Riot odhaluje, že v roce 2023 přicházejí do Valorantu další dva agenty – Dexerto, všechno, co víme o novém agentuře Valorant 23 | PCGamesn

Vše, co víme o novém agentovi Valorant 23

. O mapě se říká, že slouží účelu, který je v současné době neznámý, takže někdo, kdo umí mluvit Dravidian. Více než 250 milionů lidí v současné době hovoří o jazycích Dravidian (Tamil, Telugu, Kannada, Malayalam), který je považován za jeden z nejstarších jazyků.

Riot Games

seznam před koncem roku 2023. Tady je vše, co potřebujete vědět.

Je to do značné míry v polovině roku a Devs vydali nové video, kde odhalují, co je pro Valorant v roce 2023. .

Kromě toho Riot také potvrdil datum vydání týmu Deathmatch ve Valorant. Jakmile bude epizoda 7 klesne, budete moci hrát nový režim, později tento měsíc.

Článek pokračuje po reklamě

..

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Druhý agent, který bude přidán do seznamu v roce 2023, je duelista. V současné době je ve hře pouze šest duelistů. .

Pouze čas řekne, jak se agenti a jejich schopnosti ukážou. .

Článek pokračuje po reklamě

. S neustálými doplňky a změnami meta budou Devs v nadcházejících týdnech a měsících i nadále přinášejí další překvapení hráčů.

Valorant Agent 23 byl vývojáři oficiálně škádlen a je čas se ponořit hluboko do jejich tradice, původu, datum vydání a další.

? Populární FPS společnosti Riot obvykle přidává do seznamu hry tři nové agenty. Už jsme viděli, jak Gekko otřese meta, a teď to vypadá, že agent 23 je připraven stát se hrozbou na bojišti.

. . Prozatím nebylo o nich zdokumentováno, ale stojí za to prozkoumat vše, co víme o novém agentovi ve hře Riot’s FPS.

Na základě minulých vzorů vydání valorantových aktů a agentů předpovídáme, že agent 23 spustí s Valorant Episode 7 Act 1, naplánovaný na 28. června. Riot vydal během epizod 3 a 4 dva agenty, ale pouze jeden v epizodě 5. Gekko je také jediným agentem vydaným v epizodě 6, což naznačuje, že Riot může brzy představit nového agenta.

. Například Fadeová si užila reflektor na VCT Masters Reykjavik 2022 a Gekko v Lock // In. S blížícím se VCT Masters Tokyo 2023 lze s jistotou říci, že velké odhalení agenta 23 by mohlo být blíže, než kdokoli předvídá. .

Thumbnail YouTube

Agent 23 schopnosti a hraní

. . Agent 23 bude moci „zastavit vás mrtvý ve své trati a zatáhnout vás do blíže vzhledu..

. Sklo v něm mělo víru kouře, připomínající CO2 mlhu. . Je možné, že další agent by koaguloval nepřátele, což z nich učinilo snadný cíl pro duelisty.

Další zajímavá teorie pochází z varorantního hráče Thallo. Řekla, že agent 23 vás může přitáhnout k bližšímu pohledu, což naznačuje, že agent by mohl mít moc podobnou Astraině gravitaci. Thallo’s Yo-Yo Theory říká, že zařízení umístěné u stolu agenta 23 by mohlo být yo-yo mazací, řetězec a kuličkové ložisko, aby vytvořilo zařízení, které tahá v nepříteli.

Agent 23 Teaser a původ

. Ale poživatelné na boku způsobily, že je složité určit jejich polohu. . Navíc to vše, mnoho uživatelů tvrdí, že hnědá poleva na vafle je norský hnědý sýr.

Největší vodítko ze všech pochází z Thrift Store. Noční trh má historii skrývání náznaků o nadcházejících postavách – tento noční trh měl známou záři severních světel, další věc Norska je známá pro. Agent Valorant 23 je tedy buď z Belgie nebo Norska.

Valorant Agent 23 se zatím zdá být těžký. . Zde je důvod: Nesprávná karta pro pasti smrti má na rohu malý „008“ načmáral. Nedělám žádné divoké tvrzení, ale je možné, že agent 8 byl po celou dobu v hlubokém kryo-spánku a nyní se vrací s mrazivými sílami.

