Resident Evil 4 Remake: PC výkon, systémové požadavky a nejlepší nastavení k použití | Rock Paper Shotgun, Resident Evil 4 Remake System požadavky | Mohu spustit remake Resident Evil 4

Resident Evil 4 Remake System požadavky

Níže jsou uvedeny některé herní počítače s obrázky, které ukazují, kolik her bude běžet. Každý počítač byl testován proti minimu a doporučené požadavky více než 8 500 nejnovějších PC her. .

Na rozdíl od Liama ​​jsem začal na remake rezidentů Evil 4 bez okružního know-how někoho, kdo opakovaně porazil originál 2005. Přesto, dvanáct maulings, tři popravy a jedna řetězová pila, později mám dost rukojeti na Leon S. . Včetně průvodce po svém nejlepším nastavení, který může zejména pomoci na plošinách spodního konce.

PC verze PC Resident Evil 4 má pro to spoustu: výkon je slušný a dobře se měří napříč hardwarovým a obrazovkovým rozlišením, zatímco AMD FSR 2 poskytuje kompetentní možnost upscalingu, která funguje na jakékoli slušné grafické kartě. .

Leon se zaměřuje na pár útočících Ganados v remake Resident Evil 4, včetně jednoho silného chlapce, který nosí býk

Do roku 2023 jsou specifikace PC Resident Evil 4 docela rozumné. Seznam minimálního hardwaru zahrnuje pokorné RX 560 a GTX 1050 Ti jako možnosti grafické karty spolu s relativně stárnoucími procesory. Capcom Reckons, který udělá 45 snímků za sekundu při 1080p – ne jen 30 snímků za sekundu -, zatímco doporučené specifikace, které se také naklánějí ke starším soupravě, jsou dobré pro 60 snímků za sekundu při 1080p.

Oficiální specifikace nezahrnují požadavek na úložný prostor, kupodivu, i když mi Steam říká, že Resi 4 v současné době zabírá 54.41GB na mém SSD.

Resident Evil 4 Remake Minimální systémové požadavky

 • GPU: AMD Radeon RX 560 / Nvidia Geforce GTX 1050 Ti
 • PROCESOR: AMD Ryzen 3 1200 / Intel Core i5-7500
 • 8 GB
 • OS:
 • DirectX: DX12

Resident Evil 4 Remake Doporučené systémové požadavky

 • AMD RADEON RX 5700 / NVVIDIA GEFORCE GTX 1070
 • PROCESOR: AMD Ryzen 5 3600 / Intel Core i7 8700
 • RAM: 16 GB
 • DirectX: DX12
 • Windows 10 64-bit

. To se děje, i když jste na 1080p, což na stolním monitoru skončí vypadat jen trochu příliš rozmazané (je to v pořádku na mnohem menší, 800p obrazovce parní balíčku, mimochodem).

. V mém testu na vlastním benchmarku jsem průměroval 50 snímků za sekundu s tímto GPU, Intel Core i5-11600K a 16 GB RAM. Budete si všimnout, že poslední dvě komponenty jsou nad minimálním specifikací, takže 45 snímků se starší CPU vypadá jako přesný odhad.

Leon přináší kop na útočícího vesničana v remake Resident Evil 4

Také jsem vyzkoušel GTX 1070, z doporučené specifikace. Při 1080p to spravovalo 64 snímků za sekundu na vyvážené předvolbě (ekvivalent na střední), než odhalila další přednastavenou zvláštnost v grafickém režimu prioritu grafického režimu. To má vypadat hezčí než vyvážené, ale také nastavilo FSR 2 do svého režimu kvality, což má za následek rychlejší průměr 71fps za cenu ostrosti. Tam, kde je to opravdu bizarní, je to, že ve všech mých následujících testech na jiném hardwaru Graphics prioritizace automaticky neumožnila FSR vůbec. Vlastně si myslím, že FSR 2 je v kvalitě skvělým doplňkem při hraní na 1440p nebo 4k-ale pokud trváte na tom, abyste se drželi předvoleb, dvakrát zkontrolujte, zda se vrhají do přesahu, i když to není vhodné.

