Resident Evil 9 k zahájení v roce 2025; Capcom může mít další titul v roce 2024 – Zvěst, Resident Evil 9 Datum vydání odhaleno? Fandomwire

Datum vydání Resident Evil 9 odhaleno

16 let po událostech Resident Evil Village, Rosemary Winters, Ethanova milovaná dcera, vyrostla a nyní bojuje s děsivými mocnostmi. . Roseova cesta ji zavede do záhadné říše, kde vzpomínky na minulost se vrátí, aby vytvořila pokřivený a zkroucený svět nočních můr.

Resident Evil 9

Společnost Capcom Leaker Dusk Golem sdílela některé nové informace týkající se Resident Evil 9 a další titul ve vývoji japonského vydavatele.

. . Také řekl, že 9 byl velmi brzy ve vývoji a neviděl, že byl propuštěn před rokem 2024.

Související příběh Konečně máme datum vydání pro zahájení společnosti Resident Evil Village na iPhone 15 Pro a iPad Pro

. Podle The Leaker bude v roce 2025 vydána nová splátka v Premiérově přežití Capcom’s Premiere Survival Horror Franšíza, i když vydavatel oficiálně oficiálně oznámí hru příštího roku.

Rovněž odhalil, že Capcom plánuje představit novou hru na konci tohoto roku na vydání naplánované na podzim 2024. Mohl by odkazovat na další titul Monster Hunter, ačkoli fanoušci doufali, že uvidí oznámení na herní show v Tokiu, která není přesně stanovena na konci roku (probíhá mezi 21. a 24. září). Pokud je Dusk Golem správný, možná bude muset počkat, až hra udělí Game Awards 2023, která bude vysílána v prosinci jako obvykle.

Podle jiných pověstí, Resident Evil 9 může označit konec ságy Winters, přičemž Chris Redfield se vrátil jako protagonista hry. Ve finále DLC z Resident Evil Village (8) dal Capcom hráče do bot růží Winters.

16 let po událostech Resident Evil Village, Rosemary Winters, Ethanova milovaná dcera, vyrostla a nyní bojuje s děsivými mocnostmi. Při hledání způsobu, jak se osvobodit od své kletby, Rose vstoupí do vědomí Megamycete. Roseova cesta ji zavede do záhadné říše, kde vzpomínky na minulost se vrátí, aby vytvořila pokřivený a zkroucený svět nočních můr.

. Předpokládá se, že „samostatné způsoby“ DLC, v němž hraje Ada Wong.

Datum vydání Resident Evil 9 odhaleno?

Resident Evil 9

Resident Evil. Tichý kopec .

Kdy bude resident Evil 9 uvolnit podle úniků?

Datum vydání Resident Evil 9 odhaleno

Podle úniku Dusk Golem, Resident Evil 9 se dívá na okno vydání 2025 v tomto aktuálním čase, i když stejně jako u každé hry se to může v příštím roce změnit. Informace však dosud směřují k odhalení v roce 2024 po vydání „hlavní“ hry od Capcom, která bude oznámeno do konce tohoto roku. Od nynějška nemáme mnoho informací, pokud jde o to, co je příběh Resident Evil 9 bude. Resident Evil Village.

Toto není jediná hra, která se v příštích několika letech potenciálně uvolňuje od vývojáře Capcom, protože mnoho fanoušků dychtivě čeká na několik titulů, aby v následujících měsících získali oznámení, protože za posledních několik let neobdrželi mnoho obsahu. Mnoho hráčů v současné době očekává, že oznámení na konci roku 2023 bude pro budoucnost ďábel může plakat hra nebo jiná splátka Lovec příšer, . Ještě pořád, Lovec příšer .

?

Datum vydání Resident Evil 9 odhaleno

V současné době věříme, že tyto informace jsou důvěryhodné, protože Dusk Golem byl docela přesný v jiných únicích, pokud jde o franšízy her Tichý kopec;; Poskytli některé informace o a Silent Hill 2 .

, A doufejme, že v novém roce získáme další uniklé informace nebo odhalení přívěsu. ? Dejte nám vědět v komentářích, pokud jste nadšeni novou splátkou franšíza!

Sledujte nás pro další pokrytí zábavy na Facebooku, Twitteru, Instagramu a YouTube.

Po úspěšném remake Resident Evil 4 se fanoušci franšízy přežití podívají na další vydání. Zatímco mnozí uvažují o remake Resident Evil 5, zdá se, že další splátka bude následkem vesnice Resident Evil 8.

Resident Evil 8 nebo Village, vyvrcholili šokujícím koncem a také zavedli DLC, který hráčům umožnil zažít více konec příběhu jako Rose.

Článek pokračuje po reklamě

.

Dávej si pozor! Resident Evil 8 Spoilers jsou níže, Pokud tedy stále chcete hrát titul, byli jste varováni.

?

, Resident Evil 9 nemá datum vydání .

Článek pokračuje po reklamě

To znamená, že zvěsti a spekulace naznačují, že Resident Evil 9 se vyvíjí od roku 2018, ale spolehlivý únik soumraku Golem „to nevidí uvolňování před rokem 2024.“

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Mohla by být Rose Protagonistka Resident Evil 9?

Resident Evil 9 Detail příběhu Úniky

Konec Resident Evil 8 a Shadows of Rose DLC ukončili Ethan Winters, protagonista RE7 & RE8. Zatímco hráči nemusí znovu vidět Ethan Winters, jeho dcera Rose se zdánlivě připojila k „Hound Wold Squad“ Chrisa Redfielda, což by mohlo naznačovat události RE9.

Článek pokračuje po reklamě

Možná Rose bude hratelná postava RE9 a představí některé z jejích nadpřirozených dovedností. .

Článek pokračuje po reklamě

Podle úniků je pracovní název hry „Apokalypsa“ a spiknutí bude založeno na „devátém měsíci fáze.„Kromě toho úniky naznačují, že se hra koná v„ duchovém městě “na západě Ameriky a hráči budou čelit„ deformovaným “tvorům, které mají mytologickou inspiraci.

.

Článek pokračuje po reklamě

To je vše, co víme o Resident Evil 9. Pro více informací se ujistěte, že se podíváte na naši hojnost průvodců na remake RE4:

Kredity obrázků: CAPCOM