Tato tradice se také vyrovná s technologií rozprostřenou na jejich stole, což křičí, že nejsou zářivý, podobný Cypherovi a Komoře, kteří do hry přinášejí své vlastní nástroje. Pokud tedy agent 23 není zářivý, mohli by získat svou mrazivou osobnost z kryogenní komory, která inspirovala jejich novou techniku.

To je vše, co víme o valorantovém agentovi 23. . Máme také průvodce valorantními kůží, pokud chcete dát svým oblíbeným zbraním zcela nový vzhled.

. Co málo neví o hrách FPS, zejména Valorant, CSGO a Counter-Strike 2 s Dabbles ve Fortnite, nestojí za to vědět. Její práce také obsahuje na TalheSport a Win..

. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Nové agenti Valorant v roce 2023: Úniky a teorie na Smokedancer and Cashew

!

** Zkontrolujte náš nový článek o žirafě https: // stryda.. Přečtěte si všechny teorie o nových agentů „Shekedancer“ a „Cashew“, včetně všech rad a teaserů poskytovaných vývojáři, stejně jako úniky z důvěryhodných zdrojů.

Po přidání a , Valoranta Episode 6 Act 2 rozšířil počet valorantových agentů v bazénu na 22. Podle oznámení vývojářů budou do tohoto seznamu v roce 2023 přidány další dva agenti, z nichž jeden má SOMACEDERS. . !

Pokud si chcete přečíst více o nové agentuře žirafy, podívejte se na náš nový článek o nich .GG/News/Valorant-New-Agent-Codename-Giraffe-Teory-Horeaks

Než se ponoříme do více podrobností o nových agentů Shekedancer and Cashew, Nezapomeňte se podívat na naši bezplatnou bitevní pass, !

Agent Shydedancer přichází do Valorant v roce 2023

Riot obvykle představuje nového agenta každé čtyři měsíce, udržuje meta-dynamiku Valoranta tím, že předkládá hráčům nové výzvy a vyžaduje, aby se přizpůsobili směny. V současné době existuje 22 silných agentů na seznamu Valorant, každý se čtyřmi dovednostmi a zřetelným stylem hry. Čtyři třídy agentů dostupných v akční střelce na plné akcie jsou duelisté, iniciátoři, kontroléři a sentinely.

Geeko, který minulý měsíc vstoupil do fondu v epizodě 6 Act 2, byl posledním agentem, který měl být představen. . Riot s největší pravděpodobností uvolní řadič, jak již bylo potvrzeno spolehlivými zdroji a úniky dat.

Jeden z t, . .

Odkud je nový valorantový agent Shydedancer?

, Uživatel Reddit však vytvořil teorii o dalších agentů, kteří spojují mnoho nepokojů a vytváří koherentní teorii o nadcházejících agentů. Teorie upozorňuje na oficiální článek o nejnovějším lotosu Valorant Map, který nabízí náznaky o nadcházejícím agentovi Smokedancer.

. O mapě se říká, že slouží účelu, který je v současné době neznámý, takže někdo, kdo umí mluvit Dravidian. .

Přístav, agent 21, je indián a mluví hindsky, Není to konkrétně Dravidian. Na základě dostupných informací je s největší pravděpodobností, že nový agent Valoranta bude řadičem se znalostí Dravidiana a silným spojením s historií . ? Řekli bychom, že je to zatím náš nejlepší odhad.

Schopnosti nového valorantového agenta Shykedancer

vizuální upgrade, která dává agentovi schopnost vidět kouřem. Vývojáři budou muset zajistit, aby vyvážili své schopnosti, aby udrželi rovnováhu meta. Meta se drasticky změní, pokud bude budoucí agent zaměřen na rozdělení vizuálních bariér ve hře. .

Obrázek kredit: Dárkový-od sun/ reddit

Lotus . . Z těchto předpokladů, .

Zdá se možné, že se dovednosti Smokedancera točí kolem konceptu zvuku, vzhledem k tomu, že ve hře do hry Lotus Dossier a Icebox vydané Riot mají termíny jako zvukové boomy, bouřky a taneční večírky. Také existují geologické termíny, jako je zemětřesení, radiologický fyzik, seismický pokles a podzemní sekvence v herní dokumentaci, které jsou pravděpodobně Riotovy náznaky o schopnostech budoucího agenta.

Tipy však nejsou dostatečně konkrétní, aby z toho něco udělaly. . Budeme muset počkat a uvidíme na tohle!

