Resident Evil Village 5 Bell Locations: kde je střílet v ateliéru, Resident Evil Village Bells Puzzle: kde najít všech 5 zvonkových míst v Atelier |

Resident Evil Village Bells Puzzle: Kde najít všech 5 zvonkových míst v Ateliéru

První zvonek Resident Evil Village.

Kde střílet všech 5 zvonů Resident Evil Village

Resident Evil Village Nemá ty nejsložitější hádanky. Stejně jako předchozí položky, hra obsahuje spoustu hraní logické krabice, která má hráče „řešit“ titulární vesnici. Tam však není spousta mozkových budičů, což je dobrá zpráva pro ty, kteří byli pařezani předchozími splátkami.

To znamená, že hra obsahuje jednu konkrétně tvrdou hádanku, která vyžaduje určité odborné pozorování. Je to okamžik v hradu Lady Dimitrescu, který žádá hráče, aby zazvonili Pět zvonů. Přestože jsou velmi malou místnost, jsou to relativně skryté, takže je nutné ho lovit.

Pokud jste uvízli, zde je všech pět míst Bell.

Resident Evil Village Bell Locations

Když vstoupíte do místnosti, zvané Atelier, přejděte na obraz ve středu. Najdete o tom poznámku, která říká: „Nechte pět zvonů této komory.“

Popis logické puzzle Bell Resident Evil Village.

Důležitou věcí, kterou je třeba poznamenat, je, že všech pět zvonů je v této místnosti . No, tak nějak. Možná budete v pokušení ustoupit a podívat se na jiná místa, ale můžete zavolat každé z stejného místa. Ale jsou tu některé skutečné záludné.

Když najdete zvonek, vše, co musíte udělat, je zastřelit ho. To aktivuje plamen nahoře, což naznačuje, že jste jej úspěšně zazvonili. Rozsvítí všech pět a jste doma zdarma. Nyní, když jste s touto informacemi vyzbrojeni, zde je místo, kde najít každý zvon.

Bell #1

První zvonek Resident Evil Village.

Začněme s nejviditelnějším. Když vejdete do místnosti, podívejte se přímo před vámi. Uvidíte zvonek, který sedí na stole vedle poprsí člověka. Sestřelit to. Můžete to také zasáhnout nožem, pokud chcete zachovat jednu vzácnou kulku.

Bell #2

Druhý zvonek Resident Evil Village.

Odtud podívejte se nahoru a po vaší pravici. Uvidíte otvor ve zdi s některými rychlostmi pohybujícími se kolem. Sledujte dostatečně dlouho a všimnete si, že se zvonek houpe tam a zpět jako součást mechanismu. Budete to muset zastřelit, když se to pohybuje, takže se tento trik z toho trochu stane. Jen doufám, že váš cíl je dobrý.

Bell #3

Třetí zvonek Resident Evil Village.

Než se dostaneme do skutečných škrábanců hlavy, tady je ještě jeden zřejmý zvon. Otočte se a podívejte se na velkou skříňku proti zdi. Uvidíte, jak se na něm sedí zvonek. Zastřelte to a našli jste všechny tři zvonky v hlavní části místnosti.

Bell #4

Čtvrtý zvon Resident Evil Village.

Pro další dva budete muset jít po malém schodišti v zadní části místnosti. Jeden ze zvonů je ve skutečnosti skrytý na lustru. Není to okamžitě viditelné, což je nejtěžší najít. Zastřelte lustrem a trochu se houpe a odhalí zvonek. Zastřelte to a máte skoro hotovo.

Bell #5

Pátý zvon Resident Evil Village.

Poslední zvonek je drzý. Technicky to vůbec není v místnosti. Z vrcholu schodů se podívejte z okna na druhé straně místnosti. Všimnete si zvonici v dálce. Chytrý. Zastřelte to a hádanka je hotová.

Jakmile zazněte všech pět zvonů, otevře se tajná místnost. Nyní můžete pokračovat ve své veselé cestě přes hrad jako armáda upírských žen se vás snaží zavraždit studenou krví. Zábava!

Resident Evil Village Bells Puzzle: Kde najít všech 5 zvonkových míst v Ateliéru

Nález Místa Resident Evil Village Bell je hádanka, se kterou se setkáte ve druhém stádiu zkoumání hradu, protože se snažíte najít všechny čtyři andělské masky.

V rámci Ateliér, Najdete poznámku, která vás žádá, abyste „nechal pět zvonů komory zazvonit“ poblíž malby lady Dimitrescu.

Jakmile jste lokalizovali a zazvonili (střelbou nebo nožením) všech pět zvonků, můžete pokračovat až do oblasti střechy a umístění masky.

Pro pomoc jinde ve hře najdete v průchodu našeho rezidentního zlé vesnice a seznam koz stránek.

2. Podívejte se na západ a podívejte se na pohybující se kolečky zdí. Zvonek se občas houpe. Zastřelte to, jak to jde; Je těžké zasáhnout, ale soustředit se na jedno „okno“ a pokračujte v pokusu, dokud nedostanete načasování správné.

3. Tenhle je nad vysokou skříňkou proti zdi. Je menší než ostatní zvony, tak snadno si ujít.

4. Jít po schodech. Zastřelte lustrem, aby ho houpal ze strany na stranu a na jeho vrcholu odhall zvonek. Zastřelte to znovu, když máte jasný výstřel.

5. Z vrcholu schodů se podívejte přes místnost až po okno vysoko na zdi na druhém konci. Zvon můžete vidět venku v dálce.

K dokončení výše uvedeného potřebujete munici, protože většina je mimo dosah. Pokud vám dojdou, můžete rozbít skříňky nožem. Nezapomeňte, že můžete vypracovat munici, nebo se vrátit k obchodníkovi a zakoupit více.

Se všemi pěti nalezenými zvony se bude pohybovat velký obraz na vzdálené zdi a odhalí skrytý průchod.

To nyní poskytuje přístup ke střechům a další umístění masky.

Hledáte další pomoc? Naše návod na náš rezidentní zlý rozbočovač nabízí zkrácený průvodce pro dokončení příběhu.

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Akční dobrodružství následovat
  • Horor následovat
  • PC Sledujte
  • PS4 následovat
  • PS5 následovat
  • Resident Evil Village Follow
  • Stadion následovat
  • Následují příběh bohatý
  • Xbox One následujte
  • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit dalších 5

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Matthew Reynolds editoval průvodce a další užitečné věci v Eurogameru v letech 2010 – 2023. Když to nedělal, byl venku a o hraní Pokémon Go nebo pokračoval v hromadění své sbírky Amiibo.