To nemá odnést skutečnost, že Resident Evil 4 může snadno běžet dobře na stále více geriatrických GPU, a pokud jste upgradovali na něco novějšího a lesklejšího, představení získá vhodnou podporu. Moje RTX 3070 průměrovala 93fps při 1440p pomocí grafiky prioritu a posunula se o jeden krok k předvolbě paprsků pouze na 86 snímků za sekundu. Tato karta dokáže také zvládnout 4K, s pomocí FSR 2: S druhou v režimu kvality jsem získal 66 snímků za sekundu na prioritizované grafice a 62 snímků za sekundu na trasování paprsků.

Je zde jedna konečná předvolba, Max a tento ve skutečnosti vyžaduje nějakou správně hovězí grafickou sílu. Nebo, abych byl konkrétnější, celá hromada o ‘Vram. . 24 GB RTX 3090 naopak spustil předvolbu Max v pohodě.

Nevidím to jako hlavní problém, protože normální nastavení RT odrazů vypadá téměř stejně dobře jako vysoko; Je to hlavně jen další důvod, proč se mění manuální nastavení místo toho, aby se spoléhaly na předvolby.

. Podle mých zkušeností byl první první natolik vzácný, aby mohl žít, a druhý byl skutečně pozoruhodný, v únikové scéně, která je naprosto narazila na bouřlivé povětrnostní efekty a nevrlými infikovanými vesničany. A ani tehdy to nikdy není blízko k nehraditelnému, dokonce i parní balíček je schopen ji spustit kolem značky 40fps na nízkém nastavení. Z velké části vypadá Resident Evil 4 na PC Balances Hladký výkon a poutavé.

Třídění prostřednictvím 33 individuálních grafických nastavení pravděpodobně zní jako ještě méně zábavné, že vaše oči vyrazí nezdařeným farmářem, ale slibuji, že to stojí za čas. Zejména proto, že jsem ani nekončil, kde jsem seznamoval podivné vlastnosti pěti předvoleb: věděli jste například, že prioritizace výkonu ani nepoužívá nejnižší kombinaci jednotlivých dostupných nastavení? Co takhle, když vyberete předvolby paprsků nebo maximální předvolby, je povoleno nastavení individuálního sledování paprsků, i když váš GPU tuto funkci nepodporuje, zatímco odrazy prostoru obrazovky jsou současně šedopnuté? Takže pokud máte silnou, ale ne-RT schopnou kartu, jako je GTX 1080 Ti, a nedbale si vyberte jednu z těchto dvou předvoleb, v podstatě v podstatě vypnete úvahy.

Nejlepší nastavení Resident Evil 4 proto spočívá v kombinaci vlastních vylepšení a testoval jsem každou možnost, abych zjistil, že byste se měli roztočit a které byste měli zmírnit. K tomu jsem použil GTX 1070 při 1080p a snižoval každé jednotlivé nastavení, abych zjistil, které nejvyšší zisky s framerací pro nejmenší ztrátu zraku. .

.

Řešení kinematiky: To, erm, vůbec neovlivňuje výkon, protože to pouze řídí rez předběžných cutscenes. .

Trasování paprsků: Jak je vysvětleno výše, vysoké nastavení způsobí nehody, pokud nemáte obscénní množství VRAM. Normal je téměř stejně dobrý, poskytuje výrazný upgrade oproti odrazům na vesmír obrazovky a pouze snížil výkon na RTX 3070 o 8% při 1440p a 6% při 4 k (GTX 1070 nepodporuje paprskové sledování).

Jedinou nevýhodou používání paprskových trasování, když je k dispozici, je tento ošklivý zvýraznění na určitý život rostlinných rostlin, i když se to ukáže tak zřídka, že to nemůžu říci, že je to dealbreaker.

