternativní kostýmy Ashley Grahamové. Oficiální web Resident Evil 4 Remake byl nyní aktualizován tak, aby zobrazoval bonusové kostýmy pro Ashley, včetně „romantického“ sady, kterou můžete vidět těsně níže.

Pokud je tento kostým dostačující k tomu, aby se vaše srdce závodilo, pak ano, možná to může být opravdu považováno za „romantický.„Jména těchto bonusových kostýmů pro Leon Kennedy a Ashley pravděpodobně neudělá nic pro to, aby odradily pohany, které si myslí, že by měly být romantickou položkou.

Pokud jste si mysleli, že je to špatné, získejte náklad toho, co čeká níže. Jedná se zjevně „příležitostné“ oblečení pro Leon a Ashley, a pokud se to považuje za „příležitostné“ pro něj, bojíme se, co se „honosné“ nebo „extravagantní“ počítá jako pro dceru prezidenta Spojené státy.

Ach, budete muset mimochodem vydělat 70 $/65 £ 65. Příležitostné a romantické oblečení jsou k dispozici pouze s Deluxe Edition of Resident Evil 4 Remake, což je docela strmá požadovaná cena za to, co je účinně čtyři affronty proti lidskosti.

Nejsou to jen kostýmy, které přicházejí v tomto drahém vydání. Získáte také přístup ke dvěma dalším oblečením pro Leon, dva režimy filtru, dvě zbraně, mapu pokladů, možnost pro soundtrack původní hry a pár odstínů pro Leon. Nyní, když o tom přemýšlíme, odstíny znějí jako hvězdný outfit pro hrdinu Wisecracking.

.

Zatímco čekáte na uvolnění hry, přijďte a přečtěte si náš plný Review Resident Evil 4 Review.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Hirun Cryer

Hirun Cryer je reportér a spisovatel na volné noze s Gamesradar+ založeným z U.. Poté, co získal titul v americké historii specializující se na žurnalistiku, kino, literaturu a historii, vstoupil do světa psaní her se zaměřením na střelce, nezávislé hry a RPG a od té doby je příjemcem MCV 30 do 30 let Cena za 2021. Ve svém volném čase je na volné noze s jinými prodejnami v celém průmyslu, praktikuje japonštinu a užívá si současnou manga a anime.

Dragon’s Dogma 2 upgraduje zametací smysl pro dobrodružství originálu

Herec Marvel’s Spider-Man 2 říká fanouškům, aby „překonali“ změněnou tvář hrdiny: „Je mi jedno, jestli vypadá jako goblin“

54 hodin, Baldurova brána 3 přináší dva z mých oblíbených šéfů RPG vůbec tím, že je nechává paladin tak tvrdě, že explodují