Resident Evil Village Five Bells Puzzle Solution | PCGamesn, Resident Evil Village: kde najít pět zvonů v hradu Lady Dimitrescu s | Den geeka

Resident Evil Village: Kde najít pět zvonů v hradu Lady Dimitrescu

Asi v polovině hradu, vstoupíte do místnosti s velkým obrazem Dimitrescu na pravé zdi a dalším menším malbou uprostřed zobrazující válečník obklopený pěti zvony. Nedaleký kus textu naznačuje, že v této místnosti musíte najít pět zvonů, než budete moci pokračovat.

Resident Evil Village Five Bells Puzzle Solution

Pět Bells Room v Resident Evil Village má portrét Lady Dimitrescu do měřítka

Chcete znát řešení Resident Evil Village Five Bells? Místnost s pěti zvonky se nachází v hradu Dimitrescu a dokončení této hádanky je povinné pro pokrok. Když poprvé vstoupíte do místnosti, existuje poznámka s vodítkem o zazvonění všech pěti zvonků. Ve vesnici Resident Evil, jako je například manekýnská hádanka v Beneviento Mansion, existuje několik složitých povinných hádanek, ale také existují i ​​několik dobře skrytých volitelných hádanek, které poskytují fantastické odměny, jako je puzzle pokladů z Eve Village Bank Treasure House a kombinovaná zámek houslařů House House Combination Lock.

Zpátky do zvonů – zazvonění je stejně jednoduché jako útok na ně nožem nebo je střílí zbraní, ale to je snadný kousek. Nalezení je je trochu složitější. Dobrou zprávou je, že nemusíte opustit místnost, abyste je zazvonili, takže se nemusíte vystavovat riziku, že se stanete lidským kebabem na ostré drápy lady Dimitrescu.

Některé z zvonů jsou však dobře skryté a nalezení perfektního místa k vidění všech pěti zvonů může být složité, pokud nevíte, kam jít. Zde je řešení pro logické řešení Resident Evil Village Five Bells a kroky, které musíte podniknout, abyste ji dokončili.

Resident Evil Village Five Bells Puzzle Solution

Zde je pět míst Resident Evil Village Bell:

První z rezidentních zlých vesnice Five Bells je vedle sochyDruhý z pěti zvonků z Evil Evil Evilly je na skříňceTřetí z Resident Evil Village Five Bells je v lustruČtvrtá pět zvonů Resident Evil Village je mimo okno na zvoniciPátý pět zvonků Resident Evil Village se houpá v hodinovém mechanismu

 • Když vstoupíte do místnosti, před vámi je zvonek.
 • Při vstupu do místnosti vydejte po schodech po schodech po schodech. Na polici je na pravé straně zvonek.
 • Zastřelte lustrem na vrcholu schodů. Nakloní se odhalit zvonek. Zastřelte to znovu a zazvoní na zvonek.
 • Podívejte se opatrně na okno před sebou na vrcholu schodů. Před námi je zvonice. Zastřelte sklo a poté zastřelte zvon.
 • Vlevo je řada mezer, kde se některá kyvadla houpají. Jedním z nich je zvonek, který můžete střílet. Nejlepší místo, ze kterého se můžete střílet, je na vrcholu schodů, protože se zastaví dost dlouho na to, abyste se dostali k dobrému výstřelu.

Jakmile zastřelíte všech pět zvonů v puzzle Bell Bell Resident Evil, budete moci postupovat. Brzy budete bojovat proti prvnímu šéfům Resident Evil Village, takže se budete chtít ujistit.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Resident Evil Village: Kde najít pět zvonů v hradu Lady Dimitrescu

Snaží se vyřešit pět zvonů v Resident Evil Village? Tady je to, co musíte udělat.

Autor: Matthew Byrd | 7. května 2021 |

 • Sdílet na Facebooku (otevírá se na nové kartě)
 • Sdílet na Twitteru (otevírá se na nové kartě)
 • Sdílet na LinkedIn (otevře se na nové kartě)
 • Sdílet na e -mail (otevře se na nové kartě)

| Počet komentářů: 0

Resident Evil

Hrad Lady Dimitrescu není jen domovem vysoké upírské dámy, která je v posledních měsících převezena přes internet: tam také najdete některé z nich Resident Evil VillageNejtěžší hádanky.

Ano, fanoušci klasiky Resident Evil Hádanky, které naříkají nad skutečností, že nedávné splátky ve franšíze do značné míry opustily tyto mozkové teasery z původních her, budou milovat hrad Lady Dimitrescu a jeho překvapivou sbírku záhad, která často vyžadují, abyste si položili zbraň a použili hlavu a použili hlavu a použili hlavu a použili hlavu a použili hlavu.