Zvláštní účinek zbarvení na některé řasy v remake Resident Evil 4, způsobený nastavením odrazů na odrazy paprsku

FidelityFx Super Resolution 2: První ze dvou možností přesahu FSR a jediný, s nimiž byste se měli obtěžovat. Nejlépe vypadající nastavení, kvalita, narazila na výkon GTX 1070 o 20%a tam, i když došlo k znatelné ztrátě ostrosti při 1080p. při 1440p nebo 4K stojí za to jistě.

Starší, ošklivější verze FSR, která je zde také z nějakého důvodu. .

Režim vykreslování: Tady je zajímavý. . . .

Anti aliasing: Výchozí nastavení je TAA kombinováno s FXAA. Můžete downgrade na TAA sám, i když zisk výkonu je zanedbatelný a FXAA mi dává jasnější detaily.

Je zde spousta možností, od vysoké kvality s doporučením 8 GB až po nízké nastavení, které nepožaduje jediný megabajt. Moje rada je vybrat vysokou (1 GB), protože udržuje dobrou kvalitu textury a drasticky snižuje množství paměti, kterou se rozpadne. Je pravda, že zisk FPS je menší – můj počítač šel v tomto nastavení z 44 snímků za sekundu – ale absolutní nejvíce, co jsem dostal z nízkého nastavení, byl 47 pps. V takovém případě by se mohl také držet vysoce kvalitního, správně?

Filtrování textur: Klečení až po bilineární filtrování mi činilo vyšší průměr 47 snímků za sekundu, ale celková kvalita obrazu utrpěla. Upřímně řečeno, myslím, že je v pořádku odejít na svém maximálním nastavení, vysoké (Aniso X16).

Kvalita sítě: Přepnutí z maxima do poloviny přineslo nárůst na 47fps. .

Kvalita stínu: Zkuste to upustit z Max na střední. Z této jedné změny jsem dostal 49 snímků za sekundu a rozdíl v kvalitě není tak široký, jak byste si mysleli.

. .

Resi 4 má rád jeho stínové nastavení, ne. Ve většině případů bych to nechal povolit, protože zisk výkonu z vypnutí kontaktních stínů je malý.

Hra vypadá velmi o něco lépe s povoleným FidelityFx Cacao nebo SSAO, ale vypnutí ji zcela způsobilo vzestup až 50 snímků za sekundu. To je 14% vylepšení, což je příliš dobré na to, aby odešel na stole, a vizuální prvky netrpí moc, pokud budete udržovat další stínové nastavení na střední až vysoké úrovni.

Objemové osvětlení: Nemohu zde pro život říct rozdíl mezi maximální a střední kvalitou. .

Mohl bych dostat trochu rány na 46 snímků za sekundu změnou z vysokého na nízké, i když rozdíl kvality je poměrně viditelný. Řekl bych, že je třeba změnit lepší nastavení.

Květ: Stejně tak je třeba mít malý zisk deaktivace rozkvětu světla, ale něco o vzhledu hry je právě ztraceno – zvláště jako noc. .

Reflexe prostoru obrazovky: Nezapomeňte, že je to deaktivováno, když je vybráno paprsky paprsků, i když je vaše grafická karta ve skutečnosti spuštěna. SSR stojí za to, za předpokladu, že se nejedete po RT trase – zejména v raných kapitolách je hodně vody a já jsem to deaktivoval jen další 2fps.

Podpovrchový rozptyl: .

Vlasové prameny: Bohužel to samé nelze říci o Leonových hlubokých zámcích v polovině roku 2000. Vlasová technologie je pěkně swooshy na vysokou kvalitu, ale tento efekt vyplývá zcela na 20% (!) Zlepšení výkonu na GTX 1070. Omlouvám se svému holičství, ale teď je řada na nás, abychom řezali nějaké vlasy.

