REST Server List – Filtr a hledat všechny servery – Battlemetrics, 4 nejlepší servery Rust PVE, které se můžete připojit v roce 2023 | Blog hostari

4 nejlepší servery Rust PVE, ke kterým se můžete připojit v roce 2023

Tlačítka stavu serveru umožňují filtrovat mezi offline (červená „x“), online (zelená „kontrola“) nebo obojí (šedá „hvězdička“).

Servery Rust

Níže najdete seznam nejlepších / nejoblíbenějších serverů na světě. Seznam obsahuje pořadí serveru, jméno, počet hráčů, umístění (vzdálenost od počítače) a další informace o konkrétní hře.

Pořadí serveru je založena na objektivní popularitě serveru. Vypočítáme hodnost na základě času, kdy hráči strávili na serveru v předchozích sedmi (7) dnech. Pořady jsou re-nakakotočeny denně v 01:00 UTC. Nezohledňujeme hlasy hráče ani jiný faktor.

Pořadí „NR“ znamená, že server je podezřelý z bot, nafouknutí nebo jinak zkreslení jeho skutečných hráčů. Tyto servery jsou ve výchozím nastavení skryty ze seznamu serverů, ale mohou se objevit ve vašem vyhledávání specifické pro termín. Doporučujeme vyhnout se těmto serverům pro vaši bezpečnost.

Při provádění vyhledávání serveru doporučujeme zabalit podmínky s uvozovkami „“ pro vrácení přesných zápasů.

Tlačítka stavu serveru umožňují filtrovat mezi offline (červená „x“), online (zelená „kontrola“) nebo obojí (šedá „hvězdička“).

Pomocí filtru „hráčů“ můžete nastavit minimální nebo maximální počet hráčů, které chcete, aby server měl.

Filtr „maximální vzdálenost“ vám umožňuje stanovit limit na to, jak daleko je server od vaší polohy. Používáme databázi geoip k určení fyzické umístění serveru i vaší polohy. Toto je užitečná aproximace, jak by měla být vaše latence / ping na server. Většina her neposkytuje informace o pingu prostřednictvím protokolu dotazu, takže náš filtr „maximální vzdálenost“ by vám měl poskytnout dobrou aproximaci. Můžete to také použít k nalezení více regionálních serverů.

Filtr „zemí“ vám umožňuje hledat na základě, v jaké zemi si myslíme, že je server. V tuto chvíli se jedná pouze o vyhledávání whitelistů, takže si budete muset vybrat země, ve kterých chcete hrát.

Nejlepší rezavé servery

Rust je hra na přežití otevřeného světa, která od jejího vydání explodovala v popularitě. Nabízí jedinečnou kombinaci týmového taktického boje a průzkumu, díky kterému je jedna z nejlepších her hrát s přáteli.

Jedním z nejzajímavějších (a a vztekujících) aspektů rzi je jeho boj s hráčem-versus-hráč. Pokud hledáte klidnější zážitek, existuje spousta rezavých serverů, které se zaměřují na hraní PVE.

V tomto článku se podíváme na čtyři servery s velmi odlišným převzetím zážitku z PVE Rust. Představíme vás také do hostari – platformu, kterou můžete použít k hostování vlastního serveru Rust PVE (nebo PVP).

Připraven na uvolňující zážitek z rzi? Začněme.

Co je server PVE Rust?

Než se dostaneme na servery, pojďme rychle shrnout základy.

PVE znamená hráč-versus-environment. Je to termín designu her, který odkazuje na typ hry, ve které hráči interagují s prostředím pro dokončení cílů. Ve hrách PVE je hráč obvykle postaven proti počítačově řízeným nepřátelům nebo environmentálním překážkám místo jiných hráčů.

Server Rust PVE je tedy jen herní server, který vyřízne prvek notoricky řezaného hrdla versus-hráče (PVP). Je to prostředí zaměřené na kooperativní hru, průzkum, budování základny a přežití, kde si hráči mohou relaxovat, aniž by neustále hledali kočáry a zármutek.

Připojení k serveru Rust PVE je otázkou nalezení toho, který splňuje vaše požadavky, pořádá svůj vlastní vyhrazený rezavý server nebo pronájem vyhrazeného rezavého serveru ze služby, jako je Houstari.

