Riziko deště 2 artefakty | Kapesní taktika, jak získat artefakty a odemknout je v riziku Rain 2 – Player Assist | Herní průvodce a průchody

Jak získat artefakty a odemknout je v riziku deště 2

Aktivace efektů může znamenat slavnou zábavu nebo hru, takže navrhujeme najít ten, který se pro vás zdá nejpohodlnější a začíná tam. Budeme diskutovat o umístění všech artefaktů v riziku deště 2, jejich použití a jejich kombinací kódu, takže se nemusíte starat o držení pouze jednoho. Pojďme začít!

Riziko deště 2 artefakty

Přepněte jej a udělejte váš běh zajímavějším odemknutím a povolením těchto podivných a úžasných rizik artefaktů deště 2 – od chaosu po velení.

Riziko artefaktů deště 2; postava bojující s šéfem

Publikováno: 6. září 2023

Riziko deště 2 je roguelike třetí osoby ohlašoval svou jedinečnou hratelnost a obrovské množství předmětů, vybavení a modifikátorů, což znamená, že dva běhy jsou zřídka podobné a Riziko deště 2 artefakty Určitě v tom hrajte roli. Tyto malé zástupné znaky mají sílu provést drastické změny ve vašem běhu a jak hrajete hru – buď houpají bitvu ve svůj prospěch, což je náročnější pro vás a vaše kamarády, nebo trochu obou.

V této příručce procházíme účelem artefaktů, jak je odemknout a všechny různé ty, které jsou v současné době k dispozici ve hře. Chcete -li získat další pomoc, dostat se do houpačky přežívání v tomto velkém, děsivém světě, podívejte se na naše riziko deště 2 znaků a riziko deště 2 průvodce lunárními předměty. Máme také seznam nejlepších switch roguelikes, pokud jste na honbě pro nějaké nové zážitky v tomto poutavém žánru.

Jaké jsou riziko artefaktů deště 2?

Riziko deště 2 artefakty jsou odemkli modifikátory ve hře, schopné mít velký dopad na vaši hraní. Jakmile odemknete artefakt, můžete jej povolit na začátku běhu. V multiplayeru jsou všechny artefakty, které vás a vaši spoluhráči odemkli.

Riziko artefaktů deště 2; Pozůstalý boj proti šéfovi a uzdravení

Jak odemknu riziko deště 2 artefakty?

Abyste mohli odemknout riziko artefaktu deště 2, musíte zadat artefaktový kód na Sky Meadow přes generátor složené pod mapou. Pak musíte komunikovat s notebookem. Poté se portál vynoří, který vás zavede do specifické zkoušky artefaktu v Bulwark’s Ambry. Generátor sloučeniny cykluje mezi čtvercovým, kruhovým, trojúhelníkem a diamantovými vstupy.

Když se účastníte pokusu, aktivuje se artefakt, který usilujete o uložení, spolu s jakýmikoli artefakty, které jste povolili na začátku běhu. Klíč artefaktu se vynoří na vyvýšeném bloku, který musíte vyzvednout a použít k interakci s relilikem artefaktů, spustí monstra k tření – a je čas bojovat proti boji ‘.

Jak monstra umírají, někteří padají více artefaktových klíčů. Použití těchto artefaktových klíčů je odstraňuje ze všech zásob hráčů, což brání každému hromadění klíčů.

Jakmile zabijete všechny baddies a zničíte relikviář artefaktu, můžete si nárokovat artefakt, o kterém jste bojovali, a naskočit portálem zpět do první fáze.

Jaké jsou riziko artefaktů deště 2?

Artefakt Popis
Artefakt chaosu Přátelský oheň je povolen pro všechny – včetně jak pozůstalých, tak příšer
Artefakt příkazu Můžete si vybrat své položky
Artefakt smrti Když jeden hráč zemře, každý zemře – skutečný test týmové i individuální dovednosti
Artefakt disonance Monstra se nyní mohou objevit mimo jejich obvyklá prostředí
Artefakt Enigma Vynoříte se náhodným kusem zařízení, které se mění pokaždé, když jej aktivujete
Artefakt evoluce Monstra nyní získávají položky mezi fázemi
Artefakt křehkosti Poškození podzimu je zdvojnásobeno a smrtelné
Artefakt skla Všichni spojenci způsobují další 500% poškození, ale mají pouze 10% zdraví
Artefakt of Honor Všichni nepřátelé se vynoří jako elity
Artefakt příbuzného Pouze jeden typ monster tření na jeviště
Artefakt metamorfózy Hráči se vždy vynoří jako náhodný přeživší
Artefakt oběti Monstra vždy upouštějí položku na smrt, ale truhly se již neliší
Artefakt duše Wisps se nyní vynoří z poražených příšer
Artefakt navzdory Když zemřou, nepřátelé upustí více výbušniny
Artefakt roje Zdvojnásobte množství příšer, ale jejich zdraví je na polovinu
Artefakt pomsty Váš neúnavný doppelganger napadne každých deset minut

To je vše, co potřebujete vědět o riziku artefaktů deště 2. Pokud potřebujete přestávku od všech těchto míchání a přežití, přejděte na naše seznamy nejlepších her Switch a nejlepší mobilní hry pro širší škálu žánrů.

Více z kapesní taktiky

Tilly Lawton Tilly má titul v oblasti anglické literatury a zkušeností s prací v nakladatelství a jako spisovatel na volné noze. V roce 2021 se připojila k kapesním taktice jako spisovatelka štábu a v roce 2023 získala odznak lesklých průvodců editorem. Tráví svůj volný čas zkoumáním Genshin Impact a Honkai Star Rail, Fawning nad nezávislými hrami nebo teoreticí o hororových hrách, jako je FNAF, Resident Evil a Poppy Playtime. Je to hrdá maminka pro kočku pojmenovanou po Xiao Genshin Impact, myslí si, že Axel Kingdom Hearts je nejlepší fiktivní charakter všech dob a ví více o Robloxu, než si ráda přiznává.

Jak získat artefakty a odemknout je v riziku deště 2

Odemknutí artefaktů v riziku deště 2 je předběžné věci. Ve hře je 16 jedinečných artefaktů, rozptýlených přes různá místa a všichni mají konkrétní způsob ovlivňování hry. Tyto vlivy mohou být mírné nebo smrtící a jsou dostatečně zajímavé a tvrdé pro každé vážné riziko Rain 2 Player.

Jak získat artefakty a odemknout je v riziku deště 2

Aktivace efektů může znamenat slavnou zábavu nebo hru, takže navrhujeme najít ten, který se pro vás zdá nejpohodlnější a začíná tam. Budeme diskutovat o umístění všech artefaktů v riziku deště 2, jejich použití a jejich kombinací kódu, takže se nemusíte starat o držení pouze jednoho. Pojďme začít!

Všechny artefakty a umístění v riziku deště 2

Pojďme se podívat na všechny artefakty a umístění v riziku deště 2:

Artefakt chaosu

Umístění: Opuštěný akvadukt, poblíž starověké brány / opuštěného akvaduktu, uvnitř starověké brány