Zatímco jen málo z hádanek Resident Evil Village jsou stejně nevyzpytatelné jako nejsložitější hádanky franšízy, hádanka v hradu Lady Dimitrescu, která vyžaduje, abyste našli pět zvonků, už některým hráčům dává těžký čas.

Asi v polovině hradu, vstoupíte do místnosti s velkým obrazem Dimitrescu na pravé zdi a dalším menším malbou uprostřed zobrazující válečník obklopený pěti zvony. Nedaleký kus textu naznačuje, že v této místnosti musíte najít pět zvonů, než budete moci pokračovat.

Jak vyřešit Resident Evil Village Five Bells Puzzle: Lady Dimitrescu’s Portrait Solution

Jak vyřešit Resident Evil Village Five Bells Puzzle: Lady Dimitrescu's Portrait Solution

Poté, co jste na pár hodin prozkoumali hrad Dimitrescu Resident Evil Village, se ocitnete v místnosti zvané Atelier.

Na jedné ze stěn je obří portrét Lady Dimitrescu. Ale pokud chcete zjistit, co je za obrazem, musíte najít a střílet pět zvonů.

Jak to uvádí vodítko na nedalekém stojanu, vaším cílem je „nechat pět zvonů tohoto komorního zazvonění“. Na první pohled však můžete být schopni jen spatřit jeden nebo dva z zvonů.

Než se pustíte a prozkoumáte jiný roh hradu, dbejte na naši radu a najdete pět zvonů v žádném okamžiku. Pokračujte ve čtení a všechno to vysvětlíme!

Kde jsou pět zvonů v Resident Evil Village?

Tým pro navrhování hádanek v Capcom byl trochu drzý a skrýval některé z zvonů velmi lstivými způsoby, takže se necítíte špatně, pokud nemůžete hned najít všech pět! Chvíli nám to trvalo, abychom byli upřímní. Doufejme, že vám tato příručka zachrání před uvíznutím tak dlouho, jak jsme to udělali. Bez dalšího povyku, zde jsou zde umístění pěti zvonků v pořadí, v jakém jsme je našli:

Jeden ze zvonů je opravdu zřejmý. Je to přímo před vámi – na podlaze, vlevo od stojanu – Při vstupujete do této místnosti. Zastřelte zvonek a rozsvítí se malý oheň, což objasňuje, že tento je tříděn.

Druhý zvonek se houpe ve speciálním mechanismu a měli byste si ho uvědomit skrz tři otvory ve tvaru rámu ve zdi. Načasování je zde klíčové, takže se ujistěte, že zarovnáte svůj výstřel a zasáhnete zvon, zatímco je to viditelné. Znovu, když se rozsvítí v ohni, budete vědět, že jste to správně zasáhli.

Třetí zvonek je Na vrcholu velké regálové jednotky/skříně, což by bylo na vaší pravici, když jste vešli do místnosti. Je to opravdu malé a pod legrační úhel, takže možná budete muset jít nahoru na malý schody v rohu, abyste to mohli vidět. Jakmile to najdete, zastřelte to!

Čtvrtý zvonek je Uvnitř stínící lampy, který se visí dolů ve středu místnosti. Nejprve budete muset střílet stíní. A znovu, možná budete chtít vylézt po schodech, abyste získali lepší úhel, než zastřelíte samotný zvonek.

Pátý zvon je Mimo okno světlíku, které byste měli být schopni vidět nad velkým portrétem. Střelte přes světlík a pak byste měli mít jasnou linii ohně, abyste stříleli pátý zvon.

Jakmile bude všech pět zvonků zapáleno, portrét se pohybuje a odhalí skrytý průchod (Classic Resi). Vydejte se tam a pokračujte ve své snaze uniknout hradu a najít růže!

Zadáním svých údajů souhlasíte s našimi podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů. Můžete se odhlásit kdykoli.

Podívejte se na některé z nejlepších předplatných nabídek v hraní her:

 • Získejte neomezené hraní s předplatným Utomik 3 měsíce za 13 liber.49
 • Koupit Nintendo Switch online 12 měsíců členství za 14 liber.99
 • Získejte 14denní zkušební verzi Xbox Game Pass Ultimate za 2 £.99
 • Získejte PS plus 12 měsíců na Cdkeys za 43 liber.99

Navštivte naše Plán vydání videoher Pro všechny nadcházející hry na konzolách. Otočit našimi rozbočovači pro další Hraní a technika zprávy.

Hledáte něco, na co se můžete dívat? TV průvodce.