Co je třeba zvážit při výběru REST PVE Server

Výběr serveru může být složitý, když nevíte, co přesně hledáte. Abychom vám pomohli, zde je rychlý pohled na některé věci, které byste měli zvážit:

 • Pravidla: Každý server má svá vlastní pravidla a musíte se ujistit, že v seznamu nejsou žádné dealbreakers. Pokud trávíte hodiny na základně, jen abyste zjistili, že ji lze zničit, jakmile se odpojíte, pravděpodobně budete docela naštvaní.
 • Počet hráčů: Znalost počtu hráčů na serveru vám může poskytnout představu o tom, jak je to přeplněné a aktivní. Navíc můžete mít představu o tom, jak se vám líbí vaše servery.
 • Časy otřesů: Většina serverů je vymazána (i.E., plně nebo částečně resetovat) jednou za čas, aby věci udržely čerstvé. Vědět, kdy je server vymazán, vám může podle toho pomoci naplánovat vaše aktivity.
 • Přátelští administrátoři: Je to velký – lidé provozující server jsou stejně důležití jako jeho další funkce. Dobří administrátoři budou nápomocní, špatné budou bolest. Naštěstí je PVE Rust mnohem jiná hra než PvP Rust, pokud jde o interakce hráče.

4 nejlepší servery Rust PVE

 1. Rusty Wasteland: Pro dobře zaoblený zážitek z PVE
 2. Salty Zombies: Pro zážitek z PVE nabitý akcí
 3. Zombie Land: Pro zážitek z PVE PVE-WIN
 4. Rust Empires: Pro zážitek z PVE na hraní rolí

1. Rusty Wasteland

Pro dobře zaoblený zážitek z PVE

Rusty Wasteland je server PVE, kde je raiding, zabíjení a nájezdu jakéhokoli druhu plně deaktivován. Navíc, všechna městská centra jsou bezpečná zóna, kde noví hráči mohou najít užitečné předměty, zdroje, přátelské hráče a administrátory.

Server je obvykle blízký (nebo při) kapacitě 100 hráčů, takže svět se cítí živě a aktivní. Servery jsou také otřeny jednou za dva týdny, což znamená, že budete mít spoustu času na stavbu a prozkoumání, než budete muset začít znovu od nuly.

Abyste vás bavili, je tu spousta obsahu zaměřeného na PV!

Ceny

Rusty pustiny se mají zcela zdarma připojit. Pokud máte pocit, že jste podporovali server, můžete zaplatit za členství-odemknete nějaké skvělé doplňky a bonusy jako poděkování.

V současné době existují čtyři úrovně členství – Bronze (4.95/měsíc), stříbro (9.95/měsíc), zlato (19.95/měsíc) a platina (29.95/měsíc). Dražší úrovně nabízejí lepší bonusy, ale největší výhodou je, že se dostanete k obcházení fronty, abyste se připojili k serveru.

Klady

 • Nabízí prémiové pluginy
 • Nabízí odměny za hlasování
 • Pravidelně provádí výzvy
 • Aktivní, přátelský modový tým

Nevýhody

 • Relativně malá kapacita serveru (plus fronty)
 • Prvky výplaty

2. Slané zombie

Pro zážitek z PVE nabitý akcí

Salty Zombies provozuje tři rezavé servery, které stojí za to se odhlásit, ale v tomto článku se pouze zaměříme na svůj server pouze pro PVE.

Je to místo pro hráče, kteří staví základny, připojují se klany, prozkoumávají a bojují proti NPC, aniž by se obávali, že budou každou sekundu napadeni nebo zabiti. Hráčská základna je skvělá kombinace začátečníků, kteří se učí lana a ostřílení veteráni, kteří byli od prvních dnů serveru.

Kromě standardních zkušeností s PVE, to, co opravdu odlišuje slané zombie, je řada serverových událostí, které moderátoři přidali do mixu – věci jako obrněné vlaky a konvoje, obhájné základny, NPC nájezdy a (samozřejmě) zombie hordy.

Nikdy není nudný okamžik!

Ceny

Salty Zombies může hrát zdarma, ale výhody můžete odemknout zakoupením členství.

