Resident Evil 4 Remake: Datum vydání a rozdíly | PC Gamer, RE4 Remake Samostatné způsoby, jak se odhalilo datum vydání DLC

Resident Evil 4 Remake samostatné způsoby, jak se odhalilo datum vydání DLC

Tento nový záběry z titulního příběhu hry Informer je náš první pohled na pátou kapitolu Re4 Remake, několik hodin do hry. Leon se setkal s Ashley a kapitola končí bojem z kabiny s Luisem Serrou. (Všimněte si, že se zdá, že číslování kapitol je v remake odlišné, protože k tomu dochází v kapitole 2-2 v původní hře).

Resident Evil 4 Remake: Všechno, co víme

.

Resident Evil 4 Remake

Remake Resident Evil 4 má velké boty. Zeptejte se několika členů týmu PC Gamer a uslyšíte, že Resident Evil 4 je jednou z nejlepších videoher všech dob. . A nyní byla re4 podána léčba remake, s modernizovaným přepracováním pro své vizuální a boje.

Jak je manipulace s Capcom remake jednou z nejvíce nejoblíbenějších her po téměř 20 letech? Leonův velký den prochází některými změnami a nakloní se do hororových okamžiků Re4 pro remake s přidáním tajných sekvencí a nových nepřátel. Ale i se sadou aktualizací je remake stále úzce k duchu původní hry. .

?

Remake Resident Evil 4 vydán 24. března 2023.

. .

Jak si přečtete v našem recenzi Resident Evil 4 Review, Capcom si dal velký rozkaz vyplnit revizí jedné z jeho nejvíce celebrovaných her. Našli jsme spoustu na oslavu v Leonově revidovaném dobrodružství, zejména ve chvílích, kdy aktualizovaná nepřátelská AI a bojová mechanika přidávají nové vzrušení k některým z nejlepších originálů nejlepších bojů. .

Zde je Resident Evil 4 Remake Gameplay od hry Informer

Tento nový záběry z titulního příběhu hry Informer je náš první pohled na pátou kapitolu Re4 Remake, několik hodin do hry. Leon se setkal s Ashley a kapitola končí bojem z kabiny s Luisem Serrou. (Všimněte si, že se zdá, že číslování kapitol je v remake odlišné, protože k tomu dochází v kapitole 2-2 v původní hře).

Záběry zahrnují několik věcí, které jsme z remake neviděli:

 • Velké, tlusté kapičky deště
 • Leon střílí ptačí hnízda, aby získala vejce
 • Chat s obchodníkem, který rozhodně znovu zaznamenal dialog
 • Pistole Red9 v akci
 • Bojovat na psí Las Plagas

?

. Překvapivě, i když vydal VR verzi hry právě v loňském roce, Capcom také oznámil, že pro tento remake vyvíjí „obsah PSVR2“. Zdá se, že to znamená, že plná hra nebude ve VR přehrávatelná, ale budeme muset počkat a uvidíme.

Jak se liší remake Resident Evil 4?

Remake RE4 se zdá být hluboce věrný originálu a otevřený vylepšováním malých věcí sem a tam. Zde jsou některé z dosud pozoruhodných rozdílů mezi nimi:

 • Asy’s AI byla přepracována.
 • Je tu alespoň jeden nový typ nepřátel, ganado ovládající kladivový s názvem Brute
 • Laserový pohled je nyní upgrade
 • Je tu nová kuše zbraň
 • Nyní je na nepřátele nějaké rozemnění
 • Navzdory vážnějšímu, hororovému tónu celkově je Leonovy jednoplášťové linie stále

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Resident Evil 4 Remake samostatné způsoby, jak se odhalilo datum vydání DLC

.

Re4 Samostatné způsoby, RE4 DLC, RE4 Samostatné způsoby, Resident Evil 4, Datum vydání samostatných způsobů

Původně Datamined již v březnu 2023 máme konečně oficiální datum vydání pro tolik očekávané rezidentní rezidenty 4 (RE4) Remake DLC Samostatné způsoby. Toto bylo odhaleno během nedávného stavu hry PlayStation

Resident Evil 4 Remake Samostatné způsoby datum vydání: 21. září 2023

. Bude k dispozici na všech platformách, na nichž je remake Resident Evil 4 k dispozici. Konkrétně bude k dispozici na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X | S a PC za 9 $..

. Nejprve předvedli režim VR pro vydání hry PlayStation 5, který využívá nedávnou technologii PSVR2. Přehlídka představovala boj proti nepřátelům řetězové pily, stejně jako Duel nože s Krauserem. Poté, co ukázal režim VR hry, následoval ji přívěsem pro samostatné způsoby DLC.

Pro ty, kteří nejsou obeznámeni s samostatnými způsoby DLC od původního RE4, dovolte mi to vysvětlit. Samostatné způsoby byla další kampaň, kterou hráči mohli odemknout po dokončení verze PlayStation 2 Resident Evil 4. Kampaň nechala hráče hrát jako Ada Wong, která prováděla vlastní misi spolu s Leonem v hlavní hře. To zahrnovalo zvonění zvonu, který přitahoval Las Plagas na začátku hry, a také obnovit jantar. Hráči by dokonce narazili na Leon během jejich hraní alternativní kampaně.

Resident Evil 4 Unlockables: Odemknutí režimu žoldáků, postavy a fáze

Jesseyriche Cortez · před 1 dnem