Grafické rozebrání: To neovlivňuje výkon v obou směrech, i když mějte varovat, pokud jej chcete použít jako filtr Gore: stále existuje spousta růžové mlhy na kritické hlavě/končetině.

Trvalé mrtvoly: Ne, ne pracovní název Resident Evil 2, ale nastavení určující, kolik nepřátelských těl bude i nadále ležet v bahně poté, co jste porazili skupinu. Rozdíl mezi mnoha a málo z nich je pouhých 1fps ve prospěch jeho.

Fyzika mrtvoly: . Můžete se také držet vysoko, zejména s ohledem na překvapivou frekvenci, s níž výstřel/bodnut/kopal Ganados pobaveně zmizel římsy.

Udržování tohoto povoleného přidá trochu více charakteru k útoku na davy a lépe skrýt základní skutečnost, že mnoho z nich je jen jinak verze kůže stejného krvežíznivého šílenství. .

Rozostření pohybu: . .

Kvalita deště: . Vysoce kvalitní déšť vypadá jemnější, ale nízká kvalita mi poskytla 9% zisk výkonu. Myslím, že vysoké nastavení vypadá dostatečně lepší na to, aby bylo možné, ale pokud doporučená nastavení níže v těchto bouřlivých scénách stále nepomáhá, zkuste to také upustit.

Terén: . Pokud šilháte, existuje vizuální downgrade, ale vůbec mi to neobtěžovalo.

Zničitelné prostředí: Přepínáním z toho z odfilu je malý zisk na výkonu pro chytání.

Pokud to není podle vašeho vkusu, vypíná se to, i když jsem osobně nenašel další 1fps za to. Na rozdíl od.

Zkreslení čočky: Hloupý efekt, který neslouží žádnému účelu, dokonce ani filmový. Vypnul jsem to, bez ohledu na dospívající náraz na 45 snímků.

Hloubka pole: Pravděpodobně to můžete také ztratit. Opět je to jen proto, že pomůžeme výkon smidge (v mém případě 2 snímků za sekundu), i když jsem také necítil, že estetika byla v tomto procesu zraněna.

Kvalita osvětlení intenzivního zdroje: . To stojí za to mít jinde, ale tady je mnohem tvrdší řez na kvalitu, takže je nejlepší udržet to.

Kvalita účinků náročné na zdroje: Jak je uvedeno výše, ale s pouhým ziskem 1fps místo 2fps.

Leon se zaměřuje s Ashley, který běží za ním v remake Resident Evil 4

Podle mého počtu, který dělá deset možností, můžete a měli byste odmítnout, s několika dalšími, s nimiž by se mohlo stát za to, že se s ním potíží, pokud máte stále potíže. Tady tedy jdeme, nejlepší nastavení remake Resident Evil 4 (pro většinu počítačů):

 • Kvalita textur: Vysoká (1 GB)
 • Kvalita sítě: Střední
 • Kvalita stínu: Střední
 • Ambient occlusion: Vypnuto
 • Objemové osvětlení: Střední
 • Vlasové prameny: Vypnuto
 • Rozostření pohybu:
 • Vypnuto
 • Zkreslení čočky: Vypnuto
 • Hloubka pole: Vypnuto
 • Všechno ostatní na maximální předvolbě ekvivalentů, s výjimkou odrazů vesmíru obrazovky, které by měly být zapnuté

. .

Jedna modifikace, kterou byste mohli absolutně provést, za předpokladu, že máte kompatibilní GPU, je přidat paprskové trasování na normální kvalitu. To masivně upgraduje odrazy bez bolestivé ztráty výkonu, kterou často získáte z RT efektů. A nezapomeňte, že FSR 2 poskytne značné posílení snímku, dokonce i v režimu kvality. 1080p je pravděpodobně příliš nízký výchozí bod pro upscaling, ale je ideální pro 1440p a 4k a vyvážený režim FSR 2 vypadá dobře, pokud chcete jít ještě rychleji.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Resident Evil 4 Remake System požadavky

Resident Evil 4 Remake System požadavky

Zkontrolujte požadavky systému Resident Evil 4 Remake. Mohu to spustit? Vyzkoušejte své specifikace a ohodnoťte svůj herní počítač. .

