Roblox mění své logo a fanoušci jsou nešťastní, nové logo a tagline Roblox ukazují, že společnost vyrůstá | PCGamesn

Nové logo a slogan Roblox ukazují, že společnost vyrůstá

Nedávný únik byl podrobně popsán, že vývojáři se pohybují od chunkierského nápisu k čistším a více firemnímu. Navíc je díra v centru krychle větší a slovo má pouze jeden čtverec místo dvou. To znamená, že O, které předchází x, vypadá jako normální dopis ve srovnání s dřívějším, což byla kostka.

Roblox údajně změní své logo brzy a fanoušci zdaleka nejsou šťastní

Americký vývojář videoher Roblox Corporation může změnit své logo dva roky po přijetí aktuálního a únik nebyl fanoušky dobře přijat. Odhalení se týkalo společnosti, která tento krok oficiálně oficiálně neoznámila.

Roblox je jednou z největších herních platforem na světě, přičemž denně se připojuje mnoho novějších hráčů. Komunita má mnoho slavných tvůrců obsahu, kteří streamují novější hry a zprávy o platformě.

Výsledkem je, že komunita je nesmírně kritická vůči jakýmkoli změnám Corporation na své platformě. Od odstranění ikonického zvuku „OOF“ po změnu svého sloganu obdrželi vývojáři v průběhu let kritickou zpětnou vazbu od své hráčské základny.

Když bylo uniklo, že společnost Roblox Corporation by mohla brzy změnit své logo, fanoušci se stali divokými, protože se jim nelíbilo vzhled nového loga. Takto reagovali.

Fanoušci nešťastní po úniku nového loga Robloxu

Na základě nedávných úniků a uvedených obrázků aplikace Roblox na několika platformách viděli fanoušci, že vývojáři změnili logo, a to je jedna z těch vzácných časů, kdy provedli tak významnou změnu.

Logo bylo ve svém nápisech vždy chunker, s písmeny o slovu „roblox“ obvykle tvarované jako kostky. Kromě toho byla díra uprostřed kostek minimální, aby se dala vzhledu boxy.

Přichází nová éra Robloxu? Nové logo objevilo více objevitelů API v budoucí verzi Robloxu. Nové logo obsahuje větší díru na náměstí a logo bylo upraveno s větším tvarem a tento čtverec.

Nedávný únik byl podrobně popsán, že vývojáři se pohybují od chunkierského nápisu k čistším a více firemnímu. Navíc je díra v centru krychle větší a slovo má pouze jeden čtverec místo dvou. To znamená, že O, které předchází x, vypadá jako normální dopis ve srovnání s dřívějším, což byla kostka.

Proč nové logo Roblox vypadá jako mnohem horší verze značky?

Jeden z uživatelů s názvem „Vibezyrblx“ si toho vzal na vědomí a poznamenal, jak nové logo vypadá mnohem horší verzi původní značky. Stejně jako oni i několik uživatelů také komentovalo, jak se Chunkier Cubes používá k definování toho, co Roblox znamená a proč nový neodpovídá na platformu dostatečně dobře.

Věděli jste, že Roblox má nevyužité logo?

Upřímně to vypadá lépe než ten nový, který máme nyní

Nové logo a slogan Roblox ukazují, že společnost vyrůstá

Nové logo ROBLOX a doprovodné slogan signalizují pokračující tlak společnosti směrem k rozšíření své uživatelské základny v rámci své cesty směrem k nadvládě Metaverse. Branding hry Sandbox se mění tak, aby udržovala krok se svou zrající uživatelskou základnou.

Text loga obsahuje upgradované moderní převzetí klasického písma Roblox. Obraz loga zůstává podobný, ale malý čtverec uvnitř většího čtverce se ve své relativní velikosti mírně zvýšil.

„Logo Roblox má v současné době odlišnost se svým náklonem, což představuje budování, progresi a pohyb. Při rafinaci loga jsme si chtěli udržet vlastní kapitál náklonu a zároveň odrážet vývoj naší platformy, “sdílel generální ředitel David Baszucki v blogu ze dne 26. srpna s názvem„ Naše obnovené logo.“

„Naše aktualizované logo představuje nové vlastní formy dopisů, které mají lehčí hmotnost a odrážejí modernější estetiku. Druhý „O“ se vrátil jako dopis a více se zaměřil na náš ikonický náklon. Náklon byl mírně rafinovaný, ale stále si udržuje svůj zřetelný charakter.“

Snad nejzajímavějším aspektem rebrandu je však nový slogan, který zní: „Reimagining způsob, jakým se lidé scházejí dohromady.„Ačkoli je to podobné tónu jako předchozí slogan společnosti, jedná se o odchylku od„ Pohánění představivosti “, kterou Baszucki oznámil na Twitteru v roce 2015.

V průběhu let společnost vyměnila svou vizi, že je herní platformou zaměřenou na představivosti, do něčeho mnohem důležitějšího: metaverse, který funguje jako sociální hřiště, kde se lidé mohou shromažďovat prakticky, aby sdíleli, oslavovali a vyjadřovali se sebe. Slovo „Metaverse“ nebylo v roce 2015 zdaleka součástí společného lidového lidového. Na rozdíl od Metaverse Competitor Meta, který změnil název z Facebooku tak, aby odrážel hlavní metaverzní ambice a přepracoval veřejné vnímání svých nabídek, se Roblox místo toho rozhodl zdůraznit aspekt komunity identity značky.

Skutečnost, že společnost zmiňuje „lidi“ místo „dětí“ nebo „dětí“, je náznakem toho, co Roblox plánuje do budoucna. Vzhledem k tomu, že společnost přijímá starší publikum s koncerty a metaverzními zážitky, které obsahují špičkové módní značky, je stále jasnější, že Roblox již není jen pro děti a doplnění.

Rebranding také pravděpodobně rezonuje s investory, z nichž mnozí stále bojují s přitažlivost Roblox, než je hra nebo platforma pro děti. Zatímco samotný rebrand se nemusí zdát jako velká změna, je to signál společnosti, která se vyvíjí a dozrává, protože rozšiřuje svou uživatelskou základnu. Na druhé straně by to mohlo mít dopad na příjmy, které generuje, zejména pokud mají starší publikum více jednorázových příjmů než jejich mladší protějšky.

Pokud se chystáte přihlásit do Robloxu a zobrazit nové logo na platformě, nezapomeňte se podívat na našeho průvodce nejlepšími hrami Roblox v roce 2022, kde najdete nějaké představy o tom, co hrát. Budete také chtít vidět náš seznam promo kódů Roblox pro srpen, který můžete použít k zachycení nějakého bezplatného avatarového vybavení a naše hudební kódy Roblox pro srpen, takže hrajete hudbu z boomboxu, zatímco visíte se svými přáteli v Metaverse.

Whitney Meers V roce 2009, Whitney vykopala svou začínající legální kariéru, aby se stala novinářkou videoher se zaměřením na Destiny i Destiny 2, především vedle her, jako je Valheim a Civilization 6. Její práce jsou v Newsweeku, USA Today/Pro vítězství, The Gamer, HuffPost a další.