Celkem jsou čtyři úrovně členství – znaménko (10 $/měsíc), desátník (20 $/měsíc), seržant (30 $/měsíc) a kapitán (50 $/měsíc). Když se pohybujete nahoru, získáte přístup k více (a lepší) výhodám kvality života, jako jsou sloty batohu, teleporty a kůže.

Klady

 • Různé události se odehrávají každý týden
 • Skvělá komunita
 • Aktivní mody, které se starají o server

Nevýhody

 • Server občas zaostává
 • Přizpůsobení může být pro začátečníky složité
 • Prvky výplaty

3. Zombie Land

Pro zážitek z PVE PVE

Zombie Land je jedinečný server PVE, který slibuje vyříznout prvky výplaty. Každý musí na tomto serveru získat vítězství-všechny doplňky, bonusy a odměny lze snadno dosáhnout trochu broušení ve hře.

Samotný server je docela dobře rozvinutý, s dostatečným časem a úsilím, aby vypadal (a běžel) skvělý. Všechny mapy, na kterých hrajete, jsou postaveny na míru a je tu spousta obsahu-Quests, NPC, základny, události … Pojmenujete to.

Navíc, administrátoři jsou přátelští, aktivní a ochotní dodržovat přísnou politiku „bez toxicity“ serveru. Takže, pokud vás unavuje trolling a obtěžování, které je běžné na jiných serverech PVP (a dokonce i na některých PVE), Zombie Land určitě stojí za zvážení.

Ceny

Zombie Land je zcela bezplatný server.

Podle administrátorů není nic, co byste si mohli „koupit“ od Zombie Land. Místo toho poskytnete navrhovaný „dar“ podle systému úrovně a jste odměněni nějakou měnou ve hře a stanoveným počtem kapek dodávek. Zní to trochu jako nákup členství nám, ale necháme právníky tvrdit, že jeden!

Chcete -li se dozvědět o úrovních, budete muset připojit svůj účet Steam s Zombie Land Store a poté se podívat na jejich obchod.

Klady

 • Úžasné vlastní mapy
 • Žádné prvky výplaty

Nevýhody

 • Rychlé cykly vymazání serveru
 • Úplné PVP 20hodin před utíráním serveru

4. Rust Empires

Pro roli hraní zaměřené na PVE zážitek

Pokud jste fanouškem GTA RP, pak je to pro vás server Rust PVE.

Rust Empires dává jedinečnou rotaci na zážitek PVE přidáním prvků hraní rolí do mixu. Hráči si mohou nárokovat půdu, aby otevírali obchody, formulovali kluby nebo stavěli celá města. Existuje komplexní soubor pravidel, která řídí vše od vystěhování až po válku (ano, válka je za určitých okolností povolena) a správci jsou skvělí při jejich prosazování.

Navíc je tu spousta extra obsahu, která vás udrží na obsazení-Misie, události, řády úkolů a dokonce i ekonomika řízená hráčem. Jen buďte upozorněni – jedná se o většinou server PVE. Pokud to pravidla serveru dovolí, můžete být okradeni, přepadli a dokonce zabiti.

Ceny

Stejně jako všechny ostatní servery v tomto seznamu je Rust Empires zcela zdarma.

Server má však patreon s pěti úrovněmi – Donator (1 £/měsíc), Funder (5 £/měsíc), sponzor (9 GBP.50/měsíc), Elite (19 £/měsíc) a Daddy Warbucks (28 £.50/měsíc). Většina úrovní poskytuje pouze tituly Discord, ale Elite a Daddy Warbucks vám dává přístup k Skinboxu.

Klady

 • Mix prvků PVE a RP
 • Časté události
 • Zábava, angažovaná komunita

Nevýhody

 • Zabíjení je povoleno pouze za určitých okolností
 • Server občas zaostává v době vrcholu

Hostujte svůj vlastní server Rust PVE s hostari

Jsou tyto možnosti prostě nehodnotí účet? Zvažte vezměte věci do vlastních rukou a hostování vlastního serveru PVE s hostari.

Získáte plnou kontrolu nad všemi nastaveními serveru a her a nabízíme řadu plánů, které vyhovují každému rozpočtu. Navíc budete mít přístup k našemu prvotřídnímu týmu zákaznických služeb, který je k dispozici na Chat 24/7/365.

Připraven začít? Zaregistrujte se na 24hodinovou bezplatnou zkušební verzi a vyzkoušejte hostari.