Nový valorantový agent Smokedancer Datum vydání

Netěsnost tvrdí, že nový řadič je stále ve vývoji, proto je možné Smokedancer nebude vydán s nadcházející kapitolou Valorant. Dosud Je velmi pravděpodobné, že agent bude odhalen během mistrů VCT 2023, což se zdá být nejlepší událostí pro zobrazení agenta této postavy. . .

.

?

Nedávno se z úniků a pověstí varorantu objevilo nové kódové jméno: Agentská žirafa!

. Podívejte se na to v našem novém článku o agentuře valorantu!

Agent 23 CHASSEW přichází do Valorantu v epizodě 7. června 2023

. Podle vývojáře by do seznamu by se do seznamu byli do seznamu přidáni tři noví agenti, včetně nového iniciátora a Sentinelu. Prvním ze tří byl Gekko, iniciátor a druhý je pravděpodobně Shykedancer, který je považován za správce, opouštějící nás .

Čtyři z 21 hratelných agentů hry jsou ze třídy Sentinel, která se stala dotykem a vyžaduje další vývojové práce po významném Nerf a následném vylepšení zabijáka. Když už mluvíme o Sentinelech, Pokud se vám líbí hraní komory, Nezapomeňte si přečíst našeho hloubkového průvodce, jak efektivně hrát agenta po Nerf.

, vypadá to, že agentka kešu bude velkou součástí toho.

Kdy tedy bude agent 23- kešu? Od této chvíle to vypadá .

. Předpokládá se, že nadcházející agent, Codenamed Cashew, by dokonce zmizel hřiště, .

, a Lotus, . Hráči se snaží ovládnout obrannou stránku kvůli nedostatku životaschopných možností v roli Sentinel, což je další problém, se kterým se musí vypořádat kromě nové mapy meta. Výsledkem bylo, že poslední mapy, Pearl a Lotus, byly dosud významně útočníkem.

, meta mapy se nepochybně změní, Možná, že je pro obránce trochu jednodušší, aby drželi místa a zabránili backstabům. Fanoušcům nezůstává ničím jiným než nejednoznačným titulem a roli agenta, aby nakrmili své spekulace, protože o jeho schopnostech nejsou k dispozici žádné informace o jeho schopnostech. Přečtěte si naše schopnosti a predikci národnosti pro agenta 23 níže.

Nová karta hráče s názvem „Trap Death Trap“ právě vydala Riot Games a zdá se, že je to První upoutávka pro nadcházejícího agenta. Hráči jsou přesvědčeni, že karta by mohla škádlit jednu ze schopností agenta, podobně jako Gekko a Přístav byly škádnuty svými příslušnými kartami („pevně spletený“ a “Rostoucí příliv,„respektive). .

Vzhledem k tomu, nový agent může být starý a probudit se z kryo-spánku. Nejvýznamnějším vodítkem na kartě je text na pravé straně kapsle, která čte 008 a naznačuje, že nadcházejícím agentem by mohl být agent 8.

Podle Valorantovy tradice agent 8 zradil skupinu tím, že se od nich odtrhl, . Přestože existují i ​​další viditelná sériová čísla a značení, text 008 je jediným rozumným narážka.

Nový Sentinel může pracovat na něčem, co by mohlo být v souvislosti s kartou „past na smrt“. Z upoutávky vypadá to, že past může zahrnovat nějakou kapalinovou injekci: je možné, že hlavní schopnost agent 23 nebo jeden z jejich schopností by byl stroj nebo zařízení, které by mohlo na chvíli ochromit a zadržet nepřítele. ? Mohli bychom mít pravdu o pasti agenta 23 kešu kešu, nebo máte na mysl jiné nápady?

?

Zdá se, že nový upoutávka na upoutávky pro agenta 23 – codename kešu Důležité vodítko týkající se národnosti dalšího varorantního sentinelu.

! Po nedávném upoutávce upoutávky jsme si to jistí 99% !

Agent pije černou kávu !

, Po porušení a kdo ví, může se to stát jedním z našich oblíbených nových tipů.

Zdá se, že Smokedancer a Cashew nemají žádné přímé odkazy na oficiálního valorantového agenta 22 Teaser, ale také to nevyloučilo teorii fanoušků a předchozí úniky. Abychom získali jasnou představu o směru nepokoje, přijímá jeho agenty 23 a 24, musíme prostě počkat ještě několik dní. ?

Shubh d

. . Jsem Spartan z 300, velitel a král. . Daydream oblečený jako noční můra, jsem hráč.