Tady jsou Resident Evil 4 Remake Systémové požadavky (minimum)

 • procesor: AMD Ryzen 3 1200 / Intel Core i5-7500
 • : 8 GB
 • Grafická karta
 • : 4096 MB
 • Pixel Shader: 5.1
 • Vertex Shader: 5.
 • OS: Windows 10 (64 bit)

Doporučené požadavky

 • procesor: AMD Ryzen 5 3600 / Intel Core i7 8700
 • : 16 GB
 • Grafická karta: AMD Radeon RX 5700 / Nvidia Geforce GTX 1070
 • Vyhrazený video RAM
 • Pixel Shader.1
 • Vertex Shader: 5.1
 • OS: Windows 10 (64 bit)

Můžete spustit Resident Evil 4?

Resident Evil 4 Doporučené systémové požadavky - může můj počítač provozovat resident Evil 4

Co to bude spustit?

. Každý počítač byl testován proti minimu a doporučené požadavky více než 8 500 nejnovějších PC her. Klikněte zde pro více možností.

Laboratoř systémových požadavků může získat přidružené provize z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates, eBay Affilites a dalších programů

 • Grand Theft Auto V
 • EA Sports FC 24
 • Red Dead Redemption 2
 • Valoranta
 • Výplata 3
 • FIFA 23
 • Elden Ring
 • Fortnite
 • Lži p
 • Call of Duty: Warzone
 • Minecraft
 • Cyberpunk 2077 Phantom Liberty
 • Bůh války
 • Marvel’s Spider-Man Remastered
 • Steam hry do pěti babek
 • Hry Call of Duty
 • Hry Battlefield
 • Battle Royale Games
 • Ceny hry 2018
 • Hry virtuální reality
 • Low End oblíbené
 • Původní přístupové hry
 • Seznam nejlepších her PCGamesn
 • Zaměřte domácí interaktivní hry
 • Frostbite 3 hry
 • Far Cry hry
 • Versus zlé hry
 • Hry Capcom
 • Obsidian zábavní hry
 • Sportovní hry
 • Top Steam Games 2017
 • Epické hry
 • The Steam Awards 2018
 • Hry Tom Clancy
 • Hry Google Stadia
 • Hry Xbox Game Pass
 • Střelce třetí osoby
 • Střelci první osoby
 • Neuvěřitelné nezávislé hry
 • Ceny hry 2019
 • Nejlepší zdarma hrát PC hry
 • Hezká kolekce Jacku
 • AMD Fidelityfx Super Resolution Games
 • Nejoblíbenější hry

Nedávno přidané PC hry

 • Airlop: Kingdoms Adrift
 • Avatar: The Last Airbender – hledání rovnováhy
 • Touhou umělý sen v Arcadii
 • Homeworld 3
 • Paleo borovice
 • Noční trh Minekos
 • Resident Evil 4 samostatné způsoby
 • Hellsweeper VR
 • Zbytek osudu/Samurai
 • Ostrov Moonstone
 • Čarodějnice
 • Disney Speedstorm
 • První potomek
 • Jako drak: nekonečné bohatství
 • Zoo Planet: Oceania Pack
 • Střídání plodin
 • Age of Empires 4 Sultans Ascend
 • Mortal Kombat 1: Kombat Pack
 • Byli jsme tu expedice: přátelství
 • Stavitelé Řecka: Prolog

Poháněno laboratoří podle systémových požadavků, technologie od Husdawg, LLC

Copyright © 2023 Husdawg, LLC, všechna práva vyhrazena.